New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Zsaruból lett rossz fiú, ex szerető kerestetik!
TémanyitásZsaruból lett rossz fiú, ex szerető kerestetik!
Zsaruból lett rossz fiú, ex szerető kerestetik! EmptyHétf. Okt. 15 2018, 15:37
Nicholas Bates


Play by:
Jó lenne ezek közül vagy közösen kitaláljuk: Brett Dalton, Nikolaj Coster-Waldau, Zachary Quinto, Steven R. McQueen, Dylan Bruce
Születési hely:
Szabadon választható
Kor:
30-35
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló?
Csoport:
Bűnüldözés/Törvényen kivüliek
Történetünk:

Sose vágytam társra, de ahogy egyre veszélyesebb és bonyolultabb ügyeket kaptam, úgy kezdett el apám is ragaszkodni ehhez a képzetéhez. Ezért is kaptalak meg téged társnak egy idő után, amit, mondanom sem kell, mindketten rühelltünk. Én feminista, maximalista és magamnak való nőszemély, te himszoviniszta, mogorva és bunkó, de valahogy mégis úgy hozta a sors, hogy kiválóan össze tudtunk dolgozni, hisz mindketten profik voltunk.
Egyik alkalommal egy fegyver-és drogcsempészettel üzletelő bűnbandába kellett együtt beépülnünk, mint egy igazi pár. Nem tudom, hogy a játék miatt, vagy, mert igazából az első perctől fogva vonzódtunk egymáshoz, de hamarosan nem csak a szerep kedvéért alkottunk egy párt, hanem valóban egymásba szerettünk. Én legalább is biztosan szerettelek annak ellenére, hogy sose hittem a romantikában, szerelemben, hogy szerintem ez időpocsékolás – te mégis az egyik legfontosabb személy lettél az életemben.
A sors azonban csak ritkán kegyes és jó: egy idő után lebuktunk a banda előtt és kiderült, hogy mindketten zsaruk vagyunk, amiért bosszút esküdtek ellenünk. Téged a szemem láttára lőttek le, amitől összedőlt az egész világom, de én valamilyen oknál fogva mégis élve megúsztam a dolgot és nem haltam meg.
Megfogadtam, hogy megbosszullak, hogy sose felejtelek és sosem fogok mást szeretni rajtad kívül, de a bosszú ideje sajnos még várat magára.
Amit a jelen időben elvárnék tőled, a keresett személytől, hogy kiderüljön, mégsem haltál meg, csak eljátszottad a halálod, hogy te magad is bandatag lehess, azaz átállj arra a bizonyos „sötét oldalra.” Mikor ezt megtudom majd, egyszerre csap le rám a Menny és a Pokol, hiszen egy időben esek szét a boldogságtól, hogy a szeretett férfi mégis életben van és rogyok össze a csalódástól az árulásod miatt.
A zord felszín alatt azonban még mindig érzünk valamit egymás iránt, én biztosan. Azt rád bízom, illetve közösen kitaláljuk, hogy miért álltál át a bűnözők oldalára, illetve, hogy még érzel-e irántam (azért ez nem lenne rossz dolog: P ). Semmiképpen sem csöpögős szerelmi drámát szeretnék, inkább valami mélyebbet, sötétebbet, érzékit, szenvedélyeset, amiben természetesen azért pozitív karakterfejlődések is lesznek.
//Jó lenne azért, ha egy idő után mégis rájönnél, hogy mekkora oltári marha voltál, amiért elárultad a hivatásodat, ami egy rendőr számára a legszentebb (persze, erre meg is lehetnek a reális okaid) és infókat szolgáltatnál nekem a bűnszervezetről, amiben ügyködsz. Szóval amolyan kettős ügynök lennél bizonyos idő után. A kor és a név változtatható. Rengeteg ötletem van a plotokkal kapcsolatban. Smile
Ami a legfontosabb nagyon-nagyon várlak, el se tudod képzelni, mennyire. Ha úgy érzed, képes vagy megvalósítani, egy kissé bunkó, érzelmeit elrejtő, meglehetősen komor, vagány rosszfiút, akkor dobj meg egy pm-mel.!  Zsaruból lett rossz fiú, ex szerető kerestetik! 3874598021 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Zsaruból lett rossz fiú, ex szerető kerestetik!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ex-feleség, barátnő, anya, szerető
» Nagytesó kerestetik!
» rossz a topicnév, de azért less rá
» táncpartner kerestetik
» Nagynéni kerestetik .

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: