New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Zaphir Clanton előtörténet
TémanyitásZaphir Clanton előtörténet
Zaphir Clanton előtörténet EmptyVas. Jún. 24 2018, 15:04

Zaphir Clanton

Mindennek oka és okozata van.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Zaphir Clanton
Becenevek: Szafi
Születési hely, idő:1995.06.04
Kor: 23
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Inkább a lányok felé hajlik
Családi állapot: hajadon
Csoport: Média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Amatőr énekes
Ha dolgozik// Munkahely: Színpad, stúdió
Hobbi: Társaság
 Ha választani lehet a humor és a szégyenérzet hiánya között, akkor felesleges gondolkodni. Tegyük össze a kettőt és kijön az, hogy élvezzük az életet ameddig csak lehet. Nem hiába lettem hirtelen felkapva a zene világában is. A legtöbb híresség csupán lenyom pár számot és már megy is tova, velem ellentétben. Szeretem a közönségemet, legyen három vagy háromszáz fő. Szeretem szórakoztatni őket és együtt bulizni velük. Az élmény ebben a műfajban nem olcsó a nézőknek és ne csak a playback hangulatért adjanak ki annyi pénzt. Nem akarnak ők bántani soha senkit, csak plusz önbizalom löket nekik ha hozzám, avagy más énekeshez érhetnek hozzá, beszélhetnek vele. Nekem semmibe sem kerül de nekik örök mese tárgya. Nem vagyok túlságosan a papírmunka híve, ezért azt elintézik az erre való embereim, én adom a pénzt a zsebükbe. Ugyanúgy elbulizok egy sima kocsmában, mint a VIP részlegben is.
Szeretem a spontán dolgokat, nem muszáj mindent előre megbeszélni. Néha jobban esik ha simán beleugrunk a kalandokba és az élet dolgaiba. Mindenhol követ minket a vég, akkor minek aggódjak ? Egyszer jártam pórul ezzel a gondolatmenettel, természetesen pasi volt a dologban de ez egy másik történet. Sikerült feldolgozni, együtt élni vele.
Visszatérve a pályafutásomra, sosem érdekelt ez a híresség és átlagember közötti megkülönböztetés. Ugyanolyan vagyok, mint mások és ezt be is tartom. Sok híresség van együtt párkapcsolat szemszögéből átlag emberekkel. Pontosan azért, mert ha hazamegy akkor nem az image miatt szeretik, hanem saját maga miatt. Én is valami ilyesfélét keresek, bár inkább nők terén. Nem tudok már bízni és megfelelni a férfiaknak. Sokkal inkább egy történet az, ami igazolja a közvetlen ember énemet. Volt rá példa, hogy egy átműtött lánnyal beszélgettem és statisztika szerint az ilyen embereket elítélik. Miért ? Mert képes volt erőt venni magán és felvállalni azt, ami odabent lakozik? Igenis, hogy tisztelendő cselekedet. Nagyon intelligens és normális lány volt, nem érdekelt, hogy mi és ki volt előtte.
Ha engem kérdeztek....akkor mi a probléma ? A teste 90%-ban nő, így megfelel a nézeteimnek de mégis a maradék 10% kielégíti a férfiak iránt érzett gondolataimat is. Probléma ? Persze nem kell egyből sokat gondolni de ha szűrén veszed, minden rendben. Szóval fel a fejjel és örülj annak, hogy élsz, ember vagy és mehetsz előre.



Higgy magadnak


A legtöbb nővel ellentétben engem megijeszt, ha a pasik hirtelen ugranak nekem, leszaggatnak rólam mindent, ledöntenek az ágyra és utcalány szinten dugnak meg. Szerintem többet érek de ezt az elképzelésemet sokszor törték össze. Én mindent megteszek, a tenyeremen hordozom őket és akkor ennyit érdemlek ? Ez a baj a mai világgal, hogy amire időt kellene szánni, pont arra nem ad elég időt nekem senki. Nem tehetek róla, hogy a szemeim és a kinézetem megvadít másokat, az más, hogyha én kérem rá de ezt sosem azonnal teszem meg. Szerintem egy normális együttlétben minden jelen kell, hogy legyen. Ugyanez az életre is a mondásom. Nővé értem és ezt tudomásul vettem, elfogadtam az alap női feladataimat. Az én dolgom ételt varázsolni az asztalra, takarítani és rendben tartani a házat. A munka más dolog de ha időm van, akkor meg is tenném ezt kifogástalanul. Úgy látszik ezekre senki sem figyel oda, csak a szexuális részekre. Egy nő érezni akarja, hogy kell valakinek, különben megette a fene az egészet. A volt párommal az elején minden rendben ment de aztán jöttek a problémák. Nem vagyok otthon eleget, miért nincs ez, miért van az és így tovább. Konkrétan egyik este beleszaladtam a bosszújába...megfogott, erős szorítással nekivágott a falnak és elkezdte letépkedni rólam a ruhákat. Próbáltam vele küzdeni de sokkal nagyobb és erősebb volt nálam. Ha sikítottam akkor nagy pofonnak lettem kis gazdája. Átalakult bennem a dolog az erőszakolás akaratává és már semmi kedvem nem volt az egészhez. Menekülni akartam minél hamarabb de esélyem sem volt. Csak az tudott eszembe jutni, hogy beleharapok a nyakába és megpróbálom valamilyen módon cincálni a húst, hátha megtorpan. Pont ellenkezőleg sült el, kiszúrtam magammal. Teljesen megvadítottam és a fájdalom érzetére elkezdett fojtogatni és szitkozódni.
- Ez kell neked mi, te kúrva ? Ezt élvezed ugye ? Most megkapod azt, ami jár ! Nem csinálsz semmit és baszol mindenre...akarod a durva baszást tudom én ! -
Hiába próbáltam szavakat kipréselni a számon, inkább nyál és köhögés jött ki végeredménynek. A világ elkezdett halványodni és az érzékszerveimen átvette a zsibbadás és a dagadás az uralmat. Ha nem jut levegőhöz az agy, a test félelmetes deformálódásokra képes rövid időn belül...menekülés miatt persze. Teljesen reménytelennek láttam a helyzetet és inkább átadtam magamat az illetőnek, mert akkor legalább nem halok meg.

...

A következő reggelen úgy ébredtem, hogy dobogott a szívem, a végtagjaim fájtak, a fejem rettentően fájt és lila nyomok voltak a nyakamon. A fürdőszobában álltam és a következő pillanatban eleredt az orrom vére is. Legalább kijött és nem maradt odabent kárt csinálni. Összeestem és a kövezeten húztam magamat össze és sírtam.Nem maradhattam sokáig sebezhető pozícióban mert le kellett lépnem minél hamarabb. Összepakoltam a cuccaim és hazaköltöztem a szüleimhez Manhattanbe. Sokáig kísértettek a képek, a fájdalmak és az antiszociális viselkedés. Nehéz barátokat szerezni egy ilyen élmény után. Főleg férfiakat. Sokkal több női ismerősöm van, mint férfi mostanra. Nem hiába változott meg a szexuális nézetem is. Egy nő nem akar bántani, nem akar durván hozzám érni. Ha mégis akkor felépíti, ad nekem teret és figyel rám is. Nagyon agyanliak velem az ismerőseim, mi után évek múlva ki tudtam magamból mesélni ezt. Azonnal hozzám bújtak, öleltek, velem sírtak és vigyáztak rám...a mai napig.
Mára hála égnek visszanyertem a régi formámat, a szexualitásomon kívül, de nem is bánom. Szinte mindig velem vannak a barátaim és teljesítenek nekem minden formában. Szeretnek és ez örök fogalom. Nő vagyok a nők között és imádom.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zaphir Clanton előtörténet
Zaphir Clanton előtörténet EmptyHétf. Jún. 25 2018, 18:13

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Zaphir! Zaphir Clanton előtörténet 4146035580
Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Őszintén sajnálom, amit az egykori párod művelt veled. Egyetlen nőnek sem volna szabad ilyesmit elszenvednie, az exedhez hasonló állatoknak pedig egy ketrecben volna a helyük. Annak viszont örülök, hogy a támogató közegben végül sikerült visszatalálnod a régi önmagadhoz, és továbblépned. :]

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok! Zaphir Clanton előtörténet 2624752903






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Zaphir Clanton előtörténet Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Zaphir Clanton előtörténet Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Zaphir Clanton előtörténet Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Zaphir Clanton előtörténet Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Zaphir Clanton előtörténet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elõtörténet sablon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: