New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 124 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Mara Chaudhary
TémanyitásMara Chaudhary
Mara Chaudhary EmptyCsüt. Dec. 13 2018, 20:34
Mara Chaudhary


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Mara Chaudhary
Becenevek:
 -
Születési hely, idő:
Pennsylvania, Lancaster, 1998.02.23.
Kor:
20
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
 -
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
olvasás, Biblia tanulmányozása, főzés, varrás
Play by:
Maia Mitchell

Jellem
Furcsa csodabogárnak tartanak, amiért egy olyan közösség ad otthont nekem, mely a családról, az összetartozásról, és a kereszténység legtisztább vonaláról szól. A Biblia írásait követve nőttem fel, nem ismerem a modernkor vívmányait, nem ismerem a divatos zenéket, irodalmat, sem pedig a világot. Abraham és Mary Chaudhary harmadik gyermekekként láttam meg a napvilágot húsz esztendővel ezelőtt. A bátyám Jacob két évvel, a nővérem Eliza egy évvel, a húgom Eloise pedig négy évvel fiatalabb, mint én. Mindannyian ugyanabban a szellemben nevelkedtünk, mint a közösségünk tagjai. A reggeli kakasszó ébredésével megkezdődik a munka a farmon, édesanyám tehenet fej, az édesapám, és a bátyám segítenek pajtát építeni a szomszédnál, addig odahaza a lányok a házimunkával foglalatoskodnak. Az iskolát már régen befejeztem, a keresztény dalok is csak a vasárnapi istentiszteleten hangzanak el. Az angolok kifejezésével élve mi vagyunk a kívülállók. Nincs abban semmi különös, hogy az Ordnung alapján élünk, és tapasztalunk. A szüleim kétkezi munkából tartják fent a családot, akárcsak a többiek. A házunk körül megjelent már egy-két „újdonság”, ami megkönnyíti a hétköznapokat, de a szüleim hallani sem akarnak arról, hogy autót vásároljunk, vagy telefon legyen a háznál. Elegendő, ha a püspöknél van egy, és a falu szélén, ha baj történne. Egyébként mindent egymás között oldunk meg, a kinti világ segítségét elutasítjuk, és csak akkor engedünk neki, ha nincs más megoldás. Az év minden szakaszában akad tennivaló, nem telhet el úgy egy nap, hogy ne tettünk volna valami hasznosat. A ruházatunk nem a legszigorúbb elveket követi, már felvehetünk sötétkék ruhát, vagy barnát is, de a kötény fehér marad, akárcsak a főkötő. A hiúság legkisebb szikráját is eltapossuk. Szeretem a friss szalma illatát, a születés pillanatának megélését, az ünnepnapjainkat. A varrással már egészen jól elboldogulok, de a főzéssel még vannak gondjaim, pedig apa elvárja, hogy segítsek odahaza, és az étteremben is. Hogy tulajdonképpen hogyan is neveznek bennünket? Mi lennénk az amisok, az idegen, és zárt kommuna.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mara Chaudhary
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charlie bácsi && Mara
» Samu&&Mara - Wicked backstage
» Mara & Charlie - Devil Behind The Wheel
» Terry & Joseph || Mara is alive

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: