New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

blood doesn't make you family
Témanyitásblood doesn't make you family
blood doesn't make you family EmptySzomb. Júl. 20 2019, 13:00
Madeline "Maddie" Wesley


Play by:
Sophia Lillis (Saoirse Ronan, Kiernan Shipka, Molly Quinn, Sarah Hyland...)
Születési hely:
London, Anglia
Kor:
16-17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
tanulók
Történetünk:

Borzasztóan hazudok. Ez mindig is így volt; de ha eléggé a társadalmi konvenciókkal szembemenően viselkedsz, akkor mások számára elkezd összemosódni a vékony határ az igaz és a hamis között; néha már akkor sem hiszik el, hogy igazat mondok, ha valóban, mert túl agyafúrtnak gondolnak hozzá, és valami cselt sejtenek mögötte.
Úgyhogy mikor a tizedik születésnapodon reggelinél megkérdezted, én vagyok-e az igazi apád, és én müzlit ropogtatva azt mondtam, nem, az anyádban meghűlt a vér; de aztán felnevettél és butának hívtál. Szóval lényegében nem titkoljuk, hogy nem vagyok a vér szerinti apád, ugye? Elmondtam neked, csak nem hitted el. El is feledkeztél az esetről, egészen egy évvel ezelőttig, amikor egy jótékonysági véradáson az iktatásnál segédkeztél, és megakadt a szemed valamin a papírokon – az én vércsoportom B negatív,  anyádé pedig 0-negatív, a tiéd nem lehet A. Ennyit még te is tudtál, holott nem terveztél a nyomdokainkba lépni és az egészségügyben elhelyezkedni.
Erről azóta sem mondtál semmit, de valami megváltozott. Könnyű betudni tinédzserkori változásnak, de sokkal távolibb lettél, elzárkózol, veszekszel és feleselsz, hozzám pedig már el sem akarsz jönni. Patrick nem nagyon érti ezt az egészet, de csak idő kérdése, hogy robbantsd ezt a bombát... Vajon ragaszkodni fogsz ahhoz, hogy megtaláld az igazi apádat? Hogy megismerd, akár vele élj, mert jelenleg fűt az utálat a hazug szüleid iránt?
//Szándékosan nem sokat szabtam meg a lány személyiségét illetően; Devon alapvetően nem a legjobb apa, nincs elég türelme, ráadásul eleve nem kedveli az embereket, úgyhogy ha néha próbálkozik is, elég suta. Lehet akármilyen, tomboy, eminens tanuló, szépségkirálynő, amit csak szeretnél, és ezen az egy szálon kívül nyugodtan építhetsz másokat is.
A PB-k tekintetében a legjobban Sophiát szeretném, hiszen eléggé hasonlít az anyukának választott Amyre (szerintem, meg az Éles Tárgyak sorozat készítő szerint is), de egyébként szabad a vásár. Annyi, hogy mindenképp ivlágosabb színezetű, világos szemű-hajú-bőrű legyen, egyébként meg majd egyeztetünk. blood doesn't make you family 4146035580 Nagyon várom a leányzót! blood doesn't make you family 3874598021 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
blood doesn't make you family
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» family is not always set in blood
» Family is fight ─ family is love
» not by blood, but bonded to each other just the same
» Blood & bone
» out for blood | leslie x bell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: