New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Cormac Wheelan
TémanyitásCormac Wheelan
Cormac Wheelan EmptyKedd Ápr. 23 2019, 22:28
Cormac Wheelan


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Cormac Wheelan
Becenevek:
felejtsd el
Születési hely, idő:
Írország, An Cabhán; 1978-09-17
Kor:
40
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
nőtlen
Csoport:
üzlet
Egyetem:
-
Munkabeosztás:
temetkezési vállalkozó (sírásó)
Munkahely:
Wheelan & Sons Funeral Directors Ltd.
Hobbi:
alkohol, cigaretta, szerencsejáték, bunyó
Play by:
Pablo Schreiber

Jellem
Nagybetűs bajkeverő. Hamiskártyás rohadék. Szerencsétlen balfasz. Vallott szexista. Tudatos alkoholista.
Bonyolultan egyszerű férfi, aki a mélyebb gondolatait a szőnyeg alá kaparja, mint sunyi macska a piszkát. Aztán rituálisan ráborítja még a szobanövényt is és rápöcköli a cigaretta végéről a pernyét. Alapos munkát végez, hogy ne lássák többnek, mint amennyit látni enged magából. Hozzászokott a rendszeres alábecsüléshez, második bőreként hordja. Tesz a külvilág véleményére. Ismeri a határokat, csak éppen nagy ívben szarik rájuk, ahogy viselkedése miatt a legtöbben őrá is. Kivéve, ha tartozik az illetőnek. Ez nem számít ritka esetnek.
Ő a sose kívánt, levakarhatatlan kutyaszar a cipőtalpon, amit hiába próbálnak a legközelebbi padka szegélyébe törölni vagy a fűbe, még napok múlva is érezni a szagát a lakásban. A kosz, amit nem tudsz kikaparni a körmöd alól. A bőröd alá ékelődött szálka. Nehéz megszabadulni tőle, ragad, mint a kosz és keményebb a feje, mint a porcelánkád széle. Kiszámíthatatlannak mutatott természeténél fogva bármikor közelről megismerteti mással a koponyáját, ingyen beutalja egy orrtöréssel a plasztikai sebészhez. Kérésre már általában megbízási díjért cserébe cselekszik. Fizessék meg a százkilencvenhat centiméternyi, szálkás izomtömeg szolgálatait.
Tarhál, elvesz, majd kocka-, kártyajátékban elveszíti felhalmozott vagyonát. Következetesen a személyazonosításához szükséges dokumentumokon felül mást, értékeket nem tart magánál. Telefonja majdhogynem a múlt századból való, kihajthatós szar, ami nem érzékeli, ha a kilences gombot megnyomják. Mindegy finoman vagy törési szándékkal. A földhöz csapások miatt tele van karcolásokkal. A képernyőjének bal alsó sarka konkrétan fekete. Mi a fenének hizlalja a multik tetején terpeszkedő, zsírszalonnás disznók bankszámláját? Kibaszott kapitalizmus, szánalmas fogyasztói társadalom, birkanáció.
Valódi véleményét változó megosztja-e vagy se, az elsőként fejüket felütő gondolatait általában igen. Modora nyers. Nyelvezete kendőzetlen, vulgáris. Ritka, hogy megmutatja tud ő választékos és udvarias is lenni, ahogyan az is, hogy nem anyanyelvén hadovál, mikor már a fasza ki van.

Nem mindig volt ilyen, a történeteit viszont megtartja magának.

- Öt testvére van, négy öccse, egy húga és megszámlálhatatlan mennyiségű unokatestvére, franctudjahogyanhívják rokona, akiket maradéktalanul, név szerint fel tud sorolni. Részegen is.
- A család erősen hímsoviniszta, véleményük szerint kétféle végkimenetele van egy terhességnek: egy gyerek vagy egy lány.
- Generációkra visszamenőleg az IRA tagjai voltak a férfiak, szellemiségét az anyatejjel együtt szívták magukba és a 2005-ben hozott döntéssel nem értenek egyet. A háttérben arra buzdítják társaikat, ideje visszatalálni a gyökerekhez, a régi módszerekhez.
- A családi vagyont kiforgatták alóla, kifordították a szülői végrendeletet a pöcs testvérei, kisemmizték azáltal, hogy rákényszerítették az abba foglaltak egyik pontjának megszegésére. A vállalkozásból semmilyen pénzt nem láthat, névileg az övé, de nem rendelkezik döntési joggal. A rohadék öccse, a sorban utána következő, pedig pontosan tudja mit vállalt be helyette és az IRA az ő seggét akarja szétlyuggatni.
- '65-ös Mustangját pókeren szerezte. Csak az istenek tartják egyben az autót és védik a jogosítványát a zsernyákoktól.

Múlt
Egyszerre lüktet, zsibbad a bal arcfelem. Valami hideg, nedves tapad hozzá. Csiklandozza, szúrja is. Faszom. A kezem, pedig mintha vízbe lógna. Méhek dolgos nyüzsgése visszhangzik újra és újra a koponyám falaim közt. A migrénes fejfájás bolhafasz méretű felbujtói. Kibaszottul kellemes érzés. A következő másodpercben beleegyezés nélkül erősödik meg a hányinger, a gyomromból feljövő tartalomra pattannak ki az addig pihentetési célból lehunyva tartott szemeim. A vegyes ízű és minőségű piától bűzlő adag menet közben marja a nyelőcsövem, a nyelvem. Automatikusan hajolok előre – igen, a reflex, hogy az istenért, csak ne dőljek bele vagy fröccsenjen rám. Nem, mintha nem lenne mindegy a debütálás momentumában. A víz nem képzelgés volt. Visszaplaccsan a képembe, „hé ébresztő” felkiáltással. Anyád. Az utcalámpa gyér fényében mindjárt többet tudok meg a körülöttem lévő világról, előbb egy nagy lélegzetvételnyi szünettel adózok a megkönnyebbülés és unott meglepődés vegyesen értékelt párosának. A kiadott köpetet egy tudatossal küldöm meg utólag, mossa ki a nyál a nyelvem alól az undorító orgia és némi vér maradékát.
Feljebb kecmergek. Megtámaszkodok az alkaromon kezdetben. A hirtelen felállástól nem hiányzik egy újabb, mélyről gyökeredző és ellenállhatatlan inger. Ujjaim alatt agyagos föld, fű terül el és egy kiégett csikk. A tüdőm azonnal nikotinért sípol. A köhögést a vállamra hajolva nyomom el. A kézfejemmel törlöm le a szám szélét. Ha jól érzem, a kabátzsebemben még van egy doboz. Kell lennie legalább egy szálnak még benne. Kell. Pont. Ülésig feltolom magam, az egyik lábam magam alá húzom, pont, mielőtt a hangyák menetelni kezdenének rajta. Derengeni kezdenek az este történései a magaslati levegő magamba szívásával. A kongó fejem emlékeztet rá elsőként. A homlokom hasogat. A bőr meghasadt a bal szemöldökcsontomnál, ahogy a fickó megfejelt. A pultról ugrott nekem. Kettőnk közül viszont egyedül maradtam talpon a próbálkozása után. Idióta pöcs, a saját koponyája keménységével sem volt tisztában. A bordáit kedvességből teszteltem, hogy kedvét szegjem az újabb szárnypróbálkozásoktól, amint magához tér. Könnyen tört. Az ébredés már a kórházban várta. Fogja. Faszom tudja mennyit ütött az óra. Earl szokásosan bezsebelte a fogadásokra kötött téteket, a felét a sörömmel együtt csúsztatta át a pulton. Vagy az irodájában volt? Csak utána vonszoltam magam ismét a söntéshez? Ködös is. Lényegtelen is. A jussom rég elittam a kocsmájában, elherdáltam dohányra.
Hátrasimítom a hajam, megvakarom a szakállam, aminek hozományaként rájövök mi csiklandozta az arcom nemrég; a fű. A felfedezés, a környék felismerésének nagy örömére a zsebemhez nyúlok, amelyikben a megmaradt szajrét vélem kiérezni. A földrajz nekem kedvez – két utcával odébb van Fergus háza. Tíz perc séta még jót is fog tenni. Az idő kellemes, a közel 10°C fok sokkal otthonosabb, mint a napközbeni hőmérséklet. Végre nem rohadok bele a kabátba. A kabát rejtekében az ujjaim nem az elnyűtt doboz papírjához érnek hozzá. Oo, varjú vájja ki a szemed… Rohadt morzsák. Kurva süti. Fergus volt vagy Winniefred néném? Mindkettőben elég ír furfang rekedt, hiába nem tették a lábukat hazai földre évtizedek óta. Szitokszóráshoz vennék levegőt, lendületet ahogy hátrahajolok és érzem, valami kiesik a fülem mögül. Az isten áldja… Egy rohadt cigaretta. Megtört, talán kicsit még vizes is, de az enyém. Az elégedettek nyugalmával és komótossággal felvértezve kutakodok végig magamon, hol a fenében van az öngyújtóm. A bakancsom szárában lelek rá öt dollár kíséretében. Pont elég lesz, hogy a reggeli mellé szerezzek kíséretet öblítés gyanánt.
Másodjára lobban be a szikra, ad lángot a kissé elázott sodrás végének megyújtásához, amivel még minimum egy, ha nem két percig elbaszakodok. Ez idő alatt veszem észre a túlparton fekvő telefonom. Egészen úgy fest kibírta az estét. Fogaim közé szorítom a szűrőt, a zippot a tenyerembe hajtom és előre dőlök, lehetőleg úgy, ne kerüljek bele abba, ami egyszer már áldásos könnyebbséggel megajándékozva kijött belőlem. A bekapcsoló gombot megnyomva felvillan a külső kijelző. Az óra szerint három perc múlva fél hat, a pirkadat narancsos közelségét látom a horizont aljánál kapargászni. Felhajtom a készüléket, ami rögtön hat nem fogadott hívással üdvözöl a húgomtól és egy sms-sel. Anélkül csukom be, vágom zsebre, hogy elolvasnám mit tartalmaz. ”Láttalak az árokban, de kurva nehéz vagy ahhoz egyedül kiszedjelek onnan. Szívesen seggfej. Jössz egy üveg whiskey-vel, amiért este elfelejtettél.” Semmi kedvem nincs hozzá jelenleg, főleg nem azt olvasni vagy hallgatni mekkora paraszt vagyok, amiért elfelejtettem a megbeszélt programot. A sütiért nyúlok, míg teszek egy utolsó próbálkozást a cigaretta meggyújtásával. Már emlékszem. Az öregasszonytól csórtam el, amiért megint a nyakamba akasztotta a botját és beszólogatott. Az öt dollár is tőle van, majd később levágom nála a füvet cserébe. Nekem csak jobb, ha azt hiszi ingyen dolgoztam nála.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cormac Wheelan
Cormac Wheelan EmptyKedd Ápr. 30 2019, 21:50
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Cormac!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bájos természeted csak még elbűvölőbbé vált a történeted haladtával, amely során szépen felvázoltad mire is kell felkészülnünk egy veled történő találkozás alkalmával, ahol biztos vagyok benne, hogy az unalom nem feltétlenül játszik. Elvégre vagy helyben hagyod az illetőt vagy jobb esetben egy életre megemlegeti még azt is, hogy megszületett. Very Happy
Azért öt testvér mellett nem lehetett egyszerű felnőni sem, főképp józan észnél megmaradni, hiszen tapasztalatból mondom, hogy néha még egy testvértől is a falra lehetne mászni. De én úgy gondolom minél népesebb a család, annál több élménnyel gazdagodhatsz. Még ha azok többségében kellemetlen csomagolásba is érkezzenek. És ha már a kellemetlenségekről beszélünk, a te estéd következménye sem éppen az, amit az ember kívánhat magának, de remélhetőleg ha összerakod a dolgokat, azok némiképpen enyhítik majd ezt az érzést. Egyébként tetszett, hogy ilyen részletesen leírtad mindezt. Ugyanakkor kíváncsi leszek kinek nehezíted meg majd az életét a továbbiakban, így nem is tartalak fel tovább. Cormac Wheelan 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cormac Wheelan A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Cormac Wheelan 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Cormac Wheelan 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Cormac Wheelan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a way too early morning, Avery&Cormac
» sis', Sinéad Wheelan
» Sinéad Wheelan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: