One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Kapcsolatkeresõ

Valiar McLeon EmptyKaiden N. Dubois
Today at 4:06 pm

Munkahelylista

Today at 3:55 pm

Foglalt keresztnevek

Today at 3:51 pm

Today at 3:49 pm

Teaház a Törött Porcelánbabához

Valiar McLeon EmptyMirabell Wagner
Today at 3:03 pm

Elias lakása

Valiar McLeon EmptyElias Anderson
Today at 2:08 pm

Unexpected trip to Peekskill

Valiar McLeon EmptyElaine Beaulieu
Today at 2:05 pm

Wayne & Ruby - Greek Night

Valiar McLeon EmptyRuby Dayton
Today at 12:56 pm

Raelyn&Dorian - no one like you

Valiar McLeon EmptyRaelyn J. Winters
Today at 12:33 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 16
Diákok 25 19
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 6 6
Üzlet 12 14
Oktatás 5 5
Munkások 11 7
Egészségügy 13 9
Összesen 108 103
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Aicha N. Dubois, Arnold Griffin, Aurora Cabot, Bellamy West, Dylan Welsh, Elaine Beaulieu, Joshua Miller, Kang Ro Bin, Kenen MacKellar, Marissa Grey, Pavel S. Dragunov, Romero D. Bohen, Sarah Farrow, Sorcha Barland, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Valiar McLeon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Valiar McLeon   Valiar McLeon EmptySzomb. Dec. 01, 2018 8:30 pm

Valiar McLeon

Karakter típusa:
Saját.
Teljes név:
Valiar Scott McLeon
Becenevek:

Születési hely, idő:
USA, Las Angeles, 1989.08.12.
Kor:
29.
Lakhely:
Manhattan.
Szexuális beállítottság:
Hetero.
Családi állapot:
Egyedülálló.
Csoport:
 Média, művészet és sport.
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Színjátszást tanultam.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Amíg csak forog a kamera.
Ha dolgozik//Munkahely:
A Warner Bros. szerződtetett színésze vagyok.
Hobbi:
Hobbialkoholista. Régen sokat szörföztem, de a jelenlegi életem mellett ez gyakorlatilag kivitelezhetetlen.
Play by:
Dane Dehaan.

Jellem
Ide jön a jellem, ami lehet novellaszerű, avagy jellemzés, de írhatod pontokba szedve is, halszálkásan, képekkel illusztrálva, ábécé sorrendbe rendezve vagy ahogy szeretnéd. Utóbbi alatt értjük mondjuk azt, hogy minden egyes betűhöz írsz egy szót és elmondod, hogy miért éppen azt, de ezt a neved betűivel elkészítheted. A pontokba szedéshez csupán ötletadónak néhány szempont: pozitív illetve negatív tulajdonságok; hobbi; dolgok, amiket szeret/nem szeret; meghatározó pillanatok az életéből; példakép; kedvenc helyszíne; dolgok, amik mindig nála vannak; bakancslista; becenevek; elvei; mottó; ami zavar; amire büszke; mások véleménye stb stb stb.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

Vendég

Anonymous
Vendég

Valiar McLeon Empty
Vissza az elejére Go down

Valiar McLeon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal