Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Aaron x Cherry - What happened with you?!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Aaron Bennett Today at 10:09 am

Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Shane Harper Today at 12:06 am

Lindsay & Laura Hard Rock Cafe
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Laura Kinney Yesterday at 11:04 pm

Chloe Seymur
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Chloe W. Seymur Yesterday at 7:24 pm

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Chloe W. Seymur Yesterday at 6:59 pm

Wilson & Bowman II First date ;)
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Summer Wilson Yesterday at 12:44 pm

Baby && Susan
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Susan Maloy Csüt. Nov. 16, 2017 6:15 pm

Archiválást kérek!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Charlotte Green Szer. Nov. 15, 2017 9:07 pm

Játékpartner kereső
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Herbert Goldstein Kedd Nov. 14, 2017 8:57 pm

Ki van itt?

Charlotte Green, Chloe W. Seymur, Seraphina E. Hawkins

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Frida & Dave - Avenue u
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Frida & Dave - Avenue u
Csüt. Márc. 16, 2017 7:36 pm

Sosem kedveltem túlzottan Brooklyn-t. Nem csak azért, mert az életem legfontosabb mozzanatait mind Manhattan-ben éltem át, hanem azért sem, mert valamilyen érthetetlen okból kifolyólag azt az énemet juttatta az eszembe, amelyet jóideje próbálok elásni magamban. A múltamat. A tévedéseket. A tragédiát. Azon szörnyűségeket, melyeket felelőtlen tiniként elkövettem. De mégsem tudok távol maradni New York ezen részétől. Hogy miért? Mert a nálam 5 perccel idősebb bátyám itt lakik. Bár, azóta, hogy leérettségiztem, majd egyetemre mentem eltávolodtunk egymástól, időről időre mégis rászánom magamat a meglátogatására. Ő az ikertestvérem. Bármennyire is gyűlölöm a hacker életvitelét, ő mégiscsak a testvérem. Ilyen gondolatok vezéreltek ezúttal is, s mint általában a mai nap során is pont a várható forgatókönyv szerint alakultak az események.
Pár órával később, kilépve a lepukkant panel lakásból, épp az autóm fele indultam el, mikor hirtelen neki ütköztem egy velem szembe tartó pasinak.
- Upsz. Elnézést. - Sietek gyorsan bocsánatot kérni, habár nem vagyok biztos benne, hogy teljesen az én hibám miatt történt meg a koccanás. De alighogy felnéztem a férfire, majd találkozott a tekintetünk, mintha valami megfagyott volna bennem, olyan érzés kerített abban a pillanatban a hatalmába. Bár, sokat változott és megférfiasodott, a pillantására mégis egyből ráismertem. Akkor, ott azon az estén csak egy random pasiként maradt meg bennem.. és azóta sem akartam kideríteni lényegében miért is pont ő vezette azt az autót.. Vajon benne is ugyanúgy megmaradtak traumaként az aznap esti események? Vagy sikerült könnyen túltennie magát a dolgokon? Azt hiszem, az elsőt valószínűbbnek tartom.. mindenesetre nem neki kellett a napokban azt megtudnia, hogy annak a lánynak az egykori pasijával jött össze, akit azon az estén 7 évvel ezelőtt megöltünk.
- Ezt a váratlan meglepetést. - Nézek rá kissé hitetlenkedve. - Nem hittem volna, hogy valaha újból látni fogjuk egymást. - Vallottam be neki, hiszen valóban így gondoltam.

Remélem elmegy kezdőnek!  :pls:

Vissza az elejére Go down

Frida & Dave - Avenue u
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dave & Jo - Száguldás
» Frida Ivanova