New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 119 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 23:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 17:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 17:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 16:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 15:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 15:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 15:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 14:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Legjobb barátom
TémanyitásLegjobb barátom
Legjobb barátom EmptyKedd 23 Ápr. - 0:53
_____ Shin


Play by:
Moon Jongup (vagy bárki más, egyeztessünk)
Születési hely:
Mindegy
Kor:
23-26
Lakhely:
Ahol akarod
Szexuális beállítottság:
Amit szeretnél
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Amit akarsz
Történetünk:

Te vgy a legjobb barátom és már nem is tudom hány éve ismerjük egymást. Igazából vagy ezer évnek tűnik tudod? Szóval te vagy az, aki bíztat minden hülyeségre, és aztán fogja a hajam ha kell a kagyló felett. Mindenbe benne vagy és alapvetően hasonlítassz rám annyiban hogy spontán döntések híve vagy és minden buliba benne vagy. Te vagy az, aki minden hülyeségemről tud, arról is hogy igazából nem is kéne suliba járnom, és nem kéne mellette dolgoznom sem, akkor is dúsgazdag lennék, de azt is tudod és talán becsülöd bennem hogy nem vagyok elszállva magamtól, és nyitott vagyok a világra mint te.  Pontosan tudod mennyire vagyok jóban a családommal és mennyire nem akarok megfelelni senkinek sem. Annak sem hogy annyi lányhoz akartak már hozzáadni és tudod mennyire utáltam? Nagyon  nagyon. Veled együtt ittam le magam a sárga földig, és a kanapédon bármikor aludhatok azt mondtad. Bár általában nálam bulizunk mert nagyobb a hely, de otthon érzed magad ott is. Ismerjük egymást elég rendesen és tudod hogy néha máshogy is szeretem a szexet nem csak vanília módon, hanem keményebben is,  szubként. Nem ítélsz el miatta, de nem is akarod tudni  részleteket. Szabad lélek vagy, és nem kötelezed el magad senki mellett, legalábbis eddig még nem tetted. Mindig azt mondod, hogy ha megállapodnál, az nem lenne tisztességes a többi lánnyal szemben. Nagy casanova vagy, és szívesen mesélsz a kalandjairól.


//Barátok vagyunk és azok is maradunk. Hamarosan érkezik az életembe az egyik volt menyasszonyom, és felforgatja a békés kis napjaim, és nagyon nagy szükségem van rád hogy kipanaszkodhassam magam. Nem szabok meg semmit, alakíts a karit, és építs ki szálakat, én csak a legjobb barát státuszt kérem és adom is cserébe. Gyere gyere, nagyon várlak Legjobb barátom 2624752903 A képen Moon Jongup van de alkuképes bármilyen ázsiaira Very Happy  //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Legjobb barátom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A barátom barátja a barátom
» Az asszisztensem/ legjobb barátnőm
» Legjobb barát
» Andrew, legjobb haverom
» Victoria, a húgom legjobb barátnője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: