New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

skjeggestad; ingrid silje
Témanyitásskjeggestad; ingrid silje
skjeggestad; ingrid silje EmptySzomb. Jún. 22 2019, 21:09
Ingrid Silje Skjeggestad


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Ingrid Silje Skjeggestad
Becenevek:
Ingrid, közeli barátoknak Skjeg
Születési hely, idő:
Oslo, Norvégia, 1999. január 18.
Kor:
20 év
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
biszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Yale University, orvostan hallgató
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
jelenleg büfés
Ha dolgozik//Munkahely:
Regal Cinemas E-Walk 13 & RPX
Hobbi:
mindig más, hamar ráun mindenre
Play by:
Josefine Frida Pettersen

Jellem
Mindenki tudja, hogy mindenhol van egy olyan fiatal lány, akivel a normális szülők nem engedik a gyerekeiket barátkozni. Valaki, aki nagyon okos, de szépen szólva is szarik az egészbe. Valaki, aki bőszen szivatja a tőle rosszabb tanulókat, kevésbé szerencsés kinézetűeket. Valaki, aki már tizenöt évesen is az ablakon mászott ki takarodó után, hogy pasizzon, csajozzon vagy éppen igya le magát a sárga földig.
Ha ebből a kis részletből rájöttél, hogy valóban volt vagy van ilyen ember az életedben, akkor gratulálnom kell, mivel bebizonyítottad, hogy nem járod vakon a világot. Ha meg mégis, akkor örömmel közlöm veled, hogy én is ilyen vagyok. Általában nem lehet nekem parancsolni – a szüleim ez alól sajna fájó kivételek – és mindig a saját fejem után járok. Sosem felejtem el, amikor először szöktem ki otthonról és győztem meg Lykke Magnusson-t, hogy jöjjön velem inni aznap este. Még alig pár napja töltöttem be a tizenötöt. Ahogy azt sem fogom elfelejteni, hogy én voltam az a diák, akiktől nem csak az osztálytársai, de még a felsőbb évesek is tartottak, hogy nehogy valamit tegyen ellenük. Valójában ezt jobban is tették, s a jelenben már nem vagyok ennyire szörnyű és nem tudnék ártatlanokat bántani, de akkor élveztem. Mióta elkerültem a szülőhazámból két évvel ezelőtt sok mindenben megváltoztam. A középpontban levés, a makacsság, a kezdődő alkoholizmus és az emberek öntudaton kívüli irányítása nem változott.


Múlt
A következő órára olvassák el a tankönyvből az első öt fejezetet és válaszolják meg az összefoglaló kérdéseket. E-mail-ben a hét folyamány még küldök csatolmányban olvasnivalót és szeretném, ha holnap estig mindenki elküldené nekem a beadandókat – hadarja a tanár egy szuszra. Szinte ennyi idő alatt fel sem tudom fogni, hogy miket mond. Gyorsan lekaparom minden szavát a határidő naplómba, de ez nem azt jelenti, hogy meg is értem. Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire nem akarok itt lenni. Milyen óra is ez? Anatómia? Azt hiszem igen, arra tévedtem be pár lelkes lányhoz csapódva. Abban sem vagyok biztos, hogy az órarendemben az áll, hogy itt kell lennem. A mai napig szidom anyáékat, amiért nem hagyták, hogy magam döntsek a sorsomról. A család összes tagja erre az egyetemre járt, erre a szakra. A nagyszüleim, a szüleim, a bátyám. Mindennek mindig ugyanannak a tökéletes álomképnek kell lennie, amiben mi már mocskosul gazdagok és képmutatóak vagyunk. Eljátszuk, hogy milyen jó embereken segíteni, közben meg csak a presztízs miatt csináljuk. Még azt sem hagyták, hogy Oslóban tanuljak legalább orvosnak. Mindenképp el kellett jönnöm egy másik országba, ami sokaknak az álma. Sokaknak velem ellentétben.
A gondolataimba mélyedés következtében elbambulok és nem állok fel a többiekkel együtt, de ekkor meghallom, hogy az egyik lány szólítgatni kezd. Kikerekedett szemekkel pillantok felé. Ahogy a fejem támasztottam a kezem kicsúszott a fejem alól és ezzel sikeresen el is kentem a vörös rúzsom. Komolyan miért kell ennyire szerencsétlennek lennem?

- Ingrid, akkor jössz sejttanra? – kérdezi a Hedda nevű lány, mire én aprót bólintok. Gyűlölöm azt a tárgyat, s hogy őszinte legyek minden gyűlölök itt. A professzorokat, a diákokat. Amikor New York-ba költöztem azt hittem buli lesz itt élni attól függetlenül, hogy mennyire nem akarok itt lenni és hogy orvosira járok még lesz egy csomó időm magammal törődni. Én már akkor is tudtam, hogy nem ezt szeretném csinálni, de nem ellenkezhettem a szüleim akaratának. A kicsi lányukat is pont ezért küldték ide, s olyan naivak, hogy azt hiszik egyszer elvégzem. Nem értem miért nem lehetett beletörődni abba, hogy én inkább a művészetekért, a nyelvekért, sa kultúrákért vagyok oda. Emlékszem, amikor felhoztam ezt nekik szépen arcon röhögtek és közölték velem, hogy abból nem lehet megélni és maximum hobbinak jó. 
Beledobálom a könyveimet a táskámba és szomorú fejjel követem a lányokat. Annyira nem értem mit szeretnek ezen a helyen. Nekem abból áll az életem, hogy esténként jól berúgjak és másnaposan kullogjak be az iskolába, míg ők annyira lelkesen bújják a jegyzeteiket. Néha szeretnék olyan lenni, mint ők, mert az sem megoldás, hogy minden héten mást szeretnék csinálni és alkalmi munkákat vállalok. Most éppen az egyik moziban vagyok büfés és pénzt gyűjtök arra, hogy egy napon leléphessek innen
Múlt héten meg újságíró akartam lenni Norvégiában.
Egy hónappal ezelőtt meg jogász Angliában. 
Talán egy nap majd lesz szilárd véleményem, s addig sodródom az árral.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: skjeggestad; ingrid silje
skjeggestad; ingrid silje EmptySzomb. Jún. 22 2019, 21:44
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ingrid!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem, még tényleg nagyon fiatal vagy, és ez alatt nem is csupán az éveid számát értem, hanem inkább azt, hogy még keresed a helyed a világban, nem találod a célod, sem hosszútávon, sem rövid távon. Sajnálom, hogy a szüleid nem is próbálnak segíteni ebben, hanem éppen ellenkezőleg cselekednek, és rád akarják erőltetni a saját akaratukat. Pedig sokkal fontosabb, hogy olyat csinálhass az életben, amit szeretsz, amivel szívesen foglalkozol, ami boldoggá tesz. Ha a művészet érdekel, abban az irányban kellene keresgélned, hogy megtaláld, ami igazán neked való. Remélem, hamarosan tényleg sikerül is megtalálnod az utadat. Addig is kitartás, és az alkohollal azért csak mértékkel! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
skjeggestad; ingrid silje Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
skjeggestad; ingrid silje Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
skjeggestad; ingrid silje Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
skjeggestad; ingrid silje Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
skjeggestad; ingrid silje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» arian&ingrid - let's do something tonight
» ingrid + timothy - lucky day
» Ingrid Ross-Friedrich
» sound of the police | ingrid & ray
» ingrid & saúl | fuck christmas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: