One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Isa && Jade

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyJaden Emmaline Foster
Today at 1:53 pm

Jaden & Ashley

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyJaden Emmaline Foster
Today at 1:49 pm

Archiválást kérek!

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHailee R. Marsh
Today at 1:40 pm

Lilah && Hell

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHailee R. Marsh
Today at 1:29 pm

Hiányzásnapló

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyTheodore Darnley
Today at 1:17 pm

Grace Eileen Hoover

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyGrace E. Hoover
Today at 12:21 pm

All beginnings are difficult

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyGabriel Healy
Today at 12:15 pm

Dinner for two

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyMinnea Mitchell
Today at 2:00 am

Dae Won and Yvie

Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyChoi Dae Won
Today at 1:27 am
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 29 30
Törvényszegõk 13 25
Bûnüldözés 10 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 6 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 128 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Bellamy West, Chastian A. Wing, Delilah Barker, Elias Anderson, Grace E. Hoover, Hannah Elliot, Jaden Emmaline Foster, Jay Cameron, Jess H. Song, Joshua Miller, Kaylee Hill, Keira Kerrigan, Lia Olivia Caselli, María Eugenia Montes, Mathias Burke, Nora Weston, Pola E. Whitebreak

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Kapcsolatkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHétf. Júl. 08, 2019 9:29 am

Keresem a Párom! Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Keresem azt a bátor jelentkezőt, aki benne lenne egy játéktéren kialakuló romantikus kapcsolatban Minnie-vel. Szeretném, ha végre kiléphetne a friendzone elátkozott vidékéről, és valakivel megtalálhatná a saját happy end-jét. Nem ígérek nyáladzást és nagy vallomásokat, inkább egy "átlagos", félreértésekkel teli vidám kapcsolatot.
Nincs nagy elvárás, csak fogadd el, hogy Minnie sportőrült! Kapcsolatkeresõ - Page 2 3874598021 Lehetsz jófiú vagy épp az, aki majd belevisz a rosszba, gazdag vagy szegény, biztosan ki tudunk találni valamit! Kapcsolatkeresõ - Page 2 1402181525 Ugyanakkor nem elvárás de előny, ha te is szereted a sportot vagy esetleg sportoló vagy Kapcsolatkeresõ - Page 2 491470528 Wink

A játék ára csak egy-két PM! Kapcsolatkeresõ - Page 2 2451935670

Minnea Mitchell
Média
Play by :
Hayley Atwell
Kor :
24
Foglalkozás :
sportriporter & junior szerkesztő
Hozzászólások száma :
20

Kapcsolatkeresõ - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyVas. Júl. 07, 2019 10:52 am

Sziasztok Very Happy

Szeretném elővenni az orvosi énemet, ezért erre megfelelő partnert keresnék, akivel lehet egy játékos, vagy több játékon át tartó beteg-doki viszonyt kiépíteni.
Mi jöhet? A neurológia területéről bármi, így egy pár ötletet itt hagyok, hátha valaki most tervezi a kariját, vagy a játéktéren kialakuló rosszullétei vannak Razz :
1., Amnéziád van, és kellene egy kis segítség, hogy visszatérjenek az emlékeid, esetleg balesetet szenvedtél?
2., Szédülések, fejfájások gyötörnek, de még nem mertél elmenni orvoshoz, a legrosszabbtól félsz...hogy agydaganatod van?
3., Elrévedsz egy pillanatra, majd elsötétül minden, és arra ébredsz, hogy mindenki megrökönyödve néz rád? Epilepsziád lenne?
4., Lassan sorvadsz el, a szervezeted ment ellened? Sclerosis multiplex az alattomos kór neve.

Ezenkívül bármi jöhet, szóval csak egy pm az ára. superhero

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
226

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04, 2019 7:11 pm

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 2 4146035580

Keresek kapcsolatot és plot lehetőséget olasz származású játékosokkal... ha valakit érdekel, illetve esetleg olyanokkal is plotolnék akik, korruptak és benne vannak az Alvilágban is. Kapcsolatkeresõ - Page 2 4146035580

Lia Olivia Caselli
Törvényszegõk
Play by :
Ashley Benson
Kor :
24
Foglalkozás :
ügyvéd bojtár
Hozzászólások száma :
13

Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04, 2019 9:12 am

Sziasztok!

Frissen érkeztem a városba, ezért szeretnék néhány kapcsolatot kiépíteni, remélem akad majd köztetek aki szívesen játszana velem Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Amit rólam tudni érdemes:
- épp perben állok a saját családommal, az apám nem akarja elismerni, hogy a lánya vagyok, a rokonai pedig mellé álltak
- ennek ellenére a feltételezett rémrendes családommal élek
- néhány hete érkeztem a városba a per miatt, illetve ősszel itt kezdem az egyetemet, építészmérnök leszek
- lelkes zöld vagyok, tüntetések, környezetvédelem, állatvédelem, pride, mindenféle felvonuláson részt veszek és kiállok ezek mellett az ügyek mellett
- száraztésztából építek hidakat, és egyéb különc hobbim is van
- alapvetően jókislány vagyok, semmi komolyabb kilengésem nem volt még

Akit keresek:
- bárki, aki szívesen fut velem össze a városban, egy kávézóban, múzeumban, kórházban, állatkertben vagy lényegében bárhol, és esetleg szeretne barátságot kialakítani egy leendő egyetemistával
- szuper lenne, ha valaki az ügyvédem lenne!- megérkezett Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903
- aktivisták, környezetvédők, akikhez csatlakozhatok
- leendő egyetemisták, leendő csoporttársaim (akár gólyatáborban is találkozhatunk)
- barátok minden mennyiségben! nagy szükségem lenne rájuk!
- jöhetnek a negatív arcok is, akik amint megtudják, hogy a családom mennyire tele van pénzzel, megpróbálnak kihasználni, rossz útra vinni

Elaine Beaulieu
Diákok
Play by :
Annasophia Robb
Kor :
19
Foglalkozás :
tanuló, építészmérnök
Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptySzer. Júl. 03, 2019 11:58 pm

Hailee R. Marsh írta:
Sziasztok! Very Happy A következő kapcsolati szálakat keresném magamnak:

Amit Haileeről tudnod kell a folytatáshoz:
- 24 éves, ügyvédbojtár, aki részmunkaidőben egy könyvesboltban dolgozik
- alapvetően nagyon karakán jellemű lány, aki mindig eléri azt, amit akar
- emellett kifejezetten kedves és barátságos, néha kicsit hisztis, de nem viszi azt sem túlzásba
- szeret bulizni és szórakozni, utazgatni, és elég pörgős személyiség tele energiával
- mindig mosolyog és a legkisebb dolgoknak is tud örülni

Ezeket keresem hozzá:
- Bárkit, aki joghallgató, vagy az volt
- Bárkit, aki a Harvardon végzett
- Egy fiú barátot, aki hajlandó vigyázni rám a nehéz pillanataimban (lehetsz belém akár szerelmes is, de nem ajánlom)
- Texasban született srácokat és lányokat, akikkel lehet bandázni (mondjuk elmehetnénk egy rodeora Cool )
- És a szokásos barátok, exek, ellenségek, kapcsolatokat. Very Happy Lényegében bármilyen plotra nyitott vagyok.

Még van pár kiadó hely Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Hailee R. Marsh
Hivatal
Play by :
Bae Joo Hyun "Irene" ✮✩
Kor :
24
Foglalkozás :
Ügyvédjelölt ✮✩
Hozzászólások száma :
26

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHétf. Júl. 01, 2019 10:39 pm

Szeretném kiépíteni a kapcsolataimat a gangemen kívül értelmesebb emberekkel is, úgyhogy 1-2 ötletem lenne Very Happy

Rólam:

• Mindenhol megtalálsz, ami egy kicsit is nem bizalomgerjesztő hely, példának okáért egy Black Hole nevű, nem teljesen legális romkocsmában dolgozom.
  • Alapvetően bronxi vagyok és a szüleimmel élek, gyakorlatilag mikor hol és mikor kivel. Általában haveroknál vagy bárkinél, aki megszán, esetleg egy olcsó szállóban, legrosszabb esetben az utcán. Jelenleg egy szintén hányattatott sorsú nőszemélynél Brooklynban.
  • Rohadt idegesítő vagyok, enyhén hiperaktív, pofátlan és valószínűleg nem okés minden fejben amúgy.
  • De nem akarok én bántani senkit, szóval ha te is szeretsz vagy elviselsz, akkor hasonlóra számíthatsz, szándékosan és ok nélkül nem basznék ki senkivel.

Amit imádnék, ha akadna:

• Valaki, aki felkészít a pótvizsgára - nem vagyok hülye, csak nem érdekel a suli, idén nem lett meg a csusszanás mindenből. Hogy ez mi, képlékeny (bármi lehet), fizetni nem tudok érte, vagy maximum nagyon keveset, de élvezheted csodás elrettentő társaságom. Leginkább valami korombelinek örülnék a suliból (nevén nem nevezett középiskola Bronxból), aki valami tökéletes, ártatlan jógyerek és tuti kihívást jelent, hogy ne akarjon kinyírni, miközben próbálja belémverni a tudást. De akár egyetemista is lehetsz, aki nem tud a szabadidejével mit kezdeni a nyáron.
  • Iskolai tanácsadó vagy pszichológus - Hogy a kettőből melyik, mindegy, csak dobjanak be az irodádba végre, amiért mindenből szarul állok, nem járok be, vagy épp sejtik, hogy otthon se oké minden. Ellenállást fogok tanúsítani, ne aggódj - de az csak rajtad múlik, meddig tart.
  • Elveszett nagynéni-nagybácsi - Nem tartod a kapcsolatot a szüleimmel, szóval gyakorlatilag nem is tudsz semmit rólam. De a fentebbiből kifolyólag talán te lennél a kijelölt gyámom, miután az iskola úgy dönt, ez már nem csak az ő terepük. Remélem, kötélidegzeted van, mert problémák hadával kell szembeszállnod, ha velem hoz össze a sors.

Azt pedig még most megjegyzem, hogy aranyéletet nem szánok magamnak, teljesen jó megoldásnak tűnik a lejtő alja, szóval csak minimális mértékben vagyok javulásra hajlamos Very Happy

De ha ezen kívül kell valami, amibe beleillek, csak írj és plotolunk.
Písz  Kapcsolatkeresõ - Page 2 1261330843

Theodore Darnley
Diákok
Play by :
⚡ Dominic Harrison
Kor :
16
Foglalkozás :
⚡ school is S H I T
Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2019 4:30 pm

Sziasztok!  Kapcsolatkeresõ - Page 2 4146035580

Amit tudni kell rólam: 37 éves nő vagyok, egyedülálló. Jelenleg a Blue Circle bár tulajdonosa vagyok, ahol nemcsak italok (és persze, alkoholok) vannak a repertoárban, hanem grill ételek is, folytonos zene és egy televízió is szolgál szórakozásul. Huszonkét évesen végeztem el a Tengerészeti akadémiát Annapolisban, utána egyre feljebb léptem a ranglétrán, ámde tavaly úgy döntöttem, hogy bár imádtam a hazámat szolgálni-védeni, de szeretnék tizennégy év után normális életet kezdeni... Nem vagyok ebben jó, azóta már teljesen tisztán látom, hogy a normális élet nem való nekem.

Akiket keresnék:
- olyat, aki szintén a Navy tagja volt... vagy bármely egyenruhás szervnél (rendőrség, tűzoltóság, katonaság, légierő, etc.) dolgozót, aki bejár a bárba vagy csak tartjuk a kapcsolatot, haverok vagyunk - ezért jár egy ingyen kör mindig!  Cool
- nem lenne rossz, ha lenne olyan férfi az oldalon, akivel egy szerelmi viszony is kialakulna, ami lehet rövid-, de akár hosszútávú is - ha jó meggyőzőképességed van, bevállalom az (alkalmi) szeretői státuszt is. Wink
- aki a Kék Kör bárban dolgozik (pincér/pultos, szakács... én is ott vagyok a pultban legtöbbször, segítek), lehetsz alkalmi munkás, diák is.  Razz
- egyéb, egy szavas plotok, amik ötleteknek szánok, hátha épp ezek azok, amik megtetszenek -> szomszéd; rokonság; iskolatárs; exbarát; barát(nő); kutyaimádó; túratárs. Kapcsolatkeresõ - Page 2 2451935670

Sasha J. Cahill
Play by :
Olivia Munn
Kor :
37
Foglalkozás :
bártulajdonos, visszavonult az US Navy kötelékéből
Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 27, 2019 2:52 pm

Sziasztok!

Úgy érzem, az ET-vel még jól elleszek egy darabig, de addig is bedobnám ide magam, hátha valakinek kedve támadna előre tervezni Smile

Lö koncepció: Will egy indián (elnézést, "bennszülött amerikai", nekünk sajna nincs erre polkorrekt szavunk) rezervátumon nőtt fel, amit a Kanada-USA határ szel ketté. Ez a földrajzi tény, meg az amerikai-kanadai-törzsi hatáskör-viták, plusz a különböző rendvédelmi szervek okozta káosz háromféle karrierválasztást inspirált a lakosságban: vendéglátós, építőipari munkás, és persze csempész.

Bár a családi (és törzsi) hagyomány tiszteletére Willből New Yorkba ingázó építőmunkás lett, még 17 évesen maga is belekóstolt az áruszállítás világába. A befagyott folyón át motorosszánnal száguldozni nem túl egészséges, de ő sikeresen túlélte, és a pénzen már 24 évesen New York-i lakást bérelt, amin a barátnőjével, Kelsey-vel osztoztak. Nem sokat kerteltek, született egy kislányuk is, a most hároméves Laney, az ő örömére Will is felhagyott a csempészettel.

Kelsey-t még a terhesség alatt akut leukémiával diagnosztizálták, de a saját kezelése helyett a kislánya életét választotta. A rendes kemoterápiát így csak később kezdhette el, ami rá egy évre a saját életébe került. Will magára maradt a babával, meg kórházi számlák rakatjaival, méghozzá a brooklyni East New Yorkban, ami nem éppen egy Beverly Hills. A bátyja aztán addig hívogatta őt otthonról, míg rá nem beszélte, hogy szálljon vissza a rezervátumi ügyletekbe, amíg össze nem gyűlik egy biztos megélhetés Laney számára. (Hülye ötlet? Hülye ötlet.)

És most hogy megcsináltam a hangulatot,
Lö akit el tudnék képzelni:
– a két lábon járó csempészáru: valaki, aki Will közvetlen segítségével jutott át a Kanadai határon. Kanadába is nyilván az USÁba migrálás céljával érkezhetett, onnan pedig Willék titkon átszállították a folyón, ideiglenesen szállást kapott egy rezervátumi otthonban, onnan meg egy szerény nyolc rugó összegért New Yorkba vitték. Ott aztán valahogy bajba kerülhet (pl. a főnöke fel akarja dobni a bevándorlási hivatalnál, vagybármiegyéb), ezért felveszi a kapcsolatot Willel. Utóbbi értelemszerűen nem szokta megadni az elérhetőségét senkinek, akit átvisz a határon, úgyhogy a kedves jelentkezőnek valami súlyosbító körülménnyel kéne rendelkeznie, ami miatt Will felajánlhatta neki, hogy gond esetén hívja őt.
– egy bébiszittert mindenképpen, aki Will húgával felváltva vigyáz szerencsétlen tökmagra, míg apa gyűjt a malacperselybe. Gyerekbarát ismerős/haver is lehet, nem kell feltétlenül hivatásos bébiszitternek lennie, rászorulóként Will nem igazán válogathat Smile
– a szomszéd a gipszkarton fal túloldaláról: ne kérdezzétek, miért, de a komédia netovábbjának tartom, amikor seprűnyéllel kell kopogni egymás falán, vagy az elkerülhetetlen mosodai találkozásokkor utalgatni a zenére/porszívóra/gyereksírásra
– a szülő, akiben szintén túlteng a versenyszellem: valakit, akivel egy nap ugyanarra a padra ültek le a játszótéren (például), és azóta minden találkozáskor passzív-agresszívan versenyt dicsekednek arról, hogy miért sokkal jobb a saját gyerekük az összes többi gyereknél
– ismerősöket/barátokat/bűntársakat/love interestet/lelkiszemetesládát/járókelőket, szóval bárkit, aki eljutott a kelleténél hosszabb bemutatkozásom végéig, és úgy érzi, megszállta a zihlet Very Happy Természetesen a kreativitás minden formájára vevő vagyok, úgyhogy nyugodtan dobj bármit az ötletládába, sőt Smile

William A. Murdoch
Törvényszegõk
Play by :
Martin Sensmeier
Foglalkozás :
magaslati építőmunkás, csempész
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 27, 2019 11:43 am

Sziasztok!

Azon kaptam magam, hogy nem tudom megtalálni a karival a közös hangot, így az írás is nehezemre esik. Szóval kapcsolatokat keresnék nekik, hátha az segít Kapcsolatkeresõ - Page 2 2451935670
Amit Lyra Jeanról tudni kell:
- nemrég költözött New Yorkba, eredetileg csak rövid időre, titkon egészen sokáig itt szándékozik maradni
- közösségmédiával foglalkozik, de attól még bárhol könnyedén elhelyezkedik, ha munkáról van szó, mert egészen gyorsan és könnyen tanul
- most a nővérénél húzódik meg, de majd nem ártana neki egy saját kuckó, esetleg egypár lakótárs
- az apját jött megkeresni, meg a mostohatestvére elől menekül, akibe titkon bele van zúgva, az iránta táplált érzések bűntudatot keltenek benne, és pont ez az, amitől messzire kívánja őt (semmi vérkötelék nem köti össze őket, mielőtt bárki azt a következtetést vonná le, hogy vérfertőzésről van szó Kapcsolatkeresõ - Page 2 3673325056)
- egy kicsivel az előtt, hogy “Nagy almába” költözött rájött, hogy a bátyja piszkos ügyekbe keveredett, és ezzel a tudással elnyerte azt is, hogy rossz emberek vadásszanak rá

Egyelőre ennyi, ha valaki esetleg keres valakit, akinek szerepébe Lyra Jean beleillene, ne habozzon és írjon, nyitott vagyok abszolút mindenre. Kapcsolatkeresõ - Page 2 3673325056

Lyra Jean Holey
Média
Play by :
Charly Jordan
Kor :
23
Foglalkozás :
Közösségmédia-marketinges gyakornok
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2019 2:13 pm

Sziasztok!

Mivel elég sok törvényszegő van az oldalon, talán valamelyikőtök szívesen játszana egy teljesen törvénytisztelő állampolgárral. szemöldök

Keresem azt a nem éppen kedves törvényen kívüli személyt vagy személyeket, aki(k) mint friss üzlet tulajdonost megfenyegetne(k), és "védelmi pénzt" vagy egyéb juttatásokat (pénzmosás) zsarolna(k) ki belőlem. Van egy lányom is, így bőven van mivel fenyegetőzni. Az élet túl egyszerű, kerülhetne bele némi bonyodalom. Rolling Eyes  ...bár nem mondom, hogy nem fordulok majd a törvény éber őreihez  Laughing

A fent leírt okból, szükségem lenne a bűnüldöző szervek egy vagy több tagjára, akik segítenek rajtam, kifejezetten jó lenne, ha esetleg a szervezett bűnözés elleni szakember, ez príma terep lenne neki is. Amennyiben a bűnelkövető NJK lenne, akár még egy rajtaütéses dologban is benne vagyok - természetesen, ha a kamasz lányomnak nem eshet baja emiatt.

Ha érdekes lenne a plot, a játék ára csak egy pm Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Anita Cooper
Üzlet
Play by :
Jennifer Morrison
Kor :
32
Foglalkozás :
fodrász
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2019 1:30 pm

Sziasztok!

Egyelőre kapcsolatok nélkül kóborolok New York utcáin, szóval keresnék pár embert, akik színesítik a mindennapjaimat Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Néhány infó a hölgyeményről:

• Törökországból érkezett a napokban
  • történelemtanár, de jelenleg munkanélküli
  • kicsit paranoiást, félénk, visszahúzódó - a volt-leendő férje elől menekült az USA-ba
  • könyvmoly, imád a természetben is lenni
  • imádja az állatokat, nagyon segítőkész

Amiket el tudnék képzelni:

• tervben van a munkakeresés, szóval diákok, kollégák jöhetnek
  • az is tervben van, hogy korrepetál, úgyhogy, ha valakinek nehézséget okoz a tanulás, ő is jöhet Very Happy
  • esedékes a lakásbérlés - Manhattanben képzeltem el, leendő szomszédoknak örülnék
  • hozzá hasonló könyvmolyokkal, állatbarátokkal, természetbúvárokkal könnyen megtalálja a közös hangok
  • mivel nincs zöld kártyája stb., ezért szüksége lenne majd egy férfia, aki hajlandó elvenni. Nem feltétlen szerelmi szára gondoltam, csak a papírok miatt kéne, mivel nagyon nem szerete hazamenni. Elég érdekes játékok lehetnének ebből szerintem. Kapcsolatkeresõ - Page 2 4146035580

Ezeken kívül is vevő vagyok bármire, minden megbeszélés kérdése Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Sanem Aldemir
Munkanélküliek
Play by :
× elçin sangu
Kor :
25
Foglalkozás :
× history teacher
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2019 11:56 am

Sziasztok! Very Happy A következő kapcsolati szálakat keresném magamnak:

Amit Haileeről tudnod kell a folytatáshoz:
- 24 éves, ügyvédbojtár, aki részmunkaidőben egy könyvesboltban dolgozik
- alapvetően nagyon karakán jellemű lány, aki mindig eléri azt, amit akar
- emellett kifejezetten kedves és barátságos, néha kicsit hisztis, de nem viszi azt sem túlzásba
- szeret bulizni és szórakozni, utazgatni, és elég pörgős személyiség tele energiával
- mindig mosolyog és a legkisebb dolgoknak is tud örülni

Ezeket keresem hozzá:
- Bárkit, aki joghallgató, vagy az volt
- Bárkit, aki a Harvardon végzett
- Egy fiú barátot, aki hajlandó vigyázni rám a nehéz pillanataimban (lehetsz belém akár szerelmes is, de nem ajánlom)
- Texasban született srácokat és lányokat, akikkel lehet bandázni (mondjuk elmehetnénk egy rodeora Cool )
- És a szokásos barátok, exek, ellenségek, kapcsolatokat. Very Happy Lényegében bármilyen plotra nyitott vagyok.

Hailee R. Marsh
Hivatal
Play by :
Bae Joo Hyun "Irene" ✮✩
Kor :
24
Foglalkozás :
Ügyvédjelölt ✮✩
Hozzászólások száma :
26

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHétf. Jún. 24, 2019 6:03 pm

Alábbi szálra még mindig keresek lelkes érdeklődőt!  Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Rebecca Sutherland írta:

* Egy önkéntest, aki lehetőleg férfi, és szerepel az előtörténetem végében. Semmi ömlengés, nyáladzás, ez egy nagyon mély plot lenne, amit szépen szeretnék felépíteni, és ha úgy adódik, akkor persze lehet belőle szerelmi szál is, de nagyon fontos, hogy működjön a karik között is a kémia. Ezzel kaocsolatban még annyit, hogy jöhetsz bárhonnan, lehetsz bárki, házas, nem házas, várlak! Kapcsolatkeresõ - Page 2 1404455205

Rebecca Sutherland
Törvényszegõk
Play by :
Rita Ora
Kor :
29
Foglalkozás :
prostituált
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2019 7:56 pm

Helló Kapcsolatkeresõ - Page 2 1987965242

- Keresnék néhány kollégát, főnököt, vagy bármilyen rendőrt, nyomozót, akivel együtt dolgozhatna Kenzie, és/vagy esetleg bárki más, nem ilyen téren munkálkodó személyt, akinek nem kell sokáig rágnia Kenzie fülét, hogy segítsen nekik kinyomozni bármilyen személyes ügyet.
- Meg hát mit ér az élet, ha nincsenek barátok, akik a munkamániás, befásult és görcsös lányt be nem rángatják már végre egy vad bulikba, mely aztán lehet kész káoszba fullad.
- Ez inkább játékra felkérés, de szeretném ha kapcsolati plotba torkollana: kellene valaki rosszakaró, vagy amolyan "rosszfiú srác", aki szemet vet Kenzire egy szórakozóhelyen és valahogy sikerül neki bedrogoznia, majd később, miután lerángatja a sztriptízrúdról, hazaviszi szerencsétlen bódult lányt. Másnap dráma lesz és Kenzie hetekkel, hónapokkal később is félne tőle, holott látna benne valami vonzót is és ez az őrületbe kergetné.

Valami ilyesmikre gondoltam, ha esetleg látsz Kenzieben valami lehetőséget akár az említettek mellett is, írj egy PM-et Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Mackenzie Cates
Bûnüldözés
Play by :
Vanessa Morgan
Kor :
24
Foglalkozás :
Bűnügyi laborasszisztens
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 23, 2019 5:23 pm

Szépjónapot minden kedves erre tévedő egyednek! Kapcsolatkeresõ - Page 2 690269075

Amit tudni kell Ingridről:

- eredetileg norvég származású, de már második éve él New Yorkban, azon belül is Brooklynban
- orvosnak tanul, amit ki nem állhat, de a szülei ebbe kényszerítették bele, hogy kövesse a családi hagyományt
- rendkívül magának való, makacs, szeret másokat irányítani, nagyon erős jellem
- imád bulizni és sokszor nem tudja hol a határ

Akiket keres:

- ismerősök az orvosiról, akiktől jegyzetet csór, akiket legbelül nem kedvel, mert irigyli vagy szimplán lenézi őket, mert jobban megy ez nekik, mint neki és mert ők már megtalálták önmagukat
- barátokat, akikkel többnyire bulikban ismerkedett meg
- exeket, lehetett komoly kapcsolat is vagy csak kavarás, egyéjszakás kaland, Ingrid egyiket sem veti meg, ahogy nem is túlzottan válogatós, fiúk és lányok egyaránt jöhetnek
- lakótársakat, akikkel kibérelhet egy lakást Brooklynban
- minden egyéb rokoni, ismerősi kapcsolatot vagy tényleg bármit, amit kihagytam

Kapcsolatkeresõ - Page 2 1159569709

Ingrid S. Skjeggestad
Diákok
Play by :
josefine frida pettersen ★ ☆
Kor :
20
Foglalkozás :
student ★ ☆
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptySzomb. Jún. 22, 2019 11:45 am

Sziasztok! Smile

Charlie színházból indult, amihez most is nagyon ragaszkodik, de közben a filmipar is jó mélyen berántotta (nem viccelek, szuperhősös sorozata is van superhero), szóval próbálja tartani az egyensúlyt, teremteni az értéket, kedvesnek lenni a rajongókkal, blabla, és összességében elég menő figurává nőtte ki magát.
Az élet tejfel.  Kapcsolatkeresõ - Page 2 2582470607
Feleségül vette a sorozata producerét.
Készül a 3. évadra.
És minden a legnagyobb rendben halad (nem), mikor is az a helyzet áll be, hogy egy súlyos baleset következményeképp megvakul.

És ez elég nagy változásokat hoz az életébe. A hirdetésem kicsit rendhagyó, mert kábé bemutatkozásra sikerült, de igazából az alapszituációt szerettem volna felvázolni vele.
És egyelőre nem is dobnék fel konkrét vázlatokat, csak itt hagyom, hátha valakit megihlet a téma. Rolling Eyes Szóval, ha valakiben mocorog valami jó kis ötlet, ami nem hagyja nyugodni, és amin elindulhat a fonál, akkor nagyon szívesen fogadom az üzenetét. Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Meglett, köszönöm. Kapcsolatkeresõ - Page 2 2451935670

Charlie Lloyd
Mûvészet
Play by :
Charlie Cox
Kor :
36
Foglalkozás :
színész, producer, zenész
Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyPént. Jún. 21, 2019 12:20 am

Sziasztok!

Vissza is fogok olvasni, de addig is írok ide, próba szerencse. Elöljáróban: Joel Belfastban született, fiatalkorától kezdve folyamatosan, de eleinte csak érintőlegesen volt kapcsolatban az IRA-val. A 90-es évek közepétől a 2000-es évek elejéig katona volt, majd Amerikában költözött, ahol a magánéletet leszámítva semmi sem jött neki össze, így a helyi rossz hírű ír közösség felé tendált, illetve néhány régi IRA-s ismerősének segített, hogy megvethessék a lábukat az USA-ban. Egy ideig besúgó volt egy FBI-jal kötött egyezség keretein belül, de a vezető ügynök halála miatt annak vége lett, azóta pedig kisebb-nagyobb kihagyásokkal dolgozik a régi társainak, ha épp pénzre van szüksége, vagy régi szívességeket kérnek rajta számon.  
Lényegében bármilyen kapcsolatot keresek a karakternek. Szívesen bevállalom a negatív szerepet is mások életében, lehetek a paraszt szomszéd, vagy egy folyton kötekedő alak a helyi bárból, egy uzsorás behajtója, az erőszakos ex, ami éppen kell. Bár nem az amerikai hadseregben szolgált, szinte majdnem mindenhol felbukkanhatott békefenntartóként, katonai megfigyelő alakulat, vagy segélyező szállítmányokat kísérő-védő csapat tagjaként, szóval, ha valakinek épp kapóra jön egy korábbi bajtárs, itt vagyok.
Szívesen ötletelek ezekkel, vagy bármi mással is kapcsolatban tovább PM-ben. Joel jelenleg egy kissé szétcsúszott, alkoholista alak, úgyhogy nem feltétlen kellemes társaság, cserébe flexibilis Very Happy

Joel O'Callaghan
Törvényszegõk
Play by :
Daniel Craig
Kor :
48
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 19, 2019 9:18 am

Sziasztok!
Több személyt is keresek, akik különféle részei életemnek és minden formában meghatározzák azt. nyaj
  • Keresem a fiatal lányt (12-16 év közt), aki a szomszéd házban lakik. Anne néven vagy említve, ami lehet akár a beceneved, akár a középső neved. Magántanuló vagy fényes sportolói karriered ürügyén - hogy miben remekelsz az nincs megszabva. Mivel édesanyád egyedül nevel és testvéred sincs, így én vagyok számodra a legközelebbi egy apa és báty figurájához. Sok időt töltesz nálam, ami nincs mindig anyukád kedvére, a kutyám, René pedig épp annyira a te legjobb barátod, mint az enyémé. Mivel munkám miatt sokszor nem vagyok otthon így néha te vigyázol a lakásomra. Ha lehetne biztos a nevemre vennélek, bár ezt soha nem mondom neked. Családi háttered bármilyen lehet, de férjen bele az, hogy anyukáddal rövid ideig jártam még jó pár évvel ezelőtt - így akár reménykedhettél abban is, hogy én leszek a nevelőapukád. Ezenfelül te vagy az egyetlen ember aki következmények nélkül rendre tud teremteni.
  • Keresem ezenfelül a legjobb barátom (28-30) . Kane néven vagy említve és egy dolog biztos rólad: nem vagy túl okos, de cserébe jó a humorod. Egyetem első évei óta ismerjük egymást, lakótársak voltunk, bár te nem a North Carolinára jártál (bármit tanulhattál, vagy akár dolgozhattál csak a városban és úgy döntöttél albérletbe költözöl). Egy jó kedélyű, folyton viccelődő srácnak ismer mindenki és nem feltétlenül kell nekem sem tudnom arról, hogy ezzel kompenzálod a nem túl vidám korai éveid. Legkedvesebb barátomként az életem nagy részében jelen vagy, testvéremként szeretlek és úgy is kezellek, mintha a nem létező öcsém lennél.
  • Keresek egy ex-barátnőt, aki kicsit megkavarhatja langyos vízben ázó, egyelőre teljesen nyugodt életem. Lehetséges, hogy soha nem is szakítottunk, hisz hivatalosan sose voltunk együtt, csak kavartunk: a lényeg, hogy a mai napig tartjuk a kapcsolatot, ha pedig magányosnak érezzük magunkat néha találkozunk. Kiderülhet akár, hogy te többet akarsz, mint az a furcsaság ami kettőnk közt van - Ráadásul az sem lehet ínyedre, hogy egyre ritkábban akarok veled találkozni. A lényeg, hogy ez nem egy happily ever after plot lenne, ha van rá mód megmaradhatunk barátoknak, de annál többek sosem lehetünk.

Ha érkeznétek dobjatok meg egy PM-el Kapcsolatkeresõ - Page 2 4146035580 Kapcsolatkeresõ - Page 2 1159569709

Vance Robles
Egészségügy
Play by :
Jesse Spencer
Kor :
32
Foglalkozás :
Aneszteziológus a New York-i Presbyterian kórházban
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyKedd Jún. 18, 2019 9:19 pm

Sziasztok! Smile
Még mindig keresem a pasimat, most már szinte BÁRKI jöhet (aki a képén szerepel majd), bárhogy eljátszhatod, szinte bármibe belemegyek, hogy variáljunk a karakter történetén.
CSERÉBE BÁRMELYIK KERESETTEDET BEREGIZEM, és játszok vele.
Amit kitettem a keresett karakteremről itt olvashatod. Smile
http://livin-in-new-york.hungarianforum.com/t2638-idegesitoen-szexi-szivszerelmem#15996

Előre is nagyooon, hálás vagyok annak, aki kisegít!!! Kérlek dobj egy pm-et, és mindent megbeszélünk! <3

Seena de Felice
Média
Play by :
Vanessa Hudgens
Kor :
23
Foglalkozás :
Fotós, Riporter
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 16, 2019 1:57 pm

Babysittert keresnék néhány hónapos baba mellé! Igazából a húgomé, nem az enyém, csak ő nemrég... Szóval, utána magamhoz vettem a kis Lilit, de semmit nem értek a gyerekekhez, sokat kell dolgoznom és meghalok segítség nélkül. Kérlek, ments meg!

Olyan Diák csoportú, lehetőleg 14-18 éves lánykát keresnék, aki szívesen lenne Ethan jobb keze a gyereknevelésben. Bátran kioszthatja az újdonsült apukát, ha nem jól tartja a gyereket, és hajnali 2-kor is riasztani lehet, hogy átbicajozzon, ha Lili már órák óta üvölt. Tehát elég talpraesett és önálló, gyerekbarát jellem, aki hajlandó Ethan barátjává válni és akivel később lelkizni is lehet akár, dacára a korkülönbségnek.

Természetesen borsos órabér jár a gyerekfelügyelet mellé, ingyen kaja-pia, korlátlan Netflix hozzáférés és nagy-nagy megbecsülés. A visszabeszélésre viszont allergiásak vagyunk - azért jártasd csak bátran a fecsegőd!

Önéletrajzok jöhetnek PM-ben Kapcsolatkeresõ - Page 2 3398899094

Ethan Bartlett
Elhárítás
Play by :
Adam Senn
Kor :
32
Foglalkozás :
playing it cool (+ firefighter)
Hozzászólások száma :
56

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 12, 2019 8:58 pm

Halihó! Kapcsolatkeresõ - Page 2 2451935670

Nem szeretnék túl sokat írni, ömlengeni sem, és persze, untatni sem hosszú szöveggel sem, éppen ezért csak tömören írom le, amit szeretnék, aztán a többi információt üzenet formájában megírom. Kapcsolatkeresõ - Page 2 560292900

Alapvetően a gyermekvédelemnél dolgozom szociális munkásként, azonban gyakornoki éveim során megfordultam kórházban, büntetés-végrehajtási intézetben, veteránügyi hivatalban... tehát ismerősökre, de akár barátokra is számítok innen-onnan, meg persze, jöhet akár valamiféle idősebb rokon - mint egy nagybácsi, keresztapa, nagynéni, keresztanya, aki ha nem is vérrokon, de mégis nagyon-nagyon közeli személy az életemben! Szerelmi plot is jöhet, amennyiben valakinek szimpatikus lennék... további infókért PM-ben érdeklődj. Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 12, 2019 4:54 am

Próba-cseresznye Kapcsolatkeresõ - Page 2 4146035580

Te vagy az én emberem, ha
• 19-24 év közötti fiú vagy
• Bármelyik csoportba tartozhatsz
• Nem baj, ha van közöd némi autószereléshez is és be lehetne építeni egy olyan plotot, ami bonyodalmat hoz az amúgy sem nyugodt életünkbe (részletek PM-ben)
• Nem ódzkodsz egy 18 éves bajkeverő húgtól (Faith személyében, de más rokoni szál is kialakítható vele)
• Nem zárkózol el szerelmi plottól, de nem is feltétlenül van kőbe vésve
• Ha szeretnél egy kicsit megvadítani
• Ha szeretnél a nyakadba Morgan szülőket, akik nem csípik a te szüleidet és ezzel együtt az egész famíliát sem - na jó, Apa még talán puhítható Razz Bár ha kiderül, hogy az ellopott kocsija a garázsotokban áll, hááááát Kapcsolatkeresõ - Page 2 618794435 -

Kiinduló-plotnak szerintem tök izgi lehet, nem akarok én semmi konkrétat megkötni, együtt kitalálhatunk mindent, ezek csak ötletek!   Kapcsolatkeresõ - Page 2 2122324058 Ha van kedved hozzá, akkor dobj egy PM-et és megbeszélünk mindent!  Kapcsolatkeresõ - Page 2 3874598021

Genna Morgan
Diákok
Play by :
Luca Hollestelle
Kor :
17
Foglalkozás :
diák
Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHétf. Jún. 10, 2019 3:14 pm

Kapcsolatkeresõ - Page 2 1987965242
Hátha valaki szimpatikusnak talál.
Keresek barátokat, akik életben tartanak a hétköznapokban, hétvégén pedig ők tartják nekem az üres poharukat. Keresek egy legjobb barátot, akiért szívesen gyilkolnék akár.
Keresek valakit, aki belerángatna a rosszba, a jóba, a bármibe, csak hobbiból, vagy bármilyen mögöttes céllal. Nyitott vagyok bármire.

Lilou A. Sparrow
Diákok
Play by :
Sky Ferreira
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHétf. Jún. 10, 2019 1:32 pm

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 2 2624752903

Keresek magam mellé barátot, kollégát, vagy akár olyan rendőrnyomozót vagy FBI-ost, akinek a látókörébe kerültem vagy a főnököm, és esetleg a legális munkám során ismer ki engem, akkor láthatja, milyen vagyok valójában. Az, hogy segíteni fogok - e vagy sem, az kérdéses... Ráveszel vagy nem? Rajtuk kívül azokat is várom, akiknek csupán megtetszene a karakterem, vehető vagyom bármire!

Egy kicsit magamról dolog következzék... Yeva három éves volt, mikor édesapjával ideköltöztek. Apja mindenféle alkalmi munkát vállalt, több nyelven beszélt, így olykor tolmácsként is dolgozott. Megismert egy férfit, aki illegális dolgokban volt benne, ettől fogva apja is belekeveredett mindenbe, azonban Yeva egészen addig nem sejtett semmit, míg apja két éve meg nem halt... Akkor jött rá, hogy honnan volt pénz az egyetemre, a lakásra... Apja ki akart lépni ebből az egészből, ám de helyette Yeva kényszerült arra, hogy ő legyen az, aki továbbra is szervezi a csöppet sem legális MMA versenyeket különböző helyeken a városban.
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 2 EmptyHétf. Jún. 10, 2019 12:12 am

Na sziasztok!
Szépfiú keresi a következő kapcsolatrengeteget:

Családtagok;;
Pontosabban olyan családtagok, akikről én magam nem tudok. Mivel árván nőttem fel, alapvetően semmit sem tudok a családomról, bárki lehetsz. Anya, apa, unokatesó, vagy éppen testvérek... Szívesen fogadok bármiféle ajánlatot. Akár lehetek zabigyerek. Más esetben mondjuk egy maffia fia, akit elraboltak a családjától baba korában a családunk ellenségei, tényleg ilyen téren bármi belefér a repertoárba.

Árvaházban felnőtt gyerekeket;;
Pontosabban a Szent Antal Katolikus Árvaházban felnőtt gyerekekre gondolok, bár lehetsz most is töpörtyű, aki jelenleg ott raboskodik, vagy lényegében akárki, aki sajnos szintén hozzám hasonlóan árvaság sorsára jutott, ezáltal lehetünk jóban, lehettél a srác, akivel folyton összeverekedtünk, a lány, akinek az első szerelme voltam, vagy csak egyszerűen akivel folyamatosan biccentettünk egymásnak a folyosókon.

Volt osztálytársak;;
Tudjátok, akikkel azokat az állati gimis partikat csaptuk, amikor a szülők nem figyeltek. Akik kérdések nélkül be tudtak fogadni, és akikkel jó viszonyt ápoltam. Valaki, akivel tudunk nosztalgiázni a sok kihagyott házifeladaton, a fociedzéseken (ha már kapitány voltam), a sok lógáson, és a hasonló dolgokon. Ide keresnék még ex focistákat, akikkel talán néhány rögtönzött meccset a mai napig összehozhatnánk, illetve hasonlóképpen bámulhatnánk a tévében őket együtt, miközben undorító módon szanaszét köpködjük a szotyit.

Munkatársak;;
Azaz, akik a Regal Cinemas E-Walk 13 & RPX csapatát erősítik. Lehetsz a műszakvezetőm, aki betanított, vagy akár az új lány/fiú, akit én tanítok be. Innentől a kapcsolatunk alakulása lényegében csak rajtunk áll.

Szerelmi szálat nem keresnék, ha esetleg ilyesmi érdekelne, azt nálam sajnos nem fogsz találni, mert kétszeresen is elkeltem. Sad

Elsősorban ezekre lenne szükségem a közvetlen környezetemből, de bármilyen ötletet és lehetőséget várok nagyon szívesen pmben *_*

Louis Abraham York
Munkások
Play by :
• Noah Centineo
Kor :
19
Foglalkozás :
• Mozis kisegítő
Hozzászólások száma :
21