One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyMason Ford
Today at 12:37 am

Városi könyvtár | Margarita & Aicha

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyAicha N. Dubois
Today at 12:19 am

catch me if you can ☆ Saya & Isa

Hiányzásnapló - Page 4 EmptySaya Manoban
Yesterday at 11:41 pm

Egy pörgős nap végén | Taytum & Saya

Hiányzásnapló - Page 4 EmptySaya Manoban
Yesterday at 11:40 pm

come on small pet, let's meet

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyRomero D. Bohen
Yesterday at 11:09 pm

Fortune útjai kiszámíthatatlanok

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyCaitlin Star
Yesterday at 10:42 pm

Ruby & Millie • kind hearts still break hearts

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyMillie Crawford
Yesterday at 10:18 pm

l'arrivée - Marion & Pierre

Hiányzásnapló - Page 4 EmptyMarion Arceneaux
Yesterday at 10:15 pm

BelAmi

Hiányzásnapló - Page 4 EmptySelket Sheay
Yesterday at 9:54 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 16
Diákok 25 19
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 6 6
Üzlet 12 15
Oktatás 5 5
Munkások 11 7
Egészségügy 13 9
Összesen 108 104
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Adeline Brown, Caitlin Star, Dylan Welsh, Jefferson Wagner, Marissa Grey, Sean St. Vincent

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Márc. 31, 2019 5:31 pm

Helló! Hiányzásnapló - Page 4 4146035580

Nem olyan meglepő, meg nem is annyira hiányzás, de így kollektíven szeretném tudatni a sok külön PM helyett, hogy még mindig nem haltam meg, nem felejtettem el senkit, és lassanként haladok a (kimondani is szörnyű) majdnem tucatnyi tartozásommal meg a sok megválaszolatlan PM-mel, de szeretnék még egy kis türelmet kérni mindenkitől, valószínűleg nagyobb adagokban érkeznek majd a következő egy-két hét során.

Köszi a megértést. Hiányzásnapló - Page 4 1159569709
Bell & Cole & Mac & Tristan

Bellamy West
Bûnüldözés
Play by :
Michael Fassbender
Kor :
44
Foglalkozás :
nyomozó
Hozzászólások száma :
272

Hiányzásnapló - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Márc. 25, 2019 9:09 am

Sziasztok!
Péntekig nem nagyon leszek, mivel Wellness Time  Embarassed pancsi
Természetesen azért leszek elszórtan, és tudok is majd válaszolni a pm-ekre.
Tudom vannak tartozásaim, de mindet pótolni fogom, amint hazaértem.  Smile
Köszönöm előre is a türelmetek!  szívecske  

Üdvözlettel: Arlene, Alexa, Carina, Alyssa, Cassie, Adam, Darrell, Brandon Hiányzásnapló - Page 4 3672866238

Arlene Wendy Tucker
Diákok
Play by :
▸Shelley Hennig◂
Kor :
25
Foglalkozás :
▸Kadét - West Point - United States Military◂
Hozzászólások száma :
20

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Márc. 23, 2019 7:46 am

Haló.

Személyes okok miatt egy kis ideig ritkábban leszek, de igyekszem majd reagolni.

Szép napot Hiányzásnapló - Page 4 4146035580
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyPént. Márc. 15, 2019 6:34 pm

Egy kis türelmet szeretnék kérni mindenkitől, kicsit elhavazódtam, reagokkal is és minden mással, meg erőt vett rajtam a tavaszi fáradtság, vagy fene tudja, mi, de igyekszem utolérni magam, és írogatni vissza mindenkinek, ahogy tudok. Hiányzásnapló - Page 4 1672389139 Hiányzásnapló - Page 4 108800823

Nora, Dave, Raelyn

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Márc. 12, 2019 4:18 pm

Nehéz szívvel kezdek neki ennek a „hiányzásnak”, nem gondoltam, hogy majd elérkezik ez a perc, hogy ezt megfogalmazzam.
Rendkívül fájó tragédia történt a magánéletünkben, amivel egyelőre, vagy egyáltalán nem fogunk tudni megbirkózni.
Délelőtt olyan dolog történt, ami mindkettőnkből egy darabot magával vitt. Ennek fényében úgy döntöttünk, hogy mind a ketten letesszük a tollakat, mert az oldalon való aktív részvétel nem menne részünkről.

Kérem az alábbi karakterek törlését:
- Wyatt Bennett

Nagyon szépen köszönöm az itt töltött egy évet. Külön köszönet a játékostársaimnak.
Aaron Bennett, Lena Caldwell, Cherry és Annie, Stephanie és persze az utánozhatatlan Lopeznek

- Leonardo Ramos
- Skylar Sykes

Colton és Hwan, no meg Nicole, köszönöm, hogy itt lehettem nektek Very Happy köszönöm az eddigieket.
Külön PM nem megy senkinek sem, ez is nehezen jött össze Very Happy
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Márc. 12, 2019 12:26 am

Frederic Lester írta:
Sziasztok!

Nem terveztem ide írni, főleg, hogy pm-ekben már keddre ígérkeztem, de nagyon úgy fest, hogy a hétre nyomom veszik. Aztán elválik, mennyire lesz tele a hócipőm a határidős dolgaimmal, viszont egyelőre a legrosszabb eshetőséggel számolok.

Előre is köszönöm a Lesterek és kevésbé Lesterek türelmét, ígérem, hogy nem veszek el végleg!

A március eleji félig-feltámadásomat még egy kb hetes kimaradás követi (sajnos addig nem lehet már tele a hócipőm se Very Happy ), így még egy pici türelmet szeretnék kérni a játszópajtiktól pm ügyileg is. Hiányzásnapló - Page 4 1159569709
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Márc. 11, 2019 9:08 pm

SziasztoK! Hiányzásnapló - Page 4 1987965242

Pár nap türelmet kérnék még mindenkitől, akinek tartozom, sajnos elkapott valami nyavalya, ki kell lábalnom belőle... Sad

Candy és a többiek (Cher, Lyn, Shane, Leon és Damian)

Candice Lovell
Egészségügy
Play by :
Sophia Bush
Kor :
27
Foglalkozás :
bűnügyi pszichológus
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Márc. 10, 2019 6:35 pm

Sziasztok Hiányzásnapló - Page 4 2451935670

Mivel már egy ideje csökkent az aktivitásom minden karakterrel, eljött az idő, hogy írjak ide. Az ihlethiány, a kedvelvétel sajnos azt eredményezte, hogy visszavegyek a szerepjátékból, és emiatt bizony elgondolkodjak azon, hogy melyik karakter maradjon, és melyiktől váljak meg. Kis türelmet kérnék még, és amint mindegyiknek eldőlt a sorsa, az érintetteket jelzem külön is.

A továbbiakban az írást csakis olyan formában kívánom folytatni, ami élvezetet nyújt, és nem kötelességtudatból születik meg.

Üdv

Tessa és a többi szunnyadó karakter

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
118

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 07, 2019 10:24 pm

Sziasztok!

Egyik ismerősöm elhunyt, ami eléggé padlóra küldött, úgyhogy szeretnék a reagok terén egy kis türelmet kérni tőletek.

Lena & Millie & Neela

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyPént. Márc. 01, 2019 10:11 pm

Helló!

Holnapi nap kissé délebbre veszem az irányt, ami azt jelenti, hogy nagyon max pm-ekre fogok tudni válaszolni, amennyiben kapnék. Reagokkal legkorábban is csak valamikor a modernkori Petőfi-mozgalom hetén fogok tudni jönni Wink

The Crew Very Happy

Keith Lackwood
Mûvészet
Play by :
Garrett Hedlund
Kor :
37
Foglalkozás :
koreográfus
Hozzászólások száma :
75

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Feb. 27, 2019 11:23 am

Tudom hogy még csak most jöttem, de a főnök próbálja kihajtani belőlem a lelket szóval egy kis türelmet kérek Hiányzásnapló - Page 4 2624752903
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Feb. 25, 2019 12:54 pm

Sziasztok Hiányzásnapló - Page 4 1471401822

Holnap elutazom, így a héten leghamarabb majd hétvége felé érkezem, addig is jó hetet mindenkinek, és kitartást. Hiányzásnapló - Page 4 1987965242

Tatiana és a többiek

Tatiana Dragomir
Mûvészet
Play by :
Emily Didonato
Kor :
27
Foglalkozás :
balett táncosnő
Hozzászólások száma :
85

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2019 10:44 pm

Sziasztok!

Nem terveztem ide írni, főleg, hogy pm-ekben már keddre ígérkeztem, de nagyon úgy fest, hogy a hétre nyomom veszik. Aztán elválik, mennyire lesz tele a hócipőm a határidős dolgaimmal, viszont egyelőre a legrosszabb eshetőséggel számolok.

Előre is köszönöm a Lesterek és kevésbé Lesterek türelmét, ígérem, hogy nem veszek el végleg! Hiányzásnapló - Page 4 1159569709
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 21, 2019 8:16 pm

Sziasztok

Egy kis ideig nem leszek elérhető kirándulni mentünk a családdal, de vasárnap érkezem és rendezem a tartozásokat .

Üdv. Ariana De Angelis
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Feb. 20, 2019 1:14 pm

Hello! Hiányzásnapló - Page 4 1471401822
A következő napokban nem igen leszek aktív, mert elkapott az influenza( megint...  Hiányzásnapló - Page 4 2757995235 ). Amint meggyógyultam, minden tartozásom megírom  és jelentkezem Smile
Természetesen felnézek az oldalra, és a pm-ekre is igyekszem válaszolni, csupán kicsit belassultam a bacik miatt.  :taknyos:
Köszönöm előre is a megértésetek!  :öribari:

Cassie, Carina, Tiana, Arlene, Alyssa, Alexa, Amelia, Darrell, Brandon  Smile
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyHétf. Feb. 18, 2019 5:22 pm

Mindenkinek, akinek bármivel lógok!

Gondolok jelenleg aláírásra, kódra, kezdőre, reagra... Nem tűntem el, és nem is áll szándékomban, csupán a félévkezdés egy kicsit durvábban kikezdte a szervezetem, idegrendszerem, időbeosztásom, mint gondoltam volna. Éppen ezért nem is hiányzást jelentenék le, inkább egy kis türelmet kérnék mindenkitől, senkit és semmit sem felejtettem el, és hamarosan jelentkezem is Hiányzásnapló - Page 4 1471401822

Pavel S. Dragunov
Mûvészet
Play by :
•• Harry Styles
Kor :
19
Foglalkozás :
•• Zenész, egyetemista
Hozzászólások száma :
43

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 6:19 pm

SziasztoK! Hiányzásnapló - Page 4 4146035580

Quick-trip Hiányzásnapló - Page 4 3874598021 egy kis szünetet tartok pár napig, kedd környékén talán már tudok jönni reagokkal, addig mindenki türelmét kérném. Smile Legyetek rosszak! <3

Lyn, Cher, Candy, Leon, Damian Very Happy Hiányzásnapló - Page 4 2081954265

Candice Lovell
Egészségügy
Play by :
Sophia Bush
Kor :
27
Foglalkozás :
bűnügyi pszichológus
Hozzászólások száma :
57

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Feb. 12, 2019 9:34 am

Nora Weston írta:
Sziasztok!

A kisfiamat utolérte valami vírus, és belázasodott, ezért egy kis türelmet kérnék mindenkitől reagok, pm-ek, messengerre visszaírás meg minden téren. Köszi.  szívecske

Nora és az összes többi

A helyzet úgy áll, hogy már nem csak a gyerkőc beteg, hanem én is, ezért muszáj továbbra is szabadságolnom magam. Hiányzásnapló - Page 4 1672389139

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyVas. Feb. 10, 2019 3:07 pm

Sziasztok!

A kisfiamat utolérte valami vírus, és belázasodott, ezért egy kis türelmet kérnék mindenkitől reagok, pm-ek, messengerre visszaírás meg minden téren. Köszi. szívecske

Nora és az összes többi

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Feb. 02, 2019 11:05 pm

Sziasztok!

Részletezhetném, de legyen annyi elég, hogy egy nagy adag családi szar ömlött a nyakamba. Kérnék egy pár nap türelmet, szerintem jövőhét közepén érkezem reagokkal.

Lena & Millie

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Jan. 30, 2019 6:08 pm

Sziasztok!

Másfél éves kicsi bogyókám kruppos lett. Sad

Kérek szépen mindenkitől türelmet akinek vagy PM-el vagy reaggal tartozom, vagy időközben reaggal fogok.
Amint a kicsikém jobban lesz, én is tudok időt fordítani a hobbimra. Addig ezt hanyagolnám.  Hiányzásnapló - Page 4 2081954265

Köszönöm előre is a türelmet
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzomb. Jan. 26, 2019 11:30 am

Csáó, elfelejtettem írni, hogy 29-ig el vagyok utazva, de amint hazaérek számíthattok rám.
Hiányzásnapló - Page 4 1402181525
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyPént. Jan. 18, 2019 9:31 pm

Drágaságok már most érezhetően kevesebbet vagyok jelen, de ez a következő hetekre/hónapokra is igaz lesz, mert új vállalatirányítási rendszer van kialakulóban a cégünknél, plusz vezetés és egyéb finomságok. A hétvégéken igyekszem pótolni a reagokat, becsúszhat hétköznap is, ha nem leszek agyilag leszívva. Türelmet kérnék mindenkitől. Hiányzásnapló - Page 4 2451935670

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
118

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptySzer. Jan. 16, 2019 10:01 pm

Hello kedvesek!

Beütött a vizsgaidőszak, küzdök a szigorlattal, mellette munka, család, edzés, stb... úgyhogy ezúton kérek elnézést mindenkitől, aki vár rám. Lassan már semmit sem merek ígérni, legfeljebb azt, hogy nagyon fogok igyekezni válaszolni mindegyikőtöknek, amint lesz egy lélegzetvételnyi szabadidőm! Tudom, hogy általában sokat kell rám várni - ha ez bárkinek kezd kényelmetlen lenni, bátran írjon, és megbeszéljük. Még ha a válaszaim tempóján nem is látszik, de imádom veletek minden játékomat!  Hiányzásnapló - Page 4 1471401822  Ezer bocsánat srácok.

Üdv:
Julian + multik
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 EmptyKedd Jan. 15, 2019 11:36 pm

Sziasztok. Ma sajnos meghalt a nagymamam, ezert kicsit ritkabban leszek. (:
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 4 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next