One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Dinner for two

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyMinnea Mitchell
Today at 2:00 am

Dae Won and Yvie

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyChoi Dae Won
Today at 1:27 am

It's a fairytale fucking town, isn't it?

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyWilliam A. Murdoch
Yesterday at 10:27 pm

Bellamy & Leslie

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyLeslie Hewson
Yesterday at 7:04 pm

Archiválást kérek!

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyJaye Shirely
Yesterday at 6:08 pm

Life is just a game

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyJaye Shirely
Yesterday at 6:06 pm

Kaylee Hill

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKaylee Hill
Yesterday at 5:05 pm

Charlie & Julie - Találkozás egy régi...

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCharlie Lloyd
Yesterday at 3:26 pm

Játékpartner keresõ

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyDesange W. Trevino
Yesterday at 2:50 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 29 30
Törvényszegõk 13 25
Bûnüldözés 10 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 6 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 128 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots

Bellamy West, Bellerose Barlow, Daisy S. Foster, Elias Anderson, Grace E. Hoover, Jaye Shirely, Leslie Hewson, Prima Polignac

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Jún. 18, 2019 12:57 pm

Sziasztok!

Családi összeröffenés és hétvégi kertiparti miatt most péntek-szombat-vasárnap reagok egyáltalán nem várhatóak majd tőlem egyik arcommal sem. Addig mindenhova nem fogok eljutni, de jövő héttől megint belelendülök majd a jóba. Smile
Üzenetekre tudok válaszolni, a modi feladatokat este tudom ellátni, ha már mindenki elaludt, de reagokra biztosan nem fog maradni agyi kapacitásom. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Köszönöm a türelmet! Hiányzásnapló - Page 2 4142114136

Tara/Camilla/Donna

Szúnyoginvázió miatt elhalasztva. Sad

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
rendőrtanonc, labortechnikus
Hozzászólások száma :
288

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyVas. Jún. 16, 2019 11:15 pm

Egy kicsit így is eltűntem, de most jelezném is, hogy pár napig nem leszek még, de igyekszem visszatérni hozzátok! Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Jace D. Whitebreak
Törvényszegõk
Play by :
Francesco Lachowski
Kor :
29
Foglalkozás :
Díler és edzőterem tulajdonos
Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Jún. 12, 2019 5:06 pm

Sziasztok!

Jövőhéten államvizsga, szóval az elkövetkező pár napban meghúzom magam, nekiállok tanulgatni - még épp időben Laughing -, de utána jövök reagokkal. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Millie & Lena

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one your high, like a wave crashing into the night.

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
∆ ethical hacker, occasional worker ∆
Hozzászólások száma :
186

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Jún. 11, 2019 2:14 pm

Sziasztok!
06.12-06.23-ig nem leszek elérhető, mert nyaralni megyek Törökországba.
Remélhetőleg az üzenetekre tudok majd válaszolni, (ez függ a szállodai wifitől) de reagokkal majd csak ha hazatértem tudok szolgálni.
Puszilok mindenkit! Legyetek jók ( vagy ne Razz ) Hiányzásnapló - Page 2 4014098344 Hiányzásnapló - Page 2 3672866238

Alina, Arlene, Carina, Alexa, Adam és Darrell

Alina Carrington
Üzlet
Play by :
Crystal Reed
Kor :
27
Foglalkozás :
♕Vezérigazgató - Carrington Holdings Ltd♕
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 06, 2019 8:48 pm

Hello!

Nem akartam ide írni, viszont most már kénytelen vagyok.
Az a helyzet, hogy én is vizsgázgatok még, amikre sokat kell tanulnom, hogy az átlagom meglegyen. Az utolsó vizsgám a hónap utolsó hetében lesz (+ még azt is ki kell találnom, hogy a nyár hátralevő részét hol és/vagy mivel fogom tölteni).
Emiatt a hónap hátralevő részében reagok tőlem nem igazán fognak érkezni, aktivitásom minden téren csökkeni fog, ezért elnézést is kérek most minden játszópajtimtól, hogy ez a hónap így alakult. Hiányzásnapló - Page 2 2081954265

Ui.: Igyekszem túlélni ezt a pár hetet, hogy kövi hónapban újult erővel folytassam a játékokat.

Jessica

Jessica Hien Chan
Diákok
Play by :
Lana Condor
Kor :
20
Foglalkozás :
Egyetemi hallgató (Columbia University: Computer Science)
Hozzászólások száma :
53

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Jún. 04, 2019 12:51 pm

Sziasztok Smile

Holnap (5.-kén) végre haza utazom a családomhoz, ami azt jelenti, hogy a következő 3 hétben nem igazán leszek elérhető. Természetesen azért felnézek és néha reagok is születnek majd, de az aktívságom jelentősen csökkenni fog ebben az időszakban. (5-26)

Mindenkinek köszönöm a türelmét, akivel valamelyik felemmel játékom van..

Vio és a hölgykoszorú Hiányzásnapló - Page 2 1471401822

Violet Reeves
Munkások
Play by :
Lili Reinhart
Kor :
22
Foglalkozás :
Pincér, felszolgáló
Hozzászólások száma :
76

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jún. 03, 2019 10:48 pm

Sziasztok!

Félig-meddig távol. A hétvégén eldobbantok külföldre, addig sem igen lesz időm írni, munka is eléggé leszedál már egy ideje, esténként meg örülök, ha még van józan gondolatom.
Nem vagytok elfelejtve, tudom, hogy tartozom, igyekszem pótolni, srácok.

LCKD

Keith Lackwood
Mûvészet
Play by :
Garrett Hedlund
Kor :
36
Foglalkozás :
koreográfus
Hozzászólások száma :
66

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jún. 03, 2019 1:28 pm

Hola Buborékok! Hiányzásnapló - Page 2 560292900

Nem igazán hiányzás,de azért jelzem.Kicsit összeszaladtak a tennivalóim,úgyhogy lassabb tempóra kapcsolok.Jönnek majd reagok,de az eddigi helyett heti 1-2 reag várható tőlem karakterenként.
Ez a tendencia a jövőben is konstans marad.
Modi dolgokkal kapcsolatban jelenlétem erőteljesebben inkább este várható.o

Köszönöm a türelmet. Hiányzásnapló - Page 2 2624752903
Tara/Donna/Camilla

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
288

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jún. 03, 2019 12:42 pm

Sziasztok!

A következő hét hétben utazok kétszer is külföldre, úgyhogy nem igazán fogok ráérni. Valószínűleg reagok sem fognak születni, de megeshet, hogy marad egy kis időm majd írni, akkor várhatóak a meglepetések is.

Mindenkinek szép nyárkezdést! Hiányzásnapló - Page 2 1159569709 Hiányzásnapló - Page 2 3874598021

Jude/Jake/Tessa/Tatiana/Beth

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
226

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Május 29, 2019 12:34 pm

Sziasztok!

Gyerkőcöm összeszedett egy "jóféle" gyomorrontást.Tegnap óta nem sokat aludtam,és kicsit szét esett a mai napunk is.

Az aktivitásom az elkövetkezendő napokban annak függvénye estére mennyi agykapacitásom marad.Remélem mihamarabb visszarázódunk.
Üzikre igyekszem válaszolni,de ha elfelejtek akkor pótolom majd.

Köszönöm a megértést mindhárom arcom nevében*-*
Tara/Camilla/Donna

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
23
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
288

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Május 28, 2019 5:47 pm

Hahóka!  Hiányzásnapló - Page 2 1987965242

Nem tűntem el, csupán elnyelt az év végi hajrá a munkahelyemen. Ezerszer próbáltam géphez ülni, de az esetek többségében majdnem bealudtam előtte. >.<
Szóval kérek egy kis türelmet minden játékostársamtól, reményeim szerint június második felében már ismét aktív lehetek. Hiányzásnapló - Page 2 1735856013

Lilia és a slepp - S.S. - F.W. - W.F.T.

Lilia E. Mainville
Hivatal
Play by :
ms natalie dormer
Kor :
35
Foglalkozás :
lawyer | psychologist of children
Hozzászólások száma :
35

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyVas. Május 26, 2019 12:04 am

Megint én, megint ide, megint türelmet kérve a játékostársaimtól minden felemmel. Most szerdáig még hatvanmillió beadandót akasztottak a nyakunkba, úgyhogy valószínűtlen, hogy lenne időm írni, utána pedig még csak jönnek a vizsga-nyalánkságok (szerencsére nem olyan sok), úgyhogy teljesen hasznavehetetlen vagyok szerdáig, aztán félig az úgy június 18-ig. PM-ben persze elérhető maradok, és igyekszem minden szabad órát megragadni. Hiányzásnapló - Page 2 1159569709

Köszönöm a megértést!
Colton & Bellamy & Jasmine & Tristan

Colton Sykes
Bûnüldözés
Play by :
Richard Madden
Kor :
32
Foglalkozás :
nyomozó (szervezett bűnözés)
Hozzászólások száma :
45

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Május 20, 2019 10:56 pm

Sziasztok!

2x jártuk ma már meg a klinikát, nagyon nincs jól a kutyám, nem kizárt, hogy bedobtak neki valamit, szóval most egy pár napig 0-24-ben pesztrálom, nem fogok tudni rendesen ide is figyelni, szóval kérnék egy kis türelmet, ameddig jobban nem lesz annyira a kis nyomikám, hogy legalább nyugodtan alszom este.

Millie & Lena

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one your high, like a wave crashing into the night.

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
186

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyPént. Május 17, 2019 11:41 am

Sziasztok!

Úgy adódott, hogy elutaztam vasárnapig, elnézést ezért a csiga tempóért pmek terén, de ez rejlik a háttérben. Azért jelen leszek, vagyok, írok mindenkinek, csak gondoltam szólok.  Smile
Csigában amúgy sokkal hosszabbnak tűnnek a napok.  Shocked

Jay Cameron
Média
Play by :
Bradley Cooper
Kor :
32
Foglalkozás :
fotóriporter
Hozzászólások száma :
31

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2019 2:09 pm

Halihó! Hiányzásnapló - Page 2 2284509961

Mint sok más embert, engem is kezd beszívni a vizsgaidőszak, így reagok terén belassulok. Igyekszem írni, ahogy időm engedi, de valószínűleg nem ez lesz az elsődleges. Köszi a megértést. Hiányzásnapló - Page 2 1471401822

Alex és Polly

Alexis Rose Kershaw
Munkások
Play by :
❀ sophie belinda turner
Kor :
19
Foglalkozás :
❀ bartender
Hozzászólások száma :
21

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2019 11:34 am

Sziasztok!

Restellem, hogy hosszú idő óta az első hozzászólásomat ide kell írnom, de sajnos a vizsgaidőszak, és az utána következő, nyári szakmai gyakorlat, majd nyári munka eléggé meg fogja csorbítani az időmet, illetve tervben van augusztusban egy balatoni nyaralás, szülinapok, jönnek hozzám barátok, én megyek barátokhoz, így sajnos lehet csökkenni fog az aktivitásom, de mindemellett próbálok majd az oldalon aktív maradni <3 Csók és legyetek rosszak <3

Xia Yan Tao
Törvényszegõk
Play by :
• Seo Young Ho "Johnny" •
Kor :
22
Foglalkozás :
• pultos •
Hozzászólások száma :
59

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Május 15, 2019 11:49 pm

Sziasztok,

Sajnos egy bizonyos ideig nem fogom jönni az oldalra, mert besokalltam a munkával, és még több vár rám, de igyekszem feljönni és írni amikor tudok. Körülbelül egy három négy hétről van szó, ami alatt remélem rendbe tudom rakni a dolgokat munka téren, és úgy amúgy.
Akik várnak a reagjaimra, azoktól elnézést kérek, és remélem nem okozok nagy galibát azzal hogy egy kicsit tovább kell várniuk.

Jövök amint tudok.
Johnny, Charlie és Mason
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Május 14, 2019 10:27 pm

Sziasztok. Hiányzásnapló - Page 2 560292900  Nos úgy tűnik bármennyire igyekszem visszanyerni a játék kedvemet, sajnos nem megy. Jó néhány dolog összejött az életemben, és nem sikerül kizárni a problémákat. Az írásra nem tudok koncentrálni, örömet sem hoz, szóval egy időre kivonom magam. A játékostársaktól türelmet kérek.  (Tessa, Cory, Jude, Jake, Tatiana, Beth).

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
116

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2019 2:51 pm

Sziasztok!

Elérkezett a vizsgaidőszak, szóval mostanában nem leszek nagyon elérhető, de ezt már tapasztalhattátok. Egy kis türelmet kérnék minden játékostársamtól. Igyekszem vissza.

Nathan Drom
Üzlet
Play by :
Andre Hamann
Kor :
33
Foglalkozás :
Vállalkozó
Hozzászólások száma :
27

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyVas. Május 12, 2019 4:48 pm

Sziasztok!

Jelezném, hogy félig már visszatértem, itt vagyok, de egyelőre nagy ihlethiányban szenvedek, ezért kérnék még egy kis türelmet a játszótársaktól.

Nora & társai

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
569

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Május 07, 2019 9:07 pm

Sziasztok!

Engem is utolért az egyetemi félév vége - remélhetőleg az egyetem vége is. Zh-k, vizsga, szakdolgozat, államvizsga vár rám, így szépen sorban, közben látástól vakulásig dolgozom, úgyhogy egy kicsit mindenképp megcsappan az aktivitásom az elkövetkező időszakban, főleg a következő 2 hétre. Nem tűnök el teljesen, de kevesebbet leszek, úgyhogy én is kérnék egy kis türelmet.

Millie & Co.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
186

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Május 07, 2019 3:28 pm

Szép keddet!

Ezt korábban már előrevetítettem, na meg PM-ben néhány embert már értesítettem is, de akkor most hivatalosan és publikusan is beteget jelentek június végéig [meghúztak  Hiányzásnapló - Page 2 618794435, úgyhogy július elejéig]. A diagnózisom: vizsgaidőszak.

Nem tudok túl sokáig létezni írás nélkül, úgyhogy még így is előtűnök majd néha a semmiből reaggal dobálni azokat, akiknek tartozom, de sajna nem ígérhetek gyors haladást.

További BKV-ellenőr mentes napot mindenkinek,
Dante, Athena, Desange, Nadira, Jamal

Dante Ramos
Bûnüldözés
Play by :
Bob Morley
Kor :
25
Foglalkozás :
rendőr
Hozzászólások száma :
68

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Május 02, 2019 2:00 pm

Ismeretlen ideig torteno kórházi latogatas miatt Jess fiam (és a még nem elkeszult Lucas Wang karakter) bizonytalan ideig kényszerszabadságra küldi magát. Jövök vissza, amint szabadultam Smile de addig is szives megértésuket kerem.
Koszonoooom Hiányzásnapló - Page 2 1367597154

Jess H. Song
Diákok
Play by :
Jung Joon Oh
Kor :
21
Foglalkozás :
Egyetemista
Hozzászólások száma :
20

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Május 02, 2019 11:28 am

Sziasztok! Egy kis türelmet kérnék én is, mert a hétvégén ballag az unokaöcsém, és leghamarabb vasárnap fogok ráérni írni. Addig is puszi. Hiányzásnapló - Page 2 2624752903

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
116

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Ápr. 30, 2019 9:12 pm

Sziasztok!

Sokakkal együtt engem is elért az egyetemi hajrá így a végén (sokakkal ellentétben meg nekem ez százszor gázabb, mint a vizsgaidőszak, ami szinte már felüdülés), szóval mostantól két-három hét türelmet szeretnék kérni a játékostársaktól minden karakteremmel. PM-ben elérhető maradok, és természetesen szabad perceimben minél hamarább igyekszem írni reagokat is, de pontos időt senkinek sem tudok ígérni. Igyekszem. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Köszönöm a megértést,
Cole & Bell & Mac & Tristan

Colton Sykes
Bûnüldözés
Play by :
Richard Madden
Kor :
32
Foglalkozás :
nyomozó (szervezett bűnözés)
Hozzászólások száma :
45

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next