One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Kapcsolatkeresõ

Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKaiden N. Dubois
Today at 4:06 pm

Munkahelylista

Today at 3:55 pm

Foglalt keresztnevek

Today at 3:51 pm

Today at 3:49 pm

Teaház a Törött Porcelánbabához

Hiányzásnapló - Page 6 EmptyMirabell Wagner
Today at 3:03 pm

Elias lakása

Hiányzásnapló - Page 6 EmptyElias Anderson
Today at 2:08 pm

Unexpected trip to Peekskill

Hiányzásnapló - Page 6 EmptyElaine Beaulieu
Today at 2:05 pm

Wayne & Ruby - Greek Night

Hiányzásnapló - Page 6 EmptyRuby Dayton
Today at 12:56 pm

Raelyn&Dorian - no one like you

Hiányzásnapló - Page 6 EmptyRaelyn J. Winters
Today at 12:33 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 16
Diákok 25 19
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 6 6
Üzlet 12 14
Oktatás 5 5
Munkások 11 7
Egészségügy 13 9
Összesen 108 103
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Aicha N. Dubois, Arnold Griffin, Aurora Cabot, Bellamy West, Dylan Welsh, Elaine Beaulieu, Joshua Miller, Kang Ro Bin, Kenen MacKellar, Marissa Grey, Pavel S. Dragunov, Romero D. Bohen, Sarah Farrow, Sorcha Barland, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyVas. Nov. 04, 2018 8:04 pm

Sziasztok!

Nos, bár eddig sem voltam híres a napi tizenháromésháromnegyed reagomról, de szeretném most előre jelezni, hogy az elkövetkezendő hetekben, november 25ig bezárólag kissé szellősen leszek.
Indokaim a következők:
Három napja túlerőltettem a vállam edzésen és úgy beállt, mint a gerely. Nem szépítem, nagyon  durván odavan. A karomat nem bírom nagyjából 40 foknál magasabbra emelni, az ujjaim zsibbadnak és a hátamba/vállamba/karomba minden mozdulatnál baltát csapkod a fájdalom. Nem élvezem /bár egyesek szerint élvezem ha szenvedhetek...XD/.
A második indokom pedig az, hogy ismét eljött a minden évben megrendezésre kerülő Képes vagyok-e még több részre széttépni az agyam? és a Nem vagyok normális hogy még nem hagytam abba! párhuzamosan a Ki volt az az eszement barom aki engedte hogy beiratkozzak? rendezvénysorozattal, a főszerepben jómagammal és néhány igazán ütős vizsgával.
Szóval, bár tudom, hogy ez nagy kérés, de a játékostársaktól a szokásosnál is több türelmet és megértést kérnék. Amennyi időt tudok a játékra szánni, úgyis rászánom, ám semmire nem vállalok garanciát. Amint lehetségesé válik, igyekszem visszatérni, és persze pm-ben elérhető vagyok, minden nap felnézek majd valószínűleg. Köszönöm a megértéseteket!

Búcsúzásképp pedig bemutatnám az új imidzsemet.

Mert én nem vagyok többé
harcosmegakirályjediűrlovagsötétbűbájhercegkarateéskickboxmesterlövész.
Hiányzásnapló - Page 6 Stephen-amell-pride I'm a georgeous peacock, and my name is LULU!!!!

Hiányzásnapló - Page 6 Tenor

R. Chris Devereaux
Törvényszegõk
Play by :
Stephen Amell
Kor :
41
Foglalkozás :
túl bonyolult lenne elmagyarázni
Hozzászólások száma :
131

Hiányzásnapló - Page 6 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Okt. 31, 2018 6:04 pm

Üdvözlet Sznobfalváról!

Holnap elutazom a hosszú hétvégére, ezért reagot ne várjon tőlem senki, nem viszek magammal laptopot, de azért néha felbukkanok majd. Kizárt dolognak tartom, hogy valaki péemmel zaklasson, de ha mégis, azokra válaszolok. Hiányzásnapló - Page 6 560292900

Jó pihenést Nektek is a hét további részére! Hiányzásnapló - Page 6 690269075

Forrest, who lost in forest Hiányzásnapló - Page 6 1484373123

Forrest Whitfield
Törvényszegõk
Play by :
Tom Hardy
Kor :
35
Foglalkozás :
ingatlanos/illegális műkereskedő
Hozzászólások száma :
41

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Okt. 30, 2018 6:44 pm

Sziasztok ismét Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Úgy terveztem, hogy a hét elején majd elkezdem ütemesen pótolni a reagjaimat, de közbejöttek családi dolgok, és most nem vagyok túl jó passzban, az írás sem úgy megy, szükségem van egy kis szünetre, talán egy-két hét, úgyhogy még egy kis türelmet kérek mindenkitől. Ha sikerül, írogatok majd talán ez idő alatt is ide-oda. Viszont adminként sem biztos, hogy 100%-os leszek most. Köszi a megértést. Hiányzásnapló - Page 6 2496992409

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Okt. 24, 2018 12:22 am

Halihó Aprajafalva!

Csak jelezném, hogy ezen a héten, elvileg vasárnappal bezárólag, kicsit elfoglaltabb leszek ilyen-olyan teendők miatt, ami annyit tesz, hogy itt lézengek majd azért a közelben, de a reagok vagy jönnek, vagy nem, vagy csak úgy össze-vissza, ahogy épp sikerül, a pm-ekre pedig ahogy tudok, válaszolgatok majd. Jövőhéttől igyekszem visszarázódni. Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Nora
és a többi dilibogyó

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyVas. Okt. 21, 2018 12:18 pm

A jövő hét folyamán nem igazán leszek, holnap elrepülök, úgyhogy majd érkezem a következő hétvége felé, addig is jó pihenést mindenkinek. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822 Hiányzásnapló - Page 6 3544759797

U.i.: Ma még zúdítom a reagokat. Very Happy

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
252

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Okt. 09, 2018 9:49 pm

Hali!

Most gyengélkedem. Remélem nem sokáig leszek ilyen állapotban. Addig is a türelmeteket kérem.

Syl
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2018 9:41 am

Sziasztok!

Beállok az öcsém mögé, csak én annyi változtatásban, hogy írni fogok, csak lassabb tempóban, és nem idősorrendbe. Előfordulhat, hogy valaki előbb kap reagot, de mindenkinek igyekszem írni.
Egy kis türelmet kérnék, rengeteg minden van, így az írás most tényleg úgy megy, ahova éppen ihletem van, és jobban bennem él.

Jake és társai Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
252

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Okt. 08, 2018 1:23 am

'estét/reggelt vagy ki milyen időszakot él!  

Minden drága játszótársamtól kérnék egy kis időt, mert úgy tűnik életem filmjébe az elmúlt időszakban több bakijelenet csúszott, mintsem olyan, ami nagyközönség előtt vállalható lenne. Ennek következtében fejben nem igazán vagyok jelen - sehol sem -, ami megmagyarázza miért is írok ide. (Micsoda logika!) Legkésőbb (reményeim szerint) a hónap vége felé már némiképp lecsillapodnak a dolgok és én is valamennyivel használhatóbb leszek. szívecske

Én meg a többi én.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Crazy, but I love her
I could never run from her

Dorian J. Lester
Törvényszegõk
Play by :
Josh Segarra
Kor :
32
Foglalkozás :
rossz példakép
Hozzászólások száma :
755

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyVas. Szept. 30, 2018 11:58 pm

Sziasztok!

Kérnék egy kis türelmet attól, akinek tartozom. Meghalt a nyuszkóm, és nem tudom egyelőre összeszedni magam, elég messed up vagyok, de próbálok igyekezni a reagokkal.

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
151

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyVas. Szept. 09, 2018 12:28 pm

Még egy kis incifinci türelmet kérnék,nem vagyok túl jó passzban ,de jövőhétre igyekszem a dolgaimat rendezni,és még a mai nap folyamán pár tartozásomat leróni. Köszönöm <3

Joyce H. Henson
Média
Play by :
▿Amber Heard▿
Kor :
26
Foglalkozás :
teacher/journalist-authoress
Hozzászólások száma :
214

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Szept. 08, 2018 4:43 pm

Kedves Ismerőseim/Játékostársaim!

Az elmúl napok egy kissé kimerítettek, így mentálisan eléggé leamortizálódtam. Sad  Valamint a jövő hét hétköznapjai is eléggé zsúfoltak lesznek, így mire oda juthatnék, hogy időm lesz reagot írni örülni fogok, ha hazaérek Hiányzásnapló - Page 6 4007189020
Ezek miatt szeretnék pár nap pihit a reagok elkészítésében kérni, és terveim szerint szerdán, de legkésőbb pénteken mindneki, akinek most lógok reaggal választ kap. Hiányzásnapló - Page 6 4146035580 Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Teljesen nem fogk eltűnni, mert figyelemmel fogom kíséni a történéseket, és a pm-re is válaszolok Hiányzásnapló - Page 6 4146035580  A hiányzásom csak a reagokra vonatkozik Hiányzásnapló - Page 6 2496992409

Ettől függetlenül várom az újabb izgalmas reagokat, amelyekre igyekezni fogok minél előbb válaszolni. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Addig is jó reagolást és játékot kívánok mindenkinek és jó hétvégét!

Flor Hiányzásnapló - Page 6 3624854829

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
28
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
292

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Szept. 04, 2018 10:03 pm

Sziasztok, gép problémák és családi ügyek miatt lehet, hogy októberig nem leszek elérhető, de visszatérek, amint lehetőségem lesz rá. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Szept. 03, 2018 12:38 pm

Sziasztok!

A következő két hétben munka, és egyéb elfoglaltságok miatt csak elszórtan leszek jelen, mint a felhők az égen. Random jöhet reag tőlem, de nem ígérek semmit. Rolling Eyes

Mindenkinek szép szeptembert és játékot addig is. Hiányzásnapló - Page 6 1159569709

Tessa, Jake, Aaron, Gale, Charlotte

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
118

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyPént. Aug. 31, 2018 10:11 pm

'Mámegin' itt vagyok Very Happy Csak jelezni szeretném, hogy 5-től nászútra megyek egy hétre -juhúúúúúúvégre zárójelbezárva-, de valószínűleg 16-ig egyáltalán nem fogok tudni reagolni. Addig várom azért a jó kis irományokat Hiányzásnapló - Page 6 3544759797 Köszi a türelmet ismét! Smile

Remélem már mindenki ismeri az összes karim, de a biztonság kedvéért:
Lyn, Candy, Cher, Shane, Leon szolgálatotokra Very Happy Hiányzásnapló - Page 6 1471401822 Hiányzásnapló - Page 6 1471401822 Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Cherry Sullivan
Törvényszegõk
Play by :
Phoebe Tonkin
Kor :
24
Foglalkozás :
reklamációkezelő és pultos
Hozzászólások száma :
216

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 30, 2018 2:08 pm

Sziasztok! Smile
31.08-14.09. között nem leszek elérhető.Nyaralni megyek Hiányzásnapló - Page 6 3673325056
Ha lesz internet akkor fel tudok majd nézni,természetesen Smile
Legyetek jók (vagy ne Razz ) Puszilok mindenkit! Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Tiana,Valerie,Arlene,Amelia,Brandon,Scott
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2018 9:21 am

Kis türelmet kérek reagolás szinten mindenkitől, ismét elhavazódtam Sad
Lyn, Candy, Shane, Leon, Cher

Cherry Sullivan
Törvényszegõk
Play by :
Phoebe Tonkin
Kor :
24
Foglalkozás :
reklamációkezelő és pultos
Hozzászólások száma :
216

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Aug. 27, 2018 12:20 pm

Kedves Mindenki! Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Igen, megint én. Hiányzásnapló - Page 6 2081954265 Szeretném már kicsit így előre jelezni, hogy péntektől nagyjából két hétig, tehát augusztus 31-től kb szeptember 14-15-ig, minimálisra csökken majd a jelenlétem az oldalon. Erre az időszakra ugyanis hazalátogat a családom külföldről, és a munkán kívül valószínűleg minden szabad percem róluk fog szólni. Esélyes, hogy egy fél reagra sem lesz időm, ahogy adminként sem fogok tudni túl sokat aktívkodni, de azért amikor csak sikerül idejutni, igyekszem majd valamit produkálni, és rendszeresen fel is nézek majd. Utána persze gőzerővel pótolni fogok mindent. Hiányzásnapló - Page 6 2624752903 Hiányzásnapló - Page 6 3719483937 Hiányzásnapló - Page 6 2451935670

Nora és a többiek

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyVas. Aug. 26, 2018 12:47 pm

Sziasztok ! Hiányzásnapló - Page 6 2624752903
Hétfőtől,egészen péntekig csak elvétve ..leginkább este leszek fent . Ami azt jelenti ,hogy esetenként előfordulhatnak ,reagok meg egyéb zivatarok. Itt jöttem rá,hogy úgy kezdtem bele,mint egy rossz időjárásjelentés De nem tűnök el ,szóval egy kis türelmet kérnék attól ,aki éppen velem van játékban,vagy egyéb más arcommal. Előre is köszönöm . Hiányzásnapló - Page 6 1471401822 Hiányzásnapló - Page 6 2075961653
Joyce/Fable/Viktor

Joyce H. Henson
Média
Play by :
▿Amber Heard▿
Kor :
26
Foglalkozás :
teacher/journalist-authoress
Hozzászólások száma :
214

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Aug. 25, 2018 4:17 pm

Sziasztok.
Holnap utazom el az új családtagomért egy kis Yorki kutyus személyében, ezért szeretnék egy kis türelmet kérni, mert még ezer és egy dolgot kell elintéznem. De utána belevetem magam a játékbe minden multimmal.
Ezer köszönet.

Tyler, Daniel, Blair
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Aug. 22, 2018 9:01 am

Hali! Smile
Olyan helyzet adódott, hogy kipurcant a gépem, úgyhogy meghatározatlan ideig sajnos nem tudok reagokat gyártani.
Kicsit emiatt most el is ment mindentől a kedvem, de tervezek visszatèrni.
Ha valaki esetleg nem szándékozik várni rám, azt is megértem. Smile

Cat, Ria, Mia, Ryan, Jasmine
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Aug. 21, 2018 12:17 pm

Sziasztok!!!
Nyaralás miatt, ( Augusztus 25-től, talán leszek talán nem,) de Augusztus 30.tól,  szeptember 8.ig nem leszek elérhető egyik formámban sem (Dylen & Charlie).  Igyekszek  vissza hozzátok! Smile Tudom még kicsit odébb van, de  jobb időben bejelenteni a dolgokat!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Aug. 18, 2018 2:19 pm

Nora Weston írta:
Kedves Mindenki, akivel játékom van! Hiányzásnapló - Page 6 2624752903

Ezen a hétvégén, és a jövőhét elején ilyen-olyan családi programok miatt, és az ebből kifolyólag felhalmozódó munkám miatt elfoglaltabb leszek. Igyekszem majd reagolgatni, ahogy tudok, de megeshet, hogy csak a jövőhét végén, vagy később érkezem a reagokkal.

Nora, Dave, Rae, Nico, Rosie

Így a testvérkéim után beállok újra én is a sorba Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Ma és holnap, ahogy időm engedi, azon leszek, hogy megírogassam a tartozásaimat, de ezen a héten semmi nem úgy alakul, ahogy vártam, ezért inkább nem ígérnék semmit. Hiányzásnapló - Page 6 2451935670  Megtörténhet az is, hogy csak kedden, vagy még később tudok majd érkezni a reagokkal.  Hiányzásnapló - Page 6 2081954265 Hiányzásnapló - Page 6 1672389139
Kicsit hasonló a helyzet az admini teendőkkel is. Igyekszem mindent intézni, de egy kicsit valószínűleg igénybe veszem majd a türelmeteket. cukika Hiányzásnapló - Page 6 757797015

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
600

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Aug. 18, 2018 7:40 am

[Valami értelmes köszönés helye!]

Attól tartok a hétvége folyamán csak néha felbukkanó üzemmódban fogjátok látni képemet. Tudom, fáj, de ha a hiányom elviselhetetlenné válik, csak gondoljatok jó dolgokra, azok a magasba repítenek. Smile  Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Addig is legyen mindenki kevésbé rossz! superhero

Én meg én és a többi én.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Crazy, but I love her
I could never run from her

Dorian J. Lester
Törvényszegõk
Play by :
Josh Segarra
Kor :
32
Foglalkozás :
rossz példakép
Hozzászólások száma :
755

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Aug. 15, 2018 9:01 pm

A héten már biztosan nem fogok írni. Legközelebb jövő hét közepe felé jövök. Mindenkinek jó időtöltést addig is. cukika szívecske

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
252

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Aug. 13, 2018 9:42 am

Kedves jelenlegi és jövőbeli játékostársaim!

15.-től 20.-áig nyaralni leszek ebből adódóan nem leszek elérhető az oldalon. A következő 2 napban még próbálok válaszolni mindenkinek, de utána türelmeteket és megértéseteket kérem. Amint visszaérek belevetem magam a reagolásba.

Jó nyarat mindenkinek:

Lilyan
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 6 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next