One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Prisoners

Jordan W. Weil
Today at 1:49 am

Hazudj Ha Tudsz

Nikolay Korzakov
Today at 1:01 am

Flor & Ben & Lyn

Flor Sanchez Moreno
Yesterday at 8:07 pm

Ben és Flor

Flor Sanchez Moreno
Yesterday at 7:46 pm

Figyelmeztetések és törlések

Admin
Yesterday at 4:00 pm

April I. Maystone

Nora Weston
Yesterday at 3:48 pm

My Hot Personal Trainer

Amelia Carter
Yesterday at 1:45 pm

Foglalt vezetéknevek

April I. Maystone
Yesterday at 11:47 am

Foglalt keresztnevek

April I. Maystone
Yesterday at 11:46 am
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 8 2
Diákok 11 5
Törvényszegõk 7 10
Bûnüldözés 8 8
Hivatal 2 3
Üzlet 6 2
Oktatás 4 3
Munkások 5 4
Egészségügy 6 5
Összesen 57 42
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Sylvia Juel

A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

John & Sylvia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: John & Sylvia   Csüt. Szept. 06, 2018 10:30 pm

John & Syl

A konferenciákat sosem kedveltem. Sokszor értelmetlennek tartom őket, de sajnos amolyan kötelező program. Szerencsére évente csak két-három alkalommal hívnak össze ilyet, ha minden rendben megy. Idén eddig nem volt semmi különös, így csak a szokásos nyárit szervezték meg.
Egy jó dolog talán van benne… Ilyenkor nem kell bemenni a kórházba, de cserébe hosszú órákon át csak hallgatod a többi orvost és próbálsz nem elaludni. Tény van aki érdekes ötletekkel, meglátásokkal jön elő, de ez a ritkábbik eset.
A konferencia végén úgy döntök elmegyek kicsit sétálni, vásárolgatni. Egy hónap múlvára esküvőre vagyunk hivatottak. Valami ruhát be kellene szereznem addig. Én meglennék egy régebbi darabbal is, de tudom, hogy Roger kitérne a hitéből, ha nem egy új darabban jelennék meg. Neki nagyon is számít a külsőség. Mondjuk tény szeretek szép ruhákat vásárolni, csak türelmem nincs túl sok hozzá.
A tömeg, ahogy meglepő módon egész nap, ismételten hatalmas. Mindenki csak rohan fel-alá. Egy pillanatra sem állnak meg. Nem is értem hova megy ennyi ember, hogy tudunk így élni… Próbálom kerülni a gyorsabban sétálókat. Van, aki elég hevesen jön nekem és még egy bocsánatot sem kér. Igazából megszoktam már. Egyik kollégám mondta azt egyszer ilyenkor csak csúnyán kell nézni és csak menni. Figyeljem meg majd ők fognak kikerülni. Egyszer kipróbáltam, de annak az lett a vége, hogy nekimentem valakinek és még neki állt feljebb. Úgy tűnik én nem tudok elég ijesztő lenni.
Ahol már kevesebb az ember elkezdem a kirakatokat is meglesni magamnak. Elég nehezen szoktam megtalálni a tökéletes ruhát, talán ezért sem szeretek annyira vásárolni…
A telefonom hirtelen szólal meg. Egy kis kutatgatás után meg is találom és mosolyogva veszem fel.
-Szia Liz! Hogy vagy?-Egyik kedvenc kolléganőm, mondhatni legjobb barátom, bár előtte is vannak titkaim, nem is kevés. Hosszas beszélgetésbe elegyedek vele miközben az egyik drágább üzlet kirakatánál megállva a próbababán lévő ruhát kezdem el alaposabban szemügyre venni. Elég tetszetős egy darab… És ahogy tovább nézem úgy kezdek egyre jobban belé szeretni. Viszont, amíg telefonálok nem szívesen megyek be a boltba, így tovább bámulva a kirakatot fecsegek egyet kolléganőmmel mit sem sejtve arról, hogy egy fiatal suhanc kinézte magának a hátizsákomat.
Öltözék

Egészségügy
Play by :
Reese Whiterspoon
Kor :
30
Foglalkozás :
Ortopéd sebész
Hozzászólások száma :
27

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online