One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Helyszínigénylés

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyAlexandra Ruud
Today at 6:41 pm

Flor&Dorian - all goes wrong

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:11 pm

Rae & Flor - SMS

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:07 pm

Munkahelyi ismerkedés

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyMilo Rosewoods
Today at 5:54 pm

Ash & Sofia - party in the U.S.A.

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyAsher Fawkes
Today at 5:20 pm

Sebby a nagy tesó

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyAlexandra Ruud
Today at 5:05 pm

Eliott & Marissa

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyEliott K. Norwood
Today at 4:39 pm

| Mirabell & Thaddeus |

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyMirabell Wagner
Today at 1:36 pm

Am I in big trouble?

Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyAveline Everhart
Today at 12:22 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Amicia Cole, Aveline Everhart, Dorian J. Lester, Dylan Welsh, Henry H. Marsh, Keira Kerrigan, Marissa Grey, Mathias Burke, Milo Rosewoods, Myna Rosegold, Pavel S. Dragunov, Piper Ashby, Sofia I. Basora, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Játékpartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyVas. Márc. 17, 2019 2:36 pm

Sziasztok Játékpartner keresõ - Page 5 2451935670
Eladó első és második játékom. Ha felkeltette az érdeklődésed az ártatlan fejem, akkor küldj egy pm-et, és megbeszélünk mindent. Játékpartner keresõ - Page 5 1640380074

Robert Kyle Anderson
Diákok
Play by :
Hayden Christensen
Kor :
23
Foglalkozás :
Diák, pincér
Hozzászólások száma :
9

Játékpartner keresõ - Page 5 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyVas. Márc. 17, 2019 8:06 am

Sziasztok

Én megint bedobnám magam és keresek jó pár játékpartnert. Bárkivel szívesen játszom ha kedve van Smile Az ára egy pm Játékpartner keresõ - Page 5 1404455205

Ariana De Angelis
Törvényszegõk
Play by :
Kendall Jenner
Kor :
24
Foglalkozás :
Azt nem akarod tudni...
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Márc. 15, 2019 3:46 pm

Haló. Játékpartner keresõ - Page 5 4146035580 Játékostársat keresek Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Márc. 15, 2019 11:29 am

Tehát, akikkel leplotoltam, azokkal szívesen fogadnék egy játékot. Very Happy Ezen kívül bárki, akinek megtetszem, csak dobjon meg egy pm-mel, és vihető is vagyok ^^ Játékpartner keresõ - Page 5 3544759797

Teljesen teli vagyok srácok, majd ha valami aktuális lesz megint, akkor jelzem

Xia Yan Tao
Törvényszegõk
Play by :
• Seo Young Ho "Johnny" •
Kor :
22
Foglalkozás :
• pultos •
Hozzászólások száma :
69

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Márc. 15, 2019 11:02 am

Első játékaim kiadók. A látszat ellenére igazán mobilis vagyok, és kezdeni is szeretek Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Han Ri Jin
Média
Play by :
Kim Jennie
Kor :
22
Foglalkozás :
Idol
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyKedd Márc. 12, 2019 12:23 pm

Na szóval, van egy fix játékom, meg egy lebeszélőben lévő, viszont pofátlanul sok szabadidőm is, szóval szeretnék:
- valakivel összeveszni az utolsó fánkon a cukrászdában
- valaki segítségét kérni, mert eltévedtem (Staten Islanden kívül bárhol, de előfordulhat, hogy még ott is)
- valakit, aki mutat nekem jó boltot, ahol vehetek ruhát.
- valakinek szidni a főnökömet (mert ez elvileg szokás)
- valakivel találkozni, aki szintén Európából jött.
- valakivel találkozni, aki koreai, hogy lehengereljem a nyelvtudásommal.
- valakivel találkozni, aki a Julliardra jár, hogy fájdítsa a pici szívem.
- valakivel találkozni, aki zenél, és énekelhetek mellette.
- valakivel találkozni, aki levesz úgy a lábamról, hogy aztán fel se bírok kelni.
- és elmenni Disneylandba... azt nagyon nagyon szeretnék. Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Meg emellett bármi mást is, és még ötletelek is, ha kell, ezek csak hirtelenből jöttek. Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Hope Rain
Munkások
Play by :
Miss Chrissy Costanza
Foglalkozás :
Bejárónő
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyVas. Márc. 10, 2019 9:20 pm

Ön nem retten meg a Bronx bandáitól? Napi szinten hallucinál? Nem veti meg a bisztróasztalok alatt lebonyolított, igen jövedelmező ügyleteket? Akkor Ön, igen, ÖN a megfelelő jelölt a számunkra! Hívjon az 1-100-420-BLAZE számon MÉG MA!

Desange W. Trevino
Törvényszegõk
Play by :
Jeffery Lamar Williams
Foglalkozás :
díler, strici
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptySzomb. Márc. 09, 2019 9:21 pm

Sziasztok Játékpartner keresõ - Page 5 4146035580

Kiadó az első játékom Játékpartner keresõ - Page 5 1987965242 Bárkivel szívesen játszom, akit nem zavar, hogy Josh mostanában nem az a kimondott "energiabomba" Játékpartner keresõ - Page 5 2081954265

Joshua Miller
Diákok
Play by :
Dylan Sprayberry
Kor :
23
Foglalkozás :
Pincér
Hozzászólások száma :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyHétf. Márc. 04, 2019 12:38 am

Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 5 2122324058  Játékpartner keresõ - Page 5 491470528
Még egy játékot bevállalnék a leányzóval, igazából bármi jöhet, szóval ne fogja vissza magát senki. Játékpartner keresõ - Page 5 3922671828
ui; Vagyok olyan jó fej, hogy a kezdőt bevállalom. Rolling Eyes

Faith C. Terner
Diákok
Play by :
ms. lucy hale
Kor :
18
Foglalkozás :
Tanuló?!
Hozzászólások száma :
12

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 28, 2019 7:12 pm

'Allo superhero

Első, második, meg talán a harmadik játékom is kiadó volna a megfelelő személyeknek. Cool

Egy részről szívesen játszanék olyanokkal, akik a bűnüldözésben dolgoznak; Tristan törvényszéki orvosszakértő, és imád úgy tenni, mintha mindenkinél okosabb lenne a világon, ami csak egy részből adódik túlteljesítési kényszerből, nagyobb részt viszont egyszerűen seggarc. Szóval ha esetleg volna egy ügy, amihez asszisztálni kell, Ő a te embered, egyébként professzionális, csak bírd elviselni.

Másik részről viszont üzletelnék a sötét oldallal is; az ET-ben van említve egy Fonzie becenevű személy, aki bizonyára valami nagyobb hal számára veri be a Tristanhez hasonlók nagyképű orrát. A múltja néhány darabjával zsarolják, cserébe néha súg infókat vagy véletlenül nem vesz észre olyat, amit illene, esetleg elkallódnak vagy megsemmisülnek a bizonyítékok, épp csak annyiszor, hogy ne legyen feltűnő. A partner lehet akár A Fonz bandájának tagja, akár valaki olyan, aki tudomást szerez a turpisságról és ezt kihasználva fordítja a saját előnyére a helyzetet.

Továbbá lehet kolléga is a kórházból, aki kiakad azon, milyen lelki nyugalommal eszi a tonhalas szendvicsét a hullák mellett, vagy tehetnek egymásra megjegyzéseket kávéfőzés közben.

Természetesen jöhet másféle kör is, akár egyszeri alkalom, akár többszöri, szomszéd, kocsma-haver, az, akinek a legénybúcsúján megismertem a feleségemet, és ezért valószínűleg egyedüliként van tisztában a dolgokkal, az, aki elé bevágtam a forgalomban... Játékpartner keresõ - Page 5 4007189020

Csak egy PM, meg némi türelem szükségeltetik. Játékpartner keresõ - Page 5 303445802

Tristan Fitz-Lloyd
Egészségügy
Play by :
William Moseley
Kor :
35
Foglalkozás :
medical examiner
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptySzer. Feb. 27, 2019 11:56 am

Üdv! Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Frissen és ropogósan érkezem a városba, így mindenféle iránymutatást szívesen veszek. Előnyben vannak, akik Staten Islanden megfordulnak, de a város bármelyik részében felbukkanhatok. Lehet ott egy galéria akár, vagy vásárolhatok a lakásfelújításhoz. Ha esetleg mozogsz efféle körökben, ajánlhatsz nekem szakembert, vagy éppen saját magad!
Ha ismered a nevemet, és a munkáimat, megpróbálhatsz rávenni, hogy megrendelésre készítsek neked képeket. Előre mondom, hogy nem lesz könnyű dolgod, annak az ajánlatnak visszautasíthatatlannak kell lennie! Játékpartner keresõ - Page 5 4146035580
De összefuthatunk akár úgy is, hogy együtt találunk egy sérült kutyát, esetleg véletlenül én csapom el szerencsétlent, és annyira bepánikolok, hogy segítesz nekem.
A lehetőségeinknek csak a fantáziánk szabhat határt, és szívesen kijátszom bármit! Izgalmasabbtól kezdve az ismerkedésig, hiszen a várossal is még csak most ismerkedem Smile

Dobj meg egy pm-mel, ha unatkozol, és játékos partnerre vágysz! Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Holly Ophelia Fields
Mûvészet
Play by :
Priyanka Chopra
Kor :
29
Foglalkozás :
Természetfotós
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptySzomb. Feb. 23, 2019 12:43 pm

Sziasztok! Smile

Betervezett játékaim mellé vállalnék még plusz egy-két szálat, ha valakinek esetleg lenne egy olyan elképzelése, amihez elengedhetetlen egy nyomozó, keressen bátran Smile
Rugalmas vagyok egyébként, szívesen kitalálok bármit, szerintem minden megoldható! Ismerhetsz a parkból, ahol futni szoktam, láthattál már az újságban, mikor valami nagyobb ügyem volt, de akár a katona múltamból fakadóan is találkozhattunk már korábban.
Pár éve már a városban lakom, úgyhogy szívesen veszem a régebbre visszanyúló plotokat is, de az sem baj, ha most ismerkedünk meg Smile Nem vagyok egy kedves, elbűvölő hölgyemény, viszont a szívem a helyén, és általában szívesen segítek másoknak. Amúgy is túl nagy a kötelességtudatom, és szenvedek némi munkamániában is Smile Felőlem egyszerűen nekem is jöhetsz az utcán, vagy belecsöppenhetsz egy aktuális nyomozásomba Smile

Keress bátran pm-ben!! Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Kate Bishop
Bûnüldözés
Play by :
Natalie Portman
Kor :
34
Foglalkozás :
Vezető gyilkossági nyomozó | hadnagy, mesterlövész
Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Feb. 22, 2019 10:22 pm

Kosnak is beillő vízöntő (vagy bak?) keresi azokat, akik segítenének nekem még tovább halogatni a tanulást. Tay rendőri műszakban többnyire a járőrkocsiban ül és a telefonját nyomkodja, de amint leszáll az éj és lecsúszik pár pohárka, átvedlik önjelölt igazságharcosba. Máshol is megtalálható, de legfőbb előfordulási helye a Bronx, azon belül is a taqueriák és a Yankee Stadion, meg egy gyanús tizenhétemeletes épület teteje, ahol kéthetente bronxi srácok csinálnak műsort abból, hogy egymást püfölik (a hivatalos bunyó-tanfolyamok indokolatlanul drágák). 2 kört terveznék bevállalni, bármilyen ötletre nyitott vagyok.

Dante Ramos
Bûnüldözés
Play by :
Bob Morley
Kor :
25
Foglalkozás :
rendőr
Hozzászólások száma :
72

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Feb. 22, 2019 10:13 pm

Haló Játékpartner keresõ - Page 5 4146035580

Kicsit befulladóban vannak a játékaim, szóval játszótársat keresek Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903 Bárkivel játszom Játékpartner keresõ - Page 5 1735856013
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyHétf. Feb. 18, 2019 9:04 pm

Kicsit korlátolt, kicsit szeplős, nagyon félénk lányka keresi azt, aki játszana vele. ^^

Szívesen ötletelek, és kezdeni is szeretek. Játékpartner keresõ - Page 5 2624752903

Roxanne Chambler
Diákok
Play by :
Daria Sidorchuk
Kor :
20
Foglalkozás :
Magántanuló
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyHétf. Feb. 18, 2019 7:56 am

Helloka!
Nem túl galambfehér lelkü, flörtre és sikamlós viccekre hajlamos lányka keresi játszópartnereit. Ismerkedhetünk hivatásból *én lennék a polgármester asszisztense*, valamelyik bár vagy klub alkohol gőzös levegőjét szívva, esetleg bármilyen sport közben, aminek az átlagnál nagyobb adrenalin szint kell a megéléséhez. Doki esetén kisebb sérülést is bevállalok Wink
Jelentkezni pm-ben, ígérem, nem harapok... nagyot cukika

Elisiana Simons
Hivatal
Play by :
Eva Green
Foglalkozás :
Személyi aszisztens (polgármesteri)
Hozzászólások száma :
28

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptySzomb. Feb. 16, 2019 12:30 pm

Keresem az informátoromat, aki segítene nekem felgöngyölíteni és lezárni a közelmúltam egy fájó részét.
Alig egy éve lelőttek, mikor nyomozás közben közel kerültem a tűzhöz - alighanem valami nagykutya törvényen kívüli tyúkszemére léphettem rá. El akartak némítani, így a jutalmam egy nekem szánt golyó lett - de az illető nem célzott pontosan. Élek, bár azt elérték, hogy a poszttraumás stressz miatt kiváljak a rendőrség kötelékéből.
Most a saját edzőtermemet vezetem, de még mindig nem adtam fel, hogy revansot vegyek azon, aki hajszál híján a kelleténél korábban juttatott a föld alá.
Szóval, szeretném ha te lennél az én vezérfonalam ezen a hosszú és veszélyes úton. Lehetsz törvényen kívüli, aki rendelkezik információkkal, és hajlandó ezt velem megosztani, lehetsz akár író, vagy újságíró, aki hozzáférhet információkhoz, és tudja, mi fán terem az oknyomozás. Hosszú távú játszópartnernek szánlak, és elsősorban csinos nők jelentkezését várom, akiket igyekezhetek levenni a lábukról, ha vevő vagy erre a szálra is. Természetesen férfiak is jöhetnek játszani, bár ebben az esetben az előbbi verzióra ne is számíts. Smile
Szóval aki kedvet érez, kérem pm-ben jelezze nekem. Smile

Elias Anderson
Sport
Play by :
Rami Malek
Kor :
29
Foglalkozás :
Ex-rendőr, személyi tréner
Hozzászólások száma :
85

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Feb. 15, 2019 10:24 am

Hello NYC!

A leggyorsabb visz el egy körre, meg az utána következő. Két játékot tudok vállalni egyszerre. Játékpartner keresõ - Page 5 1811199453

Ian Jackson
Sport
Play by :
levi_stocke
Kor :
32
Foglalkozás :
nascar _versenyző
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 14, 2019 3:18 pm

Sziasztok! Smile

Frissen és ropogósan érkeztem nem csak a játéktérre, de a városba is Smile Az első játékom ugyan már elkelt, de szívesen bevállalnék még egy, vagy maximum két szálat. Akár az előttem keresők közül is, nem tudom ki kelt már el Smile
Ha van egy jótékonysági esemény, vagy egy múzeumi megnyitó, akkor nagy esély van rá, hogy én ott leszek Smile Van egy állatkád, aki orvosi ellátásra szorul, vagy csak éppen előtted csaptak el egy szerencsétlen kutyát? Hozd be nyugodtan, és segítek Smile De lehetsz régi ismerős is, akivel most hosszú idő után összeakadok, vagy teljesen új ismeretségben is benne vagyok.
Szívesen kitalálom veled együtt, hogy mind a kettőnknek valami izgalmas alakuljon, csak dobj meg egy priváttal! Smile
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyPént. Feb. 08, 2019 11:20 am

Sziasztok

Bedobnám magam a mélyvízibe és neki kezdenék első pár játékomnak. Szóval Ariana a maffia világában ismert hölgyemény, így keresnék embereket akiket onnan ismerhetek. Esetleg gazadag embereket avagy cégvezetőket, akik majd az áldozataim lesznek, vagyis hát a maffiájáé. Én meg lennék a csali ehhez. De várom bárki műs jelentkezését is: akár ugyanolyan áldozatokét, mint én, akiket tőrbe csalt a maffia, vagy esetleg embereket, akik segítenének kimászni ebből az egészből. De várnám fogva tartómat is, akibe örülten beleszeretem (egyelőre még nem hirdetném meg keresettben ha akad rá jelentkező).

Egyszóval szinte bármire vevő vagyok és tűkön ülve várom a jelentkezőket Smile

Ariana De Angelis
Törvényszegõk
Play by :
Kendall Jenner
Kor :
24
Foglalkozás :
Azt nem akarod tudni...
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 07, 2019 11:50 pm

Sziasztok Surprised

Olyan férfi orvost keresek játékra, aki magán praxisában figyelne meg és kezelné folyamatosan az epilepsziámat.
Eddig még csak egy rohamom volt, de a későbbiekben lesz még egy pár, ami egy balerinának elég nagy hátrány mondhatni. Természetesen a gyakori kontroll vizsgálatok alkalmával össze barátkozhatnánk,bármilyen ötletre nyitott vagyok. Very Happy

Dasha Voronin
Mûvészet
Play by :
Nastya Kusakina
Kor :
25
Foglalkozás :
Ballerina
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 07, 2019 7:58 pm

Sziasztok!  Smile

Picit késve ugyan, de bedobnám magam a mély vízbe és játékra keresnék egy, legfeljebb két emberkét  Játékpartner keresõ - Page 5 560292900
Az elkövetkezendő pár napban nem biztos, hogy túlságosan aktív leszek, mert munkában fogok kb létezni/élni/lélegezni (áldjuk a jó beosztásokat Very Happy ), viszont plotolni mindenképp szeretnék, talán egy kezdő, vagy reag csurranhat-cseppenhet, új év, új remények, pozitív gondolkodás  superhero

- Zora apját három hete lőtték le
- megörökölt egy állatmenhelyet, így a napjai nagy részét ott tölti, próbál nem idegösszeomlást kapni (van egy alpaka ott, mosómaci is, kutyusok, cicák... dínó nincs Sad ) , állatmentéssel is foglalkoznak már
- Florida Institute of Technology-n tanult (tengerbiológia), Florida is opcionális játékhelyszín
- Baywatch-os játékok is lehetnek, tud úszni, búvárkodni az egyetem miatt, kiment a vízből, ha kell Very Happy
- imád moziba járni, és ha esetleg nála kötnénk ki, akkor nem halsz éhen sem Wink
- nem adnak el mellette a Balkánon, tud szerbül, horvátul is
- nem fogsz vele koccanni az autóddal, nincs jogsija Very Happy maximum elütheted, de ne tedd, légyszi Very Happy
- Manhattan/Harlem részén él, de Bronxban dolgozik (szóval utazik, sokat.. relatíve, olvas és zenét hallgat út közben)

Zora Đorđević
Kutatás
Play by :
Emma Watson
Kor :
30
Foglalkozás :
állatmenhely tulajdonos
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyKedd Feb. 05, 2019 7:24 pm

Hahó Játékpartner keresõ - Page 5 1987965242

Úgy tűnik, hogy egy-két játék még belefér az időmbe, szóval szívesen ismerkednék meg bárkivel, akinek szintén vannak unalmas órái. Ha nincs semmi ötleted, az sem baj, majd összehozunk valamit. Játékpartner keresõ - Page 5 2451935670
Elöljáróban annyit, hogy ügyvédként dolgozom (néhány esetben megcsillogtatom gyermekpszichológiai diplomámat is), van két csodás lányom meg egy ex-férjem.
Bármelyikük lehet kapcsolódási pont egy játékhoz, de tőlük függetlenül is várom a jelentkezőket! Játékpartner keresõ - Page 5 560292900

Lilia E. Mainville
Hivatal
Play by :
ms natalie dormer
Kor :
35
Foglalkozás :
lawyer | psychologist of children
Hozzászólások száma :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyCsüt. Jan. 31, 2019 8:05 pm

Sziasztok!!! Smile

Nem ereszteném túl bő lére, a lényeg, hogy játszani szeretnék Smile Egy, maximum két szálat vállalnék még be szívesen. Szinte bármire vevő vagyok, igyekszem nyitott lenni és alkalmazkodni Smile Ha van valami elképzelésed, amit mindenképpen szeretnél kijátszani, vagy egyszerűen csak te is társat keresel, akkor dobj meg nyugodtan egy pm-mel!! Smile Szeretek ötletelni is!

Nicole Adaline Lester
Média
Play by :
Gillian Anderson
Kor :
50
Foglalkozás :
Bestseller krimiírónő
Hozzászólások száma :
23

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 5 EmptyVas. Jan. 27, 2019 2:38 pm

Sziasztok! Smile

Szívesen bevállalnék még egy, vagy esetleg két játékot is, ha akad több jelentkező Smile Nincsenek nagy megkötéseim. Szeretek közösen ötletelni, szerintem mindenképpen ki tudunk találni valamit. Pár éve már a városban élek, így lehet régebbi az ismeretségünk, de ha kedveled az ismerkedős játékokat, akár arról is lehet szó Smile Keveredhetünk valami bajba, de akár találkozhatunk kutyasétáltatás közben is. Szerintem a lehetőségeink tárháza végtelen, csupán a fantáziánk szabhat határt, úgyhogy dobj meg egy üzenettel, és már bele is vághatunk!!! Smile

Veronica J. Rhodes
Üzlet
Play by :
Megan Fox
Kor :
29
Foglalkozás :
Túra- és idegenvezető
Hozzászólások száma :
39