One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Recognize it! #1

Nathaniel Ainsley
Today at 9:56 pm

Eric Wang és Miss Bell

Eric Wang
Today at 5:08 pm

Eric & Christabel ~Tell me your Story~

Eric Wang
Today at 3:12 pm

Wedsie & Ben - Pig or Cat?

Wednesday Bell
Today at 2:42 pm

Ludmilla Litrowsky [ készülőben ]

Ludmilla Litrowsky
Today at 2:18 pm

Ben & Nora | undercover mission

Benjamin Henson
Today at 1:16 pm

Dor & Rae | shining stars of the night

Raelyn J. Winters
Today at 12:22 am

Dor & Rae

Dorian J. Lester
Yesterday at 10:09 pm

Kapcsolatkeresõ

Joshua Miller
Yesterday at 9:49 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 7 3
Diákok 9 7
Törvényszegõk 9 13
Bûnüldözés 9 10
Hivatal 2 3
Üzlet 8 4
Oktatás 5 3
Munkások 4 4
Egészségügy 6 5
Összesen 59 52
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Adam M. Austin, Adriana Lane, Dyson Jaworowski, Elizabeth Luna Cortez, Erik Lindström, Ewan Patrick Brooks, Janine A. Rossi, Joshua Miller, Kayline Prescott, Lena Caldwell, Leon Williams, Logan K. Whitfield, Marilyn Kaminski, Nathaniel Ainsley, Raelyn J. Winters, Wednesday Bell

A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Constance Reyes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Constance Reyes    Szer. Júl. 04, 2018 12:52 pm

Constance Reyes

Karakter típusa:
Saját
Becenevek:
Connie
Születési hely, idő:
Mexikóváros, 1988. Apr. 25.
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:

Milyen kis kíváncsi vagy?! Akadnak alkalmi partnereim, de semmi komoly…
Csoport:
Természetesen a Törvényszegők.
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Műveszeti iskolában végeztem.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:

Nem szorulok rá. Lopom a napot és költöm apám pénzét. Bár ha jobban belegondolok van egy elég menő szórakozóhelye és időnként benézek és rendet teszek, ha szükséges. És nem, nem takarítok! Bár attól függ honnét nézzük… Betöröm pár alkalmazott képét amennyibben, lopják a bevételt, vagy nem képesek végezni a munkájukat.
Hobbi:

Ó rengeteg van! Mivel festő vagyok szenvedélyesen imádok festeni. Az ellenségeim vérével alkotom a legcsodálatosabb, a legegyedibb műveket! Nem hiszed el?! Csak egyszer tegyél nekem keresztbe és meglátod, te leszel a legújabb alkotásom!
Kedvelem a küzdő sportokat és mivel kurva sok a szabadidőm, heti kétszer eljárok kick-boxolni.
Play by:
Hande Doğandemir

Jellem
Milyen is vagyok? Határozott, éles nyelvű, már-már férfiasan szókimondó, kíméletlen, türelmetlen, ami olykor roppant harciassá és lobbanékonnyá tesz. Már pedig, ha robbanok, nem szeretnél a közelembe lenni, hidd el nekem. A kokain függésemből adódóan, (amit persze nem vallanék be) akadnak sötét foltok az életemben, ha elvesztem a fejem hajlamos vagyok előbb cselekedni, mint gondolkozni. Tudom mit akarok és azt is hogyan érhetem el, engem aztán nem érdekelnek az ostoba társadalmi normák, szabályok. Ha az utamba állsz, eltiporlak! Ha beleköpsz a levesembe, kinyírlak. Ilyen egyszerű! Nem félek bemocskolni a kezem…
Amennyiben az érdekeim úgy kívánják, természetesen bárki szívébe be tudok férkőzni. Mesterien  hazudok… Lehet szeretni, s lehet gyűlölni engem. Ha úgy akarom, vonzalak és taszítlak egyszerre.
Múlt
Begurulunk a hatalmas felhőkarcoló parkolójának hideg és sötét gyomrába. Alice megállás nélkül jó kedvűen dalol, zeng tőlünk a lépcsőház. Intek a sofőrnek, hogy húzza el a belét, majd szükségem lesz rá, úgy is hívom. Belekarolok a barátnőmbe és felmegyünk a lakásomra. Végre lerúghatom a lábamról a tíz centis magassarkúm, ami ugyan baromi szexi és dizájner darab, de kurvára kényelmetlen. A hajnal első napsugarai megvilágítják a luxus apartmanom nappaliját, lehuppanok hát a kanapéra és kihalászom a táskából az én kis varázs porocskámat. Egy adagot neki és egy adagot magamnak is kiszórok és elegyengetek az üvegasztalon, hogy aztán egy százast összecsavarva felszippantsam azt. Erős a cucc, minőségi! Meglehet, hogy figyelmeztetnem kéne szöszikét, de nincs kedvem, épp amúgy is elszállok, az anyja sem vagyok, hogy fogjam a kezét!
Beleolvadok a kanapéba… elszáll minden gondom. Aztán mire feleszmélek a csajszi ott fekszik az asztal mellett, elnyúlva, görcsösen rázkódva, szájából hab szivárog, orra vérzik, s bemocskolja az új szőnyegem. Hát a barátságunk nem tartott sokáig. Milyen kár! Lehajolok mellé, hogy kisimítsam arcából a csapzott tincseket, valamint szabaddá tegyem a nyakát. Tökéletes példány… lelki szemeim előtt megjelenik egy csodás tájkép. Ó igen ezt fogom tenni, felhasználom őt. Felnyüszítek a gyönyörtől. Meg kell tennem! A csontjaimban érzem. Szemgödrömben hamisíthatatlan téboly lobban. Agyamban dübörög a fájdalom. Ki kell véreztetnem… Csak így alkothatok. Ez valóság? Álmodom?
Dübörög. A hang nem olyan, amit haladó fül hallhatna, mitől zörög az ablaküveg és polcokon a porcelán. Megtelik vele az egész világ. Vészjósló és hatalmas és én engedek a csábításnak.

A felszabadultság egy eddig ismeretlen állapotba sodor. Ez a bizsergető érzés több, mint megkönnyebbülés: öröm, elégedettség.  Így nézek végig a művemen, amit most az először egy tűzfalra pingáltam. Azt akartam, hogy lássa az egész világ, hogy gyönyörködjenek a vérből festett csodálatos tájon. Naiv kislány! Bele sétált a csapdámba, gyorsan berepült a bűvkörömbe, mint éjjeli moly a lámpafénybe.
- Köszke Alice! – Suttogom a sötétbe, s gyors léptekkel megindulok a kocsim felé. Ügyeltem rá, hogy olyan helyen készítsem el alkotásom, ahol a közelben nincsenek működő kamerák, de ha véletlen mégis fel is vett bármelyik valamit, sötét ruhás kapucnis alakon kívül mást nem lát. Na meg a kocsim. Lopott, s pár óra és roncstelepen végzi. A kis szöszke hullájáról, pedig minden bizonnyal már gondoskodtak az apám emberei. Angel bármit megtenne értem… Bármit. Egy holtest eltüntetése sosem jelentett számára gondot. Sőt szerintem még élvezi is!

A földön fekszem, a szoba közepén heverészem, ujjam között pihenő cigibe szívok és a plafont kémlelem. Szól a csengő. Újra és újra. Koponyába nyíllal a fájdalom.
- Az kurva életbe María! Mondd meg, hogy nem vagyok itthon. Küld el a picsába! –
- Igen is asszonyom! – Már szedi is a lábát. Nekem köszönheti a francos vízumát, elvárom, hogy tegye a dolgát vagy húzhat vissza a sivatagba homokot zabálni.
Lefogom szerelni a csengőt és egyáltalán hogy jutott fel? Nem várok vendéget, apa pedig soha nem toppant be váratlanul. Hallom, hogy nyílik az ajtó és bejárónőm hiába győzködi az urat (az erős férfias tónusából ítélve nem lehet nő, bár jót mosolyognék) belép az előszobába, sőt egyenesen a nappali felé tart. Felülök, hogy szembe nézhessek a pofátlan hapsival, aki egy jelvényt tol a képembe. Felnevetek.
- Mi a faszt akar? – Pillogok rá értetlenül, s felé fújom a cigarettám füstjét. Hát pechjére nem talált jó kedvemben, de mentségemre szóljon ki nem állhatom a zsernyákokat, pláne nem a nappalimban. De tévedés ne essék, ha föld alatt vannak két méterrel, nincs velük baj.

Törvényszegõk
Play by :
Hande Doğandemir
Kor :
30
Foglalkozás :
Szórakozok…leginkább mások életével.
Hozzászólások száma :
43

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Constance Reyes    Szer. Júl. 04, 2018 10:16 pm

Gratulálok, üdv nálunk!                            

Kedves(?) Connie!
Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nos, amikor azt mondtad, kedved támadt alkotni egy rosszéletű nőszemélyt, még nem is sejtettem, mennyire rossz lesz. Connie konkrétan pszichopata, vagy szociopata, vagy nem tudom, melyik, de súlyos eset. Very Happy Nagyon érdekes lett a lapod, ahogy a leírásod is, élveztem olvasni minden sorát. Szerintem igen különleges, egyedi karaktert sikerült alkodnod, én legalábbis hasonlót nem gyakran látok, már csak ezért is kíváncsian várom, hogyan alakul majd a történeted és a macska-egér játékod a nyomozó úrral. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Munkások
Play by :
◇ Katie Cassidy
Kor :
32
Foglalkozás :
◇ criminologist, ex-model
Hozzászólások száma :
261

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése