New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Charlie Lloyd
TémanyitásCharlie Lloyd
Charlie Lloyd EmptyPént. Május 31 2019, 23:31
Charlie Lloyd


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Charles Leonard William Lloyd
Becenevek:
Charlie
Születési hely, idő:
London, 1983. 05.31.
Kor:
36
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
University of Cambridge · Royal Academy of Dramatic Art
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
színész (színház és film), producer, zenész
Ha dolgozik//Munkahely:
szerződések függvénye
Hobbi:
a szerepei során állandóan bővül a lista, legújabb szerelem: a boksz és harcművészet
Play by:
Charlie Cox

Jellem

Azt mondják, három dolog van, ami egy színészről elárulja: mit ér, amit csinál.
1. A közönség szeretete.
2. A kritikusok elismerése.
3. És a kollégák tisztelete.
Ha mindhárom megvan, fasza gyerek vagy. Már csak azt a kérdést kell feltenni, hogy ha mélyen magadba nézel, találsz-e még valakit az évek, a maszkok, és a réteges karakter-vakolat alatt. Mi a helyzet a valósággal?
De a csapda éppen az, hogy amíg benne vagy, nem fogod feltenni. Legalábbis addig nem, amíg nem történik valami. Maximum tompán és távolról kapargatja valami a tudatod falát, de úgysem akarod észrevenni.

Milyen a jellemem? Nem tudnám megmondani.
Sokszor eltöprengtem már rajta: vajon tényleg a részeddé válik-e mindaz, amit játszol, a szokások, a karakterrajz, ahogy az adott figura a világot látja, csakugyan formál rajtad? Hagy bármiféle nyomot, vagy csak arra a másfél-két órára alakulsz át, amíg a színpadon vagy? Számos példát láttam már erre is, arra is, de sosem tudtam eldönteni igazán, hogy én melyik típusba tartozom.

Azt mondják, az jellemez minket leginkább, hogy milyen dilemmáink vannak. Nos, férfiként nem egyszerű feldolgozni, hogy okos, művelt, szellemes és nem mellesleg gyönyörű nők milyen primitív emberkezdemények mellett képesek mutatkozni. Díszletnek még talán elmennének, de partnernek? Régebben, ha ilyesmivel szembesültem, képes voltam úgy felhúzni magam, hogy kötelességemnek éreztem elcsábítani ezeket a hölgyeket. Hogy helyére zökkenjen a világ.

Az egyik kedvenc szerepem Hamlet volt. Arra tanít: vannak dolgok, amiket meg kell tenned az életben, még ha nem is maradsz utána minden oldalról feddhetetlen.

„A te finom ösztöneid, figyelmeztetnek:
Érezd meg a belőlem sugárzó veszélyt.”


Hamlet valóban veszélyes volt. Nyolc hulla bizonyítja. Pedig senki sem számított rá, mégsem tudom elítélni emiatt. Nem azért, mert a lelkem mélyén egy vérengző őrült vagyok, hanem mert ha nem tette volna meg, az ő jellemén esett volna folt. A becsületén. A büszkeségén. Ezek ugyanúgy, életbevágóan fontosak.

Az egyik tanárom egyszer előadás közben, a takarásból félrehúzta előttem a függönyt. Máig belém égett a jelenet: - Nézz ki az emberekre, Charlie. Ámulnak. Nem értik, hogy százszázalékosan is végig lehet játszani a játékainkat, hogy „nem kell beérni hatvanszázalékos szerelmekkel, félig-meddig élő hittel, kedvvel-kedvetlenül szolgált hivatással." Mert féltik a bőrünket. És ez baj. "Mert bizony a százszázalékos életnek százszázalékos bukás a kockázata.”*

Én akartam a száz százalékot. Talán büszke lenne rám, ha még élne. Bár valószínűbb, hogy ezt csak az egóm mondatja velem. De tényleg megpróbáltam. És most minden széthullik. A látásom nélkül minden odalett.
Ahogy Shakespeare mondaná.

A többi néma csönd…

*Popper Péter

Múlt

- Mondok néhány kulcsszót, ön pedig elmondja, mi jut eszébe róla. A rajongók imádni fogják. Kezdhetjük? – Csinos. Huszonéves. Ambíciózus. És ott csillog a szemében az a fény, amiből kapásból tudom: nem kellett rákényszeríteni ezt az interjút.
- Persze. Miért ne? – intek, hogy részemről vágjunk is bele. Hátra dőlök a széken, veszek egy mélyebb levegőt, de a kötelező, érdeklődő mosoly most ott virít a képemen. – És diagnosztizálni is fog? – Azt nem mondták, hogy Rorschach-tesztről lesz szó.
- Ha szeretné… – mosolyog vissza, feltűnőre mázolt ajkain megbicsaklik a fény. A hangja játékos. Halkan felnevetek.
- Sajnálom, de házas vagyok – szögezem le, félig humorba ágyazva, még a játék legelején.
- Tudom. És élvezi a házas életet?
- Ez már az interjú?
- Kivághatom, ha ragaszkodik hozzá. Innen csak az jut ki, amiről ön is úgy akarja – billenti oldalra a fejét. Vagy úgy. – Szóval?
- Igen, Angie a sorozatom producere, sok a közös pont, remekül kiegészítjük egymást.
- Sokáig főleg színházi szerepei voltak. Azt mondják, Shakespeare-en nevelkedett. Milyen volt belekóstolni a filmvilágba?
- Jim Jarmusch azt mondja: a filmezés olyan, mint a csábítás, és a vad szex. Aztán a vágószobában jön a terhesség – mosolyodom el, és a poharam után nyúlok. – Szeretem ezt a hasonlatot. Leszámítva, hogy rendezéssel nem foglalkozom, így az utóbbi nem érint.
- Nem is rossz deal – nevet fel.  – Igaz a pletyka, hogy szereti elcsábítani a partnereit? Hogy hitelesebb legyen a játék?
- Ilyen pletykák terjengenek rólam? Jó ég – gördül az ajkaimra egy újabb mosoly. – Nem tagadom, volt mikor előfordult, de akkor még nagyon fiatal voltam.
- Most már nem?
- Most már máshogy gondolkodok a hitelességről. A karakterem fontos az emberek számára. Gőzerővel készülünk a harmadik évadra.
- És mellette közönségtalálkozókat is tart. Mi a következő állomás?
- Ázsia. A pontos programterv még nem nyilvános, de annyit elárulhatok, hogy terveink szerint sokan fognak örülni.
- Alig várjuk. Mint ahogy a bejelentett Harold Pinter darabot. Hogy jut ennyi mindenre ideje?
- A színházat sem akarom elhanyagolni. Tudja, hogy van ez, az első szerelem állítólag sosem múlik el...  

***

1 hónappal később

- Mrs. Lloyd?
- Nem! - pattan fel Angie hirtelen a székről, finom anyagú, burgundi vörös csipkekosztümében, és az orvosra mered, aki majdnem két óra után végre elhagyja a műtőt. Az arca viaszsápadt, falatnyi táskáját az ujjai közt gyűrögeti. - Vagyis igen. Csak... mindegy. Angelique White. Hogy van a férjem?
A férfi vonásai alig láthatóan változnak, végül egy nagyon halvány, udvarias mosoly mellett dönt.
- A műtét sikeres volt, egyelőre túl van az életveszélyen - tart egy szusszanásnyi szünetet, időt hagyva a várt reakciónak. Angie a szája elé kapja a kezét, részben a megkönnyebbülés szülte mosoly, részben az óriási lélegzet útjába állva.
- A térd-, medence- és gerincsérüléseket sikerült stabilizálni. Nagy szerencséje volt, hogy be volt kötve az öv, a légzsák viszont nem nyílt ki, így komoly fejsérülést szenvedett.
- Az mit jelent? - A nő hangja és a tekintete ismét bizonytalanná válik.
- A fej valószínűsíthetően nekicsapódott a kormánynak, és ez agyi traumát okozott. Illetve a koponya mentén vérömleny alakult ki...
- És ez mit jelent?! - hangzik fel újra a makacs kérdés, türelmetlenül, akaratlanul is erélyesebben. Az orvos ismét kivár egy rebbenésnyi időt, majd kis sóhajjal folytatja.
- A férje jelenleg kómában van. A szemsérülés következtében valószínűleg elveszítette a látását. Azt még nem tudjuk megmondani, hogy végleges, vagy átmeneti vakságról van-e szó.
- Valószínűleg...? - A szó halkan, erőtlenül siklik ki a nő ajkai közül. Még dacolni próbál a tényekkel. Ez nem lehet... Ez nem lehet igaz.
- Sajnálom. Mindent megteszünk a gyógyulás érdekében. Talán korrekciós műtétre is lesz lehetőség. Ha felébred, biztosabbat tudok mondani. - Majd elnézést kér, és tovább indul a folyosón.
- A kórháztól teljes titoktartást várok el - szól utána Angie, mielőtt visszaroskadna a székre. Előveszi a telefonját, és az ujja meg-megremegve végigcsúszik a listán. Mara nevénél megáll egy pillanatra. Mintha vacilálna. De mielőtt lenyomná, egy vastag könnycsepp hullik a kijelzőre. A francba, szét fog folyni a sminkje.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie Lloyd
Charlie Lloyd EmptyPént. Jún. 07 2019, 20:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Charlie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ahogyan azt te is érzed, egy színész élete meglehetősen összezavaró tud lenni egy idő után, hiszen akárhogyan is, de azok a bizonyos határok valóság és szerep között elmosódnak, így nem meglepő, hogy benned is megfogalmazódott az a kérdés, amire még önmagad sem tudod igazán a választ, mégis foglalkoztat annak kiderítése.
Fontos szerepet tölt be az életedben ez a világ és otthon is érzed magad benne, ami úgy vélem jó dolog, ha az ember olyan életre és munkára vágyik, ami nem teher számára. Megvannak a saját módszereid, elképzeléseid, amelyek olyanná formálnak, hogy általuk képes leszel a maximumot nyújtani a munkád során. Sajnálatos módon az élet kiszámíthatatlan, és ezt a saját bőrödön kellett megtapasztalnod. Így pedig még nehezebb 'elfogadni', hogy ennyi ígéretes terv állt előtted, melyek kérdőjeleket vonzanak magukkal a baleseted után. Mindazonáltal remélem, hogy kellő segítség mellett és a személyiségedből létrejött kitartással képes leszel majd megbirkózni mindezzel, még ha semmi sem lesz már ugyanolyan.  Charlie Lloyd 560292900
[mellékesen megjegyezném, hogy nagyooon bírom a PB alanyod.  Charlie Lloyd 3874598021 Very Happy ]

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie Lloyd A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Charlie Lloyd 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Charlie Lloyd 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Charlie Lloyd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dommiel P. Lloyd
» Tristan Fitz-Lloyd
» Red × Charlie ~ what the...
» Charlie&Joy
» Charlie Ray

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: