One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Archiválást kérek!

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHisui Shuusei
Today at 12:28 am

Játékpartner keresõ

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKenen MacKellar
Today at 12:27 am

Came on, game on

Today at 12:26 am

Elvitték!

Today at 12:21 am

Fortune útjai kiszámíthatatlanok

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyMason Ford
Today at 12:16 am

Angel & Charlie | Step Up

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCharlotte M. West
Today at 12:15 am

Like the cat and the rat

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyMilo Morris
Today at 12:13 am

Te minden szörnyet szeretni tudsz....

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyChastian A. Wing
Yesterday at 11:54 pm

Cat and the mouse | Lana & Charlotte

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCharlotte M. West
Yesterday at 11:41 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 17
Diákok 25 20
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 7 6
Üzlet 13 16
Oktatás 5 5
Munkások 10 7
Egészségügy 13 9
Összesen 109 107
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Elias Anderson, Nataael R. Norton, Savannah Chloe Farrow

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Júl. 22, 2019 11:48 am

Sziasztok!

Az elkövetkezendő egy hónapban (egészen 27-ig) elég szórványosan leszek, mert összpontosítanom kell néhány fontos, a tanulmányaimmal kapcsolatos teendőre.
08.05-08.14-ig nyaralni megyek, akkor a pm-ekre is nehezen fogok tudni válaszolni, de igyekszem majd. Hiányzásnapló - Page 2 2451935670

Előre is köszönöm a türelmet és a megértést! Hiányzásnapló - Page 2 108800823 Hiányzásnapló - Page 2 4142114136

Bellerose Barlow
Diákok
Play by :
Kristin Froseth
Kor :
17
Foglalkozás :
Végzős gimnazista
Hozzászólások száma :
19

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Júl. 22, 2019 10:16 am

Sziasztok!

Tegnap 5 öltéssel lett gazdagabb a fejem, szóval masszívan pihenek, a jelenlétem ebből kifolyólag elég limitált lesz.

Ezen kívül pedig augusztus 1-től 19-ig tényleg nagyon elvétve leszek majd, mert utazunk az igazi Nagy Almába Hiányzásnapló - Page 2 3874598021 Nem tűnök el teljesen, csak most egy pár napot inkább pihenek, utána pedig nem tudom, hogy lesz időm aktívkodni az egész napos séta mellett, de felszívódni teljesen akkor sem fogok. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Millie & Lena

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one your high, like a wave crashing into the night.

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
∆ ethical hacker, occasional worker ∆
Hozzászólások száma :
243

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzomb. Júl. 20, 2019 3:18 pm

Sziasztok! Smile

Azt hiszem, elérkezett az idő, hogy muszáj leszek ide írni egy pár sort, mert sajnos nem úgy alakulnak a dolgaim, ahogy terveztem.

Úgy gondolom, most jutottam el arra a pontra, hogy rájöjjek, sajnos túlvállatam magam profilok terén, ezen kívül a magánéleto programjaimat és a szerepjátékozást képtelen vagyok igazából összeegyeztetni.
Az volt a tervem és reményem, hogy a nyári szünet kezdetével tele leszek energiával és szabaidővel, amiről kiderült, nagy tévedés és naivitás volt a részemről. Very Happy

Mindig valami program közbejön, ami miatt vagy erőm vagy kedvem nincs írni, hétfőtől meghatározatlan ideig renoválunk itthon, így a jelenlétem megint nem behatárolható ideig nem lesz constans.
Aug. 14-24-ig tengeren leszek, majd mikor visszatérek, szinte azonnal el kell kezdenem készülni a szeptemberi tanításra.
A játékostársaktól kérnék egy kis/vagy sok türelmet. Nem szándékozom teljesen eltűnni(visszont ezt sem tudom biztosan állítani), de az is megtörténhet, hogy néhány profiltól kénytelen leszek megválni.
Akikkel játszom, remélem, hogy megvárnak, de akinek ez így nem felel meg, azt is teljesen megértem. Hiányzásnapló - Page 2 1471401822
Köszönöm az eddigi játékokat ittlétem alatt! Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Puszi: Ria, Mia, Cat, Ryan, Axel, Max és a többi Very Happy

Adriana Lane
Bûnüldözés
Play by :
Adelaide Kane
Kor :
27
Foglalkozás :
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
71

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 18, 2019 9:27 am

Hola Csibék! Hiányzásnapló - Page 2 1987965242

A hétvégén nagy családi ünnepség, kisfiam második születésnapját ünnepeljük. :bffs:
Péntektől vasárnapig nem leszek elérhető. Késő este maximum üzenetekre leszek olvasóképes, választ sem ígérek rögtön. Szóval ha valami nagyon sürgős admini dolog, kérlek a többieket keressétek.

Pusziság
Hiányzásnapló - Page 2 108800823

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
24
Foglalkozás :
rendőrtanonc, labortechnikus
Hozzászólások száma :
407

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyVas. Júl. 14, 2019 5:11 pm

Nathan Drom írta:
Sziasztok!

Elérkezett a vizsgaidőszak, szóval mostanában nem leszek nagyon elérhető, de ezt már tapasztalhattátok. Egy kis türelmet kérnék minden játékostársamtól. Igyekszem vissza.

Huh jó sok idő eltelt Hiányzásnapló - Page 2 2081954265

Sajnálom, de kicsit tovább elhúzódott ez a vizsgázósdi plusz utána rögtön táboroztattam és a nyár még mindig nem ért véget, még két táborba menni fogok segíteni, viszont szeretnék vissza térni. Nem ígérem, hogy gyors leszek, de nem tűntem el, itt vagyok és alig várom, hogy megint birtokba vegyem a játékteret. superhero

Nathan Drom
Üzlet
Play by :
Andre Hamann
Kor :
33
Foglalkozás :
Vállalkozó
Hozzászólások száma :
27

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyPént. Júl. 12, 2019 11:48 pm

Még mindig én. lol!
Lassan annyit járok ide mint a korsó a kútra, aztán azzal is mi lett...

Na szóval, bár a játékostársaknak szóltam, azért hivatalossá is teszem, hogy befirkantom magam ide.
Folytatódik a gyümölcs szüret és alapvetően a nyár a kinti munkák hónapja felénk.Néha olyan fáradt vagyok,hogy gondolkodni sem nagyon van erőm. Mindemellett lassan visszaállok munkába is, amit intézni kell.

Szóval a lassúságom, a ritkásabb jelenlétem ennek a számlájára írható. Itt vagyok, reagok is jönnek,csak a sebességem változik.
Köszönöm a megértést. Hiányzásnapló - Page 2 4142114136

Tara/Donna

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
24
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
407

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 11, 2019 4:38 pm

Kedves Játékostársaim!

Nálam is beköszönt lassan a nyár a nyári szabadsággal együtt Hiányzásnapló - Page 2 4146035580  Így a jövő 15-től egészen 24-25ig külföldön tartózkodom, ahol nem lesz lehetőségem reagot írni, de valószínűleg még a pm-kre sem fogok tudni válaszolni. Sad A pakolás és készülődés miatt ezen a hétvégén is csak korlátozottan lesz időm Sad
De ha haza értem, ígérem mindenre válaszolok és újult erővel térek vissza Közétek játszani Hiányzásnapló - Page 2 4146035580 Hiányzásnapló - Page 2 1471401822

Addig is kitartást nektek, aki hozzám hasonlóan nyaral, annak jó nyaralást! Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Azért várom a reagokat!  Hiányzásnapló - Page 2 2624752903

Puszi Hiányzásnapló - Page 2 3672866238

Flor

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
28
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
292

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Júl. 09, 2019 7:09 pm

Sziasztok!

Sajnos csatlakoznom kell Norához. Kezdek kimerülni, és az ihlet sem úgy jön, ahogyan szeretném, szóval a megszokottól lassabb lesz, reagok előfordulhatnak, de oda fogok írni, ahova jön az isteni sugallat.
Muszáj egy kicsit nekem is töltődnöm. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Jake és a többiek

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
253

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Júl. 09, 2019 2:22 pm

Drágák,
azt hiszem, egy kicsit túlterheltem magam mindenfélével, és lemerülőben, kifogyóban vannak az ihlet- meg energiatartalékaim. Itt vagyok, leszek, maradok, írok, csak egy kicsit muszáj visszavennem a lendületből, ezért a türelmeteket szeretném kérni. Hiányzásnapló - Page 2 2624752903 Hiányzásnapló - Page 2 1672389139

Nora és a többi Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzomb. Júl. 06, 2019 12:22 am

Sziasztok!

Legközelebb jövő héten lesz időm reagokkal meg PM-ekkel dobálózni, ezen kívül még itt hagynám azokat a hosszabb időintervallumokat, amikor a nyár folyamán nem leszek elérhető:

július 13-20 (PM-ek talán)
augusztus 4-7
augusztus 7-13 (szórványosan)

Vészhelyzet esetén... se keressetek Cool ("Nem is fogunk", tudom, na, csak viccelek.)

Dante, Nadira, Desange, Jamal, Will

Dante Ramos
Bûnüldözés
Play by :
Bob Morley
Kor :
25
Foglalkozás :
rendőr
Hozzászólások száma :
71

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Júl. 01, 2019 12:41 pm

Sziasztok!

A héten sajnos én sem leszek, mert minden délutánra be vagyok táblázva, és a munkában sem kímélnek, leghamarabb hétvégén érkezem. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Jake és a csapata

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
253

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2019 12:23 pm

Sziasztok!

július 1 - július 5 között vendégeink lesznek így reagok ez idő alatt nem várhatóak tőlem. Üzenetekre talán este lesz időm, de ezt sem ígérem.

július 6 -július 7 pedig itthoni kerti munkák, gyümölcsszedés szóval megintcsak nem nagyon lehet rám számítani.

Jövő hétre gyakorlatilag játék szempontjából teljesen kiírom magam. Embarassed

Köszönöm, puszi
Hiányzásnapló - Page 2 108800823

Tara/Camilla/Donna

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
24
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
407

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Jún. 18, 2019 12:57 pm

Sziasztok!

Családi összeröffenés és hétvégi kertiparti miatt most péntek-szombat-vasárnap reagok egyáltalán nem várhatóak majd tőlem egyik arcommal sem. Addig mindenhova nem fogok eljutni, de jövő héttől megint belelendülök majd a jóba. Smile
Üzenetekre tudok válaszolni, a modi feladatokat este tudom ellátni, ha már mindenki elaludt, de reagokra biztosan nem fog maradni agyi kapacitásom. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Köszönöm a türelmet! Hiányzásnapló - Page 2 4142114136

Tara/Camilla/Donna

Szúnyoginvázió miatt elhalasztva. Sad

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
24
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
407

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyVas. Jún. 16, 2019 11:15 pm

Egy kicsit így is eltűntem, de most jelezném is, hogy pár napig nem leszek még, de igyekszem visszatérni hozzátok! Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Jace D. Whitebreak
Törvényszegõk
Play by :
Francesco Lachowski
Kor :
29
Foglalkozás :
Díler és edzőterem tulajdonos
Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Jún. 12, 2019 5:06 pm

Sziasztok!

Jövőhéten államvizsga, szóval az elkövetkező pár napban meghúzom magam, nekiállok tanulgatni - még épp időben Laughing -, de utána jövök reagokkal. Hiányzásnapló - Page 2 4146035580

Millie & Lena

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one your high, like a wave crashing into the night.

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
243

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Jún. 11, 2019 2:14 pm

Sziasztok!
06.12-06.23-ig nem leszek elérhető, mert nyaralni megyek Törökországba.
Remélhetőleg az üzenetekre tudok majd válaszolni, (ez függ a szállodai wifitől) de reagokkal majd csak ha hazatértem tudok szolgálni.
Puszilok mindenkit! Legyetek jók ( vagy ne Razz ) Hiányzásnapló - Page 2 4014098344 Hiányzásnapló - Page 2 3672866238

Alina, Arlene, Carina, Alexa, Adam és Darrell

Alina Carrington
Üzlet
Play by :
Crystal Reed
Kor :
27
Foglalkozás :
♕Vezérigazgató - Carrington Holdings Ltd♕
Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 06, 2019 8:48 pm

Hello!

Nem akartam ide írni, viszont most már kénytelen vagyok.
Az a helyzet, hogy én is vizsgázgatok még, amikre sokat kell tanulnom, hogy az átlagom meglegyen. Az utolsó vizsgám a hónap utolsó hetében lesz (+ még azt is ki kell találnom, hogy a nyár hátralevő részét hol és/vagy mivel fogom tölteni).
Emiatt a hónap hátralevő részében reagok tőlem nem igazán fognak érkezni, aktivitásom minden téren csökkeni fog, ezért elnézést is kérek most minden játszópajtimtól, hogy ez a hónap így alakult. Hiányzásnapló - Page 2 2081954265

Ui.: Igyekszem túlélni ezt a pár hetet, hogy kövi hónapban újult erővel folytassam a játékokat.

Jessica

Jessica Hien Chan
Diákok
Play by :
Lana Condor
Kor :
20
Foglalkozás :
Egyetemi hallgató (Columbia University: Computer Science)
Hozzászólások száma :
69

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Jún. 04, 2019 12:51 pm

Sziasztok Smile

Holnap (5.-kén) végre haza utazom a családomhoz, ami azt jelenti, hogy a következő 3 hétben nem igazán leszek elérhető. Természetesen azért felnézek és néha reagok is születnek majd, de az aktívságom jelentősen csökkenni fog ebben az időszakban. (5-26)

Mindenkinek köszönöm a türelmét, akivel valamelyik felemmel játékom van..

Vio és a hölgykoszorú Hiányzásnapló - Page 2 1471401822
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jún. 03, 2019 10:48 pm

Sziasztok!

Félig-meddig távol. A hétvégén eldobbantok külföldre, addig sem igen lesz időm írni, munka is eléggé leszedál már egy ideje, esténként meg örülök, ha még van józan gondolatom.
Nem vagytok elfelejtve, tudom, hogy tartozom, igyekszem pótolni, srácok.

LCKD

Keith Lackwood
Mûvészet
Play by :
Garrett Hedlund
Kor :
37
Foglalkozás :
koreográfus
Hozzászólások száma :
78

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jún. 03, 2019 1:28 pm

Hola Buborékok! Hiányzásnapló - Page 2 560292900

Nem igazán hiányzás,de azért jelzem.Kicsit összeszaladtak a tennivalóim,úgyhogy lassabb tempóra kapcsolok.Jönnek majd reagok,de az eddigi helyett heti 1-2 reag várható tőlem karakterenként.
Ez a tendencia a jövőben is konstans marad.
Modi dolgokkal kapcsolatban jelenlétem erőteljesebben inkább este várható.o

Köszönöm a türelmet. Hiányzásnapló - Page 2 2624752903
Tara/Donna/Camilla

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
24
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
407

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jún. 03, 2019 12:42 pm

Sziasztok!

A következő hét hétben utazok kétszer is külföldre, úgyhogy nem igazán fogok ráérni. Valószínűleg reagok sem fognak születni, de megeshet, hogy marad egy kis időm majd írni, akkor várhatóak a meglepetések is.

Mindenkinek szép nyárkezdést! Hiányzásnapló - Page 2 1159569709 Hiányzásnapló - Page 2 3874598021

Jude/Jake/Tessa/Tatiana/Beth

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
253

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Május 29, 2019 12:34 pm

Sziasztok!

Gyerkőcöm összeszedett egy "jóféle" gyomorrontást.Tegnap óta nem sokat aludtam,és kicsit szét esett a mai napunk is.

Az aktivitásom az elkövetkezendő napokban annak függvénye estére mennyi agykapacitásom marad.Remélem mihamarabb visszarázódunk.
Üzikre igyekszem válaszolni,de ha elfelejtek akkor pótolom majd.

Köszönöm a megértést mindhárom arcom nevében*-*
Tara/Camilla/Donna

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Tara Thredson
Diákok
Play by :
Danielle Campbell
Kor :
24
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
407

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Május 28, 2019 5:47 pm

Hahóka!  Hiányzásnapló - Page 2 1987965242

Nem tűntem el, csupán elnyelt az év végi hajrá a munkahelyemen. Ezerszer próbáltam géphez ülni, de az esetek többségében majdnem bealudtam előtte. >.<
Szóval kérek egy kis türelmet minden játékostársamtól, reményeim szerint június második felében már ismét aktív lehetek. Hiányzásnapló - Page 2 1735856013

Lilia és a slepp - S.S. - F.W. - W.F.T.

Lilia E. Mainville
Hivatal
Play by :
ms natalie dormer
Kor :
35
Foglalkozás :
lawyer | psychologist of children
Hozzászólások száma :
40

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyVas. Május 26, 2019 12:04 am

Megint én, megint ide, megint türelmet kérve a játékostársaimtól minden felemmel. Most szerdáig még hatvanmillió beadandót akasztottak a nyakunkba, úgyhogy valószínűtlen, hogy lenne időm írni, utána pedig még csak jönnek a vizsga-nyalánkságok (szerencsére nem olyan sok), úgyhogy teljesen hasznavehetetlen vagyok szerdáig, aztán félig az úgy június 18-ig. PM-ben persze elérhető maradok, és igyekszem minden szabad órát megragadni. Hiányzásnapló - Page 2 1159569709

Köszönöm a megértést!
Colton & Bellamy & Jasmine & Tristan

Colton Sykes
Bûnüldözés
Play by :
Richard Madden
Kor :
33
Foglalkozás :
nyomozó (szervezett bűnözés)
Hozzászólások száma :
45

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Május 20, 2019 10:56 pm

Sziasztok!

2x jártuk ma már meg a klinikát, nagyon nincs jól a kutyám, nem kizárt, hogy bedobtak neki valamit, szóval most egy pár napig 0-24-ben pesztrálom, nem fogok tudni rendesen ide is figyelni, szóval kérnék egy kis türelmet, ameddig jobban nem lesz annyira a kis nyomikám, hogy legalább nyugodtan alszom este.

Millie & Lena

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

❝ I'm fighting the lows

Millie Crawford
Munkások
Play by :
∆ emmy rossum ∆
Kor :
28
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
243

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next