One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Isa && Jade

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyJaden Emmaline Foster
Today at 1:53 pm

Jaden & Ashley

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyJaden Emmaline Foster
Today at 1:49 pm

Archiválást kérek!

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHailee R. Marsh
Today at 1:40 pm

Lilah && Hell

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHailee R. Marsh
Today at 1:29 pm

Hiányzásnapló

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyTheodore Darnley
Today at 1:17 pm

Grace Eileen Hoover

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyGrace E. Hoover
Today at 12:21 pm

All beginnings are difficult

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyGabriel Healy
Today at 12:15 pm

Dinner for two

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyMinnea Mitchell
Today at 2:00 am

Dae Won and Yvie

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyChoi Dae Won
Today at 1:27 am
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 29 30
Törvényszegõk 13 25
Bûnüldözés 10 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 6 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 128 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Bellamy West, Chastian A. Wing, Delilah Barker, Elias Anderson, Grace E. Hoover, Hannah Elliot, Jaden Emmaline Foster, Jay Cameron, Jess H. Song, Joshua Miller, Kaylee Hill, Keira Kerrigan, Lia Olivia Caselli, María Eugenia Montes, Mathias Burke, Nora Weston, Pola E. Whitebreak

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Feb. 27, 2019 11:23 am

Tudom hogy még csak most jöttem, de a főnök próbálja kihajtani belőlem a lelket szóval egy kis türelmet kérek Hiányzásnapló - Page 4 2624752903

Roxanne Chambler
Diákok
Play by :
Daria Sidorchuk
Kor :
20
Foglalkozás :
Magántanuló
Hozzászólások száma :
9

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Feb. 25, 2019 12:54 pm

Sziasztok Hiányzásnapló - Page 4 1471401822

Holnap elutazom, így a héten leghamarabb majd hétvége felé érkezem, addig is jó hetet mindenkinek, és kitartást. Hiányzásnapló - Page 4 1987965242

Tatiana és a többiek

Tatiana Dragomir
Mûvészet
Play by :
Emily Didonato
Kor :
27
Foglalkozás :
balett táncosnő
Hozzászólások száma :
74

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2019 10:44 pm

Sziasztok!

Nem terveztem ide írni, főleg, hogy pm-ekben már keddre ígérkeztem, de nagyon úgy fest, hogy a hétre nyomom veszik. Aztán elválik, mennyire lesz tele a hócipőm a határidős dolgaimmal, viszont egyelőre a legrosszabb eshetőséggel számolok.

Előre is köszönöm a Lesterek és kevésbé Lesterek türelmét, ígérem, hogy nem veszek el végleg! Hiányzásnapló - Page 4 1159569709

Frederic Lester
Bûnüldözés
Play by :
Jason Beghe
Kor :
58
Foglalkozás :
DEA ügynök, osztályvezető
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2019 8:16 pm

Sziasztok

Egy kis ideig nem leszek elérhető kirándulni mentünk a családdal, de vasárnap érkezem és rendezem a tartozásokat .

Üdv. Ariana De Angelis

Ariana De Angelis
Törvényszegõk
Play by :
Kendall Jenner
Kor :
23
Foglalkozás :
Azt nem akarod tudni...
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Feb. 20, 2019 1:14 pm

Hello! Hiányzásnapló - Page 4 1471401822
A következő napokban nem igen leszek aktív, mert elkapott az influenza( megint...  Hiányzásnapló - Page 4 2757995235 ). Amint meggyógyultam, minden tartozásom megírom  és jelentkezem Smile
Természetesen felnézek az oldalra, és a pm-ekre is igyekszem válaszolni, csupán kicsit belassultam a bacik miatt.  :taknyos:
Köszönöm előre is a megértésetek!  :öribari:

Cassie, Carina, Tiana, Arlene, Alyssa, Alexa, Amelia, Darrell, Brandon  Smile
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Feb. 18, 2019 5:22 pm

Mindenkinek, akinek bármivel lógok!

Gondolok jelenleg aláírásra, kódra, kezdőre, reagra... Nem tűntem el, és nem is áll szándékomban, csupán a félévkezdés egy kicsit durvábban kikezdte a szervezetem, idegrendszerem, időbeosztásom, mint gondoltam volna. Éppen ezért nem is hiányzást jelentenék le, inkább egy kis türelmet kérnék mindenkitől, senkit és semmit sem felejtettem el, és hamarosan jelentkezem is Hiányzásnapló - Page 4 1471401822

Pavel S. Dragunov
Mûvészet
Play by :
•• Harry Styles
Kor :
19
Foglalkozás :
•• Zenész, egyetemista
Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 6:19 pm

SziasztoK! Hiányzásnapló - Page 4 4146035580

Quick-trip Hiányzásnapló - Page 4 3874598021 egy kis szünetet tartok pár napig, kedd környékén talán már tudok jönni reagokkal, addig mindenki türelmét kérném. Smile Legyetek rosszak! <3

Lyn, Cher, Candy, Leon, Damian Very Happy Hiányzásnapló - Page 4 2081954265

Candice Lovell
Egészségügy
Play by :
Sophia Bush
Kor :
27
Foglalkozás :
bűnügyi pszichológus
Hozzászólások száma :
54

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Feb. 12, 2019 9:34 am

Nora Weston írta:
Sziasztok!

A kisfiamat utolérte valami vírus, és belázasodott, ezért egy kis türelmet kérnék mindenkitől reagok, pm-ek, messengerre visszaírás meg minden téren. Köszi.  szívecske

Nora és az összes többi

A helyzet úgy áll, hogy már nem csak a gyerkőc beteg, hanem én is, ezért muszáj továbbra is szabadságolnom magam. Hiányzásnapló - Page 4 1672389139

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
569

Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Feb. 10, 2019 3:07 pm

Sziasztok!

A kisfiamat utolérte valami vírus, és belázasodott, ezért egy kis türelmet kérnék mindenkitől reagok, pm-ek, messengerre visszaírás meg minden téren. Köszi. szívecske

Nora és az összes többi

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
569

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Feb. 02, 2019 11:05 pm

Sziasztok!

Részletezhetném, de legyen annyi elég, hogy egy nagy adag családi szar ömlött a nyakamba. Kérnék egy pár nap türelmet, szerintem jövőhét közepén érkezem reagokkal.

Lena & Millie

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, informátor
Hozzászólások száma :
146

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Jan. 30, 2019 6:08 pm

Sziasztok!

Másfél éves kicsi bogyókám kruppos lett. Sad

Kérek szépen mindenkitől türelmet akinek vagy PM-el vagy reaggal tartozom, vagy időközben reaggal fogok.
Amint a kicsikém jobban lesz, én is tudok időt fordítani a hobbimra. Addig ezt hanyagolnám.  Hiányzásnapló - Page 4 2081954265

Köszönöm előre is a türelmet
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2019 11:30 am

Csáó, elfelejtettem írni, hogy 29-ig el vagyok utazva, de amint hazaérek számíthattok rám.
Hiányzásnapló - Page 4 1402181525

Wes Lauters
Munkások
Play by :
cameron monaghan
Kor :
20
Foglalkozás :
pultos, sofőr
Hozzászólások száma :
25

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyPént. Jan. 18, 2019 9:31 pm

Drágaságok már most érezhetően kevesebbet vagyok jelen, de ez a következő hetekre/hónapokra is igaz lesz, mert új vállalatirányítási rendszer van kialakulóban a cégünknél, plusz vezetés és egyéb finomságok. A hétvégéken igyekszem pótolni a reagokat, becsúszhat hétköznap is, ha nem leszek agyilag leszívva. Türelmet kérnék mindenkitől. Hiányzásnapló - Page 4 2451935670

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
116

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Jan. 16, 2019 10:01 pm

Hello kedvesek!

Beütött a vizsgaidőszak, küzdök a szigorlattal, mellette munka, család, edzés, stb... úgyhogy ezúton kérek elnézést mindenkitől, aki vár rám. Lassan már semmit sem merek ígérni, legfeljebb azt, hogy nagyon fogok igyekezni válaszolni mindegyikőtöknek, amint lesz egy lélegzetvételnyi szabadidőm! Tudom, hogy általában sokat kell rám várni - ha ez bárkinek kezd kényelmetlen lenni, bátran írjon, és megbeszéljük. Még ha a válaszaim tempóján nem is látszik, de imádom veletek minden játékomat!  Hiányzásnapló - Page 4 1471401822  Ezer bocsánat srácok.

Üdv:
Julian + multik
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Jan. 15, 2019 11:36 pm

Sziasztok. Ma sajnos meghalt a nagymamam, ezert kicsit ritkabban leszek. (:
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Jan. 13, 2019 5:51 pm

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 4 4146035580

Sajnos engem is elért a munkahelyen az év elei káosz, ahol összefut az előző év zárása és a mostani nyitása, így nem kizárt, hogy többet leszek bent, mint otthon, így a következő héten, sajnos valószínűleg csak a hét vége felé, hétvégén lesznek tőlem reagok.

Kérlek, ne mondjatok le rólam, mert visszatérek, amit lehet. Hiányzásnapló - Page 4 4146035580

Addig is jó játékot mindenkinek! Hiányzásnapló - Page 4 4146035580 Hiányzásnapló - Page 4 1471401822

Flor

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
29
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
269

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Jan. 12, 2019 10:03 pm

A kedves játékostársaktól esedezve kérek még egy kis türelmet, mert a hazatérésem óta egy kisebb írói válságban vagyok, hol van ihletem, hol nincs, de többnyire nincs. Hiányzásnapló - Page 4 864166795  A napjaim is elég mozgalmasak, és kell még egy kis idő (egy-két hét talán), amíg minden visszatér a rendes kerékvágásba. Köszönöm a megértést! szívecske

Nora és többiek

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
569

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyPént. Jan. 04, 2019 7:19 pm

Sziasztok.
Szeretett édesanyám a héten eltávozott, így most néhány hétre kiírnám magam. Kérem szépen mindenki megértését. Amint kicsit helyrerázódok lelkileg, fizikailag és minden téren, vissza fogok térni.
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Dec. 30, 2018 7:52 pm

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 4 2624752903

Nemrég érkeztem, de sajnálatos módon rögtön ki is kell magam vonnom a forgalomból, holnapi nappal (dec. 31-ével), ez a 'szabadság' január középéig fog tartani, utána jövök vissza, nem szabadultok meg tőlem. Néha megpróbálok feljönni, PM-ekre válaszolgatni, de bocsánatot kérek a lassúságért majd, bepótolom az ittlétemet körülbelül két hét múlva, és játékokkal örvendeztetlek meg Titeket. Szóval lehet addig jelentkezni játékra, aki szeretne. Köszönöm mindenki megértését előre is ebben a zűrösnek mondható időszakomban. Hiányzásnapló - Page 4 4146035580
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Dec. 29, 2018 8:48 pm

Sziasztok. Hiányzásnapló - Page 4 2624752903

Mivel holnap utazom boldogítani Doriant, és nála töltöm a szilvesztert is, így nem leszek gépközelben, szóval előre is BÚÉK, és jövőre ugyanitt folyt. köv.  Hiányzásnapló - Page 4 3244506387  Hiányzásnapló - Page 4 670315305

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
226

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyPént. Dec. 21, 2018 10:30 pm

Sziasztok!

December 28-ig szabadságolnám magam az oldalról. Reag ebben az időszakban biztosan nem fog születni tőlem. Utána viszont kíméletlenül érkezem vissza.
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Dec. 19, 2018 8:00 pm

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz, és azt mondani, hogy a karácsonyi őrület miatt nincs lehetőségem írni a játékaimhoz.
Bármit megtennék, hogy ezt írhassam.
De sajnos nálam más a helyzet. Én nem utazom a családomhoz, nem gyűlünk össze a fa körül forralt borozva. Az én karácsonyom most rettegéssel és aggodalommal lesz teli, ha a helyzet nem változik. S ha a mérleg nyelve rosszabb irányba fordul el...erre gondolni sem akarok.
Talán sokan azt gondolják majd, hogy túlzok. Hogy hülyeség. Hogy ez csak...egy kurva kutya.
Mert igen. Az. Egy kurva kutya. Akivel állatkórházban vagyunk. Megtámadta egy kór, és nem túl jól reagál a dolgokra. Minden lehetőséget megragadtam, hogy jobban legyen. Mindent a világon. Étrend kiegészítők. Antibiotikum. Az orvos infúzióval támogatta a szervezetét - de nem javult. Nem volt más választás, mint a kórház. Most a dokik mindent megtesznek érte. És ő csak nyüszít, csendesen, könnypárás tekintettel, és néz rám. Kérlel: Segíts! Hisz benned bízom egyedül! És én...nem tudok. Nem tudok mást tenni, mint hogy mellette maradok. Ülök a földön, a hideg padlón, és imádkozom, miközben a feje az ölemben pihen. Hogy amikor reggel elindulok tőle, ne az legyen az utolsó simogatás, az utolsó farkcsóválás amit adhatunk egymásnak. Az utolsó érintés. Egy utolsó, vádló pillantás, amit adhat még nekem, amiért magára hagyom ezen a félelmetes, idegen helyen.
De mit is hisztizek? Hisz ez csak egy kutya. Egy kurva kutya. A menhelyek tele vannak, ha elhullik, jöhet a következő. Nem igaz?
Elnézést a búskomor, ünnepromboló soraimért. Mindenkinek áldott, békés készülődést kívánok a közelgő ünnepekre. Mindenkinek azt kívánom, ölelje magához a szeretteit. Mintha több alkalom nem lehetne többé. Mintha ez lenne az utolsó karácsony. Kívánom, hogy ne csak a fák, a házak, de a szívek és a lelkek is fényekbe öltözzenek. És szeressétek egymást. És engedjétek be a melegbe a kint tartott kutyát, macskát, hogy a karácsony neki is az legyen. Lopjon húst az asztalról, döntse le a karácsonyfát, lépjetek a farkukra, ugassák meg a postást és a hajnalban munkába indulókat. Legyen tele a ház a szőrrel, naponta kétszer kelljen porszívózni. De engedjétek be őket is a fagyból a melegbe. Szeressétek egymást, ne idegeskedjetek annyit, legyetek türelmesek az édesanyáitokkal, édesapáitokkal, nagyszüleitekkel, testvéreitekkel. Mert sosem tudhatod, mi lesz az utolsó karácsonyról az emléked.
Kívánok mindenkinek boldog karácsonyt, szeretetben eltöltött ünnepet, sok-sok nevetést, örömet, örömkönnyeket.
És kérlek, bocsássatok meg nekem, amiért ezeket a sorokat most kiírtam magamból, és azért is, ha egy rövid ideig(a jövőbeni történésektől függően) nem érkezik tőlem reag, és nem jelentkezem. Máshol van most a helyem. Szeretlek benneteket.
Boldog karácsonyt mindenkinek!

R. Chris Devereaux
Törvényszegõk
Play by :
Stephen Amell
Kor :
41
Foglalkozás :
túl bonyolult lenne elmagyarázni
Hozzászólások száma :
131

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Dec. 19, 2018 6:15 pm

Sziasztok!

Ez a hét magába szippantott, rengeteg munka szakadt a nyakamban, így némileg késlekedni fogok a reagjaimmal, amiért előre is elnézést kérek mindenkitől! A jövő hét eleje (24-27.-e) között nagyon pici az esély arra, hogy feltudok jönni... Köszönöm a megértést, utána biztosan visszatérek! Hiányzásnapló - Page 4 1404455205

üdv.: Marley; és a készülőben lévő Audrie
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Dec. 18, 2018 4:30 pm

Sziasztok!

Minden bizonnyal már feltűnt mindenkinek, hogy az aktivitásom egy kicsit megcsappant, de végső soron most jutottam el odáig, hogy legyen egy kis időm ide is bevésni magam, mert ez az időszak sajnos tartani fog még előreláthatólag január 21-ig biztosan, de lehet a későbbiek folyamán is. Az indokok a következők:

- jönnek az ünnepek, és utazunk el a családdal
- sajnos az egyetemi vizsgaidőszak is ilyenkorra esik, és az utolsó vizsgám egészen január végéig tart
- a gépem is rosszalkodik, bár amióta eljöttem drága fővárosunkból, valahogy magához tért, szóval a vidéki levegő úgy néz ki hatással van rá

De mindez nem jelenti azt, hogy nem fognak reagok jönni! Csak egy kis türelmet szeretnék kérni a játékostársaimtól, és azoktól is, akikkel játékot beszéltünk meg, igyekszem majd írni, persze csak ha a masina is engedi és éppen már két vizsga között annyira felkészült leszek, hogy nem lesz már több dolgom a tanulnivalóval... Razz Vagy éppen ép agysejtem nem marad és valamivel ki kell majd kapcsolódnom.

Addig is csók nektek és legyetek rosszak!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Dec. 17, 2018 6:06 pm

Sziasztok!

December 20-tól szabadságon vagyok, és utazunk haza Magyarországra. Ezen a héten van még némi plusz munkám, meg hát csomagolás, pakolás, minden olyasmi, amivel egy hazaút együtt jár. Otthon pedig a család lesz az első, remélem ezt megértitek, főleg annak tükrében, hogy mi évente háromszor látjuk a szeretteinket.
Igyekszem a két ünnep között visszatérni és akik addig írnak nekem, vagy akiknek tartozom, reaggal érkezni.
A megértést addig is köszönöm, és ha addig nem járnék erre, akkor ezúton is boldog karácsonyt mindenkinek!

Ethan
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next