One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Játékpartner keresõ

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyMirabell Wagner
Today at 7:44 am

Ruby & Millie • kind hearts still break hearts

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyRuby Dayton
Today at 12:18 am

Unexpected journey - Melros & Darick

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyDarick Liam Kerrigan
Yesterday at 11:52 pm

Beköltözés az új albérletbe

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyMyna Rosegold
Yesterday at 9:48 pm

Work through the night - Myna & Rea

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyReagan Moore
Yesterday at 8:30 pm

Myna történetei

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyMyna Rosegold
Yesterday at 7:29 pm

Kapcsolatkeresõ

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyLia Olivia Caselli
Yesterday at 7:05 pm

Aiden && Allie

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyJae Min Aiden Lee
Yesterday at 4:01 pm

our first date ✩✮

Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyN. Allison Haden
Yesterday at 2:21 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 27 25
Diákok 35 30
Törvényszegõk 14 25
Bûnüldözés 9 15
Hivatal 5 7
Üzlet 13 15
Oktatás 7 5
Munkások 14 9
Egészségügy 11 14
Összesen 135 145
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Aveline Everhart, Leo Drom, Leslie Hewson, Lia Olivia Caselli, Myna Rosegold, Wayne Winston, Zoya Thornton

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Kapcsolatkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyVas. Ápr. 21, 2019 9:18 pm

Sziasztok! Cool

Egy nem túl hétköznapi hirdetéssel állnék elő, és remélem, hamar elviszi valaki eme nagyon fontos szereplőit életemnek... Casey leszbikus (lehet hozni barátnőjét is, aki kedvet érez hozzá, minden megbeszélés tárgya), azonban szívesen venném, ha a fiatalkorúak (tizenöt-huszonöt év közöttiek leginkább) közül valaki lehetne akár a keresztgyermekem, nem muszáj, hogy családi kötelék is legyen - egyik szülőd egy gyermekkori jóbarátom, vagy ha van itt család az oldalon, akiknek kell egy baráti társaság, én állok rendelkezésre. Mondjuk a munkám mellett alig van időm, de igyekszem sok időt veletek is tölteni... És ezen kívül is jöhetnek barátok, kollégák (szövetségi vagy állami rendőrségi, katonák is), de kortól-nemtől-csoporttól függetlenül is bárki jöhet, aki kedvet érez ilyen mini kapcsolatkeresőtől is. Kapcsolatkeresõ - Page 5 3874598021
Vendég

Anonymous
Vendég

Kapcsolatkeresõ - Page 5 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyVas. Ápr. 21, 2019 8:10 pm

Hello! Very Happy

Ezennel én is bedobom a karakteremet a kapcsolatkeresők közé.
Röviden karakterbemutatás: Jessica egy geek egyetemista lány, számítástechnikát tanul Kapcsolatkeresõ - Page 5 3682775782 Emiatt ért a kódoláshoz, progpramozáshoz, szóval elég jól tudja kezelni a számítógépet és más kütyük se okoznak neki nagy fejfájást. Továbbá igazi könyvmoly, meg nagy film/sorozat rajongó, csomó fandomot ismer és conokra is eljárogat. Ja és tőzsgyökeres manhatteni lakos.

Igazából bármilyen nemű karakter szóba jöhet, bármilyen kapcsolatra, nagyon nyitott vagyok a témában.
De itt van azért pár ötlet:
- Legjobb barátnő: Valaki aki legalább egy részben megérti Jessica személyiségét. Valaki olyan személy, aki szintén szeret olvasni vagy film/sorozat maratonban szívesen benne van. Olyan személy akit Jessica elrángathat conokra magával, hogy ne keljen egyedül mennie. De leginkább olyan barátnő aki meghallgatná. Viszont lehet totál ellentétes Jessicaval, érdekelheti pl. a divat is és a bulizás is, utóbbi miatt elrángathatja magával Jessicat, hogy kimozduljon a comfort zónájából. Meg csinálhatnak csajos dolgokat együtt.
- Internetes ismerős(/ök): Jöhet olyan karakter is, aki még sosem találkozott élőben Jessicaval, csupán ismerősök az internet egyik szegletének hála.
- Szomszédok: mint a tipikus boy next door/girl next door. A hely Manhattan lenne ugye.
- Valaki aki meglátja Jessica tehetségét az informatikában:: aki felkarolná őt, talán munkát ajálna neki. Legálisat vagy megpróbálhatja belevonni valami kicsit már illegális dologba is akár.
- Régi ismerősök/barátok középiskolából
- Ellenségek: akik nem kedvelnék Jessica geekségét vagy neheztelnek rá valamilyen tudományos vagy geek-séggel kapcsolatos verseny kapcsán.
- Ismerősök/barátok: lehet az ismertség oka valamilyen konról, könyvdedikálásról, moziból, netalán buliból ahol Jessica volt az aki a falnál álldogált és a legjózanabb volt. Bármi szóba jöhet.

Hirtelen most ilyenek jutottak szóba. Továbbá románctól/szerelmi száltól se zárkózok el, az is szóba jöhet.  Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Ha valamelyik felkeltette az érdeklődésedet vagy van ötleted ami pont ide illene ne haboz, nyugodtan vágj hozzám egy pokémon labdát jelzésül, hogy kiválasztottál egy PM-et és egyeztetünk  Kapcsolatkeresõ - Page 5 2122324058

Jessica Hien Chan
Diákok
Play by :
Lana Condor
Kor :
20
Foglalkozás :
Egyetemi hallgató (Columbia University: Computer Science)
Hozzászólások száma :
59

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20, 2019 2:34 pm

Még mindig keresek kapcsolatokat Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Polina K. Bazhanova írta:
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 5 1987965242

Egy orosz lány, aki nemrégiben költözött a Nagy Almába keresi a kapcsolatait. Ha érzel magadban egy pici érdeklődést is az alábbi szerepekre, akkor ne legyél rest és dobj meg egy PM-mel. szemöldök

Első sorban keresném azt a személyt, akivel meg tudnám osztani a Manhattanben található lakásomat. Jelenleg egyedül élek és kezd unalmassá válni. Lehetsz lány vagy fiú, nem számít. Csaphatunk akár fergeteges házibulikat, eljárhatunk együtt helyekre, de ha úgy tartja kedved csak éldegélhetünk egymás mellett. Ha nincs tető a fejed felett vagy csak új kuckó után néznél, akkor írj nyugodtan! Az ár alkuképes, üzenetben megbeszélendő Kapcsolatkeresõ - Page 5 690269075

Mivel még én is új vagyok a városban szeretnék bármilyen nemű kapcsolatokat.
- barátokat, akikkel szoros kötelék alakul ki köztünk
- haverokat, akikkel nem állunk egymáshoz közel, de azért egy buli mindig becsúszik
- szaktársakat, akiktől csórhatok jegyzetet, mert nem igazán akarok bejárni az órákra
- esetleg távoli rokonokat, akik szintén New Yorkban élnek
- egy magántanárt, aki segít csiszolni az angol tudásomon
- tanítványokat, akiket zongorázni és énekelni tanítok
- ellenségeket
- vagy bármit, ami éppen eszedbe jutna velem kapcsolatban

Üdv, Polly

Polina K. Bazhanova
Mûvészet
Play by :
♡ dakota fanning
Kor :
20
Foglalkozás :
♡ student
Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20, 2019 1:45 pm

Sziasztok!

Hoztam pár kapcsolati lehetőséget, hátha valahol találkoznak az elképzeléseink.
Genevievről előljáróban annyit érdemes tudni, hogy pár hónapja vált el, hat év házasság után, amit egy jól menő, színes bőrű üzletemberrel kötött.Az ok az előtörténetemből ki fog derülni, nem akarom lelőni a poént nyilvánosan. Smile Nem vagyok szentéletű, de azért vannak határaim.

Mestersége címere: fogorvos.Alapvetően magánpraxisban nyomja, de hetente egyszer jótékonysági alapon megnyitja a rendelőjét a rászorulóknak is. Szájbetegségek kezelését, operációt, de szépészeti korrekciót is vállal. Gyakorlatilag mindent a szép mosolyért! Smile

-Jöhetnek páciensek gyakorlatilag bármilyen társadalmi rétegből, de nyilván legyen alapja is a játéknak, tehát ne lógjon csak úgy a levegőben az ismeretségünk.

-Jöhetnek kalandok, egyéjszakások, többéjszakások, mégtöbbéjszakások.Bármi ami egy laza kapcsolatba belefér a többi majd a játéktéren alakul. Kapcsolatkeresõ - Page 5 560292900 Ha működünk akkor továbbléphetünk. Addig élvezzük ki a kalandot.

-Egy kertvárosi házban lakom Brooklyn-ban amit a válás után megtarthattam. Gyerek nincs. Szomszédok jól jönnének, szintén valami alappal, amit játéktéren ki tudunk bontani.

-Ha kell valaki akit az éjszaka közepén orvosi ellátásért felébreszthetsz akkor itt vagyok. Némi juttatásért akár illegálban is beszervezhető vagyok, minimális sebészeti ismerettel. Tehát megműteni nem tudlak, de egy golyót könnyedén kiszedek, és minden köztünk marad. Wink

-Régi egyetemi társak, mára kollégák, akikkel együtt járhattam az orvosira egykor.

Ezen túl ha van valami ötleted nyugodtan keress meg, abszolút rugalmasan tudom alakítani az előtörténetem, amíg el nem készülök. Kapcsolatkeresõ - Page 5 560292900

Egyelőre beteltem, köszönöm! Kapcsolatkeresõ - Page 5 1159569709
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 18, 2019 5:07 pm

Sziasztok Very Happy

Olyan partnert keresek aki képes megolvasztani egy jégkirálynőt és kicsit megmutatja neki milyen mikor valaki élvezi az életet. Elsősorban nem szerelemben gondolkozok (de akár később lehet róla szó), hanem egy olyan emberben, akivel szórakozhatok minden értelemben. Kölcsönösen egymást kihasználó kapcsolatra gondoltam ami később ha szeretnéd elmélyülhet, vagy megváltozhat.A lényeg, hogy mindketten egymás testéhez menekülünk a világ elől. Lehetsz a szemközti házban lakó srác, akivel mindig látjuk egymást az ablakon keresztül, az orvosom aki rendszeresen kezeli az epilepsziámat, a színházban egy koreográfus vagy egy srác akivel este egy klub előtt szemeztem. Gyakorlatilag bármire nyitott vagyok, nem ragaszkodok a fenti elképzeléshez. Wink
Ha van ötleted írj egy pm-et Kapcsolatkeresõ - Page 5 1471401822

Dasha Voronin
Mûvészet
Play by :
Nastya Kusakina
Kor :
25
Foglalkozás :
Ballerina
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzer. Ápr. 17, 2019 4:44 pm

Szépséges napot Kapcsolatkeresõ - Page 5 3874598021

Eljött az ideje, hogy kicsit bővítsem Mayacska kapcsolatait, remélem lesz vállalkozó szellemű nő/férfi/gyerek köztetek, akinek belefér az életébe, egy mindig vidám, barátságos, bár néha túlérzékeny lány.

Szóval, első sorban barátokat, barátnőket keresek. Legfőképpen Egy olyan személyt, aki titkainak örzője, akivel néha együtt túrázhat, akivel kölcsönösen segítik egymást. Ez akár lehet viszonylag friss, néhány éves ismertség, de akár lehet gyerekkora visszanyúló, BFF típus is.

Továbbá, keresek újságírókat, fotósokat, bárkit, aki bármilyen munkakörben az újságíráshoz, magazinhoz köthető, és kollégák lehetnek.

Keresnék olyan, nem túl közeli barátokat vagy ismerősöket, akikkel csak futólag ismerik egymást, de elmélyíthető lehetne a barátságuk a jövőre nézve.

Mindezeken kívül bárkit, aki szereti a cicákat, vagy nem. Aki szintén kalandvágyó, vagy az sem baj ha nem, Maya majd mindenhová magával cipeli. Aki bármilyen módon köthető Bronx-hoz. Lehetsz régi osztálytárs, családi barát, vagy akár össze is veszhettek az utolsó fánkon a cukrázdában. Szeretheted, utálhatod, ismerheted akár a férje által, vagy járhattak ugyanabba a templomba vasárnaponként.
Mindegy, bármilyen ötleted van, ne habozz, dobj meg egy üzenettel és mindent megbeszélünk. Kapcsolatkeresõ - Page 5 2451935670 ahw pompom

Maya Palmer
Média
Play by :
Nathalie Emmanuel
Kor :
29
Foglalkozás :
Főszerkesztő asszisztens
Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyVas. Ápr. 14, 2019 7:30 pm

Üdvözletem! Kapcsolatkeresõ - Page 5 2451935670

Csak címszavakat szeretnék írni, mert nincs semmi jó szöveg a tarsolyomban, ezért hát...

1. plot

#rendőrnyomozó #FBI/DEA/egyéb ügynök #utáljuk egymást #közös ügy #ártatlanul elítélt ember kiszabadítása #jövőben bizalom kettőnk közt #nem állok a rossz oldalon #nem vagyok puszipajtása a gazdagoknak/bűnözőknek

2. plot

#haver #bizalmas barát(nő) #borozás #sörözés #jóga #horgászat #kártyapartik #főzés #meccsnézés #shopping #egyebek

3. plot

#top secret #szerelem #szerető #alkalmi #rövidtáv #hosszútáv

... és bárkit szívesen látok ismeretségi körömben, ötletekkel és anélkül! Kapcsolatkeresõ - Page 5 3874598021
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyVas. Ápr. 14, 2019 10:45 am

Sziasztok!

Én is keresnék néhány kapcsolatot/szálat Elle életébe. Röviden amit tudni kell róla, hogy ebben a világban ő a pop jelenlegi királynője, akit az egész világ ismer. Emellett akadt egy-két film- és reklámszerepe is, de leginkább a zenei világ dominál az életében.

Kapcsolatok, melyek jól jönnének:
- testőrök: lehet akár profi, de szolgálhatott korábban más testületeknél is, pl. rendőrség, katonaság (mindegy igazából), bárki aki alkalmas, jöhet.
- rajongók: minden nagy sztár életében vannak rajongók, Elle életében is jó lenne, ha akadna néhány, aki szereti a zenéjét is. Fanatikus is akadhat közöttük.
- orvosok: Elle megsérült egy koncertjén, azóta hegek borítják a testének egy részét, azokat kellene helyrehoznia egy ügyes sebésznek , illetve egy magánorvos is hasznos lenne, akihez jár.
- szakma: bárki, aki a zenében mozog, táncosok, zenészek, koreográfusok, producerek, lemezkiadók, sminkesek.
- legjobb barát: mindenkinek szüksége van egy legjobb barátra, így Elle-nek is
- sajtósok: a médiából bárki, tévések, újságírók, fotósok. Ezek lehetnek pozitív kapcsolatok is, de örülnék olyanoknak is, akik kifejezetten "zaklatóan" viszonyulnak az énekesnőhöz, pl. paparazzik, akik állandóan fotózzák őt.
- ügyvéd: jól jönne egy ügyvéd, aki segítené Elle-t a különféle jogi procedúrák során

Ezen kívül bármi, ami esetleg eszetekbe jut. Szívesen alakítok ki kapcsolatokat Smile

Elle Ray
Mûvészet
Play by :
Scarlett Johansson
Kor :
33
Foglalkozás :
The Queen of Pop
Hozzászólások száma :
55

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 13, 2019 12:31 am

Sziasztok!

Először is röviden s tömören bemutatnám a leányzót: Az NYU-n másodéves gyógyszerészhallgató, igazi stréber. Tősgyökeres queensi muszlim, aki azért magolja szét az agyát, hogy hátha akkor az unokái már túlléphetnek majd a munka és tanulás ördögi körén.

Két idősebb bátyja van, a fiatalabbik nem bírta a strapát, és a nyugtatók iránti szeretete heroinfüggőséggé nőtte ki magát. Az apja krónikus fájdalmaira nincs gyógymód, egészségbiztosítás és kereset híján Nanának pedig alternatív megoldásokhoz kell folyamodnia, ha ki akarja húzni a pácból a mindennél jobban szeretett családját.

Így történt, hogy lepaktált egy online (csak a "mély weben" elérhető) patikával, és az egyetem meg a saját agya erőforrásait használva segédkezik nekik a gyártásban és terjesztésben, cserébe pedig pénzben és ópiátokban fizetik. Ezekkel részben apja fájdalmait, részben a bátyja kleptomániáját csillapítja.

Akiknek örülnék:
ügyfelek: hétfőn, csütörtökön és szombaton ő a délutános a családi csemegeboltban, de csak csütörtök este lehet átvenni a webes megrendeléseket: Adderall, Valium, Xanax, Percocet, OxyContin, kodein szirup, minden, mi szem-szájnak ingere. Ezek persze mind hamisítványok, de ha már a hóvégi lakbér is kérdéses, Nana az embered.
crush: se fiúk, se lányok ne féljenek megkérni, hogy legyek szerelmes a karakterükbe, mert Nadira a házasságig legfeljebb távolról álmodozik másokról, részben a vallása, részben meg a szociális inkompetenciája miatt. Odamenni mondjuk biztos nem fog senkihez, szóval ehhez a másik fél kezdeményezése kell.
üzlettársak: együttműködhet bárkivel, aki szintén otthon van a drogpiacon, de az is lehet, hogy a konkurencia kipécézi és halálra rémiszti.
internetes haver: Nana javíthatatlan videojátékos, és főleg multiplayerben nyomja. Az is lehet, hogy catfishelt a Tinderen, mert a világért sem vállalná fel ott az arcát.
tanítvány: abban a kis szabadidejében is, ami marad, inkább dolgozik, és gyerekektől egészen az egyetemistákig korrepetálást vállal például angolból, matekból, bioszból, és persze kémiából minden mennyiségben.

Egyelőre ennyi jutott eszembe, de ezek mellett természetesen random barátokat, saját ötleteket is mindig szívesen látok. Smile

Nadira Bukhari
Diákok
Play by :
Mina El Hammani
Kor :
23
Foglalkozás :
eladó, magántanár, a többi titok
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2019 6:25 pm

Üdvözlet mindenkinek! Smile

Keresem leginkább az alvilágban, a barátaimat, kapcsolatokat, esetlegesen a banda tagjait. (Először itt keresném hátha idővel lehet hirdetni is fogok még a jövő zenéje Kapcsolatkeresõ - Page 5 4146035580) Esetleg nagyobb kutyákat akik ilyen fajta "harcosokat" keresnek maguk mellé, vagy más clubbokba fiúkat akikre szükség van egyes nem kívánt személyek ellen. Esetleg lehetünk még védelmi pénz szedő brigád is vagy a strici aki lányokra ügyel. Olyan bandát képzelek el akik bármit megtesznek ha kellő képen ki vannak fizetve. Cool
Kell valaki aki biztosítja a fegyver raktárat számunkra, és ahol magunk is összerakhatjuk. Tipikusan egy üzletembert/nőt várok erre a posztra aki csak tárgyalni jár össze velünk mi pedig végezzük a piszkos munkát ő pedig zsét szór nekünk.
Lányok akik védelemre szorulnak a ködös munkájuk miatt. Semmilyen személyes kapcsolatra nem vágyom, egyszerűen ha bajban vagy csipogsz én pedig megjelenek a legrosszabb arcommal. Persze beszélgethetünk, megadhatjuk egymás felé a megfelelő tiszteletet és lehetünk barátok de az évek megtanítottak arra, hogyan válasszam el az életemet a munkámtól.

Azt hiszem egyenlőre ennyi, de minden másra is vevő vagyok szóval akinek tetszek vagy játszana dobjon pm-et! Cool

Erick Gerald Albert
Törvényszegõk
Play by :
Ryan Davies Hall
Kor :
28
Foglalkozás :
Krampusz aki gyerekeket rabol.
Hozzászólások száma :
37

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 11, 2019 5:30 pm

Itt az én listám, remélem valamelyik része megtetszik:

- Barátok - Mert egyedül lenni rossz
- Ellenségek - Szurkálódás, keresztbe tevés engedélyezett
- Egyéjszakás félrelépéseim - Senki sem tökéletes
- Ismerősök - Van kikkel beszélgetni
- Kisegített személyek - Jó ha odafigyelsz rájuk
- Titokzatos zaklatóim - Van valami gond?
- Titokzatos lakótársak - Zuhogó eső? Tépett ruha? Menekülsz valaki elől? Be akarsz hálózni?
- Nyelvet oktató személyek - Török vagyok, az angolt nem oly könnyű tanulni
- Önkéntes barátnő jelöltek - Mert ha valami megfog, azt nehéz elengedni

De ezen kívül bátran jöhetne ennél cifrább dolgok is Smile Csupán egy privát üzenet az ára.

Média
Play by :
Ben Hill
Kor :
35
Foglalkozás :
Író, Állat gondozó
Hozzászólások száma :
34

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzer. Ápr. 10, 2019 4:05 pm

A teljesség igénye nélkül keresem KÖZÉPISKOLÁS-GIMIS közegemet.

- osztály-, évfolyam-, iskolatársakat
- azon szegény, mélabús lelkeket, akiknek nem adatott meg, hogy nap mint nap lássanak engem, viszont különböző iskola-közi versenyeken rendszeres ellenfelek vagyunk&leszünk, így előbb utóbb FB & egyéb platformokon ismerősök, beszélgetőpartnerek..
- francia korrepetálást vállalok!

Most költöztünk az országba, szóval nagy múltunk nem lehet, de nekünk, Y generációsoknak ez igazán nem lehet akadály.

Scott Blanc
Diákok
Play by :
Dylan O'Brien
Kor :
18
Foglalkozás :
#AVILÁGURA
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyKedd Ápr. 09, 2019 11:34 pm

Üdvözletem!

Egyelőre csak ötletek kóvályognak a fejemben az előtörténetem kapcsán, de szívesen igazítanám magam olyanhoz, akinek beleférne az életébe egy nem túl jól szocializált, kissé különc, szánni való alak. Lehetnél az, aki folyamatosan inzultál önön szórakoztatása gyanánt, vagy, aki kiállna értem ilyen helyzetben. Egy jótevő, a főnököm, egy hölgy, akiért betegesen rajonghatok, vagy, a szomszéd, aki ferde szemmel nézz rám furcsa szokásaim miatt. A pszichiáterem, esetleg egy közeli/távolabbi rokon. Szinte mindenre vevő vagyok.
Akit/akiket viszont konkrétan keresnék, azok a rend éber őrei, helyi, vagy szövetségi szinten is akár, akiknek lenne kedve egy (ennek teljes bizonyossággal való megítélését rájuk bízom) sorozatgyilkos után kajtatni New York sötét és veszélyes utcáin. Edgar első gyilkosságai másfél évtizedre nyúlnak vissza, és az utána lévők közti kapcsolat felismerését nehezíthetni, hogy sokáig nomád életet élt és keresztül-kasul beutazta az országot mindenféle munkakörben megfordulva. Betegeskedő anyja miatt költözött vissza New York-ba, és azóta folyamatosan érik őt a különböző (főként negatív) atrocitások, illetve mindenféle anyagi nehézséggel kell megküzdenie, hogy fizetni tudja az édesanyja kezelését, ami a saját egészségének rovására megy. A mentális állapota folyamatos leépülését amolyan felszabadulásként éli meg, így nem is próbál ellene semmit sem tenni, és ezen a ponton kezdené el szedni az áldozatait újra. Lehetne közte és az utána kajtató nyomozó között akár  személyes vonatkozás is, de ettől függetlenül is belemehetünk egy macska-egér játékba a rendőrség és Edgar között. Vevő vagyok szinte mindenre, szívesen gyártok vég nélkül ötleteket, ha kedvet kapna valaki bármihez a fentiek közül!  nyaj

Edgar L. Webb
Munkások
Play by :
joaquin phoenix
Kor :
44
Foglalkozás :
postás
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyKedd Ápr. 09, 2019 12:32 pm

Szép napot Cool

Amit előzetesen érdemes tudni Danielről, és lap hiányában még nem egyértelmű: általános iskola óta lakik New Yorkban, világéletében magániskolában tanult családja kivételezett anyagi helyzete miatt, és másfél évet még a Whartonra is járt, mielőtt érdeklődés meg megfelelő jegyek hiánya végett kirúgták onnan.

Ezt követően kezdett a Columbián, egyszerre tanul jogot és gazdasági/politikai specializációt nemzetközi tanulmányok szakon. Ami viszont ennél is nagyobb részt tölt ki az életéből, az a foci; runningbackként játszik az egyetemi kezdőcsapatban, olyan eredményesen, hogy már több profi liga is érdeklődik iránta, a szülei nagy bánatára.

Hogy ezzel mennyire van összefüggésben, azt csak ők tudják, de a legutóbbi születésnapján közölték vele, hogy mostantól nem fizetik korábban igen nagyzoló életvitelét; a lakását megtarthatta, de minden másért dolgoznia kell. Mondani sem kell, hogy ez nem nyűgözte le túlzottan.  Laughing

Amit/akit keresnék
röviden összefoglalva mindenkit és bárkit. Kicsit hosszabban:
– Kellene egy vagy több lakótárs. A munkát úgy próbálta kibekkelni, hogy kiadta manhattani lakását, de lassan elfogynak a tartalékai, a pénz meg nem elég, úgyhogy Queensbe költözött (bizonyos okok miatt a konkrét helyszín kötött, erről mesélek majd PMben), nem épp lepukkant, de a másiknál jóval kevésbé nagyzoló helyre. Lehetnek egyébként teljesen idegenek is egymásnak, de ismerősök is a múltból vagy jelenből, ezt megbeszéljük majd.  Kapcsolatkeresõ - Page 5 4146035580
– Amennyire nem fűlik hozzá a foga, elkélne valami munka is; bár a focira koncentrál, a jegyei sem rosszak, a mekibe meg biztos nem fog elsasszézni egyensapiért, szóval valószínűleg az egyetemi tanulmányaival kapcsolatos munka lenne a megfelelő, de ki tudja, ha eléggé beveri a fejét az egyik meccsen, talán még pincérnek vagy eladónak is elmegy.
– Az életében fontos A legjobb barátja; az oldalon nem igen láttam olyat, aki megfelelne ennek, úgyhogy egyelőre későbbi reményemet fejezem ki (még keresettnek kiírás helyett). Egy csapatban játszanak, innen ismerik egymást; fontos részlet, hogy Ő nem gazdag, a szülei nagyon-nagyon keményen dolgoztak azért, hogy a fiuk a lehető legjobb taníttatást kaphassa.
Tanácsadó, akár konkrétan az, akár egy barát, akár egy random ismeretlen, akivel valamiért egy liftbe szorul, és valahogy sikerül eljutniuk oda, hogy Dan kibökje, mennyire semmi kedve a családi bizniszt átvenni, jogot hallgatni meg pláne, és szívesebben lenne profi focista, de ez lehetetlennek tűnik. Nem szeretném egy játék alatt lerendezni a dolgot, szóval ha a másik karakternek is volna problémája, összeülhetnének néha megbeszélni egy sör mellett.

Ezek voltak a konkrét ötletek, akik egyelőre még a lap megírása előtt is fontosak lennének, de ezen kívül is jöhet sok minden.
Család: ez esetében elég bonyolult, mivel van egy nagyon hetero apja, meg két nagyon leszbikus anyja. Az egyik anyuka ráadásul ázsiai is, nagymenő-feminista CEO, szóval unokatestvért-nagynénit-bácsit könnyű fogadni bárhonnét.
A két anyjával élt, akik több gyereket is örökbefogadtak, úgyhogy fogadott-testvérség is szóba jöhet.
Barátok: bár nagy lábon éltek, nem mondhatni, hogy annyira ragaszkodott volna a bankszámlájukat illetően vele kompatibilis társasághoz, úgyhogy bárhonnét kikerülhettek. (Zárójelben, az ilyen "legyünk haverok" és ennyiben ki is merülő plotok nem mozgatnak meg túlzottan, de ha valamire pont kellene egy gazdag barát, mondjuk hogy kihúzzon a börtönből, aztán meg lógj neki eggyel, bátran keress. Kapcsolatkeresõ - Page 5 4007189020 )
– Jöhet persze romantikus-szexuális alapú kapcsolat is, akár múltbéli, akár jelenlegi szál (nem barátnő, hanem valami summer fling; ha nincs kémia a játéktéren, akkor sajnos a dolog nem fog működni), meggondolatlan seggfej szerepben is díszelgek Daniellel, ha valamiért az kellene, de erőszakra ne kérj. Két anyja van, jól megnevelték. superhero

Specifikus vagy sem, mixelhetsz a fentiek közül többet, bármit kitalálhatunk, a pályám nagyrészt szabad, úgyhogy füstjelekkel, vagy nagyobb eséllyel üzenetben elérhettek. Kapcsolatkeresõ - Page 5 303445802

Daniel S. Ramsay
Diákok
Play by :
» alexander ludwig
Kor :
24
Foglalkozás :
» egyetemista, 'jock', munkakereső
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyKedd Ápr. 09, 2019 12:31 pm

Sziasztok! :biggrin:
Gondoltam ahelyett, hogy meghirdetném, inkább ide írom ki ezeket a szálakat, hátha valaki kedvet kapna valamelyikhez és egymás hasznára lehetnénk így :édi:

• a srác, akitől az első csókomat kaptam: Nem egy romantikus sztorira kell itt gondolni. Anyám bordélyházat üzemeltet nálunk és én épp a pizzámért mentem le, amikor is te úgy döntöttél, hogy az első csajt, aki eléd kerül a bordélyban bizony megszerzed. Lesmároltál, és tuti mentél volna tovább is, ha nem jött volna valaki és szedett volna le rólam. Ez úgy nagyjából két-három éve történt (alakíthatunk az időponton, ha nagyon nem fekszik) és szerencsére azóta nem botlottunk egymásba, de milyen szép is lenne az a bizonyos újra egymásra találás, nem? Haha Nope, ne számíts semmi jóra  Rolling Eyes  Smile
  • legjobb barátnő: Egész kis korunk óta barátnők vagyunk, már az első balett óránk óta és sokszor te voltál az egyetlen személy az életemben, aki mellettem volt. Téged hidegen hagy anyám munkája, hidegen hagy, hogy hol is lakom, hogy mi van a házunkban, mert valahogy sikerült egy ilyen csodálatos kapcsolatnak létrejönnie közöttünk. Lehet, hogy neked is vannak problémás pontok az életedben, amikről meg én tudok, és én pont annyira foglalkozom ezekkel, mint te az enyéimmel. Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903
  • iskolatársak, táncsoport tagok: Iskolatársaim, osztálytársaim is keresem, akik lehet, hogy kifejezetten nem bírnak vagy éppen lenéznek, azért, hogy mit csinál az anyukám, de az is lehet, hogy csak a szüleik vannak ezen a véleményen és pont ezért ők is. Tagja vagyok az iskolai drámaklubnak, a szurkoló csapatnak és a matlétáknak is, így úgy gondolom van választási lehetőség ismeretségi alapra rendesen. Továbbá keresek még olyan személyeket, akiket tánórákról ismerhetek, jelenleg balettozok és aerobik órákon veszek még részt, de kíváncsiságból megfordulhatok egy-egy társastác órán vagy egy hip hop dance-en. Smile
  • prostituáltak/volt prostituáltak: A bordélyházat üzemeltető anyukám miatt ez azt hiszem egy logikus plot lehetőség Kapcsolatkeresõ - Page 5 560292900 
  • támogatók, törzsvendégek: Ki tudja, az is lehet, hogy a bordélynak ugyebár vannak ilyen noname támogató meg törzsvendégei, akikben anyám is megbízik már és akiket már én is ismerek. Talán az egyikük például pont ösztöndíjhoz keresi a megfelelő személyt, vagy egy puccos partira lenne szüksége egy műsorra és a balett az pont megfelelő lenne... Rolling Eyes 
  • bárki: Plotötletem viszonylag gyorsan szokott születni, de először inkább érthető mód az előbb írt plotokra keresek személyeket, de ha valakinek pont én illenék be az életébe, akkor igazából nem vagyok semmi jónak elrontója Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903 Smile 

Részletekről pm-ezgethetünk vagy postagalambozhatunk, de ha te féltéglával esetleg post-itekkel kommunikálsz, én abban is benne vagyok Kapcsolatkeresõ - Page 5 3673325056 Kapcsolatkeresõ - Page 5 1640380074

Susan Maloy
Diákok
Play by :
Bella Thorne
Kor :
19
Foglalkozás :
student
Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyVas. Ápr. 07, 2019 1:15 pm

Helló!

Bevállanék még egy játékot, hogy építgessem eme nemes karakter életútját, ha valakinek van kedve és mersze hozzá. Laughing
Különösebb kritériumom nincs, de adhatok pár támpontot:
- sokféle játék kialakulhat köztünk, ha te is a törvény árnyas oldalához tartozol azaz valamiféle törvényszegő vagy,
- látszatra befolyásos üzletemberként tengetem az életem, tehát, ha üzletember/asszony vagy, akkor is sok közös lehet bennünk, de akár alkalmahatlak is,
- van egy swinger klubbom, azzal kapcsolatban is ki lehet találni valami plotot,
- azután mivel az autógyáram falai közt, titkon fegyvereket gyártok, lehetsz a törvény embere is, aki le akar kapcsolni,
- lehetsz akár újságíró is, aki a közelembe akar férkőzni,
- életutamnak köszönhetően lehetsz régi barát, de ellenség is (az új is), szóval akár valaki a sötét múltamból,
- mivel árvaházban nőttem fel, lehetsz valami rokon is, akiről nem tudok.

Temérdek ötletem van még, ami nem írok le, ide. Tényleg elég sokrétű a karekter. Viszont, akit érdekel dobjon meg egy pm-mel. Very Happy

Axel King
Play by :
Theo James
Kor :
35
Foglalkozás :
Üzletember, swinger bár tulaj, egyebek
Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 06, 2019 1:25 pm

Bellamy West írta:
Bár a kicsit lejjebb megtalálható kapcsolatkeresős posztom nagy része még mindig él, most egy kicsit specifikusabb kapcsolatot keresnék: Bellamy nyolc (és fél) éve, 2010 novemberében megölt társának családját, akár az özvegyét, akár a testvérét, de főleg a gyerekeit, akik bármennyi idősek lehetnek kilenctől nagyjából harmincig, de inkább a húszas éveik elején.

Azt tudni kell, hogy a szintén nyomozóként dolgozó Mark (vezetéknév eddig nem lett említve, illetve pontos kor sem) halálába Bellamy finoman szólva is belerokkant kissé, az őrület határait súrolva szaladt a megoldás után, ami végül majdnem az állásába, de egészen biztosan a józanságába és a házasságába került.
Míg Mark élt, legjobb barátok voltak, még huszonéves járőr-korukból ismerték egymást, úgyhogy a gyerekei Bell bácsiként ismerik, és a férfi halála után rengetegszer járt náluk; megosztotta velük, hogy halad a nyomozás. Úgy gondoltam, ebből az özvegynek egy idő után elege lett, csak le akarta zárni a múltat, úgyhogy jó pár éve nem találkoztak. Most azonban úgy néz ki, hogy egy jelenleg futó, hosszabb távú ügyében (és játékos plotban) ismét előkerül az a szervezet, ami végett Mark meghalt, úgyhogy nagyon szívesen fogadnám az egykori csemetéket, akiket vagy Bell rángat bele, vagy véletlenül csöppennek a közepébe, de azt sem zárnám ki, hogy a saját szakállukra próbálják meg szolgáltatni az igazságot, mindegy, hogy akár ezen a területen dolgoznak, akár nem.

Ha lenne kedved egy kissé borongós, vendettás, szabályok sorompói alatt ellimbózó nyomozáshoz, ne habozz. Kapcsolatkeresõ - Page 5 3544759797

Ez még mindig él, sőt, egyre jobban, úgyhogy megint bedobnám ide. Cool

Bellamy West
Bûnüldözés
Play by :
Michael Fassbender
Kor :
44
Foglalkozás :
nyomozó
Hozzászólások száma :
244

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyPént. Ápr. 05, 2019 3:25 pm

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba, és keresnék néhány szálat az életembe.

• Középiskolai haver: Talán veled tartom egyedül a kapcsolatot az osztályból. Olykor, ha időm engedi, beülünk a régi helyünkre Manhattanben, megiszunk pár sört, darts-ozunk, amiben híresen rossz vagy, de téged ez nem érdekel.

Néhány barát: akár a munkahelyről, vagy együtt futottunk a parkban, és összeismerkedtünk. Lehetsz férfi, nő is.

Esetleges ellenlábasok: Miattam rúgtak ki, vagy csak szimplán irigy vagy, akár lehetsz a haragos exem is, aki legszívesebben kikaparná a szemem, vagy csak előled happoltam el az utolsó áfonyás muffint, bármi Very Happy

Rokon? : Az egyetlen rokoni szál egy kitagadott báty. Nem tudom, miért tagadhatott ki apánk, de lehetsz díler, vagy bankrabló. Sok lehetőség van benne, akár nevet is változtathattál Very Happy

Kollégák: Jelenleg a The Modern étteremben dolgozik a fiú, lehet pincér, szakács esetleg cukrász, bárki.

Igazából ennyi, de bármire vevő vagyok, ha érdekel, dobj egy üzit, megdumáljuk Very Happy Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Brice Gordon
Üzlet
Play by :
Tyle Hoechlin
Kor :
30
Foglalkozás :
Chef
Hozzászólások száma :
25

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2019 9:04 am

Üdvözletem!

Ezennel beállok azok sorába, akik kapcsolatokat keresnek. Nem szeretnék hirdetni karaktert (legalábbis egyelőre biztosan nem), inkább játéktéri kapcsolatokat alakítanék. Akikre szükségem van:

– The Mentor: Karakterem feltörekvő író (regény, dráma, forgatókönyv), és szeretnék valakit, aki a hóna alá nyúl, segíti egy kicsit. Szerencsétlen srác önértékelése alacsony, és jót tenne neki, ha valaki kikupálná egy kicsit, rámutatna a pozitívumokra és negatívumokra.

– Munkatársak: Alex Staten Island egyik nevesebb színházában dolgozik. Innen jöhetnének ismertségek: más, itt dolgozók, fellépők, esetleg vezetők.

– Barátok: Nincs neki sok, de korabeliekkel úgy, ahogy kijön. Kedves, megbízható, enyhén kétbalkezes, de jóindulatú srác. Néha simán lemond terveket, ha nincs éppen kedve hozzá. Esetleg ismerheted az egyetemről, vagy még korábbról. Alex egész életét New Yorkban töltötte.

– Szülők: Alex nem ismeri a szüleit, árvaházban nőtt fel. Ha valaki úgy gondolja, lehetett egy nem kívánt gyermek az életében, egy anya, aki túl fiatal volt, vagy csak egyszerűen nem akart gyereket, vagy egy apa, aki nem tudott volna róla gondoskodni, esetleg semmit sem tudott a dologról, szívesen vennék egy hosszan futó, emocionálisan minden részt vevőt kikészítő plotot. Csak viccelek…bár, ha úgy alakul, úgy alakul.

Ezek azok, amikre elsősorban szükségem lenne, de ha más ötleted van, azt is szívesen hallgatom!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzer. Ápr. 03, 2019 10:27 pm

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Van néhány szerep, amit örülnék, ha betöltenének néhányan, páran, valahányan. Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Amit Millie-ről érdemes tudni elöljáróban: manhattani születésű, MIT-n végzett, szakmája szerint etikus hacker. Az egyetemi évek után New London-ban élt a férjével, aki bő 2 éve hunyt el, azóta Millie mániás depresszióval szenved, gyógyszert szed, mindemellett diazepám függő. Nemrég jött vissza New York-ba, mert fedél és pénz nélkül maradt, jelenleg alkalmi munkákból van némi bevétele. Elég zárkózott, introvertált lett az utóbbi időben, de egyébként egy végtelenül kedves lélek.

Amilyen szerepeket el tudnék képzelni:

• somebody to lean on: néhány barát, barátnő elférne a mindennapjaimban - ismerhetjük egymást gimiből, egyetemről, akár a férjemen keresztül is megismerhettük egymást. Ezen kívül a legjobb barát/barátnő pozíció is kiadó.
  • one night only/friends with benefits: a depresszió következtében sikerült elindulni azon a bizonyos erkölcsi lejtőn, így az idő elteltével az egyéjszakás kalandok száma a nulláról elmozdult a számsor pozitív irányába. Amióta visszajöttem New York-ba, egymásba futhattunk, aztán akármi is történhetett ezután. Egyszeri alkalom is lehet, esetleg többször is. Csak szex és más semmi.
  • light at the end of the tunnel: valaki, aki mellett megnyílhatok, akinek elmondhatom a bajaimat, aki mellett nem kell megjátszanom magam, aki mellett gyógyulhatok. Valaki olyanra lenne szükségem, aki megért - akár hasonló cipőben jár, vagy bármi egyéb miatt.
  • family is everything: lehetünk rokonok, unokatestvérek, másodunokatestvérek, harmadunokatestvérek, lehetsz a nagynénim, nagybátyám, vagy bármi, amilyen szerepet be tudsz tölteni egy családban - korodnak és nemednek megfelelően. Very Happy
  • hatred will never be erased: lehetünk ellenségek - utálhatsz valamiért, én is utálhatlak kölcsönösen, megbeszélés kérdése.
  • in riding a horse, we borrow freedom: a nagyszüleimnek régen volt lovardájuk, ahol kicsiként sok időt eltöltöttem, úgyhogy ott is találkozhattunk. Ez nincs kőbe vésve, de úgy képzelem, hogy azóta egy idős pár vezeti a lovardát, ami azóta is üzemel, szóval mostanság is összefuthatunk ott.
  • find a job you enjoy doing & you will never have to work a day in your life: jelenleg alkalmi munkákat vállalok, ha te is ebben a hajóban evezel, akkor lehetünk "alkalmi kollégák", vagy lehetek az "alkalmi alkalmazottad".

Ezeken kívül is vevő vagyok bármire, amit kitalálunk. Kapcsolatkeresõ - Page 5 1404455205

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one your high, like a wave crashing into the night.

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
∆ ethical hacker, occasional worker ∆
Hozzászólások száma :
219

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzer. Ápr. 03, 2019 2:21 pm

Sziasztok Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Igazából kimondott dolog nincs, szóval konkrétan rokont, barátot vagy hasonlót nem keresek, inkább mindenfajta kapcsolatot keresek Dirananak.
Lehetsz például:
- rokon
- családbarát
- barát/barátnő
- ellenség
- frenemy
Csak írj egy pm-t és lebeszéljük a dolgot Kapcsolatkeresõ - Page 5 3874598021

Dirana I. Petrova
Törvényszegõk
Play by :
Stephanie Cam
Kor :
26
Foglalkozás :
Belső építész + kém
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyKedd Ápr. 02, 2019 10:18 pm

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 5 2451935670

Beállok a sorba, hátha sikerül kicsit felpezsdítenem a mindennapjaimat.

• Egy sztriptízbárban dolgozom táncosként (Peyton's Playpen); lehetsz a vendégem (akár törzsvendég is), a kollégám is, a főnököm egyik embere, stb. - itt elég tágak a lehetőségek. Very Happy
  • Bostonból jöttem pár éve, ha te sem vagy tősgyökeres New York-i, akkor szintén plotolhatunk valamit.
  • Barátok, barátnők mindenki életébe elférnek, én sem panaszkodnék, ha lenne pár.
  • Ha törvényszegő figura vagy, lehet valamilyen bizniszed a főnökömmel - akinek a bár a leglegálisabb üzlete -, ami miatt betértél már a klubba, így találkozhattunk.
  • Ellenség, ellenlábas is elfér a listámon, utálhatsz bármiért, együtt kitaláljuk.
  • Múltas játékokra is vevő vagyok, akár lehetett régebben köztünk valami, legyen az csak egy kaland, vagy bármi más.
  • Családtagok, rokonok - távoli vagy közeli - is lehetünk, minden csak megegyezés kérdése.

A fentebb említetteken kívül is nyitott vagyok bármilyen kapcsolatra, csak egy pm az ára. Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
148

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyKedd Ápr. 02, 2019 1:05 pm

Sziasztok!

Plotolási céllal érkeztem. lol!

Mindenféle rendű és rangú kapcsolatra vevő vagyok.

- lehetek akár családtag- tesó, eltitkolt gyerek vagy törvényes de mindenképp valami közeli rokon( ebben az esetben akár családnevet is változtatok ha kell). Persze azért legyen mögötte valami tényleges koncepció, ne lógjak csak úgy a levegőben, hogy ott vagyok aztán kész. Smile Unokatestvér, nagyon-távoli-rokon kizárva.Közeli legyen.- ez a plot úgy tűnik elkelt

- lehetek a legjobb barátnőd, akár pasi vagy akár csajszi. Annyi a lényeg, hogy Tara egy életvidám, optimista lány. Nem áll közel hozzá a Drama Queen szerep, persze azért neki is van lelke, rendesen bele lehet tiporni. Különbözhetünk, vigasztalhatlak(ha pasi vagy nagyon megvigasztalhatlak, amolyan frienzone kis extrákkal módon) Smile

Mivel abszolút nem véstem vele kapcsolatban még kőbe semmit, így teljesen nyitottan állok minden lehetőséghez. Sajnos a keresettek között nem találtam az általam kitalált életkorhoz és jellemhez illő szerepet, így most itt próbálkozom, hátha kellek valakinek. Kapcsolatkeresõ - Page 5 560292900
A karakterem tervezett életkora 23 és 25 között van, az avatárt nagyon szeretném megtartani, de még attól sem zárkózom el, hogy ha valakinek ötlete támadna, változtatok is ha kell.

Egy dolgot szeretnék mindenképp megtartani: a lányka egy kicsit kettyós búgócsiga, igazi optimista #love #peace #happieness.

Komoly, kötött kapcsolatra nem akarom lekötni, de ha a játékok úgy hozzák, belédzúghatok mint vak galamb a háromnyolcvanba. Very Happy (és fordítva) Tehát romcsi szál is jöhet, ha nem akarsz az első reag után rögtön lekötni magad mellé.

Üzenetben minden más! Kapcsolatkeresõ - Page 5 1911217827

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
rendőrtanonc, labortechnikus
Hozzászólások száma :
349

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptyVas. Márc. 31, 2019 10:57 am

Halika, frisshusiként bedobnám ide magam Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903

Nos, szó szerint bármilyen kapcsolatra vevő vagyok, de néhány ötlet:

• találkozhattál a nevemmel valami diákfotópályázaton (akár az ellenfelem is lehetsz ilyen téren, ha kb. egyidősek vagyunk és te is hasonló hobbinak élsz)
  • simán találkozhattunk valahol nyáron, mert nem feltétlen tudok megülni a seggemen, főleg, hogy képes vagyok egy-egy jó képért egész messzire is utazni
  • ahogy egy buliban is összefuthattunk
  • lehet, hogy egy általánosba jártunk és már rég elfelejtettük egymást, de véletlenül újra egymásba botlottunk
  • lehetsz az exem
  • egy haverom - a legjobb barát poszt foglalt, de lehetsz a gangünk másik tagja, illetve a legjobb lány barát helye is kiadó
  • rokonságtól (pl. uncsitesó) sem zárkózom el

Természetesen ha ezeken kívül bármi másra szükséged van egy tökátlagos 17 évesre, ne félj felkeresni Kapcsolatkeresõ - Page 5 1159569709

Blake W. Holden
Diákok
Play by :
Jake Cooper
Kor :
17
Foglalkozás :
gimnazista
Hozzászólások száma :
46

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 EmptySzomb. Márc. 30, 2019 10:52 pm

Halihó! Cool

Lenne két komolyabb keresésem, de egyelőre nem szeretném meghirdetni őket, mint keresett karaktereket, így elsősorban csak itt írnám ki, hátha valakinek megtetszik a koncepció és akár további ötletekkel gyarapítaná a meglévőt...

Egyik: Édesapám vállalkozása egy autószerviz és kereskedés, amely Brooklynban található. Ide keresnék egy állandó vagy részmunkaidős/kisegítő, ám későbbiekben teljes munkaidős autószereléshez értő férfit, akit esetleg apám már interjúra hívott, mostanság lenne az a bizonyos állásinterjú, de apám nemrég kórházba került, így jelenleg én vagyok az, aki intéz mindent. Talán félsz attól, hogy a múltadban történt események/függőségek/börtönbüntetésed miatt nem kapsz munkát, de hidd el, nekünk az a lényeg, hogy dolgozni akarj, nem fog feletted ítélkezni senki sem.

Másik: pár napja egy férfi bejött, elhozta a kocsiját, aminek van némi gondja, de apám már nem tudott foglalkozni vele, a kocsitulajdonos pedig egyszerűen ott hagyta azt az autót. Valahogy rossz érzésem volt ezzel az egésszel kapcsolatban, ezért egy jó barátnak telefonáltam, aki rendőr, hogy nézzen utána vagy esetleg utána nézhetne, amint van ideje rá. A sejtésem vajon beigazolódik vagy csak már paranoiás vagyok? Légy rendőr, bármilyen pozícióban, ismerjük pár éve egymást, talán máskor is segítettél nekem/nekünk... Talán mi is tudtunk már.

Ezek lennének a kereséseim, kitalálhatunk másféle irányokat is, de alapjaiban véve ezeket találtam ki. Más kapcsolatok is jöhetnek, aki kedvet érez hozzá! Kapcsolatkeresõ - Page 5 2624752903
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkeresõ   Kapcsolatkeresõ - Page 5 Empty

Ajánlott tartalom

Kapcsolatkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next