New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 20:15-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:43-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 19:02-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk!
Témanyitásfemme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk!
femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! EmptySzomb. Nov. 03 2018, 09:44
Bridget (Bree) Henson - ne bizonytalanítson el a régebbi dátumfemme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! 3756308786


Play by:
Kassi Smith
Születési hely:
rád bízva
Kor:
21-27
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
törvényszegőt kivéve bármi
Történetünk:

A húgom vagy, mégpedig az a drága és tüneményes hugicám, aki a hátam mögött a főnökömmel randevúzgat. David a General Motors igazgatója, éppen azon a telephelyen, ahol én márka- és szervizvezető pozícióban dolgozom. Nem véletlen tehát, hogy ezt a kis titkot megőrizted előttem, azt viszont nagyon is sejted, hogy nem fogok örülni ennek a románcnak.
Hogy miért nem? Mert nem mondanám, hogy a tartósság az első jelző, ami eszembe jut, ha az eddigi kapcsolataidra gondolok. Ebben sajnos rám hasonlítasz.

Alapvetően jó viszonyt szeretnék, de ez nem jelenti, hogy nem lehetnek apró fricskák a történetükben. Olyan lányt képzelek el, aki tudja, hogyan éljen tartalmasan, és hogyan élvezze az életet, de egy pillanatra sem válna közönségessé (nem lotyó karit várok, ennél ő sokkal összetettebb). Aki szereti piszkálgatni a tüzet, de mielőtt túlságosan megégetné magát, inkább tovább szökken. Apánk rád eső hagyatéka, hogy vonzódsz a magas vagy vezető beosztású férfiakhoz.
Azt is el tudnám képzelni, hogy kivételesen komolyan gondolnád Davidet, de az egyik exed valamilyen módon nagyon megnehezítené a helyzetet, vagy bármi más DE-faktor  lép a képbe. Így akaratomon kívül én is belekeverednék az ügybe, már ha meg tudsz győzni róla, hogy falazzak. Neked. A saját érdekemben. – Ha ezt a szálat bevállalod, akkor Cherry-vel igazán jóban leszel. Very Happy

De kapcsolati szálak másokkal is bőven alakíthatók, nekem pedig rengeteg titkom van  szemöldök pééldául a hat éves kislányom, amiről abszolúte nem tud még senki.  femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! 491470528

Kedvcsinálónak találtam neked szupi avatarokat ITT
ŐK csak szimplán baromi jó képek
meg ŐK is
Ezek a GIFEK pedig  femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! 3874598021

De ha más arccal képzeled el, az sem gond, egyeztessünk.  femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! 757797015

Ha van, amit módosítanál a történetben, jellemben, van rá lehetőség, nyitott vagyok az ötletekre. Írj pm-et, kérlek, ha megjöttél.  szívecske  

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk! 5RpYFSk
 
femme like you. - aktuális és sok-sok ötlettel várjuk!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» like a really small gang - Serát még mindig várjuk!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: