New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 19:02-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Samuel Timothy Clifford
TémanyitásSamuel Timothy Clifford
Samuel Timothy Clifford EmptyKedd 4 Ápr. - 19:54

Samuel Timothy Clifford


Teljes név: Samuel Timothy Clifford - csupán a vezetéknevet kérném, hogy tartsd meg, a keresztnév igény szerint változtathatóSmile
Play by: Eddie Redmayne, Chris Pratt, Rupert Grint, Max Irons, Alex Pettyfer, Evan Peters, vagy akit akarsz, csupán ötletek:)
Születési hely: NY valamelyik kórháza, vagy akár otthon
Kor: 25-27
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero?
Családi állapot: te válaszold meg!Smile
Csoport: Egészségügy
Frederick szemével:
A bátyám vagy, és nekem a család az szent, ezt tudnod kell. Mindig is jó testvérek voltunk, nem voltak titkaink egymás előtt, mindenben számíthattunk egymásra. Felnéztem rád, hiszen az intelligenciád levett engem a lábamról és egyszerűen fantasztikusnak találtalak.
Aki hosszabb ideig szemlél minket, esetleg felfedezi a hajunk és szemünk színén kívüli hasonlóságokat és rájön, hogy valamilyen rokoni kapcsolat köt össze minket: egy vér folyik ereinkben, mert a testvérem vagy. Kapcsolatunk mindig is szoros volt, a nehezebb pillanatokban kivétel nélkül számíthattunk egymásra. A helyzet akkor változott meg, mikor balesetet szenvedtem 4 évvel ezelőtt. Nem egyedül voltam a kocsiban. Oliver (a legjobb barátom, ET/) meghalt. Még inkább mélyült közöttünk a szakadék. Engem okoltál a halála miatt, mert nem figyeltem oda. Egy ember élete szárad a kezeimen.
A szemed láttára hullottam szét, haltam meg. Hogy viselted?
Előszeretettel szoktad ugyanis a tudtomra adni azt az egyébként NYILVÁNVALÓ tényt, hogy egy idióta vagyok. Köszi. Igazán. Szót érteni azt viszont sosem tudtunk. Többek között azért mert kiszámíthatatlan vagyok és a te elmondásod szerint roppant idióta idétlen, és egyetlenegy emberre hallgatok csupán, az pedig nem TE vagy.
Egyszerűen ellentétek vagyunk. Nem tudunk igazán egyetérteni semmiben, de pont ezért olyan jó a kettőnk kapcsolata. Az ellentétek vonzzák egymást és ez nálunk nagyon is igaz. Ha én azt mondom, hogy sötét, te a világosra adod le a voksodat. Lehet, hogy sokat veszekszünk, de szeretjük egymást és ezen senki és semmi nem változtathat.

[/url]Georgia szemében:
Te vagy a középső bátyám. Felettébb intellektuális típus vagy, amivel nem ritkán kérkedsz is, kiokítva főleg engem. Szerinted belőlem ugyanúgy válhatott volna orvos, mint majdan egyszer te az leszel, és feltetted magadban, hogy eléred, hogy újra jelentkezzek és felvételizzek. Az elmúlt évek erre vonatkozóan sikertelennek bizonyultak (valószínűleg a többi is az lesz, de élvezed rágni a fülemet miatta). Mindenről megvan a véleményed, és érveidet képes vagy heves vitákban tudtunkra adni. Emellett nem ritka, hogy higgadtság és kimértség jellemez, a munkád ezt meg is követeli, hiszen kardiológusnak/szív és érsebésznek/más sebésznek/ más orvosnak készülsz, de addig még rengeteget kell tanulnod, mire egyedül is szikéhez érhetsz és levezethetsz egy ilyen műtétet. Mindenesetre engem személy szerint sokkol, hogy alkalomadtán akár 5 órát is eltarthat valami szabdalászás valakiben. És azt sem tudom szó nélkül hagyni, hogy hány lány lógott már ki reggelente a szobádból, bár félig már külön élsz, de ha elnézek a lakásod felé, vagy a környéketekre, vagy a kórházba, ahol dolgozol, biztos lehetek benne, hogy éppen csapod valakinek a szelet. És még én nőjek fel? Ugye viccelsz? Önteltségedben bizonyára azt felelnéd: Igen, neked van szükséged erre, mert izé meg hozé. Viszont némi kiszámíthatatlanság is jellemez, a gyors döntéshozatal kényszere miatt elengedhetetlen volt, hogy ez is kifejlődjön. Azonban minden ellentétünk és súrlódásunk ellenére, pont olyannak szeretlek és fogadlak el, amilyen most vagy, meg sem tudnám szokni, ha nem gyökeresen megváltoznál.

//Minden egyéb szabadon alakítható, illetve úgy vélem a megadott dolgokról is bocsátkozunk tárgyalásba (én legalábbis a jellemét illetően mindenképpen), ha csupán egy-egy momentumon múlik, hogy hozd őt. Mindketten nagyon várunk, úgyhogy gyere gyorsan! Very Happy


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Samuel Timothy Clifford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fred Clifford x választható pb x autóversenyző
» Brandon Clifford x bátyj x ügyvéd
» Frederick Clifford
» Georgia M. Clifford
» Fred Clifford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: