One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Kapcsolatkeresõ

Millie Crawford
Today at 12:29 pm

Audrie Hendricks

Audrie Hendricks
Today at 12:11 pm

Ryan & Flor

Ryan J. Craig
Today at 8:30 am

double trouble

Ethan Kaminski
Today at 8:22 am

Flor & Jules

Juliet Brewster
Yesterday at 11:50 pm

Dor & Rae | shining stars of the night

Dorian J. Lester
Yesterday at 11:45 pm

Játékpartner keresõ

Millie Crawford
Yesterday at 8:58 pm

Nora & Millie - hey, cousin!

Millie Crawford
Yesterday at 8:35 pm

Ewan & Lena

Lena Caldwell
Yesterday at 7:20 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 11 2
Diákok 4 6
Törvényszegõk 11 11
Bûnüldözés 5 7
Hivatal 0 4
Üzlet 4 4
Oktatás 5 1
Munkások 6 2
Egészségügy 6 6
Összesen 52 39
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Elizabeth Luna Cortez, Ethan Kaminski, Fable S. Hill, Joshua Miller, Juliet Brewster, Millie Crawford, Raelyn J. Winters, Valerie Dalton, Wyatt Bennett

A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Carmela Whitman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Carmela Whitman   Szer. Nov. 21, 2018 12:04 am

Carmela Whitman

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Carmela Whitman
Becenevek:
Carm, Car
Születési hely, idő:
London, 1987.02.16.
Kor:
31
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Biszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
művészet
Egyetem:
Durham, jogi gazdálkodás, már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
---
Ha dolgozik//Munkahely:
Maszek festő
Hobbi:
Futás, a börtön óta a közelharc gyakorlása, vers írás, hamis kártyázás
Play by:
Miranda Kerr

Jellem
Furcsa egy teremtés vagyok. Leginkább az anyám mondta mindig ezt rólam gyerekkoromban. Az egyik pillanatban a világot a keblemre ölelném a következőben, mindenkit szemmel gyilkolnék…Nagy szájú, olykor kötekedő személyiség voltam. Nem féltem a bajtól, és könnyedén be is vonzottam. Utáltam a nyomást amit rám akartak erőltetni, így mindig az ellen mentem amire mindenki azt hitte jó nekem. Mindig is egy lázadó voltam, aki szabadságot akart, és vad életet. Mindig az volt a vágyam, hogy sok mesélni valót adhassak tovább az utódaimnak. De idővel ez a vadság megtanult szelíd lenni. Megtanultam, hogy nem mindig akarnak számomra rossza az emberek. A bátyám jóvoltából kezdtem rendes „kislány” lenni. Persze megmaradt a szeszélyesség hatalma de már az irányításom alatt. Persze ez nem jelenti azt, hogy olykor az őszinteségem nem ismeri ezeket a határokat. Ha valakit nem szeretek azt nem szeretem és egyszerűen a tudtára adom. Nagy az igazság érzetem így bárki legyen is az ha igazságtalan felettem vagy felette a döntés kiállok és bárkivel farkas szemet nézek. Nem vagyok olyan türelmes mint a bátyám, sőt én kifejezetten lobbanékony természet vagyok és olykor szavak helyett képes vagyok a kezemet használni előbb min gondolkodni. A festészet ezért lett számomra hatalmas ajándék mikor az életembe került. Megnyugtat és boldoggá tesz mikor festhetek. Jobban érzem magam a nyugalomban és a gondolataimban. Egy másik világ tagja leszek ahova nem követ semmi mélységes pokol amit ismerek. (Talán ezt az érzés kerestem mikor droghoz nyúltam.) Viszont ha valakivel megtalálom a hangot, könnyedén kezdek vele barátkozni. Bárhogy bárkivel el tudok csevegni ha akarok, és szociálissá tudok változni egy csettintésre. Persze ha csak én is akarom. Viszont ha valakit nagyon megszeretek idővel hamar a páncélom alá láthat fokozatos idővel. Azonban egyszer játsszák el a bizalmam... Többet nem leszek az akit szeretni lehet…

Múlt
Szerettem Angliát. Volt egy kellemes gyermekkorunk a testvéremmel. Szerettem a hatalmas házat amiben felnőttünk, azt a vizes időt ami minden évszakban elkísért minket. Szerettem magát azt amiben éltem. Idősebb koromra kissé érzelmi problémás kislány voltam. Volt egy határ amit én mindig át akartam lépni, és mindig túl akartam jutni azon mint amennyi esély kaptam. Nehezen de idővel kezeltük a problémáimat leginkább a bátyám segítségével. Ugyan meg maradt egy bizonyos fokig ez az érzelmi probléma de erre már az agykúrkászok csak azt mondták teljesen normális. A tini korszak nehéz eset volt. Leginkább az anyámmal voltak harcaim. Apám mindig a legvégén lépett közbe mikor már anyám nem tudott mit mondani a szélsőséges válaszaimra. A középiskolát jó messze választottam is meg, hogy megismerjem a kollégiumi életet, hogy elszabaduljak a családi kéz alól. Szerettem kollégista lenni, megismertem az önállóságot, az egyedüllétet. Életünk nagy szerelmi időszaka, a sírások, a sok buli, boldogság és minden amit csak megismerhet akkor egy tini. Persze a tanulással nem volt gondom, ami érdekelt az a fejemben volt és minden botrányos akcióm ellenére is él tanulóként zártam a középiskolát még ha a suli magatartásilag egyáltalán nem volt rám büszke. Nem is maradtam sokáig otthon, hamar egyetemre mentem ahol már saját kislakásom volt, dolgozni kezdtem és közben tanulni. Apám és anyám teljesen levették rólam a kezüket. Megismertem Johnatant életem leghosszabb párkapcsolatát akibe valóban őszintén szerelmes voltam. Rezidens orvos volt én pedig nem sokkal befejeztem a jogi egyetemet és a családi kapcsolatoknak hála hamar egy menő vállalkozás pénzügyi figyelője lettem, és persze a papírok, intézője. Az élet vad szakasza szépen magamra hagyott és boldog életet kezdtünk élni, a párommal. Lett egy saját lakásunk, és már jegyben is jártunk. Közeledett az esküvőnk és terveztük a közös gyermekünket is. Idő közben a bátyám kisfia is világra jött Chuck. Imádtam. Nagyon sokszor megjelentem a bátyámnál miután a kisfia világra jött. Elvállaltam amikor csak lehetett a  bébi szitter szerepét. De aztán…a torta máza lassan megkövült és beletört mindenkinek a foga…

Hactor kisfia leukémiás. Mindenkit lesúlytott ez a dolog, főleg a bátyámat. Igyekeztem a segítségére lenni, de tudtam, hogy egy halált csak saját magunk tudunk hátra hagyni. És egy saját gyermek elvesztése, és hátra hagyása hatalmas kérés volt Damiantől…De én ott voltam. És segíteni akartam ahol csak lehetett. De ami a legjobban fáj végül bekövetkezett. Ő és a felesége nem sokkal elváltak. A gyermek elvesztése hatalmas léket épített közéjük…
Pár hónappal Chuck halála után Johnatannal megváltozott a viszonyunk. Terveztük a gyermeket és próbálkoztunk is de idővel kivizsgálásra mentünk párterápia segítségével. Velem született meddőséget diagnosztizáltak. Soha nem lehet gyermekem. Mindkettőnket mélyen súlytotta a hír. Nem csoda, hogy idővel a jegyesség felbomlott és Johnatan nem sokkal elhagyta a házat én pedig benne maradtam…egyedül. Tudtam, hogy Hectorhoz most egyáltalán nem fordulhatok. A munka rabja lett a gyászban. Ami leginkább elsőnek segített az a cigaretta volt és a festés. Később olyan dolgokat találtam az internet segítségével amik végül elhozták a démonjaimat. Elsőnek marihuánát vettem. Kipróbáltam magam is, de nem lettem fogyasztó. Sokkal inkább mást akartam vele. Termelő akartam lenni…

2 év volt. Egy őszi esős este volt, mikor Damian megjelent az ajtómba felmutatta a jelvényét majd egyszerűen falhoz állított és letartóztatott. A saját bátyám buktatott le és vitt be az őrsre majd mint egy állatott dugott a ketrec mögé. Emlékszem, hogy egyszer nem tudott rám nézni. El sem köszönt tőlem, a tárgyalásomon sem volt ott. Nem mondott nekem semmit csak a jogaimat sorolta fel. Nem volt más csak egy egyszerű rendőr….Nem maradt semmi abból a testvérből akit annyira szerettem…Nem maradt senki akit igazán szeressek.
A börtön már egy másik mese. Lényeg az, hogy sok mindent megtanultam amíg oda bent voltam. Megtanultam, hogy mindig is igazságtalanok lesznek veled ezek után. Elveszted azt, hogy embernek nevezzenek. Csak egy bűnös börtönbe való szuka leszel. Egy garzon lakást sikerült vennem, Queens-ben, a régi festményeimből. Festeni kezdtem, és tetoválás mintákat készíteni hébe-hóba. Amiből lehet abból pénzt csinálok, hogy legalább a fedelet ne vegyék le a fejem fölül…

Mûvészet
Play by :
Miranda Kerr
Kor :
31
Foglalkozás :
régen gazdasági jogász, most már kicsapongó festő
Hozzászólások száma :
20

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Carmela Whitman   Szer. Nov. 21, 2018 1:10 pm

Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Carmela!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A múltad egy igazi hullámvasút, néha nagyon fent, és jól megy minden, még annál is jobban, néha pedig nagyon lent. Befejezted az egyetemet, volt egy jó állásod, párkapcsolatod, szép terveid, minden ahogy a nagy könyben meg van írva, aztán pedig megkezdődött a mélyrepülés. Először Damian kisfia... ami vele történt, valóban tragédia, aztán a meddőséged híre, és mire észbekaptál, az életed már romokban. Nyilván emiatt jött ez az őrült ötlet is, hogy marihuánát termesztettél. Elhiszem, hogy nem volt könnyű, de ismerjük be, nem ez lett volna a megoldás. És aztána a végső döfés, hogy éppen a bátyád volt az, aki lecsukott. Reméljük, hogy innen már csak felfelé vezet az út. Drukkolok, hogy rendbe jöjjenek a dolgaid, bár ez biztos megint nem lesz könnyű menet.
Mindenesetre szép, összeszedett írás lett. És már engedlek is tovább.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Munkások
Play by :
◇ Katie Cassidy
Kor :
32
Foglalkozás :
◇ criminologist, ex-model
Hozzászólások száma :
287

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése