New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

lány unokatesó - 17 - választható pb (Camila Mendes?)
Témanyitáslány unokatesó - 17 - választható pb (Camila Mendes?)
lány unokatesó - 17 - választható pb (Camila Mendes?) EmptyKedd Dec. 12 2017, 21:50

Noreen Wesley (?)


Teljes név: Noreen Wesley (?) - először ezzel a névvel hozták, szóval a Noreent jó lenne legalább középső névnek megtartani lány unokatesó - 17 - választható pb (Camila Mendes?) 2624752903
Play by: a képen Camila Mendes van, de amúgy választhatsz bárkit Smile
Születési hely:New York
Kor: 17
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: rád bízom
Családi állapot: rád bízom
Csoport: diák
A karaktert teljesen a megalkotóra bízom, egyedül az itt leírt néhány, elenyésző információhoz szeretném tartani a kapcsolatot.
Mikor meghaltak a szüleim (2017 év eleje) a te apukádat nevezték ki gyámomnak. Még sosem voltam korábban New Yorkban, mindig ti jöttetek hozzánk látogatóba, így a város is új nekem meg úgy ez az egész helyzet. Januárban volt a baleset és azóta lakok veletek, pszichológushoz járok, de persze még mindig nem merek neki mindenről beszélni. Te igyekszel segíteni nekem amiben csak tudsz, így az apukád is ugyanabba a suliba íratott be engem, ahova te jársz.
Az anyukád pár éve lelépett, s nem tudom, hogy a szüleid végül elváltak-e már vagy még nem, de a lényeg az, hogy te az apukáddal maradtál, de te  hogy azért mert ő annyira ragaszkodott érted, vagy mert az anyukád olyan könnyen lemondott rólad, azt meg végképp nem tudom. Képeslapokat mondjuk minden hónapban legalább egyszer küld, de az is megesik, hogy hetente, te meg mindet kirakod a szobád falára, ami nagyon jól néz ki, de lehet, hogy nem csak ezért csinálod.
Szeretném, ha nagyon jó kapcsolat lenne a két lány között és segítene Eileennek, amiben csak lehetséges, mert láthatóan nagyon nehéz időszakon megy keresztül. Várlak nagyon! Very Happy


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
lány unokatesó - 17 - választható pb (Camila Mendes?)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Babyleth && Eileen - új lány a suliban
» a pszichológusom - választható pb
» Camila Mirren
» Camila Guerrero
» Fred Clifford x választható pb x autóversenyző

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: