One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Helyszínigénylés

Yvonne & Cassie EmptyAlexandra Ruud
Today at 6:41 pm

Flor&Dorian - all goes wrong

Yvonne & Cassie EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:11 pm

Rae & Flor - SMS

Yvonne & Cassie EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:07 pm

Munkahelyi ismerkedés

Yvonne & Cassie EmptyMilo Rosewoods
Today at 5:54 pm

Ash & Sofia - party in the U.S.A.

Yvonne & Cassie EmptyAsher Fawkes
Today at 5:20 pm

Sebby a nagy tesó

Yvonne & Cassie EmptyAlexandra Ruud
Today at 5:05 pm

Eliott & Marissa

Yvonne & Cassie EmptyEliott K. Norwood
Today at 4:39 pm

| Mirabell & Thaddeus |

Yvonne & Cassie EmptyMirabell Wagner
Today at 1:36 pm

Am I in big trouble?

Yvonne & Cassie EmptyAveline Everhart
Today at 12:22 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Amicia Cole, Aveline Everhart, Dorian J. Lester, Dylan Welsh, Henry H. Marsh, Joshua Miller, Keira Kerrigan, Marissa Grey, Mathias Burke, Milo Rosewoods, Myna Rosegold, Pavel S. Dragunov, Piper Ashby, Sofia I. Basora, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Yvonne & Cassie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyVas. Aug. 04, 2019 6:28 pm

Ismeretlen sz.(212..

Szia! A Poshmark-on találtam meg a számodat, az én elérhetőségeim ITT találhatók, hátha így kevésbé tűnik randomnak az üzenetem. Gyönyörű cipőid vannak! (:

Ezekkel kapcsolatban lenne néhány kérdésem, remélem még aktuális a dolog.
Cassie

Cassie M. Westbrook
Média
Play by :
Hilary Duff
Kor :
31
Foglalkozás :
Kiadói munkatárs
Hozzászólások száma :
20

Yvonne & Cassie Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyVas. Aug. 04, 2019 8:24 pm

Ismeretlen szám
A cipőim köszönik szépen, a random dolgok pedig alapjáraton izgalmas dolgokat szülnek  Yvonne & Cassie 560292900

Aktuálisak persze, szegények folyamatos szaporodása lassan armageddoni nagyságokat ölt, örülök, hogy megtaláltál  Yvonne & Cassie 3874598021  Yvonne & Cassie 1471401822
Aktuális-aktuális Smile

Yvonne DuPont
Üzlet
Play by :
Gal Gadot
Kor :
34
Foglalkozás :
Lotus divatcég tulajdonosa, divattervező
Hozzászólások száma :
50

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyVas. Aug. 04, 2019 10:57 pm

Ismeretlen sz.(212..

Szuper! Reméltem, hogy így lesz, különben sírhattam volna tele a kispárnám az éjszaka!  nyaj
Ezer örömmel segítenék azokon az armageddoni állapotokon, na meg persze szándékomban áll elérni, hogy minden kollégám álla a földön legyen a cipőimet látva. Yvonne & Cassie 491470528
Szóval meg lehet őket tekinteni esetleg valamikor, vagy maradnom kell annál, hogy a képekben gyönyörködöm csak?  Yvonne & Cassie 2122324058

Cassie M. Westbrook
Média
Play by :
Hilary Duff
Kor :
31
Foglalkozás :
Kiadói munkatárs
Hozzászólások száma :
20

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyHétf. Aug. 05, 2019 3:00 pm

Ismeretlen szám
Hidd el nekem, hogy amíg az én nevemet látod bármelyik oldalon, addig nem kell itatnod az egereket, jut cipő bőven. Jut is, marad is. Ha csak nem viszed az egész szekrénnyel  Yvonne & Cassie 2588409867

A kollégák irigykedésének én örülnék ám a legjobban, szóval várlak szeretettel  Yvonne & Cassie 690269075  Yvonne & Cassie 1471401822

Időpontot szükségeltetik kőkeményen előre foglalni, elég elfoglalt vagyok az elkövetkezendő egy hétben... értsd: mostantól kezdve a hét végéig bármikor a rendelkezésedre állok  Yvonne & Cassie 3874598021  Yvonne & Cassie 2588409867

Yvonne DuPont
Üzlet
Play by :
Gal Gadot
Kor :
34
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
50

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyHétf. Aug. 05, 2019 9:24 pm

Ismeretlen sz.(212..

A szülészorvosom mellett, azt hiszem ezek voltak a legszebb szavakat, amiket eddigi életemben hallottam. Laughing Ha tehetném vinném én az egészet, de akkor nem lenne hely bejutni a lakásomba. Rolling Eyes
A szerda vagy csütörtök délután mennyire működne? Papíron négyig dolgozom, ha neked is jó lenne valamelyik nap, akkor még gyakorlatban is meg tudnám valósítani. Yvonne & Cassie 3756308786

Cassie M. Westbrook
Média
Play by :
Hilary Duff
Kor :
31
Foglalkozás :
Kiadói munkatárs
Hozzászólások száma :
20

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyPént. Aug. 09, 2019 4:53 pm

Ismeretlen szám
Ne haragudj, de most akaratlanul is eszembe jutottak a tipikus nőgyógyász dicsérőszavak....  :zöldi:  :édi:
Jelen állás szerint nekem sincs sok helyem, szóval ha már letudnánk felezni boldogabb lennék. Így te se és én se férnénk már el otthon  X3

Mindkettő működik, rajtad múlik melyik nap  Yvonne & Cassie 2451935670

Yvonne DuPont
Üzlet
Play by :
Gal Gadot
Kor :
34
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
50

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyVas. Aug. 11, 2019 4:35 pm

Ismeretlen sz.(212..

Csak mondani kellett, és nekem is. Yvonne & Cassie 2081954265 Laughing Bár én speciel arra gondoltam, amikor közölték, hogy egészséges kislányom született.  Yvonne & Cassie 1404455205
Biztos vagyok benne, hogy az ilyen gyönyörű cipőket pillanatok alatt el fogják kapkodni, aztán majd szomorkodhatsz utánuk. Yvonne & Cassie 3673325056
Akkor ha Neked is megfelel, a délutáni megbeszélésem után mondok egy pontosabb napot.  Very Happy  

Cassie M. Westbrook
Média
Play by :
Hilary Duff
Kor :
31
Foglalkozás :
Kiadói munkatárs
Hozzászólások száma :
20

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyPént. Aug. 23, 2019 6:37 pm

Ismeretlen szám
Azt hiszem, hogy ennél akkor nem is vágyik az ember tökéletesebb és szebb szavakra  Yvonne & Cassie 560292900 Gratulálok a kislányhoz!  Yvonne & Cassie 690269075  Yvonne & Cassie 2624752903

Ohh, nem kell aggódni nálunk napi szinten készülnek el újabb, általában teszt darabok. És a promóciósak is nálunk, tervezőknél kötnek ki, úgyhogy  Rolling Eyes cipőből itt nincs hiány, ellenben az utántöltésből  Shocked  Surprised

Tökéletes Very Happy mindenképpen várni fogom  Yvonne & Cassie 3874598021

/div>

Yvonne DuPont
Üzlet
Play by :
Gal Gadot
Kor :
34
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
50

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyHétf. Aug. 26, 2019 11:32 am

Ismeretlen sz.(212..

Köszönöm! Yvonne & Cassie 2122324058 Tíz éves, de úgy érzem nem örökölte a cipők iránti rajongásomat. Hátha most néhány új darab viszont felnyitja a szemét. Yvonne & Cassie 2170533746
Remek munkád van, szerintem a női társadalom fele irigykedik rád. Yvonne & Cassie 3719483937
Nos, akkor mit szólnál egy csütörtök fél öthöz?  Very Happy  

Cassie M. Westbrook
Média
Play by :
Hilary Duff
Kor :
31
Foglalkozás :
Kiadói munkatárs
Hozzászólások száma :
20

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyKedd Aug. 27, 2019 3:38 pm

Ismeretlen szám
Csepp még az a kis tündér, majd beérik nála is Very Happy van ami az anya génjeivel együtt öröklődik...Razz így a cipő szeretete  Yvonne & Cassie 560292900  Yvonne & Cassie 1471401822

Az álmaimat váltom most valóra, szóval az egykori énem is irigykedik rám. De... mellette irigylek mindenki mást akinek nincs ekkora teher a vállán  Yvonne & Cassie 1556694851  Yvonne & Cassie 3719483937

Tökéletes lesz Very Happy pár perc múlva átküldöm a címem Very Happy

/div>

Yvonne DuPont
Üzlet
Play by :
Gal Gadot
Kor :
34
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
50

Yvonne & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yvonne & Cassie   Yvonne & Cassie EmptyPént. Aug. 30, 2019 3:29 pm

Ismeretlen sz.(212..

Úgy legyen, én nagyon reménykedem benne. Yvonne & Cassie 3874598021  Yvonne & Cassie 2624752903  
Az álmaidért megéri felelősnek lenni. Nem csak azért érzed vajon így, mert magadnak akarsz bizonyítani?
Rendben! Akkor csütörtökön ott leszek! Yvonne & Cassie 3756308786

Cassie M. Westbrook
Média
Play by :
Hilary Duff
Kor :
31
Foglalkozás :
Kiadói munkatárs
Hozzászólások száma :
20

Yvonne & Cassie Empty