One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Marshall x Nash - The first look

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyClayton Nash
Yesterday at 11:03 pm

Dinner for two

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyBalázs Csíkszentmihályi
Yesterday at 10:20 pm

Csöbörből... - Alex&Thaddeus

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyAlexandra Ruud
Yesterday at 9:36 pm

work out with . . .

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyAmicia Cole
Yesterday at 9:12 pm

Veni, vidi, vici

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyAnne Diamond
Yesterday at 8:48 pm

Activity Check (09.17-10.01.)

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyDorian J. Lester
Yesterday at 7:35 pm

Nyomtalanul - Myna&Alex

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyAlexandra Ruud
Yesterday at 5:42 pm

Henry HaJoon Marsh

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyHenry H. Marsh
Yesterday at 4:46 pm

Maddie & Jake - Mini date

Hiányzásnapló - Page 7 EmptyMadelaine Riggs
Yesterday at 3:48 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Amicia Cole, Anne Diamond, Aveline Everhart, Diane N. Miles, Marissa Grey, Prima Polignac

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyPént. Júl. 27, 2018 2:43 pm

Helló!

Itt pedig csak azt jelezném, hogy az életem momentán egy kis káoszba fulladt,  így elnézést, ha a reagok késnek egy kicsit, vagy esetleg nem sorban érkeznek majd, fáradtságfoki, praktikussági és időgazdálkodási okai lesznek csupán. Nagyon igyekszem mindenhová írni, de egy kis türelemre szükségem lesz. Nagyon köszönöm a megértést! Hiányzásnapló - Page 7 1471401822 Hiányzásnapló - Page 7 2451935670

Benjamin Henson
Üzlet
Play by :
Matt Bomer
Kor :
29
Foglalkozás :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
Hozzászólások száma :
311

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Júl. 19, 2018 2:19 pm

Sziasztok!

Bár jeleztem, hogy nagy munkálatok miatt kicsit időnként eltűnedezem, úgy tűnik könnyebben vészeljük át a dolgokat, és legalább esténként tudtam rendesen lenni.

Most azonban péntektől-vasárnapig teljesen biztosan nem leszek, hiszen mikor fejelje meg az ember a nagy káoszt egy kerti családi partyval ha nem ilyenkor? :vigyori:  Szóval a családé vagyok teljesen és kicsit eltűnök innen, de nem végleg.

Igyekeztem és igyekszem még mindenkinek írni (üzenet és reag). Jake Neked biztosan írok, ha a netem úgy akarja ma este  Hiányzásnapló - Page 7 1471401822 , Chase ha neked nem sikerül akkor további türelmet kérek vasárnap de inkább hétfő estig. Hiányzásnapló - Page 7 2075961653

~ Hazel
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyKedd Júl. 17, 2018 9:12 am

Sziasztok!

Elérkezett az az időszak, mikor érvénybe lép a bérletem, és fesztivál látogató Rockerré vedlek át
e hónap 25-26-27-28 (jövőhét) Ez alatt az idő alatt nem leszek elérhető formátumban. Utána megindulnak a pótlások is. Tudom még odébb van, de gondoltam jobb ha időben szólok!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyPént. Júl. 13, 2018 10:35 am

Szia Mindenki!

Elérkezett ez is. Holnaptól több hullámos fűtéskorszerűsítés indul kicsi házunkban, ami eltart egészen augusztus közepéig.Nem, ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem leszek az oldalon, hanem azt, hogy lesznek olyan napok, amikor egyik karakteremmel sem tudok majd belépni sem akár.
Eddig minden nap igyekeztem legalább belépni, ha ez kimarad hosszabb időre annak ez az oka.
Ha döcögősen is, de maradok az oldal tagja. Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

~ Hazel
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyPént. Júl. 13, 2018 7:05 am

Sziasztok Very Happy  Sajnos már látszott, hogy ezen a héten is alig írtam, ez így marad egészen vasárnapig. Beszippantott a munka így a kéthetes szabadságom előtt. Utána érkezem. Hiányzásnapló - Page 7 1471401822

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
244

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Júl. 12, 2018 11:53 am

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 7 4146035580

Holnap és a következő pár napban, orvosi okok miatt, valószínűleg nem sokat fogok aktívkodni, esélyes, hogy csak bámészkodni járok majd fel az oldalra, ezért egy kis türelmet kérek mindenkitől. Hiányzásnapló - Page 7 2451935670

Nora és a Csipet Csapat

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Júl. 11, 2018 6:22 am

Kedves Régi és Új Játszótársak!

Július 14-től a hó végéig bizonytalan a szabadidőm, így nem tudom garantálni, hogy mindig elérhető leszek, Sad  de teljesen nem fogok eltűnni. Hiányzásnapló - Page 7 4146035580  Reagokat is próbálok majd írni, de lehet, hogy nagyobb időközönként, mint eddig. :/

Kérlek, ne mondjatok le rólam addig se! Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

Előre is köszönöm a megértést! Hiányzásnapló - Page 7 4146035580

Flor

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
29
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
284

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyHétf. Júl. 09, 2018 10:07 pm

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 7 2075961653

07.10. és 07.20 között nem leszek elérhető, mert nyaralni megyek.  Hiányzásnapló - Page 7 1735856013
Ha lesz internet a hotelben, biztosan fel fogok nézni, és válaszolok az üzenetekre. A reagokra viszont nem lesz lehetőségem és időm. Amint hazaértem, pótolom a tartozásaim Wink  Hiányzásnapló - Page 7 2451935670
Előre is köszönöm a megértést!  Hiányzásnapló - Page 7 1471401822

Jó játékot kívánok mindenkinek! Puszi  Hiányzásnapló - Page 7 1471401822
Üdvözlettel,
Tiana Cranshaw
Arlene Wendy Tucker
Brandon Knight
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyKedd Júl. 03, 2018 11:09 am

Sziasztok!  Hiányzásnapló - Page 7 3258823782

Bal oldalt láthatók A gondok, jobb oldalt pedig Én, kékben. Very Happy

Elnézést kérek a játékostársaktól (különösen Drake, az új játék miatt), de nagyon sűrűk a napok, nem jutok géphez: esküvő, diplomaosztó, és családi vendégeskedés mindenki itt van a nyakamon. Hiányzásnapló - Page 7 3719483937
Hétfőtől tudok lenni majd teljes erőbedobással, de addig is igyekszem majd pótolgatni, ha lesz energim.  :]

Benjamin Henson
Üzlet
Play by :
Matt Bomer
Kor :
29
Foglalkozás :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
Hozzászólások száma :
311

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 21, 2018 9:14 pm

Sziasztok!

Hétfő óta új munkám van, ami eléggé felborította a napjaimat, teljes a káosz, és kelleni fog egy kis idő, amíg rendezni tudom a dolgaimat, ezért kérnék egy kis türelmet a játszótársaimtól. Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

Nora és a többiek Hiányzásnapló - Page 7 4146035580

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzomb. Jún. 16, 2018 10:46 pm

Halihó!

Van egy kis szar a levesben IRL, úgyhogy egy pár nap türelmet kérnék. Jövőhéten pedig igyekszem már reagokkal jönni.

Puszi,
Lena

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
149

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 14, 2018 3:05 am

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

Kis türelmet kérnék mindenkitől, akivel folyik játékom, összejöttek a dolgaim, ezer, meg ezer dolgom akadt, remélem megértitek. Igyekezni fogok a reagokkal, köszi előre is a türelmet! Hiányzásnapló - Page 7 4146035580

Cherry - Lyn - Leon - Shane

Marilyn Kaminski
Üzlet
Play by :
Hilarie Burton
Kor :
32
Foglalkozás :
Kávézó tulajdonos/marketinges - General Motors
Hozzászólások száma :
178

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Május 30, 2018 10:57 pm

Utazás és egy kis leengedés miatt pár napig nem leszek, hogy töltődjek, és átgondoljak pár dolgot. Remélhetőleg utána újult erővel tudok belevágni az írásba. Hiányzásnapló - Page 7 4146035580 Addig is mindenkinek kellemes napokat. :öribari:

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
244

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyPént. Május 25, 2018 7:03 am

Sziasztok!

Bár jelenleg nincs tartozásom, a játékostársaknak jelezném, hogy június 11-12-ig csak akadozva fog menni az írás. Vizsgára készülök, plusz máshol is eléggé el vagyok havazva. Így aki addig írna nekem választ, attól ezt a pár hét türelmet kérném. Persze azért igyekezni fogok a válasszal, amennyiben akad unalmas 30 percem. Smile

Nelson
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Május 23, 2018 2:27 pm

Sziasztok!

Nem veszek ki szabit, nem ezért írok, de az utóbbi héten már érződött, hogy késnek a válaszaim, ezért elnézéseteket kérem, másrészt pedig jelezni szeretném az okát: a május-júniusomat sajnos eléggé beárnyékolja a költözés és az azt megelőző sürgős lakáskeresés, szóval elég stresszgombóc vagyok, hm, ami azért nehezíti az írást még a szabadidőmben is.

Deeeee ne mondjatok le rólam, és az is lehet, hogy egész jól tartom majd magam, csak azért írok, mert fogalmam sincs, mire kell számítani. Leginkább magamat szeretném meglepni. És azért az néha szokott sikerülni. Very Happy Szóval van remény. Haha.

And remember: Loki is the guy, who brings the party.  Rolling Eyes  

Theo J. McCarthy
Törvényszegõk
Play by :
Tom Hiddleston
Kor :
30
Hozzászólások száma :
78

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyVas. Május 13, 2018 3:14 pm

Sziasztok,

sajnos nyakamon a vizsga időszak és eltart egy jó darabig ezért nem igazán fogok tudni írni, elnézést a játékostársaimtól. Ha minden jól megy akkor június 29-től szabad leszek és teljes gőzzel vetem majd bele magam az írásba.

köszönöm a türelmet és a megértést,
Noel, Elsie, Oliver, John
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyHétf. Május 07, 2018 8:26 pm

Mostanában elég elfoglalt vagyok, így írnom kellett végre ide. De igyekszem végre a napokban írni neked Deziré. Smile
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyVas. Ápr. 29, 2018 10:40 pm

Sziasztok!

Pár napig nem leszek az országban, utána minden tartozásom igyekszem pótolni! Köszi a türelmet!

Erik Lindström
Média
Play by :
Ben Dahlhaus
Kor :
28
Foglalkozás :
zenész
Hozzászólások száma :
93

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 28, 2018 11:25 am

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 7 2624752903
Mától szerdáig a sűrű családi programok miatt valószínűleg többnyire még fellesni se lesz időm, a majálist vidéken töltjük, ahol netem sem lesz (legfeljebb a mobilnetem, ha lesz térerő Smile ), így a pm-ekre is esélyes, hogy majd csak a jövőhét második felében tudok reagálni. Hiányzásnapló - Page 7 4146035580

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Ápr. 25, 2018 5:58 am

Sziasztok

Reagok jövőhét közepétől várhatóak, gépközelben nem sűrűn leszek, PM-ben válaszolok, ha épp kellenék.
A türelmet pedig köszönöm addig is.

Wyatt Bennett
Törvényszegõk
Play by :
Diego Barrueco
Kor :
26
Foglalkozás :
díler, drogkartell tag
Hozzászólások száma :
96

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 11:48 pm

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A héten még elvétve leszek, reagok is mennek, de jövő héttől május elejéig külföldön pihenek. Kis türelmet kérek. Hiányzásnapló - Page 7 2075961653

Aaron Bennett
Bûnüldözés
Play by :
Sebastian Stan
Kor :
34
Foglalkozás :
Drogelhárítási részleg, osztályvezető helyettes, DEA ügynök
Hozzászólások száma :
187

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 3:09 pm

Gyehekek !
Nemsokára egy nagyobb reageső várható tőlem ,utána pedig kisebb száműzetésbe vonulok,mert a kedvemet szegte egy pár dolog. De moderátorként jelen leszek,szóval ha kérdésetek/kérésetek van ,nyugodtan zaklassatok. <3

Joyce H. Henson
Oktatás
Play by :
▿Amber Heard▿
Kor :
26
Foglalkozás :
teacher/journalist-authoress
Hozzászólások száma :
214

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Ápr. 18, 2018 12:19 pm

Szisztok! Smile

Csak szólni szeretnék mindenkinek, akivel játszok, hogy az elkövetkező két hétben nem igazán lesz időm reagokra. Csak majd ott május 1-je után.
Eléggé el vagyok havazva munka, szülinapok, családi programok és a közelgő május 1. miatt.
Természetesen nem tűnök el és írok is regokat, csak egy kis türelmet kérek a lassúság miatt. Smile

Adriana, Mia, Ryan Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

Adriana Lane
Bûnüldözés
Play by :
Adelaide Kane
Kor :
27
Foglalkozás :
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
72

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 16, 2018 8:17 pm

sziasztok! Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

bizonyára feltűnt, h én mostanában mennyire nem vagyok, a helyzet az, h pár hónapra kijöttem külföldre dolgozni és a napom nagy része a munkával telik
sajna még nem sikerült full belerázódnom a dologba, így kb minden nap végére hulla vagyok :/
igyekszem igyekszem, s amint végre nem érzem magam egy rakás szerencsétlenségnek a munkában, bizonyára több energiám lesz és jönnek majd a reagok, addig megmég egy kis türelmet kérnék <3

Eileen és a többiek

Eileen S. Wesley
Diákok
Play by :
Lili Reinhart
Kor :
19
Hozzászólások száma :
108

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 EmptyKedd Ápr. 10, 2018 12:24 pm

Hali ismét Hiányzásnapló - Page 7 4146035580

Úgy terveztem, hogy húsvét után már tempósan nekifogok reagolgatni, de mostanában sorban olyan mozgalmasak voltak a napjaim, hogy mire géphez kerültem, már nem maradt erőm írni. A helyzet az, hogy április folyamán, és május elején még hasonlóan elfoglaltabb maradok, hónap végén lesz a kisfiam egy éves, a családom pedig hazalátogat a szülinapra, és sok családi meg egyéb program van tervben a következő hetekre, ezért egyelőre még nem fogok tudni teljesen aktív lenni, de azért ne mondjatok le rólam. Igyekszem írogatni, ahogy tudok, és ha a végére érek a terveinknek, mielőbb újra teljesen aktív lenni. Előre is köszönöm a megértést. ♥️ Hiányzásnapló - Page 7 2624752903

Nora és a többi

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 7 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next