Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Activity Check (09.07.-09.22.)
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 2:53 pm

Hírek, bejelentések
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 2:12 pm

Morning!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 1:44 pm

My wife.
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Today at 9:59 am

Kapcsolatkereső
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yesterday at 2:55 pm

Játékpartner kereső
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yesterday at 2:54 pm

Hayden Rafferty
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Yesterday at 2:49 pm

Ella & Owen - 2011/ősz
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kedd Szept. 19, 2017 8:13 pm

Elkészültem az előtörténetemmel...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kedd Szept. 19, 2017 5:35 pm

Ki van itt?

Aimee Riddle, Ella Cavanaugh, Hayden Rafferty, Lola Torres, Roméó C. Devereaux, Solomon Riddle

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Karla Souza
23
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
student;; future defense attorney
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
18

Re: Kapcsolatkereső
Szer. Márc. 15, 2017 7:03 pm

Ismerősök keresése

Nekem is lenne egy pár plot ötletem, amelyek szerintem kicsit sem mondhatóak unalmasnak, de nem is jártatnám tovább feleslegesen a számat, inkább belevágok a közepébe, hátha valaki kedvet kapna valamelyikhez.  

Keresem:
-a bűntársaimat, azaz egykori barátokat: ha elolvasod az et-met, belőle kiderül, hogy 16 évesként pár barátommal totál bepiálva és beszívva belekeveredtem egy csúnya autóbalesetbe, amelyből a másik fél nem került ki élve. Ha szívesen bepiszkítanád te is a múltadat egy ilyesmivel, szívesen magadra öltheted valamelyik barátnőm szerepét, vagy esetleg a sofőr pasiét, akiről mai napig nekem fogalmam sincs, hogy keveredett oda közénk. Very Happy
- a lányt, akivel egykor együtt jártam: igen, jól olvastad. Bár, nem volt hosszú életű a kapcsolat, és a karakterem immár inkább a pasik fele húzódik, szívesen benne lennék pár múltbeli szálban.. vagy akár jelenbeli viszontlátásban.  
- joghallgatókat, évfolyamtársakat, akiket a barátaimnak, vagy akár az ellenségeimnek tekintek.

Kb ezek jutottak elsőre eszembe, de más ötletekre is nyitott vagyok.

A hozzászólást Frida L. Gutiérrez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 16, 2017 4:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Oktatás
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Zac Efron
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
tanár
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
10

Hétf. Márc. 13, 2017 4:03 pm
Sziasztok Smile
Még nem vagyok kész a karilapommal, de már most terveznél valakikkel pár közös plotot.

Amit tudni érdemes a karakteremről:
- tesi tanár
-imád sportolni és bulizni
- sok barátja és sok ellensége van
- az öccsével lakik együtt, mert a szülei elhunytak
- van vagyis lesz barátnője szóval azt nem keres most

Keresem:
- az öccsét
- pár régi szeretőt. Sose volt a hosszú távú kapcsolatok híve. Nagy nőcsábász volt és egy felbukkanó régi szerető meg tudná lepni. (Főleg ha még terhes Is. Ezt olyannak ajánlom aki alapból terhes karit szeretett volna hozni)
- egy kollégát. Azaz egy tanárnőt akinek tudja a legnagyobb titkát így majd ő is elmeri neki mondani az övét
- illetve keresek barátokat, ellenségeket vagy johet lakótars is

Illetve bárkivel szívesen össze plotolok valamit csak írjon rám Very Happy

Ui: Ha valamelyik szerep be lett töltve akkor át húzom hogy átláthatóbb legyen Smile
Elnézést a helyesírási hibákért de telefonról nehezen megy az írás.

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Staz Lindes
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
MoMA - büfé
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
8

Hétf. Márc. 13, 2017 10:11 am

crashing

Van ez a borzasztóan ismeretlen és nem is olyan jó sitcom, aminek úgy döntöttem, lenyúlom a plotját (de nem a karaktereket, mert azok gázok), ehhez pedig pár bátor és önként jelentkezőre lenne szükségem Brooklyn-ban, akik beköltöznek velem együtt egy bezárt kórházba, állagmegőrzési célzattal.
Kvázi nagyon olcsó önkormányzati lakáshoz keresek lakótársakat, ami lakás ugye egy használaton kívüli kórházépületben van. Szóval rendesen be vannak bútorozva azok a szobák, amikben lakunk, kiürítették a legtöbb orvosi szart onnan, nincsenek hullák a pincében, meg más furcsaságok (kivéve, ha hozol - de inkább ne hozz).
Az önkormányzatnak azért jó ez, hogy ne a csövesek lakják be. Nekünk meg azért jó, mert olcsón és kommunában lakhatunk, mint a hippik.

Van pár szigorú szabály, minthogy nem lehet bulit tartani, sok vendéget fogadni, bent dohányozni, miegymás. Nem egy túl bonyolult dolog, ha érdekel, hogy gyakorlatban hogy néz ki az egész, csekkolja le bátran a pilot-ot vagy érdeklődjön nálam (bár ebben a hirdetésben nagyjából minden benne van).

Írj PM-t!

Eddig benne van:
- Kyla O'neill
- szerénységem

A hozzászólást Jane Moriarty összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 13, 2017 4:07 pm-kor.

Média
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Karen_Gillan
22
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
újságíró_blogger
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
164

Hétf. Márc. 13, 2017 2:25 am

Ismerősök keresése

Lenne néhány plot ötletem, amikre lehetne utána játéktéren hivatkozni, meg ugye játszani is tudnánk értelemszerűen, de bármi másra is vevő vagyok, nem kell tőlem félni Razz

◇ Keresek hírességeket, akikről blogolhatok és akikkel bulizni járok. Például lenne egy olyan ötletem, hogy az adott mondjuk színésznőnek imádom a stílusát, többször is írok róla a blogomra, aztán egy véletlen találkozásnak köszönhetően meg együtt járunk shoppingolni. De lehet szó sima bulipartnerekről is vagy bármi kreatívságról, Liz a botránytól sem hátrál meg, szóval indulhatnak azok a fogaskerekek... Razz

◇ Keresek mindenféle feltörekvő színészt, zenészt, művészt stb, akik tehetségesek és szintén posztolhatok róluk, szeretem figyelemmel követni az új tehetségek szárnybontogatásait és a blogom elég népszerű, így ha valakiről posztolok, akkor az illetőre biztos rákeresnek utána többen is.

◇ Jól jönne valaki, aki megpróbálja kiszakítani a lánykámat a social media függőségéből, hiszen sosem látni telefon nélkül és a pillanatokat sem érzi át igazán, mert mindig inkább fényképez, hogy posztoljon róla az instagramra vagy a blogjába. Valaki igazán elkezdhetné észhez téríteni. Ha az illető pedig pasi lesz, na akkor másra is van lehetőség.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I don't want to be just a pretty girl. I want to be a
famous girl
in that pretty dress.©️

A hozzászólást Eliza Bowen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 05, 2017 1:16 pm-kor.

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Sebastian Stan
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
6

Hétf. Márc. 13, 2017 12:38 am

Ismerősök keresése

A karakterem bár még a készülés fáziságban van, de kapcsolatokat keresni sose lehet túl korán, úgyhogy gondoltam, egyből bele is vágok. Mindegyik ötlet esetében rugalmas vagyok és nincs kikötésem se nem, se kor tekintetében, illetve ezeken kívül is nyitott vagyok bármilyen egyéb ismeretségre, legyen szó barátról, ellenségről, szeretőről, kollégáról, vagy csak egy szimpla ismerősről.

Hivatalosan állatorvos fiam fű alatt hajlamos ellátni bármilyen rászorulót, legyen szó egyszerűbb vagy komolyabb sérülésről, függetlenül attól, hogy jó vagy rossz fiú a betámolygó, ezzel kapcsolatban pedig akadt néhány ötletem:

Keresem azt a személyt, aki, miután ellátta a karakterem, lehetőséget látva fölényében, zsarolni kezdi Finleyt. Nem szabnám meg, hogy mit akar, lehet szó pénzről vagy folyamatos, kérdezés nélküli ellátásról, de akármi másról is, ahogy az is a jövő zenéje vagy megbeszélés kérdése, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége.

Keresem továbbá a rendőrt, aki kötelességtudatból vagy személyes okból mindenáron le akarja buktatni a karakterem. Nyomozhat titokban vagy nyíltan, titkolhatja a kilétét beépüléssel, de az is lehet, hogy véletlen felbukkanásokkal igyekszik ellehetetleníteni a munkáját. Azt is el tudom képzelni, hogy eddig az egyik kedvencét hordta a rendelőbe és véletlenül jött, vagy jön majd rá arra, mit művel titokban Finley.

A hozzászólást Finley Shearon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 15, 2017 7:29 pm-kor.

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Bae Suzy
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
pincérnő/pizzafutár/kasszás a Fornino pizzériában ; youtuber
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
39

Szer. Feb. 08, 2017 9:20 pm

Ismerősök keresése

Hé te! Igen te, aki éppen ezt a hirdetést olvasod. Tudod szükségem lenne néhány kapcsolatra és végtelenül hálás és boldog lennék, hogy ha a kereséseim célba érnének. Vajon te egyke vagy azoknak akit keresek?

Keresek:
- 2-4 lakótárs: nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy megengedjem magamnak a luxust, hogy saját házban éljek egyedül, ezért úgy gondoltam pár éve (miután meghalt az apám) hogy összebútorozok pár barátommal, ismerősömmel akiket a családomnak tekintek. A nemed lényegtelen és igazából az életkorod is. A személyiséged is, addig amíg megtudunk élni egy fedél alatt úgy, hogy nem akarjuk megölni a másikat. Very Happy Szóval a lényeg csak az, hogy legyél önmagad és legyél a lakótársam akivel ilyen-olyan közös programokat csinálhatok és olykor szeretetből húzhatom az agyadat. ^^
- barátok: ismerlek téged személyesen vagy az internetnek hála, lényegtelen. A fő az, hogy te bírsz engem, én bírlak téged és néha szoktunk ezt-azt együtt csinálni.
- munkatársak: Egy pizzériában dolgozok és ennek értelmében te szintén ezen a helyen.
- ellenségek: Valamiért én nem bírlak téged és te se bírsz engem. Vannak ilyen kapcsolatok is, ez van és kész.

Nos, mit mondasz? Úgy hiszed valamelyik pozíciót szívesen betöltenéd? Remélem, és ha tényleg így van akkor ne haboz, még ma küldj nekem egy PM-et! Very Happy

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lili Reinhart
17
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
18

Hétf. Feb. 06, 2017 11:07 pm

Pszichológus

és családtagok keresése

Lánykám hatalmas traumán esett át az elmúlt időben, autóbalesetet szenvedett a szüleivel és csak ő élte túl. Éppen ezért, gondolom érthető, hogy mennyire instabil az állapota lelkileg és szüksége lenne egy pszichológusra, aki meghallgatja és segít neki feldolgozni a történteket. A csavar az lenne a dologban, hogy van, amiről még neki sem mer beszélni, ugyanis hangokat hall a fejében, magyarán kezd kialakulni nála egy betegség, a skizofrénia.

Továbbá keresek még egy (oké, lehetnek többen is, de a leírásom egyikükre legyen mondjuk jellemző) unokatestvért és az ő apukáját, aki a kinevezett gyámja lett Eileennek a baleset utána és miattuk kellett ide költöznie neki is. Az unokatestvér örülnék ha hasonló korban lenne, mint ő, szeretném ha jó kapcsolat alakulna ki köztük, amolyan legjobb barátira vagy testvérire gondolok ez alatt. Értelemszerűen a nagybácsi ezért jobb lenne, ha idősebb, mondjuk nem én szabom meg, hogy kinek hány évesen lesz már gyereke ugyebár Very Happy

Nagyon remélem, hogy mindegyik pozíció betöltésre kerül, ugyanis nagy szükségem lenne ezekre a kapcsolatokra!  Razz

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I hear
these voices

but I am
not crazy.

A hozzászólást Eileen S. Wesley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 14, 2017 11:43 pm-kor.

Média
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Karen_Gillan
22
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
újságíró_blogger
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
164

Kapcsolatkereső
Csüt. Jan. 05, 2017 10:16 pm

Kapcsolatkereső

Ha szükséged lenne egy régi barátra, egy riválisra, egy új ismerősre, vagy bárki másra, de ehhez nem szükséges annak a valakinek egy új karakter előtörténete, csupán az, hogy kapcsolatrendszerébe kerülj, és az általad keresett viszonyt ápoljátok egymással, illetve nincsenek teljesen konkrét elvárásaid, és elképzeléseid az életét illetően, akkor azt itt megteheted. Írd le az ötletedet, elképzelésedet és várd, hogy valaki jelentkezzen az elképzelt posztra. Azt se hagyd ki, hogy mennyire vagy rugalmas az adott kapcsolatot illetően, továbbá ne felejts el a végére járni annak, hogy akadt-e már játékos, aki azt testesítené meg, aminek fordítottját te keresed.

Kód:
<center><div class="dobitest"><br><div class="dobicím">Ismerősök keresése</div><br>Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget Ide írd a szöveget </div></center>

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I don't want to be just a pretty girl. I want to be a
famous girl
in that pretty dress.©️

Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2