New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 89 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:11-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:11-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Penelope Meyers
TémanyitásPenelope Meyers
Penelope Meyers EmptySzer. Ápr. 24 2019, 19:45
Penelope Meyers


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Penelope Meyers
Becenevek:
Penny
Születési hely, idő:
N.Y.C., 1987.02.24.
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York Film Academy (NYFA) - divatfotográfus képzés
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
borszaküzlet tulajdonos, eladó
Ha dolgozik//Munkahely:
Red River Wine Shop
Hobbi:
fotózás, macskám: Otis, programok Maya-val, tánc, pihenés, olvasás
Play by:
Leah Pipes

Jellem

Ki is vagyok én?
Ki az, aki álmát elérte, majd feladta azért, hogy átvegyen egy üzletet? Egyszerű a válasz: Penelope Meyers. Mit mond el ez rólam? Hülye vagyok, mert egy nagyon király munkahelyet hagytam ott azért, hogy édesapám borüzletét tovább vigyem tulajként? Őrültség volt? Két év telt el azóta, hogy apám elhunyt. Ő volt az őrzőangyalom, a támaszom. Nem akartam tönkretenni azt, amit ő gondosan, sok év alatt felépített... Rosszul éreztem volna magam, gyötrődtem volna. Eladni a család egyik tulajdonát? Szó sem lehet róla. Makacsul ragaszkodni kezdtem hozzá, hogy ellenkezzek ezzel az anyámmal és apám testvérével, akik már belekezdtek volna a hirdetések feladásába. Az első hónapok nehezen teltek, hiszen új volt számomra minden. Az ügyintézések, papírmunkák, az üzlettel kapcsolatos dolgok. Hajat téphettem volna minden egyes nap vagy sírhattam volna, nem tettem. Kitartottam, mert mindig is kitartás és küzdőszellem volt bennem.
Állatimádó. Igen, ez is én vagyok. Van egy macskám, akit pár hetes korában az utcán találtam télvíz idején, azonnal beleszerettem ebbe a kis szőrmókba, aki azóta is velem él. Nem mondom magam hatalmas nagy állatvédő aktivistának, azonban én is gyűlölöm, ha kidobnak egy állatot az út szélére, mint egy szakadt papucsot.
Sosem voltam tökéletes. Volt, mikor hibát hibára halmoztam, rosszul döntöttem valamiben vagy épp olyanba mártottam bele magam, amibe nem kellett volna... Nem egyszer kaptam pofont az élettől, nem mindent tanultam meg elsőre. Kellett egy újabb erősebb, észhez térítő arcul csapás.
Fotózás. Imádom a művészetet, de szívemhez legközelebb a fényképészet állt és áll a mai napig, a vele járó természetesség és persze, a retusálás. Mára csak a hobbim maradt ez, ami nyolc teljes évig az életem volt, a munkám. Bánom -e azt, hogy ott hagytam? Részben igen, viszont személyes kötődésem volt ahhoz az üzlethez, amelyet édesapám vezetett több, mint húsz évig. Állandó, visszatérő vásárlók és remek hely... Nem lett volna szívem bezáratni azt a kis kuckót, ahová ennyi ember tér be naponta különleges kérésekkel, rendezvényekre való kiszállításokkal vagy épp gyűjteményt növelni. Érzelmileg összeroppantam apám halálakor, de ez az üzlet visszahozta őt számomra. Borok. Nem vagyok olyan kiváló szakértő, mint apa volt. Nem is leszek az, de azért mindenképp igyekszem magamba szívni a legtöbbet ebből a világból. Az üzletvezetés egész tűrhető, pörgős tud lenni.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Penelope Meyers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate Meyers - készülőben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: