New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 11:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 12:38 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:19 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 11:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:55 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 10:45 am-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 10:16 am-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 10:02 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:43 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Örökbe(?) adott lányom
TémanyitásÖrökbe(?) adott lányom
Örökbe(?) adott lányom EmptyVas. Júl. 14, 2019 10:47 am
Csodás neved


Play by:
India Eisley
Születési hely:
Bronx
Kor:
14 éves
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Bármi lehet
Családi állapot:
Hisz még gyerek
Csoport:
Diák
Történetünk:
Tíz éves voltam mindössze, amikor egy pedofil férfi áldozatává váltam. Nem tudta, hogy már testem éppen hogy, de megérett a terhességre. Az életem tönkrement, anyám nem tudta elbírni a terhet, így örökbe adott, egy olyan család fogadott be, akik anyagilag és mentálisan is kifejezetten jól kezelték egy kislány terhességét.
Azt tettem (vagyis főként új szüleim), amit a legjobbnak hittem: én is örökbe adtalak. Úgy nőttél fel, hogy nem is sejtetted, nem ők az igazi szüleid. Számít ez egyáltalán? Talán már nem.
Tizennégy éves tinédzser vagy, akinek nem túl jelesek a jegyei, különcködik az iskolában, ezért sokszor be kell hívni a szülőket, hogy ne hordjon már gyermekük oda nem illő ruhákat, ne verekedjen össze lehetőleg se fiúkkal, se lányokkal, ne pofázzon vissza a tanároknak. Para egy csaj vagy, azt mondják, aki inkább néz egyedül horrorfilmet, mintsem megy bulizni a barátaival. Vannak egyébként barátaid?
Megkereslek, mert huszonöt évesen végleg bekattanok, szeretnélek megismerni, vagy legalább távolról látni téged. Első alkalommal nem tudom kinyögni, hogy az anyád vagyok, megijedek, hisz úgy tűnik, mintha te tizennégy évesen is sokkal erősebb jellem lennél, mint én huszonötként. Nem tudom, hogy meg tudnál-e kedvelni, mint egy barátnőt és azt sem tudom, hogy mennyire akarom felbolygatni az életedet azzal, hogy elmondom ki vagyok.
Sokat egyeztetek a szüleiddel, meglátsz nálatok, gondolom furcsállod, hogy mégis mit keresek ott. Kezd zavarossá válni minden, miközben te is egyre inkább robbansz a rengeteg iskolai cikizéstől, szüleid folytonos parancsolgatásától, az egész társadalmi rendszerből eleged lesz.
Én pedig döntök, természetesen nevelő szüleiddel együtt. Eljöttök együtt megnézni egy cirkuszi előadást és neked nagyon tetszik. Persze, hogy lenyűgöz, hiszen annyira nem evilági, más, sok különc és őrült ember...
Megtudod, hogy az anyád vagyok és itt minden elpattan. Velem akarsz tartani, velem és egyben a cirkusszal is. Csak reménykedek benne, hogy valaha is tudok jó anya lenni, s remélem tudsz rám egyszer anyaként tekinteni azok után, hogy szinte barátnőként kezeltél kezdetekben. Vagy legalábbis valami olyasmiként.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Örökbe(?) adott lányom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: