One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Elkészültem az elõtörténetemmel...

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyMarissa Grey
Today at 10:51 am

Activity Check (09.17-10.01.)

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyN. Allison Haden
Today at 10:47 am

Aiden && Allie part2

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyN. Allison Haden
Today at 10:45 am

Fun in the market - Luke & Anita

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyAnita Cooper
Today at 10:41 am

Élodie ✫ Flor - Egy megmentett kisállat

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:10 am

crazy friday night

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyCherry Sullivan
Today at 3:12 am

♚Pain and gain ♚ Ryu & Hudson

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyHudson Duncan Payne
Today at 12:13 am

Shut Up and Dance with me

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyMyna Rosegold
Yesterday at 11:08 pm

Aston & Pola

Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyPola E. Whitebreak
Yesterday at 10:45 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 36 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 9 14
Hivatal 5 7
Üzlet 13 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 12 15
Összesen 140 150
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

Bellamy West, Diane N. Miles, Ewan Patrick Brooks, Leslie Hewson, Marissa Grey, Nick Campbell, Raelyn J. Winters, Sebastian St. Vincent, Veronica J. Rhodes

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Kapcsolatkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyVas. Május 26, 2019 2:34 pm

Halihó Smile

Lenne egy kiadó plotom, és ehhez szeretnék játszótársra/társakra találni. Smile Natalie most 16 éves, állami gondozott, akit néha ideiglenesen kihelyeznek egy-egy családhoz, időnként meg visszakerül a "gyűjtőbe". Neki szeretnék találni egy felnőttet, aki örökbe fogadná őt. Ez nem lenne azért ennyire könnyű menet, szeretnék benne súrlódásokat, nehézségeket, de a vége egy új család lenne. Nagyon örülnék, ha volna olyan felnőtt karakterrel rendelkező játékos, aki látna ebben fantáziát és kedve lenne egy ilyen szálat is kijátszani a már meglévő játékai mellett. Akinek ez belefér még, kérem jelentkezzen és egyeztessünk részleteket Smile Olyan jó lenne találni egy családot Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Emellett szívesen építenék ki kapcsolatokat egyidős karakterekkel, iskolatársakkal, fiatal felnőttekkel. cukika

Natalie Bonner
Diákok
Play by :
Thylane Blondeau
Kor :
16
Foglalkozás :
Tanuló
Hozzászólások száma :
11

Kapcsolatkeresõ - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyPént. Május 24, 2019 7:46 pm

Heyhó! Kapcsolatkeresõ - Page 4 1987965242

Keresnék pár szálat az életembe, ha bárki bérmelyikre (vagy akár egy saját ötlettel rendelkezik) kedvet érez, dobjon meg egy üzivel! Smile
* Egy olyan nőt, akit az unokahúgán keresztül ismertem meg, azóta is anyám helyett anyám. Lisa, az unokahúga két évvel ezelőtt felakasztotta magát, a mi kapcsolatunk viszont azóta is tart. Kapcsolatkeresõ - Page 4 1404455205
* Nem titok, hogy prostituáltként dolgozom, így természetesen kellenek kuncsaftok, akiket magányos óráikban, feleségmentes időben, stb. szórakoztatni kellene Kapcsolatkeresõ - Page 4 1261330843
* Egy férfi/nő jelöltet, aki bevállalja azt a szinte egyetlen szálat, hogy a bizalmasom, barátom lesz. Nem lenne baj, ha nem lenne túl jófiú/jókislány, nem igazán mozgok azokban a körökben, ahol ilyen emberek találhatóak meg, DE ha frappáns ötleted van ehhez, természetesen erre is nyitott vagyok. Kapcsolatkeresõ - Page 4 1471401822
* Egy önkéntest, aki lehetőleg férfi, és szerepel az előtörténetem végében. Semmi ömlengés, nyáladzás, ez egy nagyon mély plot lenne, amit szépen szeretnék felépíteni, és ha úgy adódik, akkor persze lehet belőle szerelmi szál is, de nagyon fontos, hogy működjön a karik között is a kémia. Ezzel kaocsolatban még annyit, hogy jöhetsz bárhonnan, lehetsz bárki, házas, nem házas, várlak! Kapcsolatkeresõ - Page 4 1404455205
* Esetleges kollegát/kolleginát, akik hasonló "ipart űznek".

Más ötletre is nyitott vagyok, nem harapok, keress meg! pompom

Rebecca Sutherland
Törvényszegõk
Play by :
Rita Ora
Kor :
29
Foglalkozás :
prostituált
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyPént. Május 24, 2019 3:35 am

Nos, volt nekem egy öcsém, aki természetesen, mint minden kib*szott családtagom EGY kivétellel, eltűnt. Kapcsolatkeresõ - Page 4 618794435 Laughing Most gondoltam, teszek egy próbát, hátha valaki kedvet érez és esetleg bele tudja építeni az életébe szerény személyemet vagy még előtörténet írás előtt állsz és szeretnél egy jó kis plotot, hát tessék! Kapcsolatkeresõ - Page 4 2451935670
Amit tudni kell rólad:
• fiatalabb vagy, mint én no, hát ki gondolta volna, ha az öcsém vagy Laughing -> viccet félretéve, legalább úgy 8 évvel fiatalabb (rugalmas vagyok, de ne két év legyen a különbség)
•  esetleg az orvosin tanulhatsz (vagy már gyakornok/rezidens vagy kortól függően), ahol meg is buktál, de ez is szabadon alakítható, ez csak egy ötlet
•  a jelenlegi lázadó természeted miatt a szüleinknek kicsit elege lett belőled, és úgy gondolták, az lesz a legjobb, ha majd hozzám költözöl. Igen, ezt komolyan gondolták...
•  A kapcsolatunkat tekintve jó tesók vagyunk, és van még egy lány tesónk (Janice - JK) is. Azért tudunk egymás agyára is menni, főleg ha beköltözöl hozzán egy időre, ez garantáltan meg fog történni. (:
• Nem bánom, ha vannak saját elképzeléseid, megkötni nem akarom a karidat, ez inkább csak egy jó kiindulási pont lehet.

Ha érdekes számodra a plot, dobálózz PM-mel! Kapcsolatkeresõ - Page 4 4157178682

Shane Harper
Egészségügy
Play by :
David Gandy
Kor :
34
Foglalkozás :
szív- és mellkas sebész
Hozzászólások száma :
207

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyKedd Május 21, 2019 11:20 am

Sziasztok!

Bevetődöm én is ide,de nagyon kevés konkrétummal.Kisregényt nem akarok írni csak a lényeget. Kapcsolatkeresõ - Page 4 3673325056

*mesterségem címere rendőrségi szakpszichológus
* kritikus 7.évét taposó házasságomban vergődöm
*gyerekem nincs,aminek oka van,a férjem tudta nélkül fogamzásgátlót szedek
*hogy mi a hobbim vagy mi köt le függ attól ki jelenkezik a hirdetésre
*altatófüggő vagyok

Nagyjából tudom mit akarok kihozni a karakterből de alkalmazkodom is ha kell.A férjem tervezem meghirdetni,de ha valakit ebben a szakaszban érdekel akkor írjon nyugodtan.
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyKedd Május 21, 2019 11:08 am

Sziasztok!

Én több személyt is keresek, akik rövidebb de inkább hosszabb időre az életem részeivé válhatnak. Nagy-nagy szükségem lenne rájuk, remélem akad köztetek aki szívesen ismerkedne egy fodrásszal. cukika
Keresem:

kollégák, barátnők, szülőtársak a suliból, törzsvendégek: régi vagy új ismerősök, akikkel néha találkozunk, vagy akár minden nap, és megoszthatjuk egymással a mindennapos dolgainkat.

exek, férfi barátok: rövidebb-hosszabb ideje ismerjük egymást, lehet szó akár ártalmatlan haverságról, vagy késdobálós szakításról, mindenféle ötletben benne vagyok!

csodálatos nagylányom, Zoe apja: amennyiben valaki magára vállalná ezt a nem kis feladatot, garantálni tudom, hogy rengeteg játéka lesz velem! Lehet akár jó útra tért, "benőtt a feje lágya" férfi, de tovább is léphetett már, és a saját családjában okozna gondot egy felbukkanó kamasz csemete. Minden csak egyeztetés kérdése, nyitott vagyok! Ehhez viszont az előtörténetem sem árt megismerni: Anita

a nagy Ő - vagy egy lelkes jelentkező a címre : lehetsz egy régi ismerős is akár, vagy egy teljesen új arc az életünkben. Sajnos nem vagyok az a kalandozós típus, így lassan épülő, játékról játékra kialakuló dologra gondoltam. Az sem baj, ha végül mégsem lesz belőle semmi - mondhatni már hozzá szoktam? Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903 mindenesetre szuper lenne, ha felbukkanna egy pasi Anita életében aki őt és Zoet is tudná szeretni.

Természetesen mindenki másnak is nagyon örülök, a játék ára csak egy pm Wink

Anita Cooper
Üzlet
Play by :
Jennifer Morrison
Kor :
32
Foglalkozás :
fodrász
Hozzászólások száma :
27

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyKedd Május 21, 2019 11:08 am

Kedves kedvesek (meg nemkedvesek is), legelső sorban most katonák!

Sage 2002-ben született Szomáliában, ahol akkoriban (és sajnos azóta is) komoly belső zavargások folynak. A nemzetközi diplomácia törekvése egy központi kormány kialakítása már évtizedek óta, a próbálkozások azonban mindig kudarcba fulladtak, az érdekkonfliktusok miatt is, de elsősorban azért, mert Szomáliában kiemelkedő szerepe van a törzsi, kláni szerveződéseknek, és hiányzik a központi állam tradíciója. Szomália autonóm területekre bomlott, ezek élén az évtizedek óta zajló polgárháború során befolyást szerzett klánok és hadurak állnak, akik folyamatos konfliktusban vannak egymással, és az államiságra törekvő iszlamistákkal, központi kormányzattal, és a Békefenntartókkal. Nagyjából mindenki mindenki ellen.

Sage anyja egy Caa'isha nevű szomáliai asszony, aki 2001-ben egy amerikai katonától lett terhes. A férfi azonban amint megtudta, hogy a nő terhes, nem vállalta magára a gyereket, és nem kereste őt többé.
Sage-et egy amerikai nő fogadta örökbe, így került New Yorkba már egészen kiskorában, karon ülő csecsemőként, és most, kamaszként egyre jobban kezdi érdekelni az, hogy honnan jött, és kik a valódi szülei.

Olyan katonákat keresnék, akik:
1: Ha valaki be tudná vállalni, hogy legyen egy lánya, Sage személyében, és akkor régen magára hagyta ezt a szomáliai asszonyt terhesen, annak rettentően örülnék. Persze tudom, hogy eléggé "negatív" karakternek hangzik, de ez csak az egyik szemszög, hozzátenném, hogy a férfi akár jogosan is gondolhatta azt, hogy nem tőle van a gyerek, elvégre Caa'ishanak már volt másik négy gyermeke is, két különböző apától. Az is közrejátszhat, hogy Caa'isha talán kifejezetten ettől a terhességétől, és ettől a férfitől várta, hogy kiszabadítsa őt a háborús övezetből, ahol él a gyermekeivel, amit nyilván nem vállalhat be egy katona.
2: Ezen kívül ha van olyan katona, aki ott lehetett 2001-2002 környékén Szomáliában, azon belül Jubaföldön, és Sage valahogy kinyomozhatná, és felkereshetné, aztán bombázhatná a kérdéseivel, hogy nem ismer-e véletlenül egy olyan férfit, aki az ő apja lehetne, annak eszméletlenül örülnék.

Mindemellett szórakoztató játékokat tudok ajánlani, Sage egy barom.
He.Very Happy

Sage Kershaw
Diákok
Play by :
Zendaya Coleman
Kor :
17
Foglalkozás :
gimnazista: Stuyvesant High School
Hozzászólások száma :
12

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyKedd Május 14, 2019 6:15 pm

Szép napot!

Egy olyan fiatal nőt vagy férfit keresek, aki jelenleg is diák, akár egyetemi tanulmányait folytatja vagy gimnazista. Szeretném megkönnyíteni az oktatását pénzügyi támogatással (szemeszterek fizetése, lakásbérlés, ösztöndíj helyetti rendszeres utalások), és később pedig egy bizalmi kapcsolatot is el tudnék az illetővel képzelni. Persze a támogatásért cserébe teljesíteni is kell.

Maggie a Manhattan-béli The Plaza Hotel PR-osa, ha esetleg érdekel az üzleti élet, újabb kapcsolatokat szeretnél létesíteni befolyásos emberekkel és cégekkel, feltörekvő egyéniség lennél, talán még a gyakornokommá is fogadhatlak, ha érdekel a munka. Amennyiben nem ilyen irányultságú az érdeklődésed, azt is megértem, nem erőszakolnék rád semmit sem.
Meg alapvetően karót nyeltnek tűnhet, de ez ne tévesszen meg, egyszerűen csak túl sok problémával kell megküzdenie a magánéletben, amit a munkája során nem mutat ki.

Szeretnék olyasvalakit az életébe, akiért felelősséget vállalhat, aki a játékok során fontos szereplője lesz/lehet az életének a realitás keretein belül: amolyan mostohaanya/keresztanya szerepet szánok Maggie-nek.

Kapcsolatkeresõ - Page 4 Tumblr_nacozxstLV1t3fd6go1_500

Margaret Greenwood
Üzlet
Play by :
Caitriona Balfe
Kor :
31
Foglalkozás :
PR vezető
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyKedd Május 14, 2019 12:08 pm

Üdvözlet! Kapcsolatkeresõ - Page 4 4146035580

Ennek a megosztó és még készülő (bár et-szinten már majdnem kész) hölgynek keresnék néhány kapcsolatot. Felsorolhatnám ide az összes általános dolgot – barátok, ismerősök, rokonok –, és bár várom őket is, kicsit specifikusabb dolgok lennének fontosak első körben.

» gyorstalpaló: Sera alapból ausztrál, de tíz éves korában ideköltöztek, minek után az anyja (aki egy piti, de nagyon rámenős színésznőcske volt) beédesgette magát a mostohaapjához, Thomas Grahamhez, aki a New York-i filmipar egyik jelentős szereplője (a háttérben; rendező-producer, ő az, aki véghez viszi a dolgokat és a legnagyobb összegeket kaszálja érte). Thomas a nevére vette Serát, de a kapcsolatuk finoman szólva is... megkérdőjelezhető.
Három évvel ezelőtt kvázi elszökött otthonról, megszakított minden kapcsolatot és a barátaihoz költözött Queensbe. Ők segítettek (már professzionális segítség mellett) leszoknia a drogokról. Abbahagyta az üzleti szakot, amin addig volt, és ezt meg azt követően táncos lett belőle. Az utóbbi fél évben viszont az anyjával ismét beszélni kezdett, aki pedig kezdi viszavonzani a manhattani érába, annak minden mocskával együtt. Megint modellkedni kezdett, és visszament az egyetemre is ebben a félévben.

» akiket keresek:

▿ egyetemi ellenfél | Sera elég kiállhatatlan tud lenni, főleg, ha nem az van, amit szeretne; jó lenne valami mélyre nyúló undokoskodás, ami nyugodtan indulhatott tőle, akár olyan piti okból, hogy lefeküdt az illető pasijával vagy valami hasonló. Régen az egyetemi csapatban futott és műkorcsolyázott is, ezen csapatokból is lehettek riválisai; de mivel még nincs megszabva, jelenleg milyen szakra jár, akár járhatnak ugyanarra is, szívesen módosítok ilyen szempontból bármikor. Haters gonna hate, egyébként akárhány plotot szívesen bevállalok, ahol kéne egy áskálódó, utálkozó liba (igen, ez lenne Sera), csak tudjunk kitalálni valamit. Kapcsolatkeresõ - Page 4 1640380074

▿ lakótárs | Sera valamikor '18 őszén költözött ki a queensi lakásából, elvileg azért, hogy közelebb legyen a táncsúdióhoz, ahol dolgozott, de nincs megadva, ez a bizonyos stúdió hol van, szóval akár Brooklyn, akár Queens megteszi. Lehet nő is, férfi is, és az sem kötelező, hogy jól kijöjjenek egymással.

▿ Mr. Nice Guy | Sera kapcsolata a férfiakkal elég bonyolult; jelenleg elméletileg szeretői kapcsolatban áll egy férfival, aki házas (vagy egyéb okból, de nem akarja felvállalni a kapcsolatukat). Őt később meg szeretném majd hirdetni, de valószínűeg nem monogám kapcsolatról beszélünk, úgyhogy valami testi-alapú plotot is szívesen vállalnék, akár férfival, akár nővel; Sera benne lenne, hogy néha szórakozzanak egyet, elmenjenek akár iszogatni, vagy galériába, vagy ellopni egy Stop-táblát, és még azt is hazudja bárki anyjának, hogy ő a barátnője, de valós érzelmeket nem szabad várni tőle, a szíve el van rabolva, reménytelenül. Cserébe persze ő sem vár semmit.

Ez a három pont, amihez keresnék valakiket így külön; szívesen vállalok bármilyen konfliktus-alapú és akár elmérgesedő plotot, olyat, ahol jó nagy pofonokat kapna a karakter akár az élettől, akár a másik karaktertől, úgyhogy ha valami meredekebb ötleted volna, azt se tartsd magadban, hátha. Kapcsolatkeresõ - Page 4 1159569709

Seraphina Q. Graham
Média
Play by :
» holland roden
Kor :
24
Foglalkozás :
» dancer // mean girl
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyHétf. Május 13, 2019 11:36 pm

Sziasztok!

Valószínűleg az ET-m még várat magára egy kicsit, de mielőtt megírnám, gondoltam, bedobom magam – már amellett persze, hogy az előttem szólók is óvakodjanak, mert jövök Smile Már van pár kapcsolatom, de abból ugyebár sosem elég.

A karakterről röviden:
- Detroit bugyraiból szalajtották, bár nem a legmélyebb bugyraiból, neki legalább volt egy rendes családja.
- Apu gimis tesitanár volt, Park az ő focimániájának meg a "jó tanuló, jó sportoló" címének köszönheti, hogy átültethette magát New Yorkba. Apu mindig fiúgyereket akart, úgyhogy Parkon keresztül teljesítette be a saját vágyait.
- 2012, Detroit: egy csapat srác jószerivel meglincseli a kosárpályán, mert elterjedt róla az az aljas rágalom!4!! a híresztelés, hogy meleg. A másik srác ráadásul inkább a saját bőrét menti, és áldozatot játszik. Park az apunak azt hazudja, ő vert meg egy buzit, vagyis többen voltak, azért fekszik ő a kórházban. Buksisimit kap. Azóta kerüli a legapróbb konfliktust is, a Pride-felvonulást meg pláne.
- 2013: felveszik a Columbiára, fociösztöndíjjal. A gubanc: Park utálja a focit. Ő főzni szeret, azt a fajta kaját, ami náluk női ágon öröklődik már az ük-ük-ük-...anyja óta, aki abból a csirkekörömből is isteni pörköltet tudott csinálni, amit a rabszolgáknak maradékként odasóztak. Az apja viszont nem akar belőle séfet, és Parker tudja, hogy a boldogságnak egy nyitja van: manhattani üzletembernek lenni.
- Az ő célja: manhattani üzletembernek lenni. Az én célom: elérni, hogy megtanulja szeretni magát, és hogy azt csinálja, amit szeret, mert jó gyerek ő, megérdemli. Összességében egy wholesome, könnyed valamire gondolok.

Béna ötleteim:
- az általános "barátok, stb": valaki, akivel lehet magolni, vagy kosarazni, vagy aki étteremben dolgozik, vagy valami
- love interest: yaoi fanficre tőlem ne számítsunk, de ha bárki vevő egy ilyen kapcsolat hosszasabb kibontakoztatására, benne vagyok. Park nem egy manöken, de elég szerethető(...nek tervezem).
- "barátnő": Park egyelőre még magához se teljesen őszinte, úgyhogy ő valószínűleg komolyan gondolja a kapcsolatot. A lány lehet, hogy nem tudja; vagy lehet, hogy ennél kicsit szemfülesebb, és megvannak a saját okai. Féltékennyé tenni valakit, Parkhoz hasonlóan fenntartani egy látszatot, nem tudom. Később közös megegyezésre is juthatnak.
- ...igazából ennyi, mert abban a reményben írtam ide, hogy valaki kreatívabb lesz nálam Kapcsolatkeresõ - Page 4 2451935670

Jamal Kareem Parker
Diákok
Play by :
Tom Williamson
Foglalkozás :
egyetemista, multis gyakornok, fociösztöndíjas, tréner
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyHétf. Május 13, 2019 9:19 pm

Sziasztok!  Kapcsolatkeresõ - Page 4 1987965242

Bedobnám ide magam én is, amellett, hogy már közben elkezdtem szemezgetni a lentebbi hirdetések között...  Kapcsolatkeresõ - Page 4 3719483937  Habár azt nem ígérhetem, hogy annyira összeszedett és értelmes leszek, mint az előttem írók.  Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Szegény lánykám még semmiféle kapcsolattal sem rendelkezik, úgyhogy ha bárkinek szimpatikus lenne, az ne habozzon megdobni egy pm-mel!  Kapcsolatkeresõ - Page 4 3719483937

Pár szóban összefoglalnám, hogy mit érdemes tudni Kayla-ról, de ha kíváncsibb természetű volnál, akkor az előtörténetem kicsit mélyebb betekintést nyújt a lánykám életébe.
Tehát Kayla:
- 29 éves, jelenleg otthon "lazít", de egyébként a kényszerszabadság előtt rendezőasszisztensként és szárnyát próbálgató forgatókönyvíróként dolgozott
- A bátyja, Benedict nemrég halt meg, az ő elvesztésébe Kayla jóformán beleőrült
- Elég erős depresszióban szenved, így magába forduló, csendes nőszemély, aki nem kelt túl nagy feltűnést sehol sem
- Egyénileg is jár pszichiáterhez, de csoportterápián is részt kell vennie, hisz fontos, hogy szinte minden nap lássa orvos
- Megkísérelt egy öngyilkosságot, de az apja még idejében rátalált, így meg tudták menteni az életét

Kiket keresek?
1. Régi barátokat - akik ismerték a régi Kayla-t és akik bármit megtennének, ha visszakapnák őt
2. Unokatestvéreket, távoli családtagokat - akik az ominózus öngyilkossági kísérlet óta nem nagyon merik felvenni a kapcsolatot Kayla-val, ugyanakkor számtalan jó tanácsuk lenne arra, miként léphetne túl az őt ért veszteségen
3. A bátyja, Benedict barátait, ex barátnőjét - jó lenne pár olyan emberrel összefutni, akik teljességgel átérzik, hogy min megy keresztül Kayla és akik nem ítélik el őt azért, mert még nem tudta összeszedni magát
4. Kayla exeit - akik jöhetnének próbálni felkavarni az állóvizet vagy épp most törlesztenének azért, mert anno rosszul bántak a lánnyal és megpróbálnának segíteni neki feldolgozni Benedict elvesztését (itt megjegyezném, hogy senki ne számítson kedves fogadtatásra, Kayla nincs jóban az exeivel)
5. Egy drogdílert - Kayla újonnan rákapott a hallucinogén szerekre, mert azok hatása alatt sikerült újra látnia a testvérét, így jól jönne neki egy díler, aki kisegíti őt néha természetesen a legnagyobb diszkréció mellett.

A fentiek persze csak ötletek, ha neked lenne más a tarsolyodban, csak írj, a részleteket pedig kitaláljuk!  Kapcsolatkeresõ - Page 4 3719483937  
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de köszi, amiért idáig elolvastad! cukika
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyHétf. Május 13, 2019 7:02 pm

Sziasztok!

Jól jönne egy-két kapcsolat, ezért én is bedobom magam a levesbe Smile Szeretnék egy-két kapcsolatot kiépíteni már meglévő karakterekkel és van néhány ötletem is, amiből ki lehet indulni. Olyan kapcsolatokat szeretnék, amelyek tartalmasak és akár több játékot is ki lehet hozni belőlük, viszont már most az elején jelezném, hogy nem vagyok nagyon gyors játékos, így nem biztos hogy azonnal mindenkivel egyszerre tudok játékot kezdeni (ettől függetlenül ötletelhetünk a kapcsolatokról).

Kapcsolati ötletek:

1, Micah possztraumás stresszben szenved, a katonaságnál elég szörnyű élményeket szerzett be, emiatt szüksége lenne egy szakemberre, aki foglalkozna vele és segítene rajta. Főként pszichológusra gondoltam, ha van ilyen karid, vagy ilyen területen mozog, akkor erre építhetünk játékokat szerintem.

2, Valószínűleg van még pár katona az oldalon, ezért ha szükséged lenne egy jó cimborára a katonaságból, akivel elmehetsz sörözni egyet, és megvitatni az ottani történéseket, akkor állok rendelkezésedre.

3, Valamiféle románcot is el tudnék képzelni a karakterem életébe, ami a későbbiekben akár komolyra is fordulhat, de semmiképp nem az ömlengős csöpögős fajtát, hanem inkább olyat, ami nehezen indul be, és tele van bonyodalmakkal Smile A lényeg az, hogy a játéktéren is működjön ez a karakterek között. Emellett egy barátság extrákkal kaland is belefér, míg nincs meg a látástól vakulásig rózsaszín felhő Smile
(1-es és 3-as akár működhet kombóban is, de nem feltétel!

4, A Te ötleted, amit szívesen várok pm-ben, mert lehet hogy nekem most nem jutott eszembe minden, de neked talán van más ötleted a karimmal kapcsolatban. Kapcsolatkeresõ - Page 4 537182966

Micah A. Winterberg
Bûnüldözés
Play by :
mattlanter
Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzomb. Május 11, 2019 10:27 pm

Hello mindenki!
Keresek némi kapcsolatot bárkivel, akinek van ötlete, mit tud kezdeni egy negyvenhez közeli, DNS elemzés ritka unalmas munkájával foglalkozó férfival. Nem romantikus célból, de örülnék néhány barátkozásra hajlamos Brooklyn-i lakosnak, mint frissen ide költözött Colorado-i. Elsősorban egy beszédes kocogó társnak, egy gyakornoknak a cégnél, de akár egy minden lében kanál szomszédnak is. Belefér egy mogorva szomszéd is, akinek az agyára megy, ahogy amikor nem a lányom, akkor a zene szól.

1. Ezen kívül nem biztos, hogy kijátszásra kerül ez játéktéren, de szívesen fogadnék bébiszittereket, egyszerre akár többet is (más játékaidban hivatkozhatsz rá és én is megtenném). A lányom, Diana 20 hónapos, kíváncsi és barátkozó, de többet dolgozom mint a bölcsődei nyitva tartás, így délutánonként azt a pár órát, esetleg néha egy esti műszakot le kellene fedni. Elég, ha heti két napot tudsz vállalni. Lehetsz gimnazista vagy egyetemista, akinek jól jön pár óra viszonylagos csend és az extra pénzt, miattam hozhatod a tanulni valódat is, amíg mellette figyeled a kicsit. Erre a szerepre csak lányok jelentkezését várom, akiknek elméletileg belefér a dolog és már van tapasztalatuk egy gyerekkel. Para apu nem vagyok, de tudom, hogyan kell gyorstesztet végezni alkoholra és drogra, szóval csak okosan és tisztán Wink

2. A gyerekek elesnek, megsérülnek, aktuálissá válik az oltásuk. Örömmel fogadok egy dokit, gyakornokot vagy nővérkét, akihez visszajárhatok Diana-val, ha valami orvosi dologról van szó.

3. Ugyan az előtörténetemben ez nincs részletezve, de valaki segített nekem lakást találni a költözés előtt és az első pár hétben tájékozódni. Lehetsz valaki, akit a nagyfőnök kért fel erre, egy unatkozó lakos, akinek jól jött az elfoglaltság, vagy az anyacég valamelyik alkalmazottjának rokona is, aki szívességet tesz. A lényeg, hogy legyen némi időd és idegen vezetői vénád. A többit megoldjuk Very Happy

Ha bármi ebből szimpatikus, vagy van ide illő ötleted, pm-et nekem!

Lucian Bell
Üzlet
Play by :
Adam Levine
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzomb. Május 11, 2019 5:35 pm

Sziasztok!  Kapcsolatkeresõ - Page 4 1987965242

Volt itt egy hölgy, aki katonai pálya után veteránokkal foglalkozó pszichológus lett volna, de szőrén-szálán eltűnt, az ötlet viszont megihletett, ezért az lenne a kérdés: nem érez kedved hozzá valaki?

Nem vagyok veterán, de. Jay javarészt hírügynökségeknél dolgozó fotóriporter, aki számos háborús helyen járt már, három alkalommal Afganisztánban is, a szál, ami eszembe jutott, hogy egy ottani, viszonylag veszélytelennek induló útra két fotóriporter is elkísérte a csapatot, vagy fordítva, a csapat kísérte a fotósokat, mikor történt valami, ahol a másik fotóst végül lelőtték.
Ez csak a mag, de lehetne tovább ötletelni, és kidolgozni a történteket, és a karakterek kapcsolatát, szerintem érdekes lenne. Akkor is, ha végül nem pszichológus lenne a hölgy, hanem más módon találkoznának újra. Múltban és jelenben is el tudok képzelni érdekes játékokat. Ha valakit érdekelne, írjon egy üzit. Kapcsolatkeresõ - Page 4 4146035580

Fontos: nem szerelmi szálra hirdetem, de ha a karakterek között esetleg lenne bármi kémia, amondó vagyok, nem muszáj parlagon hagyni. Rolling Eyes

Jay Cameron
Média
Play by :
Bradley Cooper
Kor :
32
Foglalkozás :
fotóriporter
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyPént. Május 10, 2019 1:55 pm

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 4 1987965242

Az alakuló kapcsolataim mellé még szükségem lenne néhány szálra.
Dragan tűzoltó (olykor a tűzoltóság mentőautóin is megtalálható, képzett mentőtiszt). Alapvetően zárkózott jellem, udvarias, de távolságtartó, három éve özvegy és kutya tulajdonos. Hosszabb ismertető róla az etben, itt jobbra a linken található. →

- Brooklynban él és dolgozik, szívesen vennék szomszédokat vagy a tűzoltóállomás környékén élőket, akik ismerik.
- A nejét Claranak hívták és későn felfedezett, gyors lefolyású rákban halt meg. Örülnék olyan rokonságnak, aki hozzá köthető, egy testvér vagy unokatestvér esetleg.
- Lehetséges „áldozat” szerepre is várok jelentkezőt, akinél kigyullad a lakás/autó, bevállal olyan balesetet, ahol a tűzoltók közbenjárása is szükséges (ezt szeretném majd kijátszani és nem már meglévő kapcsolati szálnak gondolnám).
- Kutyatartók közül szívesen vennék olyan személyt, akivel „playdate”re hordják négylábú társaikat valamelyik parkba. Dragan kutyája közepes méretű keverék (szürke rövid szőrű, fekete foltokkal) és Kedd névre hallgat.
- Orvost/nővért is örömmel fogadnék, akivel már többször összehozta a sors füstmérgezés, munka alatt ért baleset kapcsán.
+1 - Ha még készülő karakter vagy és szívesen hoznál tűzoltót, akkor kollégá(k)nak rendkívüli módon örvendenék. Kapcsolatkeresõ - Page 4 1402181525

A felsoroltakon kívül más plotokat, ötleteket is szívesen és örömmel veszek. cukika

Dragan Hammond
Bûnüldözés
Play by :
Boyd Holbrook
Kor :
34
Foglalkozás :
firefighter lieutenant
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyPént. Május 10, 2019 10:21 am

sziasztok,

nos igazából nekem RENGETEG ötletem van kapcsolatokra és nem fogom mindegyiket leírni itt ( sőt igazából egyiket se :' ) ), de a lényeg, hogy a rengeteg ötlet mellett kapható vagyok mindenre ( is ) szóval csak azért írok ide, hogy jelezzem ha valakinek minimális szinten szimpatikus Desi akkor nyugodtan dobjon meg egy pm-mel és egyeztessünk egyébként meg minden másra ott a mastercard.

Desiree Shaffer
Diákok
Play by :
naressa valdez
Kor :
25
Foglalkozás :
egyetemista / gyakornok / modell
Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyCsüt. Május 09, 2019 9:50 pm

Sziasztok!

A reklámszövegem elég egyszerű: ha szereted a speciális, bonyolult eseteket, kocogtass vállon. Smile Wyatt-ről dióhéjban, amit kínálok:
- Fél éve összeverten, életveszélyes állapotban találtak rá Brooklyn egyik sikátorában. A fejét ért ütés súlyossága miatt kómás állapotba került, amiből körülbelül két hónappal ezelőtt ébredt fel, emlékek nélkül.
- A rendőrség szervezett bűnözési részlegénél dolgozott nyomozóként. Másfél évvel ezelőtt beépült az egyik helyi szervezet tagjai közé, hogy több információt derítsen ki a működéséről, a terveikről és közelebb jusson a nagyhalakhoz. A balesetet megelőző egy hónapban letűnt a rendőrség radarjairól, nem jelentkezett a kommunikációs csatornákon, senki nem ismerte a hollétének pontos helyét vagy mi történhetett vele. A lakásán sem járt.
- A beépülésének egyéves időszaka alatt többé-kevésbé tartotta a kapcsolatot a valódi életének szereplőivel. (Főként telefonon, online.) Számukra érezhetően valami a bőre alá kúszott, hátterében állt a zárkozottságának, amiről egyáltalán nem beszélt. Megváltozott valamelyest, nem ápolta olyannyira a kötelékeket, ami azok megromlásához is vezethetett.
- Tősgyökeres new york-i.
- Az oldalon JK karakterként megtalálható a féltestvére, Tanya képében, aki idén januárban került át a járőröktől a gyilkossági csoporthoz. Kapcsolatkeresõ - Page 4 560292900
- Az édesapja tizenöt évvel ezelőtt került börtönbe gyilkosságért és bankrablásért. Hamarosan szabadul.

Két élet történéseire kellene emlékeznie, ezekhez keresek embereket, hogy kitöltsük az üres hézagokat. A múltjának nagy része szabadon alakítható a leírtakon kívül, szívesen veszek mindenféle ismeretséget. Néhány példa kikre lenne szükségem:
- régről, egyetemi időszakból származó ismeretségek, barátok, akik nem morzsolódtak le az idő haladtával,
- Wyatt nyomozótársa, akivel a bevetések alkalmával kommunikált és kvázi mindent tudott a tevékenységéről, ugyanitt a rendőrségről olyanok, akikkel közelebbi viszonyt ápolt,
- az anyai ágról beleférnek különféle rokonok, akár testvérek is, (közelebbiekkel nagyobb a játék élményfaktora)
- ex, akár aktuális kapcsolat, amibe éket vert a hivatása vagy pont azelőtt álltak, hogy véget vessenek neki,
- régóta nem látott, jó szomszédok,
- a kettős élet árnyoldalairól bárki, akár rosszakaró, akit ráállítottak a megfigyelésére, miután összeverték, akár afféle bajtárs, szövetséges, aki nem önszántából került bele a mókuskerékbe és az illegális tevékenységei ellenére jó embernek számít,
- előírt pszichológus (amnézia rendszeres ellenőrzése, emlékezési módszerek gyakorlása, aktuális helyzetének feldolgozása, stb),
- stb, stb.

Ha nem hirdettél meg egy karaktert, van a tarsolyodban egy ötlet, ami a sorokat olvasva körvonalazódott és nem írtam le, nyugodtan vágd hozzám. Örömmel és lelkesen dugom össze bárkivel a fejem, hogy tovább bonyolítsuk egymás életét. Kapcsolatkeresõ - Page 4 3398899094 Very Happy

Wyatt Preston
Bûnüldözés
Play by :
Colin O'Donoghue
Kor :
33
Foglalkozás :
beépített zsaru
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyHétf. Május 06, 2019 3:20 pm

Sziasztok!

Nem tudom, hogy itt még ki érhető el, illetve, hogy azok között van e olyan, aki nem zárkózik el az ázsiaiaktól Rolling Eyes , ezért inkább külön posztba tenném ki azt, hogy én is keresek ám nagyon sok embert.

Amik hirtelen eszembe jutottak:

- Lehetsz te az egyik áldozatom, aki rajtakap a lopáson
- Az a lány, aki tegnap fordult meg nálam
- Mivel szinte bármit elvállalok, ami pénzzel jár, ezért lehetsz a munkáltatóm, kollégám, miegymás (piszkos dolgokban is benne vagyok)
- A lány, aki kihúz a gödörből és értelmet ad az életnek
- A szomszédom, aki látja a gyanús tevékenységeim
- Szaktársam a jogi karról (igen, jól olvastad!)
- A zsaru, akit mindig kicselezek
- Egy távoli rokon anyai ágról (édesanyja amerikai volt)

De igazából mindenre vevő vagyok. Címszavakban, amit érdemes lehet tudni a karakterről:
- Már egészen kiskorától az utcán élt, most épphogy van tető felette
- Ügyes kezű tolvaj, igazából nem is bulizni, csak kizsebelni jár esténként
- A jogi karra jár, egy jobb élet reményében, illetve, hogy később bosszút álljon pár emberen.
- Inkább alkalmi munkákat vállal, főként esti műszakban
- Előszeretettel használ drogot, főleg, ha egyes munkája megkívánja
- Szeret ok nélkül kötekedni, verekedni

Akinek hiányzik még valaki az életéből, ötletet kapott hozzám, vagy esetleg nincs kivel játszania, az vágjon hozzám valami nehezet.

UI: LÉGYSZILÉGYSZIIIIIII cukika Kapcsolatkeresõ - Page 4 2122324058

Oliver J. Shin
Törvényszegõk
Play by :
Moon Jongup
Kor :
23
Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzer. Május 01, 2019 8:07 pm

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Örülnék néhány kapcsolati szálnak, úgyhogy ide is bedobom magam. Kapcsolatkeresõ - Page 4 4146035580

Néhány infó a karakterről: makacs, magányos farkas, szűkszavú, gyakran előbb üt - csak aztán kérdez, általánosságban véve nem kedvel senkit, távolságtartó, komoly, nem ismer viccet; gyilkossági nyomozó, ő a rossz zsaru, szabadidejében szívesen mászik sziklát, szívesen fut, szeret videójátékokkal játszani - leginkább olyanokkal, amikben szét lehet rúgni az ellenfél seggét.

Amilyen plotokat el tudnék képzelni:
  • kb. 5 éve jöttem haza Afganisztánból, ott egy évet húztam le - akár szolgálhattunk ott együtt, járhattunk utána közösen terápiára
  • gyilkossági nyomozó vagyok; lehetünk kollégák, társak
  • ha szereted az extrém sportokat, ez is lehet közös pont
  • a 6 éves unokaöcsémet nevelem, ha van vele egykorú gyerkőcöd, akár járhatnak egy suliba is
  • Bronxban lakom egy társasházban, lehetünk szomszédok
  • ismerhetted az öcsémet is, akit 3 éve öltek meg egy drogügylete miatt
  • lehetünk rokonok - távoli vagy közeli családtagok is jöhetnek
  • ha törvényszegő vagy, aki gyilkosságot követett el, a nyomodba eredhetek
  • esetleg egy férfi is beférne a képbe - szerelmi szál gyanánt -, aki elég türelmes Jordynnal, nem sürgeti, ne futamodik meg az első elutasítás után

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha bárkinek van bármi egyéb ötlete, kedve valamihez, csak egy pm-be kerül. Very Happy

Jordyn Spencer
Bûnüldözés
Play by :
∆ tessa thompson
Kor :
30
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzer. Május 01, 2019 8:02 pm

Sziasztok pompom

Mivel kettős ügynököt játszom, és egyszerre űzöm az ipart, mint gyógyszerkutató, és vagyok drogkészítő is, így most keresnék első sorban egy olyan nagykutyát, aki mindenképpen velem igyekszik elkészíttetni az új partidrogot, amivel meg akarja hódítani a piacot, és új vásárlókra törekedni. Ez egy hosszabb projekt, mert nyilván lesznek hátulütői, de szívesen belemegyek egy nagyobb tervezésbe.

Keresem még az egyetemi legjobb barátnőmet, aki akár lehet a munkatársaim is a cégnél, vagy dolgozhat máshol is, de mostanság elkezdett gyanakodni rám, hogy valami nem stimmel velem. Eleinte azt hiszi, hogy a közeledő esküvőm az oka, de szépen lassan rájönne az igazságra.

Keresek munkatársakat is, akik az apám cégénél dolgozhatnak, vagy éppen a drog elkészítésében segítenek nekem.

Illetve jöhetne egy szomszédom, akit idegesít a két kutyám, az is lehet, hogy meg akarja mérgezni őket, vagy szépen megviccel a kutyakakival a küszöbömön, a lényeg, hogy nem csípjük egymást.

Jöhetnek kutyaimádók, akikkel friss ismeretséget kötök, vagy együtt járunk kutyaiskolába, esetleg menhelyre segíteni, a lényeg, hogy legyen kutyád.

Ezenkívül még vannak ötleteim, és nagyon szeretnék kapcsolatokat építeni, ha lenne más terved, akkor ne tartsd magadban, hanem dobj egy üzit nekem.

Nem harap a néni. Kapcsolatkeresõ - Page 4 87422597 Kapcsolatkeresõ - Page 4 3874598021

Charity B. Marshall
Egészségügy
Play by :
Blanca Suárez
Kor :
29
Foglalkozás :
♨ másodéves rezidens ♨
Hozzászólások száma :
41

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzer. Május 01, 2019 6:14 pm

Helló! Kapcsolatkeresõ - Page 4 2451935670

Infók tömören a karakteremről: Tamsin szakképzett ápolóként dolgozik Brooklyn egyik kórházában, gyakorlati oktatóként is részt vesz a Kings County kórház életében. Szülei még pici korában meghaltak, ezután nevelőszülőkhöz került, akikkel nagyon jó volt a viszonya. Volt már házas. Néhanapján, ha ideje engedi, besegít egy ingyen klinikán. Elég jól ismeri a rossz környékeket, a bűnözőket. Szívesen távol maradna tőlük, azonban olykor lehetetlen. Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Hogy kiket keresek? Akinek belefér az életébe egy közel negyvenéves nő, aki ápolóként dolgozik. Lehetsz egy visszatérő (pl. drogfüggő) "vendég" a kórház sürgősségijén vagy lehetsz az, aki meghúzza magát a kanapémon ideiglenesen valami oknál fogva (talán az előzőhöz kapcsolódó dolog miatt befogadtalak, míg nem tisztulsz ki), esetlegesen szeretnéd a segítségem. Továbbá jöhet kolléga, rokoni száltól sem vonakodom, meg mindenki más is!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyKedd Ápr. 30, 2019 10:28 pm

Sziasztok! Smile

Néhány plotnak nagyon örülnék, jól jönnének, hogy ki legyenek töltögetve a lyukak az életemben Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Akikre szükségem lenne:

- Először is, ügyfelekre lenne szükségem. Szervezek esküvőtől kezdve születésnapi rendezvényeket, estélyeket, jótékonysági gálákat, egyszóval mindent. Lehetsz szállodai dolgozó, valami nagy cég elnöke, vagy akár egy családanya is.
- Természetesen barátok is jól jönnének, vagy akár olyan is, akit nagyon magamra sikerült haragítanom.
- Lehetsz valamilyen rokonom, nem szabok meg semmi konkrétat. Ha szükséged van valakire, aki bemesélhető az életedbe, és vérségi kapcsolat van köztetek, akkor jussak eszedbe! Kapcsolatkeresõ - Page 4 2451935670
- Ismerhetjük egymást az egyetemről, vagy a gimiből. Előbbiben inkább már szorgalmas diák voltam, utóbbiban még a társaság közepe, tipikus vezéregyéniség, a pomponcsapat kapitánya.
- Néhány évvel ezelőtt volt egy autó balesetem, és a mellettem ülő barátnőm belehalt, míg én túléltem. Lehetsz valamelyik családtagja, aki vagy haragszik rám, vagy azóta szorosabb lett a kapcsolatunk.
- Ha kórházi dolgozó vagy, akkor vagy abból az időből is ismerhetsz, mikor hónapokig bent feküdtem a baleset idején, vagy a férjemen keresztül, aki elismert orvos.
- Manhattanben lakom, úgyhogy örülnék néhány szomszédnak is. Valószínűleg mostanában többször is hallottál már tőlünk kiabálást, a szokottnál is többet.
- Jógázni járok, ha te is szeretsz ilyesfajta kikapcsolódás után nézni, akkor találkozhattunk már valamelyik teremben.
- Szeretek kiállításokra, hangversenyekre, és múzeumokba járni. Támogatok állatmenhelyeket, és vasárnaponként eljárok a templomba.

Ezek csak afféle alapötletek, de nyitott vagyok minden másra is. Ha égetően szükséged lenne valakire az életedbe, akkor ne habozz írni egy pm-et, és talán tudunk valamit egyeztetni! Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Piper Ashby
Üzlet
Play by :
Claire Holt
Kor :
30
Foglalkozás :
Esküvő- és rendezvényszervező
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptyVas. Ápr. 28, 2019 12:08 pm

Nadira Bukhari írta:

Először is röviden s tömören bemutatnám a leányzót: Az NYU-n másodéves gyógyszerészhallgató, igazi stréber. Tősgyökeres queensi muszlim, aki azért magolja szét az agyát, hogy hátha akkor az unokái már túlléphetnek majd a munka és tanulás ördögi körén.

Két idősebb bátyja van, a fiatalabbik nem bírta a strapát, és a nyugtatók iránti szeretete heroinfüggőséggé nőtte ki magát. Az apja krónikus fájdalmaira nincs gyógymód, egészségbiztosítás és kereset híján Nanának pedig alternatív megoldásokhoz kell folyamodnia, ha ki akarja húzni a pácból a mindennél jobban szeretett családját.

Így történt, hogy lepaktált egy online (csak a "mély weben" elérhető) patikával, és az egyetem meg a saját agya erőforrásait használva segédkezik nekik a gyártásban és terjesztésben, cserébe pedig pénzben és ópiátokban fizetik. Ezekkel részben apja fájdalmait, részben a bátyja kleptomániáját csillapítja.

Akiknek örülnék:
ügyfelek: hétfőn, csütörtökön és szombaton ő a délutános a családi csemegeboltban, de csak csütörtök este lehet átvenni a webes megrendeléseket: Adderall, Valium, Xanax, Percocet, OxyContin, kodein szirup, minden, mi szem-szájnak ingere. Ezek persze mind hamisítványok, de ha már a hóvégi lakbér is kérdéses, Nana az embered.
crush: se fiúk, se lányok ne féljenek megkérni, hogy legyek szerelmes a karakterükbe, mert Nadira a házasságig legfeljebb távolról álmodozik másokról, részben a vallása, részben meg a szociális inkompetenciája miatt. Odamenni mondjuk biztos nem fog senkihez, szóval ehhez a másik fél kezdeményezése kell. (Az mondjuk már megvan, hogy valaki másba lesz valóban szerelmes, úgyhogy ez tényleg csak egy crush lesz.)
üzlettársak: együttműködhet bárkivel, aki szintén otthon van a drogpiacon, de az is lehet, hogy a konkurencia kipécézi és halálra rémiszti.
internetes haver: Nana javíthatatlan videojátékos, és főleg multiplayerben nyomja. Az is lehet, hogy catfishelt a Tinderen, mert a világért sem vállalná fel ott az arcát.
tanítvány: abban a kis szabadidejében is, ami marad, inkább dolgozik, és gyerekektől egészen az egyetemistákig korrepetálást vállal például angolból, matekból, bioszból, és persze kémiából minden mennyiségben.

Még mindig nem volt időm lepötyögni egy ET-t, úgyhogy mielőtt megteszem, még beszúrom ide ezt a shameless repostot, hátha bővül tőle az ismeretségi köröm Smile

Nadira Bukhari
Diákok
Play by :
Mina El Hammani
Kor :
23
Foglalkozás :
eladó, magántanár, a többi titok
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 27, 2019 11:00 pm

Két plotom meghiúsulni látszik, így most ennek helyére keresnék újat.
Az egyik kapcsán az egyel alattam hirdető hölgyet meg is dobáltam üzivel, a másikat itt és most hirdetném.

Urat keresnék.Valakit aki állandó az életemben már a középiskola vagy egyetem óta. Lehet simán barát, össze is kavarodhatunk időnként.(Gen házassága az utóbbi 1-2 évben elég rottyon volt, szóval akár ez idő alatt is történhetett)Lehet lazán romantikus (csak semmi nyáladzás) megfűszerezve pár együttléttel, bármi belefér amig nem akarsz leláncolni. Kapcsolatkeresõ - Page 4 690269075
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 27, 2019 7:27 pm

Helló!

Vicki a segélyhívóközpont munkatársa jó néhány éve már, igazából ő az, akit senki nem ismer, csak a hangját. Elvégezte a kötelező tanfolyamokat, képzéseket és azóta is jár különböző továbbképzésekre. Kiégés-szindróma egyelőre kerüli őt, ugyan sok olyan telefonhívása volt, amelyek túl érzékenyen és mélyen érintik őt... Bármit megtesz, ha valóban bajban van a telefonáló. Gyűlöli, ha hamis bejelentés vagy hülyeségekkel hívják fel a központot ezzel is hátráltatva az igazán bajban lévőket.

Vicki a magányos farkasok életét éli, azonban mindenkinek, még a háttérben élőknek és dolgozóknak is kellenek ismeretségek (mentő, tűzoltó, rendőr, stb), barátságok, rokonok, egykori iskolatársak és ezen kívül számon tartott személyek. Szíves örömmel ötletelek, rugalmas vagyok mindenben. Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Három hely is elkelt. Köszönöm! Kapcsolatkeresõ - Page 4 2624752903

Vicki Walters
Bûnüldözés
Play by :
Rooney Mara
Kor :
33
Foglalkozás :
diszpécser (9-1-1 központ)
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 27, 2019 9:03 am

Minden jóravaló nyomozónak szüksége van:
-a fegyverére;
-a jelvényére;
-a józan eszére;
-és pár megbízható kollégára.  Kapcsolatkeresõ - Page 4 3874598021  Szóval, rendőrnyomozók, ne kíméljetek. Ha egy kapitányságon vagyunk, akár egy csapatban is dolgozhatunk. Lehetsz nő vagy férfi, utálhatjuk vagy csíphetjük is egymást. Bármilyen ötletre vevő vagyok, csak egy PM az ára! Vigyázat! Lehet, hogy én is fogok üzenetekkel bombázni! Wink

Ezen felül vevő vagyok bármilyen baráti, szomszédi vagy sarki boltos kapcsolatra is! Smile Nem harapok, írj bátran! Smile

Erin Watson
Bûnüldözés
Play by :
Emily Blunt
Kor :
34
Foglalkozás :
detective
Hozzászólások száma :
20