New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

all fired up
Témanyitásall fired up
all fired up EmptyKedd Júl. 02 2019, 15:04
- Egy vodkamartinit.
- Kér bele jeget?
- Úgy nézek ki, mint akit érdekel?
A pult mögött a kölyök elhallgatott, majd mikor ebben a némaságban elém rakta az italt, azonnal lehúztam. Kértem még egyet, de ahhoz végül hozzá sem nyúltam, visszavonulót kellett fújnom, mikor Jane és John (azt tudom, hogy kétszer is bemutatkozásra kényszerítettem őket, de a fenéért sem ment megjegyeznem a nevüket) feltűnt a látszínen. Jill említette, hogy mindenképp át akarnak még beszélni velem néhány fontos és érzékeny pontot, mintha legalábbis Jack (ne aggódj, rengeteg J betűs nevet tudok még, és nem, egyiküknek sem J-vel kezdődött a neve) nem gombolt volna le rólam egy kisebb vagyont, hogy aztán embereket szerezzen arra, akiknek helyettem lehet véleménye dolgokról. Nem úgy volt, hogy ők majd eldöntik, hogy ekrü vagy elefántcsont színű szalvétákat mutogatnak Prima-nak? (Nem, nem ezzel akartak megtalálni Jill szerint, ez valami hercegnős gyerekmesében volt.) Ha már ott tartanak, tulajdonképpen válthatnának a nevemben pár szót azzal a kedvesnek ígért nagynénivel is, akinek a mentolos cigarettája végénél már csak a megjegyzései parázslóbbak. Sőt, ha nagyon belejöttek, megvárhatják holnap majd ők a menyasszonyt az oltár előtt, én pedig… mit tudom én, magammal viszem ezt a kölyköt, hogy a következő pár napban végig vodkamartiniket készítsen nekem. Azt hiszem, ha egy héten át végig részeg maradnék, vagy rájönnék, hogy miért is volt az esküvő valóban jó ötlet, vagy pedig az egészről tökéletesen megfeledkezhetnék, még nem jöttem rá, melyikre vágyom jobban.
A hotelbártól elnyargalva valahogy kiértem a kertbe, a kertben intettem a kedvesnek ígért nagynéninek, aki valamelyik másik Parsons családtaggal vagy átkokat szórt rám, vagy épp valami csodának voltam valójában a szemtanúja. (Akárhogy is, nem integetett vissza.) Mindenesetre a következő két órában vagy továbbra is emberek elől menekültem (a J-betűs banda, a szervező cég megbízhatatlan munkatársai, akiket, azt hiszem, túlfizetek), vagy pedig azok mímelt sértődöttségükben már ügyet sem vetettek rám (a teljes Parsons klán, valamint jónéhány Polignac, de hát ezért már kezdem hinni, hogy ezek egy nap majd jóban lesznek). Mikor szörnyű körjáratomból visszaértem Prima-val közös hotelszobámba, csak annyit tudtam mondani (nyögni?) neki, hogy:
- Nem biztos, hogy megélem, hogy megfogadjam, hogy melletted halok meg.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptyKedd Júl. 02 2019, 15:59

Roppant fontos kérdés. Holly, anyám másodunokatestvérének lánya úgy rázza előttem a saját, koszorúslánnyá avanzsált gyerekét, mintha azt próbálgatná, mennyire erősítették rá a végtagjait, a kislány meg, azt hiszem, Emily a neve, de ebben aligha lehetek biztos, nagy szemeket mereszt rám, mert ezúttal én vagyok a királylány mindannyiunk tündérmeséjében, a hosszú hajammal, az alkalomhoz éppenséggel egyáltalán nem illő farmernadrágommal - mama szerint úgy festek mint egy tehenész a McLeod lányaiból, de szerencsére a fogaim is legalább annyira vakítóan fehérek -, ó, és a kérdés: csatt vagy masni, masni vagy csatt?
- Hát. Legyen mondjuk a csatt. Vagy a masni. Mit szólsz a masnihoz? - Őszintén örülök, amikor Penny karon ragad és finomnak csupán távolról nevezhető erőszakkal arrébb taszigál, mondván, a pasi, aki a szertartást fotózza, váltana velem néhány szót. Mi a helyzet, Charlie?, fogalmam sincs, milyen varázslat segített a csapat minden tagjának nevét memorizálni, de Charlie láthatóan igencsak hálás, amiért nem veszem félvállról a kérdéseit, néhány percig magyaráz a megfelelő fényviszonyokról, a délutáni kezdés előnyeiről, majd megemlíti, hogy váltott pár szót a vőlegény apjával a bárban, és - nagyjából itt veszítem el a fonalat. - A vőlegény apjával? - Legjobb tudomásom szerint a vőlegény apja már nem él, Charlie viszont gyorsan tisztázza a félreértést, amikor a fejével balra bök, oda, ahol Geoffrey Polignac halkan, de pergő szájjal telefonál, kizökkenthetetlenül. Hát az ő apjával. Ó. Még szerencse, hogy Charlie felfogása példátlanul éles, és nem kérdez semmit, mikor felvilágosítom, hogy nem az örömapát látta a bárban vodkamartinizni. Mama mellém sompolyog Veronica nénivel, és jönnek a megjegyzések, a néni mentolos cigire gyújt, talán lassítania kéne, és micsoda véletlen, anyám is éppen erre célozgat, mert érzése szerint a férfi, aki holnaptól a veje lesz, túl sokat iszik. Rá kellene nézned, és én hallgatok anyámra, de a bár helyett a lifthez megyek, csak állok odabent egyedül, amíg kúszunk felfelé, a hotelszobánkban nem kapcsolok lámpát, és legalább húsz percen át zuhanyozok a kabin padlóján ücsörögve. Mire Jasper bezuhan az ajtón, már puha fürdőköpenybe és törülközőkbe csavarva ülök az ágy szélén. Így érezhetik magukat a maratonfutók.
- Nekem ne dumáljon az, aki érzéstelenítheti magát vodkamartinival. - Olyan irigy vagyok rá. Én legfeljebb csak a színes-esernyős virgin koktéloktól részegülhetek meg, az pedig nem tompítja sem anyámat, sem pedig a rokonokat, akiknek rendszerint van legalább egy kérdése. A menyasszony tökéletes, hibátlan, gyönyörűre alussza magát, és főleg nem kerül illuminált állapotba a gyerekek előtt. - Még mindig megszökhetünk. De a tortát akkor is magunkkal kell vinnünk, arról nem tudnék lemondani.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptyCsüt. Júl. 04 2019, 12:58
Szeretem ezt a nőt, mindennél jobban szeretem ezt a nőt, de valahányszor megpróbálom felsorolni, hogy pontosan mit is szeretek benne, Ulisses-nek van valami félig ki sem mondott megjegyzése, hogy ugyanezeket a dolgokat egy kutyában is szerethetném. Aztán mikor úgy döntöttem, hogy oké, itt az idő, itt a tökéletes vissza nem térő alkalom, hogy végre beverjem a képét, hogy befogja végre, eltűnt az unokám önkéntes bébiszittereként valahol a városban, amíg Ophélie egész nap azon van, hogy utolérje az anyját telefonon valami nüansznyi, de halasztást nem tűrő probléma miatt.
Szóval, hát itt vagyok egyedül a világ ellen, mint James Dean technikailag bármelyik James Dean filmben, csak a vad sodrás helyett inkább érzem azt, hogy James Dean fiatalon meghalt, én pedig mostanra túlságosan megöregedtem – a fenét, inkább csak most túlságosan fáradt vagyok ahhoz, hogy mindenkivel leálljak vitatkozni azon, hogy miért életem legjobb döntése (a Polignac család egy része szerint csak második legjobb döntése, vagy a túlnyomó része szerint egyenesen a legnagyobb baklövése) ez a házasság.
De szeretem ezt a nőt, és ha szeretem ezt a nőt, akkor nem kéne semmi más számítson, nem igaz? Mármint, kinőttem abból, hogy bármi más számíthasson. Bármi más már rég megvan, vagy pedig már rég elvesztettem, még hozzá örökre, ezt pedig ő is tudja, és, látod, mégis itt van. Velem van. Ennyire pofonegyszerű az egész, az összes többi sallangon pedig csak túl kell esni. Vagy mit tudom én, legrosszabb esetben majd a harmadik esküvőm majd megy már rutinból. Ha-ha.
Végigdőltem mellette az ágyon és lehunytam a szemeimet.
- Ne légy igazságtalan, te legalább ehetsz még Aszpirint – dünnyögtem, majd a csukott szemeimet a jobb kezem hüvelyk- és mutatóujjával hosszan dörzsölni kezdtem. – Ugyan már, tudok pár jó cukrászt Las Vegasban. És szerintem találnék közel ilyen jót bármelyik szomszédos államban. Egy szavadba kerül, és itt sem vagyunk.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptyCsüt. Júl. 04 2019, 13:43

Nem tehetek úgy, mintha nem tudnám, hogy odakint mindenki egyenesen hülyének néz minket, és a legtöbben még ahhoz is túlságosan lusták, hogy leplezzék a meggyőződésüket. Két hónapot adok nektek, Veronica néni sosem rejtette véka alá a véleményét, de ezúttal megvillantotta a lenéző mosolyát is mellé, azt a fajtát, amit a könyvvizsgálójának tartogat, és tudtam, hogy ennél többre egyiküktől sem számíthatok. Ő csak kimondta, amit mindenki gondol. Nem haragudhatok igazán. Valami ilyesmi jár a fejemben, miközben lecsavarom a törülközőt a fejemről, és áttörlöm a hajamat, amíg Jasper mellém heveredik.
- Tudod, ha egy kicsit komolyabban venném a szabályokat, ma nem is találkozhattunk volna. - Rápillantok a vállam fölött, az ujjaim találnak egy gubancos pontot, megpróbálom kézzel szétszedni a tincseket. - Nemhogy még ide is fekszel. - Mondjuk, ha komolyabban venném a szabályokat, valószínűleg semmi sem történik köztünk, csak kiállítok egy csekket, amivel fedezheti a kocsiját ért károkat. Azután megkarcolom az ajtaját búcsúzóul. És ennyi. Beviszem a törülközőt a fürdőbe, ledobom a kád szélére, de még így is tisztán hallom a cukrászdákra vonatkozó ígéretet.

- Egyet tisztázzunk! - Bár egy kortyot sem ihatok, vigyorogva térek vissza hozzá. - Három emeletnyi málnás trüffeltortáról beszélünk. Az nem akármi. - Lehasalok mellé, az ujjam felfelé imbolyog a mellkasán. Mintha zongora lenne, érinthetetlen billentyűkkel - emlékszem is valami ilyesmire, nagyjából négyéves lehettem, amikor apám bátyja, Stephen és a felesége vettek egy yamahát. Csak úgy, hogy álljon valami a nappalijukban. Fantasztikus volt. Hatalmas, fekete, elképesztő. Én nem érhettem hozzá, mert a kezem mindig ragacsos volt a gumicukorkígyóktól, amik beszínezték az ujjaimat és a sok szorongatástól odatapadtak a tenyeremhez. - Egy jobb ajánlatért talán meggondolom a dolgot. Csupa fül vagyok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptySzer. Júl. 31 2019, 18:22
Pedig tulajdonképpen miért is ne csinálhatnánk úgy, mintha nem tudnánk, hogy odakint mindenki egyenesen hülyének néz minket? Mármint, ne értsd félre, nyilván azok is vagyunk, de Prima mellett az ember szabályosan vágyik rá, hogy hülye lehessen, az ő hülyéje, hangozzék ez bármennyire is nyálasan. Hát, látod, itt magamban gagyogok, miközben ezzel a nővel huszonnégy órán belül összekötöm hátralévő életemet, menthetetlenül megőrültem, és ezt egyszerre kedvem lenne szétkiabálni minden vendég között, vagy csak röhögni az ágyon, amíg az érzés el nem múlik, vagy pedig, a fenébe is, hagyni az egészet a francba, bepattani Prima-val egy kocsiba, és az egész elől elmenekülni valahová. Tudja fene, bejárhatnánk Amerika szerte a legfurcsább hoteleket, és megnézhetnénk az összes látnivalót (az Illinois állambeli óriás kukoricacsuhé bálától kezdve a Los Angeles-i csillagvizsgálóig), oldschool roadtrip, felettünk csillagos ég, lerobbanó autók a Sziklás-hegységnél, elfeküdt hátak naponta más motelben, bor, szex, talán kérek Ulisses-től egy kis füvet is. Ebből négy hónap bőven elég arra, hogy mindenki megfeledkezzen erről az egész baromságról körülöttünk, aztán csak békében élhetnénk tovább New Yorkban, ami tulajdonképpen minden, amire igazán vágyunk. Azt hiszem.
- Most mit csináljak? Imádok csalni – mondtam, aztán rávigyorogtam. Talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom, de fejben muszáj vagyok megjegyezni, hogy Adel-t például nem láttam az esküvő előtti napon. De az még egy más világ volt (és ha ilyeneket mondok, akkor nem tudom, hová a fenébe tagadom, hogy igenis megöregedtem).
Kigombolom az ingem a nyakamnál, és kicsit nagyobb kényelembe fészkeltem magamat az ágyon, közben tovább szőttem a Las Vegas-ról szóló terveimet. Ha még két whiskyt lenyomok, tudja fene, talán még komolyan is veszem őket.
- Ó, ugyan már! Kezdjük ott, hogy három emeletnyit te meg sem tudnál enni belőle. – A karjaimat a fejem alá tettem párna gyanánt, hogy így egy kicsit jobban lássam. – De jobb ajánlatot akarsz? Legyen. Sütök neked én. Az hogy tetszene? Mármint, persze, itt értelemszerűen a gesztust kéne értékeld.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptySzer. Júl. 31 2019, 21:55

Talán én vagyok a barom, mert folyamatosan Lana Del Rey számok klipjeként pörög előttem a történetünk, minden romantikus apróság, ami mást biztosan hidegen hagyna, minden blue jeans és white shirt, minden Bastille feldolgozás, minden legurított feles és agyoncukrozott kávé, te notórius reménykedő vagy, csillagom, ezt mondta anyám, és ez az ő nyelvén nem jelent elismerést. Talán én vagyok a barom, mert hinni akarom, foggal, körömmel kapaszkodva, hogy ez a férfi mellettem az ágyon, hogy ő valóban engem szeret, és nem az XS-es ruhaméretemet, nem a tetőlakásomat, nem a mániás lelkesedésemet. Hinni akarom, hogy Jasper olyasmit lát bennem, ami számomra sem egyértelmű, hinni akarom, hogy felfedezetlen titok vagyok a számára, olyan summertime sadness típusú, ami keserédes ízt hagy az ember nyelvén, amiből még és még többet akarsz. És persze, tudom, hogy nem könnyítem meg neki. Tudom, hogy újra és újra próbára teszem a türelmét, amikor beül mellém a kocsiba, amikor pofákat vágok a filozófus haverja mögött, amikor Seuratot mindenhez értő arckifejezéssel korának legnagyobb költőjeként nevezem meg. Nevetségessé teszem őt. De talán pont erre van szüksége, nem igaz?

Hogy ne vegye magát olyan komolyan, hogy hunyorogva figyelhessem, ahogy a nyakánál kigombolja az inget, hogy véglegesen beírjuk magunkat minden vendégünk memóriájába ezzel a furcsa oda nem illőséggel, és hogy láthassam, ahogyan leesik az álla, mikor meglát a ruhámban. Meg a ruhám nélkül. Nem tudom eldönteni, melyikre vágyom jobban. Mindenre, gyors egymásutánban. Három emeletnyi édességre. És őrá, a semmitmondó, röhejes szövegek felolvasása közben, őrá, miközben apám kényszeres szeretettel megírt pohárköszöntőjét hallgatjuk, őrá, amikor kulcsra zárom a szobánk ajtaját, és mindenki más elmehet a picsába. De, úgy látom, alábecsültem Jaspert. Végzetesen. - Kezdjük ott, hogy nem menne könnyen, de holtomig tömném magam vele. - Rákacsintok, mielőtt a fejemet a mellkasára hajtanám, az állam rutinosan megtalálja a helyet a két bordakosara között. - Te? Sütsz nekem? Azt a mindenit! Ezt komolyan meg kell fontolni. - Valaki rohan a folyosón, biztos az egyik koszorúslányom, az anyja üvöltve vetődik utána. Nem is értem, micsoda cirkuszra szerződtünk. - Lássuk a részleteket. Induljunk ki abból, hogy a legjobb esetben mindketten túléljük a sütést és a kóstolást is. Mit csinálunk vele, ha valami csoda folytán mégsem sikerül olyan jól? - Ha jól emlékszem, Jasper nem az a sütögetős fajta, de ezt nem szeretném kihangosítani. - Kidobunk három emeletnyi ételmérgezést? Persze, ha ezt a mutatványt egy szál kötényben hajtanád végre - komolyan elgondolkodnék. Komolyan.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptyKedd Okt. 01 2019, 20:06
Mindig olyan hihetetlenül egyszerű, hogy pont ez teszi őt felfoghatatlanná.
Na, most, ezt egyszer nem úgy értem, mint ahogy hangzik, másrészt el kell ismernem, hogy pont úgy hangzok ettől, mint valami ifjúsági regény főhőse közvetlenül azután, hogy művi úton kiszedték a fél agyát, és ezzel tisztában van, és nem is akar komolyabban előállni annál, minthogy tizennégyéves kölyköket szórakoztasson.

Próbáljuk újra – Prima úgy egyszerű, mint egy képlet megoldása. Valaki levezeti neked a számolás teljes menetét, és a végén ott hagy vele, és onnantól nem is érted, hogy miért volt olyan pillanat az életedben, amikor nem ő tűnt az életed egyetlen értelmének, és---
Szerintem egyes tizennégy évesek a világ bizonyos pontjain ettől épp a fejüket fogják, hogy ennél azért még ők is többet össze tudnának hozni.
Szóval Prima mindig pontosan az, amire szükségem van. Az egyszerű és egyértelmű válasz az élet nagy kérdéseire. És nem tudom, miért hiszem azt, hogy magyarázkodnom kéne, hogy az egyszerűség igenis lehet jó dolog, sőt! Mármint, nem is az a kérdés, hogy miért magyarázkodom erről, hanem hogy pontosan kinek?
Magamnak?
Elhiszem én ezt – nem?

Vagy nem tudom, szóval, nézd, Prima lehet pontosan ugyanannyira is a bizonyítéka, mint az ellenszere az öregkori elhülyülésnek, csak hát ezen mélyebben elgondolkodva az esküvő előtt egy centivel egyrészt fölösleges, másrészt tulajdonképpen nem is érdekel, mert

szeretem ezt a nőt.

Rohadtul szeretem. Úgy szeretem, ahogy eddig még senkit sem az életemben – és persze, amúgy szerettem már, máshogy és másokat, de ilyen, ilyen nem volt, nem is lesz, ez egy utolsó kitüntetés, ami tart, ameddig tart, és szeretném, ha a sírig tartana, és ha tisztességes özvegyként majd ő is rájönne az ezredik utánam jövő szeretője után, hogy ez a szerelem, ami a miénk, az valami olyasmi, amiből nem lesz több (a fenébe minden tizennégy éves és minden szerelmes azt mondja, hogy az ő szerelméből nem lesz több, és lássuk be, a legtöbbnek ebben egyébként nincs igaza), és… és…

és
és?

Nem tudom, de jó lenne így beleragadni ebbe a pillanatba. Ő a mellkasomon pihen, hülyeségekről beszélünk, és bassza meg, még az is lehet, hogy boldog vagyok.
- Én úgy gondolom, hogy ez inkább a tapasztalatszerzésről szól, mint az evésről.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up EmptyKedd Okt. 01 2019, 22:39

Hogy Jasper mit gondolhat - egyszerre émelyítő és hihetetlenül izgalmas, hogy sosem tudom, hiába éltem éveken át olyan emberek között, akik büszkén állították, hogy kiszámíthatatlanok, és persze egy idő után éppen olyan könnyű volt megjósolni a viselkedésüket, mint megállapítani, hogy esik az eső, miközben a nyílt utcán állsz. Jasper viszont valóban kiszámíthatatlan - nézem az arcát, valami olyasmi járhat a fejében, ami nehezen ereszti el őt, és már érzem is, ahogy az idegesség csomót köt a gyomromra. Az esküvő előtt kevesebb, mint huszonnégy órával ilyen kifejezést látni a vőlegényed arcán a legfrissebb buzzfeed kvízek szerint egyenlő a katasztrófával. Vajon éppen ezekben a percekben hoz egy egészen másmilyen döntést? Jasper kiszámíthatatlansága, bár rohadt izgalmas, néha őszintén aggaszt.

Mert mi van, ha meggondolta magát? Tényleg, mi? Akkor egyedül kell szembenéznem mindazok megvetésével, akik eddig is ostobaságnak tartották a tervünket, akik azt gondolták, csak a későn katalizálódó apakomplexus vezetett oda, hogy a sok korombeli srác és lány helyett egy olyan férfit választok, önként, aki az apám lehetne, akkor le kell mondanom mindent, és ki kell fizetnem mindenkit, hogy a hétvége hátralevő részében mattrészegre igyam magam, a kádban fekve füvezzek és a tortába nyomjam a fejem, hogy amikor jön a hétfő, ne akarjak tudni magamról. Talán, ha Jasper most véget vet mindennek, elmegyek egyedül a nászutunkra, hogy asztalok tetején táncoljak, felfrissítsem részleges és poros szörftudásomat, idegenekkel smároljak, és fikarcnyit se érdekeljen, ha az eredményt valaki feltolja az internet valamelyik sötét zugába, hogy nagyot kaszáljon rajtam. Ehhez már hozzászoktam.

- Mire gondolsz most? - Annyi mást mondanék még, akkor is, ha a szavaim nagyjából úgy hangzanak, mint egy magára hagyott kiscica panaszos nyávogása. Annyi mást mondanék, aminek több értelme van, mert tudom, hogy bármi, amit ezután nélküle tennék, nem tudná begyógyítani a sebet, amit az okoz, ha most elnézést kér, mert tévedés történt, feláll és kisétál. Egyszerűen semminek, de tényleg semminek nem lenne többé értelme. Bárhogy is hangzik ez. Minden tagom nevetségesen merev, ahogy feltérdelek mellette az ágyon, készen arra, hogy képen töröljem, ha esetleg erre a kérdésre a legrosszabb válasz érkezik. Vagy készen arra, hogy bőgjek. Ki tudja? - Mert, ha most úgy érzed, hogy ez az egész nem kell neked, hogy én nem kellek neked, vagy nem tudom, akkor inkább mondd meg. Üzenni akartál valamit ezzel az egész tortás dologgal? Csak én nem figyeltem eléggé? - Ó, ha létezne a "kibaszottul szánalmas" szócikk bármilyen értelmezőszótárban, ez a mostani arckifejezésem lehetne mellé az illusztráció.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: all fired up
all fired up Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
all fired up
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: