One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Csöbörből... - Alex&Thaddeus

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyThaddeus Darnell Wright
Today at 10:40 am

Ruby and Wayne - Beautiful stranger

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyWayne Winston
Today at 10:12 am

Veni, vidi, vici

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyMyna Rosegold
Yesterday at 11:56 pm

Ruby & Millie • kind hearts still break hearts

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyRuby Dayton
Yesterday at 11:25 pm

Tara Törpéi

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyTara Thredson
Yesterday at 11:02 pm

work out with . . .

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyThaddeus Darnell Wright
Yesterday at 10:47 pm

Ash & Sofia - party in the U.S.A.

Hiányzásnapló - Page 5 EmptySofia I. Basora
Yesterday at 10:37 pm

arian&ingrid - let's do something tonight

Hiányzásnapló - Page 5 EmptyIngrid S. Skjeggestad
Yesterday at 9:56 pm

Samuel G. Carter

Hiányzásnapló - Page 5 EmptySamuel G. Carter
Yesterday at 9:40 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots

Anne Diamond, Aurora Cabot, Aveline Everhart, Bellamy West, Chastian A. Wing, Dylan Welsh, Elisiana Simons, Isabel Marquina, Marissa Grey, Myna Rosegold, Sofia I. Basora, Thaddeus Darnell Wright, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Dec. 19, 2018 6:15 pm

Sziasztok!

Ez a hét magába szippantott, rengeteg munka szakadt a nyakamban, így némileg késlekedni fogok a reagjaimmal, amiért előre is elnézést kérek mindenkitől! A jövő hét eleje (24-27.-e) között nagyon pici az esély arra, hogy feltudok jönni... Köszönöm a megértést, utána biztosan visszatérek! Hiányzásnapló - Page 5 1404455205

üdv.: Marley; és a készülőben lévő Audrie
Vendég

Anonymous
Vendég

Hiányzásnapló - Page 5 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyKedd Dec. 18, 2018 4:30 pm

Sziasztok!

Minden bizonnyal már feltűnt mindenkinek, hogy az aktivitásom egy kicsit megcsappant, de végső soron most jutottam el odáig, hogy legyen egy kis időm ide is bevésni magam, mert ez az időszak sajnos tartani fog még előreláthatólag január 21-ig biztosan, de lehet a későbbiek folyamán is. Az indokok a következők:

- jönnek az ünnepek, és utazunk el a családdal
- sajnos az egyetemi vizsgaidőszak is ilyenkorra esik, és az utolsó vizsgám egészen január végéig tart
- a gépem is rosszalkodik, bár amióta eljöttem drága fővárosunkból, valahogy magához tért, szóval a vidéki levegő úgy néz ki hatással van rá

De mindez nem jelenti azt, hogy nem fognak reagok jönni! Csak egy kis türelmet szeretnék kérni a játékostársaimtól, és azoktól is, akikkel játékot beszéltünk meg, igyekszem majd írni, persze csak ha a masina is engedi és éppen már két vizsga között annyira felkészült leszek, hogy nem lesz már több dolgom a tanulnivalóval... Razz Vagy éppen ép agysejtem nem marad és valamivel ki kell majd kapcsolódnom.

Addig is csók nektek és legyetek rosszak!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyHétf. Dec. 17, 2018 6:06 pm

Sziasztok!

December 20-tól szabadságon vagyok, és utazunk haza Magyarországra. Ezen a héten van még némi plusz munkám, meg hát csomagolás, pakolás, minden olyasmi, amivel egy hazaút együtt jár. Otthon pedig a család lesz az első, remélem ezt megértitek, főleg annak tükrében, hogy mi évente háromszor látjuk a szeretteinket.
Igyekszem a két ünnep között visszatérni és akik addig írnak nekem, vagy akiknek tartozom, reaggal érkezni.
A megértést addig is köszönöm, és ha addig nem járnék erre, akkor ezúton is boldog karácsonyt mindenkinek!

Ethan
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyVas. Dec. 16, 2018 1:55 pm

Drága, kedves Mindenki! Hiányzásnapló - Page 5 2624752903

Szerda reggel (vagyis december 19-én) elutazom bő két hétre, hogy az ünnepeket a bővebb családi körben tölthessem, és csak január 4-én késő este érek haza. A helyzet az, hogy az utazás miatti előkészületekben már most kicsit elvesztem, plusz az ünnepek és az út miatt a munkában is felborultak a dolgok, a külföldön töltött idő alatt meg ugyan netem lesz, de 99%, hogy nem igazán tudok majd reagolni és aktívkodni. Felnézek azért majd rendszeresen, de pm-ekre is lehet, hogy csak futtában, röviden telefonról tudok majd visszaírni, illetve az admini dolgokat is majd ahogy időm lesz, csinálgatom. Hiányzásnapló - Page 5 4146035580
Negyedike után kezdek majd csak reagokat pótolgatni (addig a legjobb esetben is legfeljebb itt-ott egy-egy reag ha becsúszhat, de nem valószínű), és úgy sejtem, addigra összejön majd néhány tartozás, ezért mindenkitől sok-sok türelmet kérek erre a pár hétre. Hiányzásnapló - Page 5 2122324058
Köszönöm, és előre is kellemes ünnepeket mindenkinek! Hiányzásnapló - Page 5 1159569709 szívecske

Nora & Co.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
✧ mother, cop, criminologist
Hozzászólások száma :
599

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Dec. 12, 2018 5:49 pm

Sziasztok Very Happy

Nálam is kezdetét veszi az év végi nagy őrület, mint a bevásárlás, karácsonyi partik, munka, és a karácsonyra való készülődés, úgyhogy nem ígérek semmit, meglepetésszerű reagok jöhetnek, de az tényleg csodaszámba menne.

Addig is mindenkinek kellemes hangolódást a szeretet ünnepére. :bffs:

Tessa Wilson
Egészségügy
Play by :
Jessica Lowndes
Kor :
28
Foglalkozás :
Pszichológus, leendő pszichiáter
Hozzászólások száma :
116

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Dec. 12, 2018 9:14 am

Sziasztok!

Kisdobos becsületszavam adtam nemrég,hogy igyekszem használni a Hiányzásnaplót szükség esetén.

Szóval mint sokakat engem is beszippantott a karácsonyi készülődés.Jó háziasszony módjára évek óta nem adom ki a kezemből a konyhai teendőket.Ez viszont energiát vesz el tőlem,amit a hobbimból a szj-ból csempészek el.
Igyekszem legalább a napi belépésekkel jelezni a jelenlétem.Ha van reag arra is igyekszem válaszolni,ha ez nem jön össze mindig ahogyan szetetném előre is elnézést.
Az oldalon mindenképpen maradok ezzel az egyetlen karakteremmel.Nem tűnök el,max kicsit beszippant néha az IRL.

Mindenkinek szintén kellemes ünnepi készülődést.
Hiányzásnapló - Page 5 3244506387
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzomb. Dec. 01, 2018 1:17 am

Sziasztok! Hiányzásnapló - Page 5 2451935670

Sajnos elég húzós napok vannak a hátam mögött, és van még előttem jó pár, amit le kell gyűrnöm, mielőtt teljes erőbedobással jelen tudnék lenni... Hiányzásnapló - Page 5 2081954265
Akik rám várnak reag, pm, bármilyen téren, azoktól elnézést kérek, és nem mellesleg további türelmet, de igyekszem majd kárpótolni őket így vagy úgy! Hiányzásnapló - Page 5 2624752903 Pontos időpontja sajnos nincs a rendszeres visszatérésemnek, de ha bármikor felszabadul pár órám, és nem vagyok agyilag teljesen lestrapálva, akkor első dolgom lesz, hogy utolérjem magamat! Hiányzásnapló - Page 5 3874598021

A megértéseket köszönöm! Hiányzásnapló - Page 5 4146035580

Logan K. Whitfield
Törvényszegõk
Play by :
Alexander Skarsgård
Kor :
36
Foglalkozás :
CEO of International Transport Company/Smuggler, some kind of mafioso
Hozzászólások száma :
41

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzomb. Nov. 24, 2018 5:00 pm

Sziasztok!

Csak egy kis technikai információ, de gondoltam szólok előre.
A gépem lassú, nem igazán együttműködő, a kapcsolatunk lassan holtpontra ér. Már megtettem mindent, hogy javuljon. Virágot hoztam, elvittem vacsorázni, felajánlottam, hogy látogassuk meg az édesanyját, hátha szeretne egy kicsit újra visszatérni a gyökereihez. Még az sem segített, hogy egy kis távolságot igyekeztem tartani, kevesebbet zaklatni őt kérdésekkel, nehogy azt éreztessem, hogy rátelepszem. De ez sem segített, sőt, talán rontott is a helyzeten. Így nem maradt más választásom, mint hogy külső segítséget kérjek. Úgy érzem, talán így még megmenthető ez a kapcsolat ami kettőnket összefűz. Tudom, hogy nehéz lesz kibírnom, hogy valaki más érinti, gyengéden, csendesen mélyed el a legbensőbb titkaiban, de más választásom nem tudom mi lehetett volna még. Muszáj erőt vennem magamon, hogy meggyógyítsák, hogy segítsenek rajta. Hisz annyira szeretem. Olyan sok közös élményünk volt együtt, nem dobhatom ki csak úgy...
Hétfőre kaptunk időpontot a szakemberünkhöz, aki remélhetőleg nagy lelkesedéssel és megértéssel fordul a Kicsikémhez, és segít rajta, hogy újra olyan legyen, mint rég. Így jövő héten legkésőbb hétvégén lehet tőlem reagra számítani, remélem megértitek ezt, és velem együtt drukkoltok, hogy a kapcsolatunk megmeneküljön. Köszönöm az együttérzést, a vigasz csokikat és a reagokat ettől függetlenül telefonon tudom fogadni.

James D. Woodward
Egészségügy
Play by :
Jensen Ackles
Kor :
39
Foglalkozás :
koraszülött, gyermek és magzati sebész, szív-, ér- és mellkassebészeti kutató orvos
Hozzászólások száma :
105

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyHétf. Nov. 19, 2018 8:32 pm

Halihó.
Megint én. Szükségem van most egy kis időre ,de ígérem igyekszem. Reagok még a héten . érkeznek. : )

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

My name is Fable. I'm the bad girl. The other woman. I'm the gold digger. The bitch. The one no one roots for.
The one you love to hate.

Fable Hill
Törvényszegõk
Play by :
Blake Lively
Kor :
25
Foglalkozás :
~hooker/lawyer
Hozzászólások száma :
114

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzomb. Nov. 17, 2018 9:25 pm

Haló.

Különböző okok miatt egy kis időre visszavonulót fújok. Hiányzásnapló - Page 5 4146035580
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzomb. Nov. 17, 2018 6:14 pm

Halihóóóóó! Hiányzásnapló - Page 5 4146035580

Csak szeretnék szólni, akivel bármelyik énemmel játékom van vagy vár kezdőre, kicsit lassabb leszek az elkövetkezendő időben, mert a szabadnapjaim legtöbbjén is fotózom, így Karácsonyig csigább leszek. Very Happy

Köszönöm a megértést! Hiányzásnapló - Page 5 1471401822

Xx,
Lyn, Shane, Leon, Damian és Cher

Cherry Sullivan
Törvényszegõk
Play by :
Phoebe Tonkin
Kor :
24
Foglalkozás :
reklamációkezelő és pultos
Hozzászólások száma :
213

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 15, 2018 3:19 pm

Kedveseim!

Úgy néz ki, hogy pöppnyi változás lép fel életemben egy új munkalehetőség keretein belül. Ezért megkérek mindenkit, hogy nézze el nekem, ha késnek, SOKAT késnek majd a tőlem kapott reagok. Akár egy hónapot is.

Ha valaki úgy érzi, ez neki túl sok idő, azt is megértem, ha nem vár rám.

Nem tűnök el, de egy kis türelmet kérek mindenkitől. Puszi. Smile Hiányzásnapló - Page 5 1471401822

Adriana, Mia, Ryan, Cat, Axel

Adriana Lane
Bûnüldözés
Play by :
Adelaide Kane
Kor :
27
Foglalkozás :
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
72

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyKedd Nov. 13, 2018 10:29 pm

Lena Caldwell írta:
Sziasztok!

A héten totál offon leszek, valószínűleg jövőhét szerdáig ez el fog tartani, de aztán jövök vissza.

Hiányzásnapló - Page 5 1471401822
Update:
Megpróbáltam írni, de egy értelmes mondatot nem sikerült megalkotnom, úgyhogy kérnék még egy kis türelmet. Hiányzásnapló - Page 5 2149483383

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
149

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyHétf. Nov. 12, 2018 5:19 pm

Hahó!
Bocsánat, hogy megkésve írok ide... Múlt hét csütörtök óta kórházban vagyok, korábban hiába próbáltam feljönni az oldalra, a mobilnetem nem bírta.Sad
Még vár rám pár vizsgálat és egy kis orvosi felügyelet, de elméletileg csütörtökön hazaengednek, amint pedig otthon leszek a saját ágyamban, jövök is az oldalra!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam előbb szólni, a játékostársaimtól még egy pici türelmet kérnék, ígérem nem tűnök el, jövök, amint tudok!! <3333
Logan drágám, ahogy a mobilnet engedi, válaszolok a pm-re is!<333
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Nov. 07, 2018 9:09 pm

Sziasztok!

A héten totál offon leszek, valószínűleg jövőhét szerdáig ez el fog tartani, de aztán jövök vissza.

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
149

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Nov. 07, 2018 12:52 pm

Most én is offolom magam a héten biztos, aztán meglátom, hogy mennyire nyel el a munka, de igyekszem vissza. Hiányzásnapló - Page 5 4146035580

Aaron, Jake, Tessa, Gale

Aaron Bennett
Bûnüldözés
Play by :
Sebastian Stan
Kor :
34
Foglalkozás :
Drogelhárítási részleg, osztályvezető helyettes, DEA ügynök
Hozzászólások száma :
186

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Nov. 07, 2018 12:03 pm

Sziasztok

2018.11.07 délutántól 2018.11.20-ig nem leszek, reagokat megpróbálom ma felrakni (Aaron és Léna). Aztán este már nem leszek se gép se net közelben.

Köszönöm a türelmet és megértést és majd érkezem mindenkihez Very Happy

Rolling Eyes Twisted Evil Hiányzásnapló - Page 5 1471401822 Hiányzásnapló - Page 5 3874598021 Hiányzásnapló - Page 5 2588409867 Hiányzásnapló - Page 5 3719483937 Hiányzásnapló - Page 5 3673325056 Hiányzásnapló - Page 5 1676852372

Wyatt Bennett
Törvényszegõk
Play by :
Diego Barrueco
Kor :
26
Foglalkozás :
díler, drogkartell tag
Hozzászólások száma :
96

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyKedd Nov. 06, 2018 2:21 pm

Üdv, megint én...

...sikerült benyelnem egy fantasztikus vírust, aminek a neve INFLUENZA... Szóval a héten nem leszek túl aktív, fáj mindenem.
Elnézést a játékostársaktól, ebben a pár napban igyekszem kikúrálni magam. Aztán jövő ismét.

Köszi a megértést! Hiányzásnapló - Page 5 2624752903

Forrest, who lost in forest

Forrest Whitfield
Törvényszegõk
Play by :
Tom Hardy
Kor :
35
Foglalkozás :
ingatlanos/illegális műkereskedő
Hozzászólások száma :
40

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyVas. Nov. 04, 2018 8:04 pm

Sziasztok!

Nos, bár eddig sem voltam híres a napi tizenháromésháromnegyed reagomról, de szeretném most előre jelezni, hogy az elkövetkezendő hetekben, november 25ig bezárólag kissé szellősen leszek.
Indokaim a következők:
Három napja túlerőltettem a vállam edzésen és úgy beállt, mint a gerely. Nem szépítem, nagyon  durván odavan. A karomat nem bírom nagyjából 40 foknál magasabbra emelni, az ujjaim zsibbadnak és a hátamba/vállamba/karomba minden mozdulatnál baltát csapkod a fájdalom. Nem élvezem /bár egyesek szerint élvezem ha szenvedhetek...XD/.
A második indokom pedig az, hogy ismét eljött a minden évben megrendezésre kerülő Képes vagyok-e még több részre széttépni az agyam? és a Nem vagyok normális hogy még nem hagytam abba! párhuzamosan a Ki volt az az eszement barom aki engedte hogy beiratkozzak? rendezvénysorozattal, a főszerepben jómagammal és néhány igazán ütős vizsgával.
Szóval, bár tudom, hogy ez nagy kérés, de a játékostársaktól a szokásosnál is több türelmet és megértést kérnék. Amennyi időt tudok a játékra szánni, úgyis rászánom, ám semmire nem vállalok garanciát. Amint lehetségesé válik, igyekszem visszatérni, és persze pm-ben elérhető vagyok, minden nap felnézek majd valószínűleg. Köszönöm a megértéseteket!

Búcsúzásképp pedig bemutatnám az új imidzsemet.

Mert én nem vagyok többé
harcosmegakirályjediűrlovagsötétbűbájhercegkarateéskickboxmesterlövész.
Hiányzásnapló - Page 5 Stephen-amell-pride I'm a georgeous peacock, and my name is LULU!!!!

Hiányzásnapló - Page 5 Tenor

R. Chris Devereaux
Törvényszegõk
Play by :
Stephen Amell
Kor :
41
Foglalkozás :
túl bonyolult lenne elmagyarázni
Hozzászólások száma :
131

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Okt. 31, 2018 6:04 pm

Üdvözlet Sznobfalváról!

Holnap elutazom a hosszú hétvégére, ezért reagot ne várjon tőlem senki, nem viszek magammal laptopot, de azért néha felbukkanok majd. Kizárt dolognak tartom, hogy valaki péemmel zaklasson, de ha mégis, azokra válaszolok. Hiányzásnapló - Page 5 560292900

Jó pihenést Nektek is a hét további részére! Hiányzásnapló - Page 5 690269075

Forrest, who lost in forest Hiányzásnapló - Page 5 1484373123

Forrest Whitfield
Törvényszegõk
Play by :
Tom Hardy
Kor :
35
Foglalkozás :
ingatlanos/illegális műkereskedő
Hozzászólások száma :
40

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyKedd Okt. 30, 2018 6:44 pm

Sziasztok ismét Hiányzásnapló - Page 5 4146035580

Úgy terveztem, hogy a hét elején majd elkezdem ütemesen pótolni a reagjaimat, de közbejöttek családi dolgok, és most nem vagyok túl jó passzban, az írás sem úgy megy, szükségem van egy kis szünetre, talán egy-két hét, úgyhogy még egy kis türelmet kérek mindenkitől. Ha sikerül, írogatok majd talán ez idő alatt is ide-oda. Viszont adminként sem biztos, hogy 100%-os leszek most. Köszi a megértést. Hiányzásnapló - Page 5 2496992409

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptySzer. Okt. 24, 2018 12:22 am

Halihó Aprajafalva!

Csak jelezném, hogy ezen a héten, elvileg vasárnappal bezárólag, kicsit elfoglaltabb leszek ilyen-olyan teendők miatt, ami annyit tesz, hogy itt lézengek majd azért a közelben, de a reagok vagy jönnek, vagy nem, vagy csak úgy össze-vissza, ahogy épp sikerül, a pm-ekre pedig ahogy tudok, válaszolgatok majd. Jövőhéttől igyekszem visszarázódni. Hiányzásnapló - Page 5 4146035580

Nora
és a többi dilibogyó

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Nora Weston
Bûnüldözés
Play by :
✧ Katie Cassidy Rodgers
Kor :
33
Foglalkozás :
Hozzászólások száma :
599

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyVas. Okt. 21, 2018 12:18 pm

A jövő hét folyamán nem igazán leszek, holnap elrepülök, úgyhogy majd érkezem a következő hétvége felé, addig is jó pihenést mindenkinek. Hiányzásnapló - Page 5 1471401822 Hiányzásnapló - Page 5 3544759797

U.i.: Ma még zúdítom a reagokat. Very Happy

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
242

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyKedd Okt. 09, 2018 9:49 pm

Hali!

Most gyengélkedem. Remélem nem sokáig leszek ilyen állapotban. Addig is a türelmeteket kérem.

Syl
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 EmptyHétf. Okt. 08, 2018 9:41 am

Sziasztok!

Beállok az öcsém mögé, csak én annyi változtatásban, hogy írni fogok, csak lassabb tempóban, és nem idősorrendbe. Előfordulhat, hogy valaki előbb kap reagot, de mindenkinek igyekszem írni.
Egy kis türelmet kérnék, rengeteg minden van, így az írás most tényleg úgy megy, ahova éppen ihletem van, és jobban bennem él.

Jake és társai Hiányzásnapló - Page 5 4146035580

Jake Lester
Egészségügy
Play by :
Jesse Lee Soffer
Kor :
37
Foglalkozás :
Idegsebész, osztályvezető főorvos
Hozzászólások száma :
242

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 5 Empty

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next