One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Marshall x Nash - The first look

Sandra Castillo EmptyClayton Nash
Yesterday at 11:03 pm

Dinner for two

Sandra Castillo EmptyBalázs Csíkszentmihályi
Yesterday at 10:20 pm

Csöbörből... - Alex&Thaddeus

Sandra Castillo EmptyAlexandra Ruud
Yesterday at 9:36 pm

work out with . . .

Sandra Castillo EmptyAmicia Cole
Yesterday at 9:12 pm

Veni, vidi, vici

Sandra Castillo EmptyAnne Diamond
Yesterday at 8:48 pm

Activity Check (09.17-10.01.)

Sandra Castillo EmptyDorian J. Lester
Yesterday at 7:35 pm

Nyomtalanul - Myna&Alex

Sandra Castillo EmptyAlexandra Ruud
Yesterday at 5:42 pm

Henry HaJoon Marsh

Sandra Castillo EmptyHenry H. Marsh
Yesterday at 4:46 pm

Maddie & Jake - Mini date

Sandra Castillo EmptyMadelaine Riggs
Yesterday at 3:48 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Amicia Cole, Anne Diamond, Aveline Everhart, Diane N. Miles, Marissa Grey, Prima Polignac

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Sandra Castillo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Sandra Castillo   Sandra Castillo EmptyVas. Júl. 14, 2019 7:43 am

Sandra Castillo

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Sandra Mariana Castillo
Becenevek:
Sandie
Születési hely, idő:
Ciudad Juárez (Juárez Város), Mexikó - 1986. 03. 14.
Kor:
33
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University of Texas, Dallas - Center for Translation Studies and Intercultural Communication,  // végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
tolmács (spanyol-angol), valamint önkéntes
Ha dolgozik//Munkahely:
ENSZ (United Nations; UN)
Hobbi:
önkénteskedés, világjárás, nyelvtanulás (jelenleg az orosszal próbálkozom), olvasás
Play by:
Christian Serratos

Jellem

Ahol én felnőttem, ott nem volt senkinek egyszerű a sorsa. A halál városaként emlegetik mai napig, a drogcsempészet és az erőszak mindennapos volt. Apám, Miguel határőrként dolgozott, de ő is áldozatává vált annak a bizonyos korrupciónak, lefizették őt is, a családjával fenyegették, persze, hogy szó nélkül hagyta magát rávenni. Apa egyébként nagyon szigorúan nevelt engem, fegyelemre és önvédelemre is tanított, hiszen egy ilyen helyen nem könnyű élni, tanulni, dolgozni. Anyámat alig ismerhettem, hiszen alig lehettem pár hetes csecsemő, mikor ő elhunyt. Beteg volt már akkor, mikor velem volt várandós, de életét adta, hogy én éljek. Művészi vénám tőle örököltem, valamint az emberi jogokért való harcolást is.
Mindenkihez van legalább egy jó szavam, barátságosan próbálok közeledni másokhoz, ám ha a másik fél elutasító vagy épp szörnyű módon beszél velem, én sem a jólelkű énemet mutatom felé. Elfogadom a segítő kezeket, de csak ha jó szándékkal teszik mindazt, és ezt megtapasztaltam, hogy mindig a leglehetetlenebb helyről érkezik a segítség... Egy olyan ember által végezhettem el az egyetemet, akire nem gondoltam volna, és azóta is a legnagyobb bizalmasom a korkülönbség ellenére is. Sokat tanultam, művelődtem más irányokban is, mint például a pszichológia, a jog, de még a Vöröskereszt egyik tanfolyamán is részt vettem, hogy eljuthassak egy önkéntesi munkára.
Nem beszélek feleslegesen, a tolmácsolást is úgy végzem, ahogyan azt kell, nincs plusz beszéd, nincs félrebeszélés. Olyan ember vagyok, akit felzaklatnak egyes események, dolgok, de még emberek is... A tetteikkel vagy szavaikkal felugrasztják az adrenalinszintem. Olyankor rettentő nehéz visszatartanom magamat, a temperamentumomnak köszönhetően igazán lelkesen megütnék olyankor valakit, viszont mindig rájövök, nem ér meg semmi és senki ennyit.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

Sandra Castillo
Play by :
Christian Serratos
Kor :
33
Foglalkozás :
tolmács az ENSZ-ben, önkéntes
Hozzászólások száma :
1

Sandra Castillo Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése